1. HRL - SEZONA 2018./2019.
1. KOLO, 15./16.9.2018.
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZAMET

31:24 (14:11)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;
Katarina Glibanski (1), Mia Tupek, Petra Dičak (7), Bernarda Čalušić (10),
Gabriela Rezić, Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović, Dora Lukić (8), Ana Anđelić (1), Mia Bošnjak, Ines Lisjak (1), Nikolina Žderić (1), Lucija Peraica (2)
rsz_zamet.png
ŽRK DALMATINKA
ŽRK MURVICA
RK SESVETE 
ŽRK OSIJEK
ŽRK BJELOVAR
ŽRK KOKA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK ZAMET
- RK PODRAVKA
- RK LOKOMOTIVA
- RK TREŠNJEVKA
20:17
23:22
31:24
20:34
23:38
29;21
2. KOLO, 19.9.2018.
rsz_osijek.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK OSIJEK

25:21 (17:13)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;
Katarina Glibanski (2), Mia Tupek (2), Mihaela Bešen, Petra Dičak (3),
Bernarda Čalušić (8), Gabriela Rezić, Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović,
Dora Lukić (6), Ana Anđelić (3), Mia Bošnjak, Ines Lisjak, Lucija Peraica (1)
ŽRK ZAMET
RK SESVETE
ŽRK ZRINSKI
RK TREŠNJEVKA
RK LOKOMOTIVA
RK PODRAVKA
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK UMAG
- ŽRK DALMATINKA
- ŽRK KOKA
- ŽRK BJELOVAR
22:26
25:21
30:23
25:32
37:22
37:20
3. KOLO, 6./7.10.2018.
rsz_sesvete.png
rsz_1rsz_bjelovar.png

ŽRK BJELOVAR - RK SESVETE AGROPROTEINKA

28:23 (15:10)

Lucija Bešen, Iris Pratljačić;
Katarina Glibanski, Mihaela Bešen, Petra Dičak (3), Bernarda Čalušić (10), Gabriela Rezić, Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović, Dora Lukić (6), Ana Anđelić, Ines Lisjak (2), Nikolina Žderić (2), Lucija Peraica
ŽRK OSIJEK
ŽRK BJELOVAR
ŽRK KOKA
ŽRK DALMATINKA
ŽRK UMAG
ŽRK MURVICA
- ŽRK ZAMET
- RK SESVETE
- RK PODRAVKA
- RK LOKOMOTIVA
- RK TREŠNJEVKA
- ŽRK ZRINSKI
odg.
28:23
28:42
14:32
31:34
28:34
4. KOLO, 13./14.10.2018.
rsz_koka.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK KOKA

30:24 (13:12)

Lucija Bešen, Iris Pratljačić;
Katarina Glibanski (1), Mihaela Bešen, Petra Dičak (8), Bernarda Čalušić (8), Gabriela Rezić, Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović, Dora Lukić (5), Ana Anđelić (1), Ines Lisjak (2), Nikolina Žderić (2), Lucija Peraica (3)
rsz_sesvete.png
ŽRK OSIJEK
ŽRK ZRINSKI
RK TREŠNJEVKA
RK LOKOMOTIVA
RK PODRAVKA
RK SESVETE
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK MURVICA
- ŽRK UMAG
- ŽRK DALMATINKA
- ŽRK KOKA
15:25
30:25
29:26
40:22
37:14
30:24
5. KOLO, 20./21.10.2018.

ŽRK DALMATINKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

25:22 (12:10)

Lucija Bešen, Iris Pratljačić;
Katarina Glibanski, Mihaela Bešen (3), Petra Dičak (3), Bernarda Čalušić (3),
Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović, Dora Lukić (7), Ana Anđelić,
Ines Lisjak (2), Lucija Peraica (4)
rsz_sesvete.png
rsz_dalmatinka.png
ŽRK BJELOVAR
ŽRK KOKA
ŽRK DALMATINKA
ŽRK UMAG
ŽRK MURVICA
ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK ZAMET
- ŽRK OSIJEK
- RK SESVETE
- RK PODRAVKA
- RK LOKOMOTIVA
- RK TREŠNJEVKA
27:18
29:25
25:22
18:42
16:27
34:20
6. KOLO, 27./28.10.2018.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK UMAG

33:23 (16:9)

Lucija Bešen, Iris Pratljačić;
Mia Tupek, Mihaela Bešen, Petra Dičak (7), Bernarda Čalušić (5),
Gabrijela Rezić (1), Lara Burić (3), Doris Vlajsović (2), Dora Lukić (4),
Ana Anđelić (3), Mia Bošnjak, Ines Lisjak (4), Mia Brkić,
Nikolina Žderić, Lucija Peraica (4)
rsz_sesvete.png
rsz_Žrk_umag.png
ŽRK ZAMET
ŽRK BJELOVAR
RK LOKOMOTIVA
RK PODRAVKA
RK SESVETE
ŽRK OSIJEK
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK KOKA
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK MURVICA
- ŽRK UMAG
- ŽRK DALMATINKA
26:23
31:31
31:18
44:16
33:23
21:30
7. KOLO, 3.11.2018.

ŽRK MURVICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

19:24 (9:14)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;
Mia Tupek (3), Mihaela Bešen (1), Petra Dičak (1), Bernarda Čalušić (4),
Gabrijela Rezić, Ana Marija Bikić (1), Doris Vlajsović (1), Dora Lukić (5),
Ana Anđelić (4), Ines Lisjak (2), Lucija Peraica (2)
rsz_sesvete.png
rsz_murvica.png
ŽRK KOKA
ŽRK DALMATINKA
ŽRK UMAG
ŽRK MURVICA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK ZRINSKI
- ŽRK ZAMET
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK OSIJEK
- RK SESVETE
- RK PODRAVKA
- RK TREŠNJEVKA
32:21
21:22
30:27
19:24
17:29
31:12
8. KOLO, 7.11.2018.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SPLIT 2010

28:21 (16:12)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;
Mia Tupek (1), Mihaela Bešen, Petra Dičak (8), Bernarda Čalušić (2),
Gabriela Rezić, Ana Marija Bikić (1), Doris Vlajsović (3),
Dora Lukić (4), Ana Anđelić (2), Ines Lisjak (3), Lucija Cvitanović,
Nikolina Žderić (1), Lucija Peraica (3)
rsz_sesvete.png
rsz_zrksplit2010.png
ŽRK ZAMET
RK LOKOMOTIVA
ŽRK KOKA
RK SESVETE
ŽRK OSIJEK
ŽRK BJELOVAR
- RK TREŠNJEVKA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK DALMATINKA
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK MURVICA
- ŽRK UMAG
23:28
32:20
31:17
28:21
18:25
36:25
9. KOLO, 10.11.2018.
ŽRK DALMATINKA
ŽRK UMAG
ŽRK MURVICA
ŽRK SPLIT 2010
RK TREŠNJEVKA
ŽRK ZRINSKI
- ŽRK ZAMET
- ŽRK KOKA
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK OSIJEK
- RK LOKOMOTIVA
- RK PODRAVKA
23:28
32:20
31:17
28:21
18:25
36:25
RK Sesvete Agroproteinka - slobodni
10. KOLO, 17.11.2018.
ŽRK ZAMET
RK PODRAVKA
RK SESVETE
ŽRK DALMATINKA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK KOKA
- RK LOKOMOTIVA
- RK TREŠNJEVKA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK UMAG
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK MURVICA
15:27
38:16
33:29
28:25
22:18
35:22

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZRINSKI

33:29 (14:17)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Mia Tupek, Mihaela Bešen, Petra Dičak (9), Bernarda Čalušić (3), Gabriela Rezić (1), Doris Vlajsović (6), Dora Lukić (6), Ana Anđelić (5), Ines Lisjak (3), Magdalena Jurić, Nikolina Žderić

rsz_sesvete.png
rsz_zrinski.png
11. KOLO, 12.1.2019.
ŽRK UMAG
ŽRK MURVICA
ŽRK SPLIT 2010
RK LOKOMOTIVA
ŽRK ZRINSKI
RK TREŠNJEVKA
- ŽRK ZAMET
- ŽRK DALMATINKA
- ŽRK KOKA
- RK PODRAVKA
- ŽRK OSIJEK
- RK SESVETE
34:20
29:30
32:33
24:22
26:23
23:29

RK TREŠNJEVKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

23:29 (12:17)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Katarina Glibanski, Mia Tupek, Mihaela Bešen, Petra Dičak (5), Bernarda Čalušić (8), Lara Burić, Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović (3), Dora Lukić (8), Ana Anđelić, Mia Bošnjak, Ines Lisjak (2), Lucija Peraica (3)

rsz_sesvete.png
rsz_trešnjevka.png
12. KOLO, 19.1.2019.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LOKOMOTIVA

20:37 (9:19)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Prtljačić;

Mia Tupek (2), Mihaela Bešen, Petra Dičak (4), Bernarda Čalušić (4), Lara Burić (1), Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović (1), Dora Lukić (3), Ana Anđelić (1), Mia Bošnjak, Ines Lisjak (1), Ana Pehar (3), Lucija Peraica

rsz_sesvete.png
rsz_lokomotiva.png
ŽRK ZAMET
RK SESVETE
ŽRK OSIJEK
ŽRK BJELOVAR
ŽRK UMAG
ŽRK DALMATINKA
- RK PODRAVKA
- RK LOKOMOTIVA
- RK TREŠNJEVKA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK MURVICA
- ŽRK SPLIT 2010
15:35
20:37
24:28
22:22
33:27
22:38
13. KOLO, 9.1.2019.
RK PODRAVKA
RK LOKOMOTIVA
RK TREŠNJEVKA
ŽRK ZRINSKI
ŽRK MURVICA
ŽRK SPLIT 2010
- RK SESVETE
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK KOKA
- ŽRK ZAMET
- ŽRK UMAG
35:25
37:19
26:32
28:25
25:23
33:29

RK PODRAVKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

35:25

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Katarina Glibanski, Mia Tupek, Mihaela Bešen, Petra Dičak (6), Bernarda Čalušić (3), Lara Burić, Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović, Dora Lukić (6), Ana Anđelić (2), Mia Bošnjak, Ines Lisjak (2), Lucija Peraica (6)

rsz_sesvete.png
rsz_podravka.png
14. KOLO, 2./3.2.2019.

ŽRK ZAMET - RK SESVETE AGROPROTEINKA

27:22 (11:14)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Katarina Glibanski, Mia Tupek, Mihaela Bešen, Petra Dičak (4), Bernarda Čalušić (5), Lara Burić, Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović, Dora Lukić (2), Ana Anđelić (2), Mia Bošnjak, Ines Lisjak (2), Lucija Peraica (7)

rsz_sesvete.png
rsz_zamet.png
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK ZAMET
ŽRK ZRINSKI
RK TREŠNJEVKA
RK LOKOMOTIVA
RK PODRAVKA
- ŽRK MURVICA
- RK SESVETE
- ŽRK DALMATINKA
- ŽRK KOKA
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK OSIJEK
28:19
27:22
21:28
23:36
38:21
38:30
15. KOLO, 9./10.2.2019.
ŽRK OSIJEK
ŽRK BJELOVAR
ŽRK KOKA
ŽRK DALMATINKA
ŽRK UMAG
ŽRK SPLIT 2010
- RK SESVETE
- RK PODRAVKA
- RK LOKOMOTIVA
- RK TREŠNJEVKA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK ZAMET
25:28
17:26
26:32
17:23
33:39
29:20

ŽRK OSIJEK - RK SESVETE AGROPROTEINKA

25:28 (12:13)

Lucija Bešen, Iris Pratljačić;

Mia Bošnjak, Mia Tupek, Mihaela Bešen, Petra Dičak (10), Bernarda Čalušić (5), Lara Burić (1), Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović (2), Dora Lukić (2), Ana Anđelić (1), Katarina Glibanski, Ines Lisjak (1), Lucija Peraica (6), Ana Pehar

rsz_sesvete.png
rsz_osijek.png
16. KOLO, 16./17.2.2019.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK BJELOVAR

23:21 (11:11)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Katarina Glibanski, Mia Tupek (5), Mihaela Bešen, Petra Dičak (9), Lara Burić (1), Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović (3), Dora Lukić (2), Ana Anđelić, Mia Bošnjak, Ines Lisjak (2), Ana Pehar (1), Lucija Peraica

rsz_sesvete.png
rsz_1rsz_bjelovar.png
ŽRK ZAMET
ŽRK ZRINSKI
RK TREŠNJEVKA
RK LOKOMOTIVA
RK PODRAVKA
RK SESVETE
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK MURVICA
- ŽRK UMAG
- ŽRK DALMATINKA
- ŽRK KOKA
- ŽRK BJELOVAR
18:23
30:29
29:34
35:19
37:22
23:21
17. KOLO, 23./24.2.2019.

ŽRK KOKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

19:17 (11:7)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Katarina Glibanski, Mia Tupek (2), Mihaela Bešen, Petra Dičak (3), Bernarda Čalušić (1), Lara Burić, Mia Brkić, Doris Vlajsović (1), Dora Lukić (7), Ana Anđelić (2), Mia Bošnjak, Ines Lisjak (1), Ana Pehar

rsz_sesvete.png
rsz_koka.png
ŽRK BJELOVAR
ŽRK KOKA
ŽRK DALMATINKA
ŽRK UMAG
ŽRK MURVICA
ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK OSIJEK
- RK SESVETE
- RK PODRAVKA
- RK LOKOMOTVIA
- RK TREŠNJEVKA
- ŽRK ZRINSKI
29:21
19:17
18:27
15:40
28:26
31:27
18. KOLO, 2./3.3.2019.
ŽRK ZAMET
RK TREŠNJEVKA
RK LOKOMOTIVA
RK PODRAVKA
RK SESVETE
ŽRK OSIJEK
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK MURVICA
- ŽRK UMAG
- ŽRK DALMATINKA
- ŽRK KOKA
0:10
32:34
40:14
40:18
18:16
28:28

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK DALMATINKA

18:16 (10:10)

Luc

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Katarina Glibanski, Mia Tupek, Mihaela Bešen, Petra Dičak (1), Bernarda Čalušić (2), Mia Brkić, Doris Vlajsović, Dora Lukić (14), Ana Anđelić, Mia Bošnjak, Ines Lisjak (1), Lucija Peraica

rsz_sesvete.png
rsz_dalmatinka.png
19. KOLO, 9./10.3.2019.
ŽRK KOKA
ŽRK DALMATINKA
ŽRK UMAG
ŽRK MURVICA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK ZRINSKI
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK OSIJEK
- RK SESVETE
- RK PODRAVKA
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK ZAMET
26:27
27:23
23:24
--:--
23:43
10:0

ŽRK UMAG - RK SESVETE AGROPROTEINKA

23:24 (10:14)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Mia Bošnjak (1), Mia Tupek (6), Mihaela Bešen, Bernarda Čalušić (8), Doris Vlajsović (1), Dora Lukić (4), Ana Anđelić, Katarina Glibanski, Ines Lisjak (2), Lucija Peraica (2)

rsz_sesvete.png
rsz_Žrk_umag.png
20. KOLO, 13.3.2019.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK MURVICA

32:20 (11:8)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Katarina Glibanski (3), Mia Tupek (2), Mihaela Bešen (1), Bernarda Čalušić (6), Lara Burić (3), Doris Vlajsović, Dora Lukić (5), Ana Anđelić, Mia Bošnjak (2), Ines Lisjak (4), Ana Pehar (3), Lucija Peraica (3)

rsz_sesvete.png
rsz_murvica.png
RK TREŠNJEVKA
RK PODRAVKA
RK SESVETE
ŽRK OSIJEK
ŽRK BJELOVAR
ŽRK ZAMET
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK MURVICA
- ŽRK UMAG
- ŽRK DALMATINKA
- ŽRK KOKA
32:36
31:22
32:20
33:33
25:18
0:10
21. KOLO, 30./31.3.2019.
ŽRK DALMATINKA
ŽRK UMAG
ŽRK MURVICA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK ZRINSKI
RK TREŠNJEVKA
- ŽRK KOKA
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK OSIJEK
- RK SESVETE
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK ZAMET
17:25
35:29
26:25
24:27
19:24
10:0

ŽRK SPLIT 2010 - RK SESVETE AGROPROTEINKA

24:27 (13:9)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Katarina Glibanski, Mia Tupek (2), Mihaela Bešen, Bernarda Čalušić (8), Lara Burić (1), Doris Vlajsović (7), Dora Lukić (5), Ana Anđelić (1), Mia Bošnjak (2), Dorotea Čoraš, Ana Pehar (1), Lucija Cvitanović

rsz_sesvete.png
rsz_zrksplit2010.png
22. KOLO, 30./31.3.2019.
RK LOKOMOTIVA
RK PODRAVKA
ŽRK OSIJEK
ŽRK BJELOVAR
ŽRK KOKA
ŽRK ZAMET
- RK TREŠNJEVKA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK MURVICA
- ŽRK UMAG
- ŽRK DALMATINKA
41:21
43:19
30:25
30:20
35:31
0:10
RK Sesvete Agroproteinka - slobodni
23. KOLO, 13./14.4.2019.

ŽRK ZRINSKI - RK SESVETE AGROPROTEINKA

24:21 (12:12)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Katarina Glibanski, Mia Tupek, Mihaela Bešen, Petra Dičak (1), Bernarda Čalušić (8), Doris Vlajsović (1), Dora Lukić (7), Ana Anđelić (2), Mia Bošnjak, Ines Lisjak (2)

rsz_sesvete.png
rsz_zrinski.png
ŽRK UMAG
ŽRK MURVICA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK ZRINSKI
RK TREŠNJEVKA
RK LOKOMOTIVA
- ŽRK DALMATINA
- ŽRK KOKA
- ŽRK BJELOVAR
- RK SESVETE
- RK PODRAVKA
- ŽRK ZAMET
24:21
18:23
24:29
24:21
18:44
10:0
24. KOLO, 27./28.4.2019.
RK PODRAVKA
RK SESVETE
ŽRK OSIJEK
ŽRK KOKA
ŽRK DALMATINKA
ŽRK ZAMET
- RK LOKOMOTIVA
- RK TREŠNJEVKA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK SPLT 2010
- ŽRK MURVICA
- ŽRK UMAG
28:23
24:21
39:32
30:29
28:23
0:10

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK TREŠNJEVKA

24:21 (12:10)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Katarina Glibanski, Mia Tupek (4), Mihaela Bešen (2), Petra Dičak (4), Bernarda Čalušić (4), Lara Burić (3), Doris Vlajsović (3), Dora Lukić, Ana Anđelić, Mia Bošnjak (2), Ines Lisjak, Ana Pehar, Lucija Peraica (2)

rsz_sesvete.png
rsz_trešnjevka.png
25. KOLO, 4./5.5.2019.

RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

29:21 (16:6)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Mia Tupek (1), Mihaela Bešen, Petra Dičak (5), Bernarda Čalušić (4), Lara Burić (1), Doris Vlajsović (1), Dora Lukić (5), Ana Anđelić (1), Mia Bošnjak, Ines Lisjak, Lucija Peraica (3)

rsz_sesvete.png
rsz_lokomotiva.png
ŽRK MURVICA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK ZRINSKI
RK TREŠNJEVKA
RK LOKOMOTIVA
RK PODRAVKA
- ŽRK UMAG
- ŽRK DALMATINKA
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK OSIJEK
- RK SESVETE
- ŽRK ZAMET
33:29
25:24
31:25
23:30
29:21
10:0
26. KOLO, 11./12.5.2019.
RK SESVETE
ŽRK OSIJEK
ŽRK BJELOVAR
ŽRK KOKA
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
- RK PODRAVKA
- RK LOKOMOTIVA
- RK TREŠNJEVKA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK MURVICA
23:28
23:35
28:24
29:28
36:35
0:10

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK PODRAVKA

23:28 (9:13)

Lucija Bešen (1), Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Katarina Glibanski, Mia Tupek, Mihaela Bešen, Petra Dičak (4), Bernarda Čalušić (6), Lara Burić (1), Lucija Cvitanović, Doris Vlajsović (2), Dora Lukić (1), Ana Anđelić (3), Mia Bošnjak, Ines Lisjak (3), Ana Pehar (2)

rsz_sesvete.png
rsz_podravka.png

TABLICA 1. HRL - SEZONA 2018./2019.

POZ
EKIPA
UT.
POB
NER
POR
D.G.
P.G.
+/-
BOD
1
PODRAVKA VEGETA
24
23
0
1
814
455
+359
46
2
LOKOMOTIVA
24
23
0
0
787
458
+329
46
3
BJELOVAR
24
15
2
7
608
585
+23
32
4
KOKA
24
15
2
7
652
618
+34
32
5
SESVETE AGROPROTEINKA
24
15
0
9
603
589
+17
30
6
ZRINSKI
24
12
1
11
625
637
-12
25
7
DALMATINKA
24
11
0
13
520
586
-66
22
8
SPLIT 2010
24
9
0
15
631
658
-27
18
9
UMAG
24
8
1
15
640
742
-102
17
10
MURVICA
24
7
0
17
535
672
-137
14
11
OSIJEK
24
6
2
16
591
669
-78
14
12
TREŠNJEVKA
24
6
0
18
561
706
-145
12
13
ZAMET
24
2
0
22
310
505
-195
4

SENIORKE - STATISTIKE NASTUPA U SEZONI 2018./2019.

lucija_besen1.jpg
1. Lucija Bešen
Utakmica: 24/24
Obrana: 
Golova: 1
petra_dicak1.jpg
6. Petra Dičak
Utakmica: 21/24
Golova: 105
doris_vlajsovic1.jpg
11. Doris Vlajsović
Utakmica: 24/24
Golova: 37
iris_prtljacic.jpg
16. Iris Pratljačić
Utakmica: 24/24
Obrana:
Golova: /
lucija_peraica2.jpg
28. Lucija Peraica
Utakmica: 20/24
Golova: 51
magdalena_jurić.jpg
23. Magdalena Jurić
Utakmica: 1/24
Golova: 0
glibanski.jpg
3. Katarina Glibanski
Utakmica: 18/24
Golova: 7
bernarda_calkusic2.jpg
7. Bernarda Čalušić
Utakmica: 23/24
Golova: 125
petra_lovrencevic.jpg
12. Petra Lovrenčević
Utakmica: 19/24
Obrana:
Golova: /
mia_bosnjak.jpg
17. Mia Bošnjak
Utakmica: 18/24
Golova: 7
lara_burić.jpg
9. Lara Burić
Utakmica: 13/24
Golova: 15
ana_pehar.jpg
22. Ana Pehar
Utakmica: 9/24
Golova: 10
mia_tupek.jpg
4. Mia Tupek
Utakmica: 20/24
Golova: 30
gabriela_rezic1.jpg
8. Gabriela Rezić
Utakmica: 8/24
Golova: 2
dora_lukic1.jpg
13. Dora Lukić
Utakmica: 23/24
Golova: 122
ines_lisjak1.jpg
19. Ines Lisjak
Utakmica: 23/24
Golova: 42
mia_brkić.jpg
21. Mia Brkić
Utakmica: 3/24
Golova: 0
dorotea_čoraš.jpg
19. Dorotea Čoraš
Utakmica: 1/24
Golova: 0
mihaela_besen1.jpg
5. Mihaela Bešen
Utakmica: 23/24
Golova: 7
ana_marija_bikic1.jpg
10. Ana Marija Bikić
Utakmica: 13/24
Golova: 2
ana_andjelic1.jpg
14. Ana Anđelić
Utakmica: 24/24
Golova: 34
rsz_sesvete_bijelo.png
22. Nikolina Žderić
Utakmica: 7/24
Golova: 6
lucija_cvitanović.jpg
30. Lucija Cvitanović
Utakmica: 3/24
Golova: 0
branko_šebek.jpg
Branko Šebek (trener)