top of page
1. HRL - SEZONA 2023./2024.
lokomotiva.png
1. KOLO, 8.9.2023.

RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

32:16 (16:9)

Lucija Rezo (0/3), Lea Krznar (0/1), Veronika Mamić (3/31); Tina Wurth (0/1), Magali Lujić (0/1), Nika Peričić, Petra Krezo (1/5), Magdalena Janković Miloš (0/2), Lucija Krezo (3/8), Nika Gavrlilović (3/9), Anamaria Puđa, Lara Zovko (3/3), Ana-Marija Bikić, Sara Jukić, Lana Jurina (5/10), Katja Hunjadi (1/4)

rsz_sesvete.png
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK BJELOVAR
ŽRK KOKA
ŽRK ZRINSKI
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK RUDAR
Veronika Mamić
- RK DALMATINKA
- ŽRK OSIJEK
- RK PODRAVKA VEGETA
- ŽARK SPLIT
- ŽRK ZAMET
slobodan
24:25
31:27
18:31
39:24
29:26

 
rsz_sesvete.png
2. KOLO, 16.09.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK DUGO SELO 55

30:37 (17:13)

Veronika Mamić (12/44), Lucija Rezo (0/3), Lea Krznar (0/1), Tina Wurth, Magali Lujić (7/9), Nika Peričić, Petra Krezo (0/1), Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo (4/9), Nika Gavrilović (2/4), Anamaria Puđa, Lara Zovko, Ana-Marija Bikić (2/4), Sara Jukić, Lana Jurina (13/14), Katja Hunjadi (2/2)

rsz_dugoselo.png
RK DALMATINKA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK OSIJEK
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK ZAMET
ŽRK BJELOVAR
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK KOKA
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK RUDAR
- ŽARK SPLIT
slobodan
28:30
23:19
22:21
29:16
39:30
 
3. KOLO, 23.09.2023.

ŽRK ZRINSKI - RK SESVETE AGROPROTEINKA

25:20 (12:12)

Veronika Mamić (5/15), Lucija Rezo, Lea Krznar (9/24); Tina Wurth (4/6), Magali Lujić (2/5), Nika Peričić, Petra Krezo (0/1), Magdalena Janković Miloš (1/2), Lucija Krezo (4/11), Nika Gavrilović (2/2), Anamaria Puđa, Lara Zovko (1/3), Ana-Marija Bikić, Sara Jukić, Lana Jurina (6/8)

zrinski.png
rsz_sesvete.png
ŽRK RUDAR
ŽRK KOKA
ŽRK BJELOVAR
ŽARK SPLIT
ŽRK DUGO SELO '55
RK LOKOMOTIVA
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK ZAMET
- RK PODRAVKA VEGETA
- RK DALMATINKA
- ŽRK OSIJEK
slobodna
26:24
23:17
25:29
24:25
31:22

 
4. KOLO, 30.9.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽARK SPLIT

 

34:28 (16:14)

Veronika Mamić (4/21), Lea Krznar (6/17), Lucija Rezo, Tina Wurth (3/4), Magali Lujić (5/8), Nika Peričić (2/2), Petra Krezo (1/1), Magdalena Janković Miloš (2/7), Lucija Krezo (8/11), Nika Gavrilović (7/9), Anamaria Puđa, Lara Zovko (1/1), Ana-Marija Bikić (1/1), Lana Jurina (4/6)

rsz_sesvete.png
rsz_zrk_split.png
ŽRK OSIJEK
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK KOKA
ŽRK ZA
MET
ŽRK SPLIT 2010

ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK ZRINSKI
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK RUDAR
- RK DALMATINKA
- ŽRK BJELOVAR
slobodano
19:26
24:18
26:21
24:31
29:32

 
5. KOLO, 7.10.2023.

RK DALMATINKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

28:28 (14:13)

Veronika Mamić (4/15), Lucija Rezo, Lea Krznar (10/27); Tina Wurth (0/4), Magali Lujić (6/9), Nika Peričić (1/2), Petra Krezo (0/1), Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo (3/6), Nika Gavrilović (3/4), Anamaria Puđa (1/1), Lara Zovko (2/2), Ana-Marija Bikić (1/4), Lana Jurina (11/11)

dalmatinka.png
rsz_sesvete.png
ŽRK RUDAR
RK LOKOMOTIVA
ŽARK SPLIT
ŽRK BJELOVAR
ŽRK DUGO SELO '55

ŽRK ZRINSKI
- ŽRK ZAMET
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK KOKA
- RK PODRAVKA VEGETA
slobodan
26:29
36:22
21:30
38:23
21:31

 
6. KOLO, 22.10.2023.

ŽRK ZAMET - RK SESVETE AGROPROTEINKA

26:29 (12:13)

Veronika Mamić (10/33), Lucija Rezo, Lea Krznar (2/5); Tina Wurth (3/6), Magali Lujić (3/5), Nika Peričić, Petra Krezo (0/1), Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo (2/5), Nika Gavrilović (2/3), Anamaria Puđa, Lara Zovko (1/2), Ana-Marija Bikić (5/5), Lana Jurina (13/16)

rsz_zamet.png
rsz_sesvete.png
ŽRK KOKA
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK OSIJEK
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK RUDAR
ŽARK SPLIT
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK ZRINSKI
- RK DALMATINKA
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK BJELOVAR
slobodan
19:33
42:19
29:28
24:24
22:36

 
7. KOLO, 28.10.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK OSIJEK

27:25 (11:12)

Veronika Mamić (4/14), Lea Krznar (10/24), Lucija Rezo (1/2); Tina Würth (7/10), Magali Lujić (1/7), Nika Peričić, Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo (1/4), Nika Gavrilović (2/5), Anamaria Puđa, Lara Zovko, Ana-Marija Bikić (1/1), Sara Jukić, Lana Jurina (15/19), Katja Hunjadi, Sara Jukić

rsz_sesvete.png
rsz_osijek.png
RK LOKOMOTIVA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK ZRINSKI
ŽARK SPLIT
RK DALMATINKA
- ŽARK RUDAR
- ŽRK ZAMET
- ŽRK KOKA
- ŽRK SPLIT 2010
- RK PODRAVKA VEGETA
slobodna
31:21
39:27
33:29
28:22
23:49

 
8. KOLO, 4.11.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA

slobodni

RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK KOKA
ŽRK RUDAR
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK ZAMET
- RK DALMATINKA
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽARK SPLIT
- ŽRK OSIJEK
35:14
24:31
25:27
30:30
31:24
35:20
rsz_sesvete.png
9. KOLO, 10.11.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK PODRAVKA VEGETA

22:37 (10:20)

Veronika Mamić (5/26), Lucija Rezo (1/4), Lea Krznar (4/16); Tina Wurth (2/5), Magali Lujić (3/8), Nika Peričić, Petra Krezo (2/3), Magdalena Janković Miloš (1/1), Lucija Krezo (1/6), Nika Gavrilović (1/3), Anamaria Puđa (0/1), Lara Zovko (1/3), Ana-Marija Bikić (3/6), Iva Kezić, Lana Jurina (8/8), Katja Hunjadi

RK_PODRAVKA.png
RK DALMATINKA
RK LOKOMOTIVA

ŽARK SPLIT
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK ZRINSKI
ŽRK OSIJEK
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK ZAMET
- ŽRK KOKA
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK RUDAR
slobodan
28:25
43:29
25:26
23:31
30:23

 
10. KOLO, 18.11.2023.

ŽRK SPLIT 2010 - RK SESVETE AGROPROTEINKA

28:24 (13:10)

Veronika Mamić (6/29), Lucija Rezo, Lea Krznar (1/6); Tina Wurth (3/4), Magali Lujić (1/6), Nika Peričić, Petra Krezo (3/4), Magdalena Janković Miloš (1/1), Lucija Krezo (6/12), Anamaria Puđa, Lara Zovko (0/1), Ana-Marija Bikić (2/5), Lana Jurina (8/9). Katja Hunjadi

rsz_zrksplit2010.png
rsz_sesvete.png
RK LOKOMOTIVA
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK KOKA
ŽRK RUDAR
ŽRK ZAMET
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽARK OSIJEK
- ŽRK ZRINSKI
- RK DALMATINKA
- ŽARK SPLIT
slobodan
31:28
41:16
29:27
26:19
34:28

 
11. KOLO, 13.1.2024.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK KOKA

31:29 (17:13)

Veronika Mamić (8/26), Lucija Rezo (0/1), Lea Krznar (2/12); Tina Wurth (4/4), Magali Lujić (4/4), Klara Petrašević, Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš (4/5), Lucija Krezo (13/20), Matea Koska, Anamaria Puđa, Lara Zovko (2/2), Ana-Marija Bikić (3/3), Bernarda Čalušić (1/6), Josipa Jonjić, Katja Hunjadi

rsz_sesvete.png
rsz_koka.png
RK DALMATINKA
ŽARK SPLIT
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK OSIJEK
ŽRK ZRINSKI
RK PODRAVKA VEGETA
- ŽRK RUDAR
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK ZAMET
- ŽRK SPLIT 2010
- RK LOKOMOTIVA
slobodna
25:27
31:35
31:27
23:25
21:21

 
12. KOLO, 20.1.2024.

ŽRK RUDAR - RK SESVETE AGROPROTEINKA

34:31 (19:14)

Veronika Mamić (4/23), Lucija Rezo (2/5), Lea Krznar (2/14); Tina Wurth (5/7), Magali Lujić (3/7), Nika Peričić, Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš (3/5), Lucija Krezo (14/20), Anamaria Puđa, Lara Zovko (0/1), Ana-Marija Bikić (0/1), Bernarda Čalušić (3/5), Josipa Jonjić (3/3), Katja Hunjadi

 

rsz_žrk_rudar_labin.png
rsz_sesvete.png
RK LOKOMOTIVA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK KOKA
ŽRK ZAMET
ŽRK SPLIT 2010
- ŽARK SPLIT
- RK DALMATINKA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK OSIJEK
- RK PODRAVKE VEGETA
slobodan
10:0
23:26
28:22
30:29
23:42

 
13. KOLO, 27.1.2024.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK BJELOVAR

30:36 (16:18)

Veronika Mamić (7/32), Lucija Rezo, Lea Krznar (8/19); Tina Wurth (5/10), Magali Lujić (3/3), Klara Petrašević, Petra Krezo (0/2), Magdalena Janković Miloš (0/1), Lucija Krezo (9/15), Anamaria Puđa, Lara Zovko (2/2), Ana-Marija Bikić (1/2), Bernarda Čalušić (6/9), Lana Jurina (1/1), Josipa Jonjić (2/2), Katja Hunjadi (1/2)

rsz_sesvete.png
rsz_1rsz_bjelovar.png
RK DALMATINKA
RK PODRAVKA VEGETA
ŽARK SPLIT
ŽRK OSIJEK
ŽRK ZRINSKI
ŽRK KOKA
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK RUDAR
- ŽRK ZAMET
slobodna
19:30
30:13
24:35
27:23
36:21

 
14. KOLO, 31.1.2024.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LOKOMOTIVA

26:32 (12:19)

Veronika Mamić (3/9), Lucija Rezo (0/1), Lea Krznar (7/32); Tina Wurth (3/6), Magali Lujić (6/7), Nika Peričić, Petra Krezo (2/3), Magdalena Janković Miloš (1/2), Lucija Krezo (10/23), Anamaria Puđa, Lara Zovko (1/1), Ana-Marija Bikić (3/5), Bernarda Čalušić, Lana Jurina (0/1), Josipa Jonjić (0/1), Katja Hunjadi

rsz_sesvete.png
rsz_lokomotiva.png
RK DALMATINKA
ŽRK OSIJEK
RK PODRAVKA VEGETA
ŽARK SPLIT
ŽRK ZAMET
ŽRK RUDAR
- ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK BJELOVAR
ŽRK KOKA
ŽRK ZRINSKI
ŽRK SPLIT 2010
slobodan
25:18
25:29
35:18
25:39
27:33

 
15. KOLO, 10.02.2024.

ŽRK DUGO SELO '55 - RK SESVETE AGROPROTEINKA

33:27 (18:16)

Veronika Mamić (7/25), Lucija Rezo (0/1), Lea Krznar (2/16); Tina Wurth (3/4), Magali Lujić (2/8), Nika Peričić, Klara Petrašević, Petra Krezo (1/2), Magdalena Janković Miloš (1/2), Lucija Krezo (9/20), Anamaria Puđa, Lara Zovko, Ana-Marija Bikić (4/4), Bernarda Čalušić (6/7), Lana Jurina (1/2), Katja Hunjadi

rsz_dugoselo.png
rsz_sesvete.png
ŽRK ZRINSKI
ŽRK KOKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK RUDAR
ŽARK SPLIT
ŽRK BJELOVAR
RK DALMATINKA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK OSIJEK
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK ZAMET
slobodan
23:29
22:28
39:19
20:41
21:30

 
rsz_sesvete.png
16. KOLO, 17.02.2024.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZRINSKI

32:34 (16:15)

Veronika Mamić (0/4), Lucija Rezo, Lea Krznar (12/42); Tina Wurth (8/9), Magali Lujić (3/3), Petra Krezo (0/1), Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo (2/7), Anamaria Puđa, Lara Zovko (1/1), Ana-Marija Bikić (6/7), Bernarda Čalušić (2/6), Lana Jurina (10/11), Katja Hunjadi, Iva Kezić, Ana Džalto

rsz_zrinski.png
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK ZAMET
RK PODRAVKA VEGETA
RK DALMATINKA
ŽRK OSIJEK
RK LOKOMOTIVA
ŽRK RUDAR
ŽRK KOKA
ŽRK BJELOVAR
ŽARK SPLIT
ŽRK DUGO SELO '55
slobodna
26:25
23:23
34:21
10:0
25:26

 
17. KOLO, 24.02.2024.

ŽARK SPLIT - RK SESVETE AGROPROTEINKA 

0:10

rsz_zrk_split.png
rsz_sesvete.png
ŽRK ZRINSKI
RK LOKOMOTIVA
ŽRK RUDAR
RK DALMATINKA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK OSIJEK
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK KOKA
ŽRK ZAMET
ŽRK SPLIT 2010
slobodno
21:17
22:24
33:28
32:26
22:34

 
18. KOLO, 09.03.2024.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK DALMATINKA

21:31 (12:18)

Veronika Mamić (6/21), Lucija Rezo (1/3), Lea Krznar (3/17); Tina Wurth (3/9), Magali Lujić (3/7), Nika Peričić, Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš, Leonnie Drezga Domanski, Lucija Krezo (4/7), Anamaria Puđa, Ana-Marija Bikić (2/3), Bernarda Čalušić (4/4), Lana Jurina (4/8), Katja Hunjadi (1/1), Lorena Križan

rsz_sesvete.png
dalmatinka.png
ŽRK ZAMET
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK OSIJEK
ŽRK KOKA
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK ZRINSKI
ŽRK RUDAR
RK LOKOMOTIVA
ŽARK SPLIT
ŽRK BJELOVAR
ŽRK DUGO SELO '55
slobodan
29:29
29:40
10:0
28:27
32:13

 
19. KOLO, 16.03.2024.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZAMET

21:22 (9:9)

Veronika Mamić (0/4), Lucija Rezo, Lea Krznar (8/25); Tina Wurth (3/7), Magali Lujić (1/3), Nika Peričić, Petra Krezo (0/1), Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo (3/9), Anamaria Puđa, Lara Zovko (2/3), Ana-Marija Bikić (5/5), Bernarda Čalušić (0/2), Lana Jurina (7/7), Katja Hunjadi (0/1)

rsz_sesvete.png
rsz_zamet.png
RK LOKOMOTIVA
ŽRK ZRINSKI
RK DALMATINKA
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK BJELOVAR
ŽARK SPLIT
ŽRK KOKA
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK OSIJEK
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK RUDAR
slobodan
42:17
21:38
31:18
24:22
30:19

 
20. KOLO, 24.03.2024.

ŽRK OSIJEK - RK SESVETE AGROPROTEINKA

28:25 (13:11)

Veronika Mamić, Lucija Rezo, Lea Krznar; Tina Wurth (2), Magali Lujić (4), Nika Peričić, Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo (10), Matea Koska, Anamaria Puđa, Lara Zovko (3), Ana-Marija Bikić (3), Bernarda Čalušić (2), Lana Jurina (1), Katja Hunjadi

rsz_osijek.png
rsz_sesvete.png
ŽARK RUDAR
ŽRK ZAMET
ŽRK KOKA
ŽRK SPLIT 2010
RK PODRAVKA VEGETA
RK DALMATINKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK ZRINSKI
ŽARK SPLIT
slobodna
22:34
25:22
29:20
31:24
10:0

 
21. KOLO, 13.04.2024.

RK SESVETE AGROPROTEINKA

slobodni

RK DALMATINKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK ZRINSKI
ŽRK DUGO SELO '55
ŽARK SPLIT
ŽRK OSIJEK
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK KOKA
ŽRK RUDAR
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK ZAMET
18:33
32:20
30:26
35:25
0:10
31:18
RK_PODRAVKA.png
22. KOLO, 12.04.2024.

RK PODRAVKA VEGETA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

36:21 (17:10)

Veronika Mamić (5/24), Lucija Rezo (0/4), Lea Krznar (1/14); Tina Wurth (4/4), Klara Petrašević, Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš (1/1), Lucija Krezo (2/9), Matea Koska (0/1), Lara Zovko (1/1), Ana-Marija Bikić (5/9), Lana Jurina (2/4), Josipa Jonjić, Katja Hunjadi, Ana Džalto (0/1), Bernarda Čalušić (6/11)

rsz_sesvete.png
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK ZAMET
ŽRK KOKA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK RUDAR
ŽRK OSIJEK
RK DALMATINKA
RK LOKOMOTIVA
ŽARK SPLIT
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK ZRINSKI
slobodan
29:29
22:30
10:0
26:28
33:27

 
rsz_sesvete.png
23. KOLO, 21.04.2024.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SPLIT 2010

32:30 (15:15)

Veronika Mamić (5/22), Lucija Rezo (0/1), Lea Krznar (4/16); Tina Wurth (4/5), Klara Petrašević, Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo (14/20), Ana-Marija Bikić (5/7), Lana Jurina (3/7), Katja Hunjadi (1/1), Lorena Križan, Ana Džalto, Bernarda Čalušić (5/5)

rsz_zrksplit2010.png
ŽRK DUGO SELO '55
ŽARK OSIJEK
ŽRK ZRINSKI
RK DALMATINKA
ŽARK SPLIT
ŽRK ZAMET
RK LOKOMOTIVA
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK KOKA
ŽRK RUDAR
slobodan
27:32
23:33
26:25
36:24
0:10

 
rsz_koka.png
24. KOLO, 28.04.2024.

ŽRK KOKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

35:31 (16:15)

Veronika Mamić (2/19), Lea Krznar (2/20); Tina Wurth (5/9), Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo (6/11), Ana-Marija Bikić (4/6), Lana Jurina (10/12), Katja Hunjadi (0/1), Nika Kuhar, Bernarda Čalušić (6/9), Ivona Šulentić

rsz_sesvete.png
ŽRK RUDAR
ŽRK BJELOVAR
ŽRK ZAMET
ŽRK SPLIT 2010
RK LOKOMOTIVA
RK PODRAVKA VEGETA
RK DALMATINKA
ŽARK SPLIT
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK OSIJEK
ŽRK ZRINSKI
slobodna
27:19
10:0
31:28
24:27
30:22

 
rsz_sesvete.png
25. KOLO, 05.05.2024.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK RUDAR

33:29 (16:14)

Veronika Mamić (13/40), Lucija Rezo (1/1), Lea Krznar (1/3); Tina Wurth (10/14), Ana Pehar, Klara Petrašević, Petra Krezo (2/2), Magdalena Janković Miloš (2/3), Leonnie Drezga Domanski, Lucija Krezo (5/11), Lana Jurina (7/11), Katja Hunjadi (1/1), Iva Bošnjak, Lorena Križan, Antonela Abaza, Bernarda Čalušić (6/11)

rsz_žrk_rudar_labin.png
ŽARK SPLIT
RK DALMATINKA
ŽRK ZRINSKI
ŽRK OSIJEK
RK PODRAVKE VEGETA
ŽRK SPLIT 2010
RK LOKOMOTIVA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK KOKA
ŽRK ZAMET
slobodan
0:10
24:23
30:26
31:21
40:21

 
26. KOLO, 12.05.2024.

ŽRK BJELOVAR - RK SESVETE AGROPROTEINKA

 

38:30 (20:11)

Veronika Mamić (7/32), Lucija Rezo (2/6), Lea Krznar (2/11); Tina Wurth (3/7), Ana Pehar, Klara Petrašević, Petra Krezo (0/1), Magdalena Janković Miloš Lucija Krezo (7/11), Ana-Marija Bikić (5/10), Lana Jurina (6/10), Katja Hunjadi (2/3), Antonela Abaza, Lorena Križan (0/2), Bernarda Čalušić (7/14)

rsz_1rsz_bjelovar.png
rsz_sesvete.png
RK LOKOMOTIVA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK RUDAR
ŽRK ZAMET
ŽRK KOKA
RK DALMATINKA
RK PODRAVKA VEGETA
ŽARK SPLIT
ŽRK OSIJEK
ŽRK ZRINSKI
slobodna
33:25
20:32
10:00
26:32
20:17

 

1. HRL, TABLICA - SEZONA 2023./2024.

1.HRL_tablica_26kolo.png

IGRAČICE KOJE SU NASTUPALE U 1. HRL, SEZONA 2023./2024.

Veronika Mamić

MAGALI_LUJIĆ.JPG

Magali Lujić

LUCIJA KREZO.JPG

Lucija Krezo

ana_marija_bikic1.jpg

Ana-Marija Bikić

sesvete1.jpg
LUCIJA REZO.JPG

Lea Krznar

Lucija Rezo

MIHAELA BEŠEN.JPG

Mihaela Bešen

PETRA KREZO.JPG

Petra Krezo

NIKA_GAVRILOVIĆ.JPG

Nika Gavrilović

SARA JUKIĆ.JPG

Sara Jukić

rsz_nema.png

Anamaria Puđa

LANA JURINA.JPG

Lana Jurina

rsz_nema.png

Tina Wurth

MAGDALENA MILOŠ JANKOVIĆ.JPG

Magdalena Janković Miloš

LARA ZOVKO.JPG

Lara Zovko

KATJA HUNJADI.JPG

Katja Hunjadi

bottom of page