3. HRL SREDIŠTE - SEZONA 2022./2023.
 
1. KOLO, 17.09.2022.

ŽRK PETRINIA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

21:30 (11:15)

Marija Rezo, Mihaela Pijetlović;

Sara Tatarević (2), Iva Karaula (2), Klara Petrašević (3), Leonnie Drezga Domanski (4),

Lorena Križan (7), Iva Kezić (2), Ana Džalto (6), Tamara Jukić (4)

2. KOLO, 24.09.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK TRNINA

33:26 (14:10)

Marija Rezo, Lara Pudić, Mihaela Pijetlović;

Sara Tatarević (3), Iva Karaula (4), Klara Petrašević (1), Leonnie Drezga Domanski (4),

Lorena Križan (9), Barbara Dalmatin (2), Marija Stipić, Iva Bošnjak,

Iva Kezić (3), Ana Džalto (2), Tamara Jukić (5)

3. KOLO, 01.10.2022.

ŽRK MOSLAVINA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

23:32 (14:16)

Marija Rezo, Lara Pudić, Mihaela Pijetlović;

Sara Tatarević (8 ), Iva Karaula (4), Klara Petrašević (2), Leonnie Drezga Domanski (3),

Lorena Križan (10), Iva Kezić (2), Ana Džalto (1), Tamara Jukić.(2)

4. KOLO, 09.10.2022.
RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK DUGO SELO '55 (2)

33:32 (18:13)

Marija Rezo, Lara Pudić, Mihaela Pijetlović;

Sara Tatarević, Iva Karaula (10), Klara Petrašević, Leonnie Drezga Domanski (4),

Lorena Križan (11), Barbara Dalmatin, Marija Stipić, Iva Bošnjak (2),

Iva Kezić (2), Ana Džalto (1), Tamara Jukić (3),

5. KOLO, 15.10.2022.
ŽRK GORICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

--:-- (--:--)

6. KOLO, 22.10.2022.
RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK JAMNICA

17:21 (8:11)

Marija Rezo (6/14), Lara Pudić (7/20), Mihaela Pijetlović;

Sara Tatarević, Ana Pehar (2), Iva Karaula (3), Klara Petrašević (2),

Leonnie Drezga Domanski (1),  Lorena Križan (2), Barbara Dalmatin, Iva Bošnjak (1),

Iva Kezić, Ana Džalto (4), Tamara Jukić (2)

7. KOLO, 30.10.2022.
ŽRK SAMOBOR (2) - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

20:22 (9:12)

Marija Rezo (13/33), Mihaela Pijetlović;

Sara Tatarević (1), Iva Karaula (1), Klara Petrašević (2), Leonnie Drezga Domanski (3),

Lorena Križan,  Barbara Dalmatin, Iva Bošnjak (1), Iva Kezić,

Ana Džalto (10), Tamara Jukić (4)

8. KOLO, 05.11.2022.
RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - RK LOKMOTIVA (3)

32:39 (15:17)

Marija Rezo, Lara Pudić, Mihaela Pijetlović;

Sara Tatarević (1), Iva Karaula (1), Klara Petrašević, Leonnie Drezga Domanski (1),

Lorena Križan (7), Barbara Dalmatin, Marija Stipić, Iva Bošnjak (2), Iva Kezić (3),

Ana Džalto (14), Tamara Jukić (3)

9. KOLO, 12.11.2022.
RK TREŠNJEVKA ZAGREB - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

27:22 (11:12)

Marija Rezo (10/26), Mihaela Pijetlović (0/1);

Sara Tatarević (1), Klara Petrašević, Leonnie Drezga Domanski (1),

Riva Lukrecija Maršić, Lorena Križan (3), Barbara Dalmatin (1), Marija Stipić,

Iva Bošnjak (4), Ana Džalto (9), Tamara Jukić (3)

10. KOLO, 26.11.2022.
ŽRK RADNIK - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

--:-- (--:--)

11. KOLO, 03.12.2022.
RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK RUGVICA

--:-- (--:--)

12. KOLO, 10.12.2022.
ŽRK ZAPREŠIĆ - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

--:-- (--:--)

13. KOLO, 17.12.2022.
RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK SISAK

--:-- (--:--)

rsz_petrinia.png
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
rsz_trnina.png
rsz_sesvete.png
zrk_moslavina.jpg
rsz_sesvete.png
rsz_dugoselo.png
rsz_gorica.png
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
rsz_jamnica.png
rsz_samobor.png
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
rsz_lokomotiva.png
tresnjevka_zagreb.png
rsz_sesvete.png
rsz_radnik.png
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
rugvica.png
rsz_sesvete.png
rsz_sisak.png
ZRKZapresic.jpg
rsz_sesvete.png
 
rsz_sesvete.png
3. HRL SREDIŠTE - SEZONA 2021./2022.
 
1. KOLO, 24.09.2021.

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK DUGO SELO '55 (2)

16:29 (9:15)

Lucija Rezo, Lara Pudić; Ana Pehar (3), Ana Ićitović, Antonija Grlić, Sara Jukić (3), Lorena Križan, Tia Nekoksa, Katja Hunjadi (4), Iva Kezić (1), Ana Džalto, Tamara Jukić, Marta Župančić (5)

RK TREŠNJEVKA (2) 
ŽRK TRNINA
ŽRK IVANIĆ (2)
ŽRK SLOGA
ŽRK GORICA

- ŽRK UDARNIK (2) 
- ŽRK RUGVICA 
- ŽRK PETRINIA 
- ŽRK MOSLAVINA 
- RK LOKOMOTIVA (3) 

 37:27
22:28
41:14
31:20
24:24

2. KOLO, 21.12.2021.

ŽRK PETRINIA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

18:46 (9:20)

Lucija Rezo, Lara Pudić, Marija Rezo; Sara Tatarević (3), Ana Pehar (6), Ana Ićitović (2), Antonija Grlić (9), Klara Petrašević, Lorena Križan (3), Paula Čolakić (4), Katja Hunjadi (7), Tia Nekoksa (3), Ana Džalto (4), Tamara Jukić (2), Iva Karaula (3)

rsz_petrinia.png

ŽRK UDARNIK (2)
ŽRK MOSLAVINA
ŽRK DUGO SELO '55 (2)
ŽRK RUGVICA
RK TREŠNJEVKA (2)

- RK LOKOMOTIVA (3) 
- ŽRK GORICA 
- ŽRK SLOGA 
- ŽRK IVANIĆ (2) 
- ŽRK TRNINA 

16:32
22:18
45:42 
26:22
42:25

3. KOLO, 16./17.10.2021.

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK RUGVICA

30:34 (14:16)

Marija Rezo, Lara Pudić; Ana Pehar (7), Ana Ićitović (1), Matea Karamatić, Antonija Grlić (3), Lorena Križan (2), Paula Čolakić (3), Tia Nekoksa (1), Katja Hunjadi (11), Ana Džalto (2)

rsz_sesvete.png

ŽRK TRNINA 
ŽRK IVANIĆ (2)
ŽRK SLOGA
ŽRK GORICA
RK LOKOMOTIVA (3)

- ŽRK UDARNIK (2)
- RK TREŠNJEVKA (2)
- ŽRK PETRINIA 
- ŽRK DUGO SELO '55 (2)
- ŽRK MOSLAVINA

24:33
23:37
43:13
25:24
32:23

rsz_dugoselo.png
rsz_sesvete.png
rugvica.png
4. KOLO, 23./24.10.2021.

RK TREŠNJEVKA (2) - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

0:10

rsz_sesvete.png
rsz_trešnjevka.png

ŽRK UDARNIK
ŽRK DUGO SELO '55 (2)
ŽRK PETRINIA
ŽRK RUGVICA
ŽRK TRNINA 

- ŽRK MOSLAVINA
- RK LOKOMOTIVA (3)
- ŽRK GORICA
- ŽRK SLOGA
- ŽRK IVANIĆ (2)

24:22
39:38
15:27
26:28
22:24

5. KOLO, 06./07.11.2021.

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK TRNINA

32:21 (14:9)

Lara Pudić, Marija Rezo, Lucija Rezo; Ana Pehar (5), Ana Ićitović (1), Antonija Grlić (2), Lorena Križan (4), Paula Čolakić (3), Sara Tatarević, Katja Hunjadi (7), Katja Marić (7), Klara Petrašević (2), Tamara Jukić, Iva Karaula (1)

rsz_sesvete.png
rsz_trnina.png

ŽRK IVANIĆ (2)
ŽRK SLOGA
ŽRK GORICA
RK LOKOMOTIVA (3)
ŽRK MOSLAVINA

- ŽRK UDARNIK (2)
- RK TREŠNJEVKA (2)
- ŽRK RUGVICA
- ŽRK PETRINIA
- ŽRK DUGO SELO '55 (2)

26:25
34:24
24:23
39:13
-:-

zrk_ivanic.png
6. KOLO, 15.12.2021.

ŽRK IVANIĆ (2) - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

23:26 (11:13)

Lucija Rezo, Lara Pudić, Marija Rezo; Sara Tatarević, Ana Pehar (6), Iva Karaula, Antonija Grlić (1), Klara Petrašević (2), Lorena Križan, Paula Čolakić (4), Katja Hunjadi (5), Tia Nekoksa, Katja Marić (7), Iva Kezić (1), Ana Džalto, Tamara Jukić

rsz_sesvete.png

ŽRK UDARNIK (2)
ŽRK PETRINIA
ŽRK RUGVICA
RK TREŠNJEVKA (2)
ŽRK TRNINA

- ŽRK DUGO SELO '55 (2)
- ŽRK MOSLAVINA
- RK LOKOMOTIVA (3)
- ŽRK GORICA
- ŽRK SLOGA

33:26
15:34
30:26
27:26
21:32

rsz_sesvete.png
7. KOLO, 17.02.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK UDARNIK (2)

33:28 (18:16)

Marija Rezo (6/18), Lucija Rezo (7/23); Sara Tatarević, Ana Pehar (4), Iva Karaula (2), Klara Petrašević (6), Antonija Grlić (6), Lorena Križan (1), Paula Čolakić (2), Katja Hunjadi (8 ), Iva Kezić (1), Tamara Jukić, Ana Ićitović (3)

rsz_udarnik.png
rsz_sesvete.png
8. KOLO, 27.11.2021.

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK SLOGA

28:28 (13:18)

Lucija Rezo, Lea Zetović; Magali Lujić (1), Ana Pehar, Ana Ićitović (1), Paula Čolakić, Nika Gavrilović (4), Nera Gunjević (5), Sara Jukić (1), Lana Jurina (9), Tia Nekoksa, Katja Hunjadi (2), Katja Marić (1), Lea Lalić (4)

rsz_sloga.png
rsz_gorica.png
9. KOLO, 04.12.2021.

ŽRK GORICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

31:30 (18:13)

Lara Pudić, Lucija Rezo, Marija Rezo; Sara Tatarević, Ana Pehar (2), Iva Karaula, Antonija Grlić, Klara Petrašević, Lorena Križan, Paula Čolakić (3), Sara Jukić (3), Katja Hunjadi (10), Katja Marić (7), Lalić (5), Ana Ićitović

rsz_sesvete.png
10. KOLO, 11.12.2021.

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - RK LOKOMOTIVA (3)

38:27 (14:17)

Lucija Rezo, Lea Zetović; Magali Lujić (5), Ana Ićitović (1), Antonija Grlić (2), Lana Jurina (8 ), Nika Gavrilović (3), Paula Čolakić (1), Sara Jukić (7), Tia Nekoksa (1), Katja Hunjadi (2), Katja Marić (2), Lea Lalić (6)

rsz_sesvete.png
rsz_lokomotiva.png

ŽRK UDARNIK - ŽRK RUGVICA 22:23
RK TREŠNJEVKA (2) - ŽRK PETRINIA  50:19
ŽRK TRNINA - ŽRK DUGO SELO '55 (2) -:-
ŽRK IVANIĆ (2) - ŽRK MOSLAVINA  -:-
ŽRK SLOGA - ŽRK GORICA  -:-

 

11. KOLO, 19.12.2021.

ŽRK MOSLAVINA- RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

20:36 (9:18)

Lucija Rezo, Lea Zetović; Magali Lujić (2), Ana Grlić (7), Katja Hunjadi (3), Magdalena Janković Miloš (2), Lucija Krezo (2), Nika Gavrilović (2), Nera Gunjević (3), Lea Lalić, Dorotea Ćoraš (1), Sara Jukić (2), Lana Jurina (12)

zrk_moslavina.jpg
rsz_sesvete.png

ŽRK GORICA - ŽRK UDARNIK (2)  22:21
RK LOKOMOTIVA (3) - ŽRK SLOGA  20:21
ŽRK DUGO SELO '55 (2) - ŽRK IVANIĆ (2)  33:22
ŽRK PETRINIA - ŽRK TRNINA  -:-
ŽRK RUGVICA - RK TREŠNJEVKA (2)  37:32

 

12. KOLO, 21.02.2022.

ŽRK DUGO SELO '55 (2) - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

 

40:26 (20:14)

Marija Rezo (3 obr.), Lucija Rezo (6 obr.); Sara Tatarević, Ana Pehar (3), Iva Karaula (3), Antonija Grlić (3), Leonnie Drezga Domanski (3), Lorena Križan, Paula Čolakić, Katja Hunjadi (10), Iva Kezić (2), Tamara Jukić (1), Ana Ićitović (1)

rsz_dugoselo.png
rsz_sesvete.png

ŽRK UDARNIK (2) - RK TREŠNJEVKA (2) 32:31
ŽRK RUGVICA - ŽRK TRNINA 28:24
ŽRK PETRINIA - ŽRK IVANIĆ (2) 27:21
ŽRK MOSLAVINA - ŽRK SLOGA 26:30
RK LOKOMOTIVA (3) - ŽRK GORICA 26:26

 

13. KOLO, 27.02.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK PETRINIA

30:29 (16:12)

Marija Rezo, Lara Pudić; Sara Tatarević, Ana Pehar (2), Iva Karaula, Klara Petrašević (5), Antonija Grlić (10), Leonnie Drezga Domanski (3), Lorena Križan (7), Paula Čolakić, Iva Kezić (3), Ana Ićitović

rsz_sesvete.png
rsz_petrinia.png

RK LOKOMOTIVA (3) - ŽRK UDARNIK (2) 25:26
ŽRK SLOGA - RK DUGO SELO '55 (2) 34:22
ŽRK IVANIĆ (2) - ŽRK RUGVICA 25:18 
ŽRK TRNINA - RK TREŠNJEVKA (2) 28:39
ŽRK GORICA - ŽRK MOSLAVINA 30:23

 

14. KOLO, 10.03.2022.

ŽRK RUGVICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

30:23 (15:10)

Marija Rezo, Lara Pudić; Sara Tatarević (3), Ana Pehar (4), Iva Karaula (1), Klara Petrašević (1), Antonija Grlić (3), Leonnie Drezga Domanski (1), Lorena Križan, Paula Čolakić (5), Iva Kezić (2), Ana Džalto, Tamara Jukić (2), Ana Ićitović (1)

rugvica.png
rsz_sesvete.png

ŽRK MOSLAVINA - RK LOKOMOTIVA (3) 30:31
ŽRK DUGO SELO '55 (2) - ŽRK GORICA 24:21
ŽRK PETRINIA - ŽRK SLOGA 25:29
ŽRK UDARNIK (2)  - ŽRK TRNINA 24:25
RK TREŠNJEVKA (2) - ŽRK IVANIĆ (2)

15. KOLO, 12.03.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - RK TREŠNJEVKA (2)

33:26 (15:18)

Marija Rezo, Lara Pudić; Sara Tatarević (1), Ana Pehar (5), Iva Karaula, Klara Petrašević (2), Antonija Grlić (9), Leonnie Drezga Domanski (1), Lorena Križan, Paula Čolakić (2), Katja Hunjadi (6), Iva Kezić (2), Ana Džalto, Tamara Jukić (4), Ana Ićitović (1)

rsz_sesvete.png
rsz_trešnjevka.png

ŽRK SLOGA - ŽRK RUGVICA 37:29
ŽRK IVANIĆ (2)  - ŽRK TRNINA 21:22
RK LOKOMOTIVA (3)- ŽRK DUGO SELO '55 (2) 39:25
ŽRK GORICA - ŽRK PETRINIA 30:26
ŽRK MOSLAVINA - ŽRK UDARNIK (2)

16. KOLO, 20.03.2022.

ŽRK TRNINA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) 

26:32 (13:16)

Marija Rezo, Lara Pudić; Sara Tatarević (1), Ana Pehar (1), Iva Karaula (1), Antonija Grlić (11), Leonnie Drezga Domanski (1), Lorena Križan (5), Paula Čolakić (5), Iva Kezić (3), Ana Džalto (1), Tamara Jukić (3)

rsz_trnina.png
rsz_sesvete.png

ŽRK PETRINIA - RK LOKOMOTIVA (3) 24:35
ŽRK RUGVICA - ŽRK GORICA 23:28
RK TREŠNJEVKA (2) - ŽRK SLOGA 26:34
ŽRK DUGO SELO '55 (2) - ŽRK MOSLAVINA
ŽRK UDARNIK (2) - ŽRK IVANIĆ (2)

17. KOLO, 26.03.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK IVANIĆ (2)

46:18 (21:5)

Lucija Rezo, Veronika Mamić; Magali Lujić (9), Ana Ićitović (2), Magdalena Janković Miloš (6), Nika Gavrilović (6), Dorotea Ćoraš (1), Sara Jukić (8 ), Lana Jurina (7), Katja Hunjadi (7)

rsz_sesvete.png
zrk_ivanic.png

ŽRK SLOGA - ŽRK TRNINA 30:22
ŽRK DUGO SELO '55 (2) - ŽRK UDARNIK (2) 25:29
ŽRK GORICA - RK TREŠNJEVKA (2) 35:27
ŽRK MOSLAVINA - ŽRK PETRINIA 28:38
RK LOKOMOTIVA (3) - ŽRK RUGVICA -:-

rsz_udarnik.png
18. KOLO, 03.04.2022.

ŽRK UDARNIK (2) - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

23:28 (13:10)

Marija Rezo (3/11), Lucija Rezo (13/28); Sara Tatarević, Ana Pehar (4), Iva Karaula (1), Klara Petrašević, Antonija Grlić, Leonnie Drezga Domanski (1), Lorena Križan (5), Sara Jukić (6), Katja Hunjadi (10), Ana Ićitović (1)

rsz_sesvete.png

ŽRK PETRINIA - ŽRK DUGO SELO '55 (2) 44:27
RK TREŠNJEVKA (2) - RK LOKOMOTIVA (3) 23:39
ŽRK TRNINA - ŽRK GORICA 30:28
ŽRK RUGVICA - ŽRK MOSLAVINA 30:28
ŽRK IVANIĆ (2) - ŽRK SLOGA 24:28

rsz_sloga.png
19. KOLO, 03.05.2022.

ŽRK SLOGA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

26:26 (11:15)

Marija Rezo, Lara Pudić; Sara Tatarević, Ana Pehar (7), Iva Karaula (5), Klara Petrašević, Antonija Grlić (8 ), Leonnie Drezga Domanski, Lorena Križan (3), Paula Čolakić (1), Tamara Jukić (2), Ana Ićitović

rsz_sesvete.png

RK LOKOMOTIVA (3) - ŽRK TRNINA   42:28
ŽRK DUGO SELO '55 (2) - ŽRK RUGVICA  26:27
ŽRK GORICA - ŽRK IVANIĆ (2)   10:0
ŽRK MOSLAVINA - ŽRK TREŠNJEVKA (2)   33:29
ŽRK PETRININA - ŽRK UDARNIK (2)  21:24
Ž

20. KOLO, 07.05.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK GORICA

28:25 (19:7)

Lucija Rezo (22/47), Lara Pudić; Sara Tatarević (5), Ana Pehar (2), Iva Karaula, Klara Petrašević (4), Antonija Grlić, Leonnie Drezga Domanski, Lorena Križan (5), Paula Čolakić (1), Katja Hunjadi (6), Tamara Jukić (3), Ana Ićitović (2)

rsz_sesvete.png
rsz_gorica.png

RK TREŠNJEVKA (2) - ŽRK DUGO SELO '55 (2)
ŽRK IVANIĆ (2) - RK LOKOMOTIVA (3)  25:21
ŽRK UDARNIK (2) - ŽRK SLOGA  24:20
ŽRK TRNINA - ŽRK MOSLAVINA  34:37
ŽRK RUGIVCA - ŽRK PETRINIA  34:35

21. KOLO, 21.05.2022.

RK LOKOMOTIVA (3) - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

28:28 (15:14)

Marija Rezo, Lara Pudić; Sara Tatarević, Ana Pehar (7), Iva Karaula (1), Klara Petrašević (4), Antonija Grlić (5), Leonnie Drezga Domanski, Lorena Križan (3),: Paula Čolakić, Katja Hunjadi (5), Tamara Jukić (3), Ana Ićitović

rsz_lokomotiva.png
rsz_sesvete.png

ŽRK DUGO SELO '55 (2) - ŽRK TRNINA
ŽRK GORICA - ŽRK SLOGA
ŽRK MOSLAVINA - ŽRK IVANIĆ (2)
ŽRK PETRINIA - RK TREŠNJEVKA (2)
ŽRK RUGVICA - ŽRK UDARNIK (2)

22. KOLO, 28.05.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK MOSLAVINA

25:31 (11:14)

Marija Rezo, Lara Pudić; Sara Tatarević, Ana Pehar (3), Iva Karaula, Antonija Grlić (4), Leonnie Drezga Domanski (2), Lorena Križan (3), Paula Čolakić (1), Katja Hunjadi (7), Ana Džalto, Tamara Jukić (4), Ana Ićitović (1)

rsz_sesvete.png
zrk_moslavina.jpg

RK TREŠNJEVKA (2) - ŽRK RUGVICA
ŽRK IVANIĆ (2) - ŽRK DUGO SELO '55 (2)
ŽRK SLOGA - RK LOKOMOTIVA (3)
ŽRK TRNINA - ŽRK PETRINIA
ŽRK UDARNIK (2) - ŽRK GORICA

 

ŽRK SLOGA - ŽRK IVANIĆ (2)  32:21
ŽRK GORICA - ŽRK TRNINA  29:25
RK LOKOMOTIVA (3) - RK TREŠNJEVKA (2)  33:29
ŽRK MOSLAVINA - ŽRK RUGIVCA  23:22
ŽRK DUGO SELO '55 (2) - ŽRK PETRINIA -:-

ŽRK UDARNIK (2) - ŽRK PETRINIA  41:9
ŽRK RUGVICA - ŽRK DUGO SELO '55 (2)  30:37
RK TREŠNJEVKA (2) - ŽRK MOSLAVINA  34:34
ŽRK TRNINA - RK LOKOMOTIVA (3)  22:33
ŽRK IVANIĆ (2) - ŽRK GORICA  26:25

ŽRK SLOGA - ŽRK UDARNIK (2)  31:15
RK LOKOMOTIVA (3) - ŽRK IVANIĆ (2)  22:33
ŽRK MOSLAVINA - ŽRK TRNINA  24:21
ŽRK DUGO SELO (2) - RK TREŠNJEVKA (2)  35:37
ŽRK PETRINIA - ŽRK RUGVICA  21:30

 

 
 
3. HRL SREDIŠTE - SEZONA 2020./2021.
1. KOLO, 10./11.10.2020.

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK PETRINIA

49:9 (29:4)

Lara Pudić, Lucija Rezo, Lea Zetović;

Ana Ićitović (8), Nera Gunjević (2), Lana Jurina (4), Sara Jukić (4), Valentina Nekić (1), Nika Gavrilović (3), Tia Nekoksa, Katja Marić (5), Lara Zovko (3), Magali Lujić (5), Lea Lalić (6), Marta Župančić (3), Rafaela Krilčić (5)

ŽRK GORICA
ŽRK RUGVICA
ŽRK SISAK
ŽRK SLOGA
- RK TREŠNJEVKA (2)
- ŽRK TRNINA
- ŽRK IVANIĆ (2)
- Š.R. KARLOVAC (2)
34:25
27:19
34:23
34:12
2. KOLO, 17.10.2020.

ŽRK IVANIĆ (2) - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

20:33 (10:20)

Lucija Rezo, Lea Zetović;

Ana Ićitović, Nera Gunjević (3), Lana Jurina (6), Sara Jukić (8), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (1), Tia Nekoksa (2), Katja Marić (6), Magali Lujić (6), Lea Lalić (1), Marta Župančić

RK LOKOMOTIVA (3)
RK TREŠNJEVKA (2)
ŽRK PETRINIA
ŽRK TRNINA
- ŽRK SISAK
- ŽRK SLOGA
- ŽRK RUGVICA
- ŽRK GORICA
26:27
20:28
odg.
18:23
3. KOLO, 24.10.2020.

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - RK LOKOMOTIVA (3)

35:23 (12:12)

Lara Pudić, Lucija Rezo, Lea Zetović;

Lana Jurina (5), Sara Jukić (7), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (9), Nera Gunjević (4), Katja Marić, Magali Lujić (7), Lea Lalić (3), Marta Župančić

Š.R. KARLOVAC (2)
ŽRK GORICA
ŽRK RUGVICA
ŽRK SLOGA
- RK TREŠNJEVKA (2)
- ŽRK PETRINIA
- ŽRK IVANIĆ (2)
- ŽRK TRNINA
23:29
odg.
28:30
20:14
NATJECANJE U 3. HRL "SREDIŠTE" SEZONA 2020./2021. ZBOG COVID-19 EPIDEMIJE, PREKINUTO JE NAKON 3. KOLA
 

SEZONA 2019./2020.

1. KOLO, 5./6.10.2019.
RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - RK LOKOMOTIVA (3)
33:24 (16:9)


Lucija Rezo, Lea Zetović;
Ana Ićitović (1), Nera Gunjević (2), Lana Jurina (8), Kala Kosovac (2), Sara Jukić (4), Nika Gavrilović (5), Tia Nekoksa, Katja Marić (5), Nikolina Grlić, Lara Zovko (1), Magali Lujić (5), Lea Lalić, Marta Župančić, Rafaela Krilčić



2. KOLO, 12./13.10.2019.
ŽRK DUGO SELO 55 (2) - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)
22:28 (13:14)




3. KOLO, 19./20.10.2019.
RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - slobodne



4. KOLO, 26./27.10.2019.
ŽRK SISAK - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)
26:22 (12:7)




5. KOLO, 9./10.11.2019.
RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK ZG DUBRAVA
43:34 (21:17)


Elizabeta Vilček, Lucija Rezo, Lea Zetović;
Ana Ićitović (2), Nera Gunjević (5), Lana Jurina (8), Kala Kosovac (6), Sara Jukić (3), Nika Gavrilović (7), Katja Marić (6), Nikolina Grlić, Lara Zovko (1), Magali Lujić (3), Rafaela Krilčić (2)




6. KOLO, 16./17.11.2019.
ŽRK GORICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)
27:32 (10:20)


Elizabeta Vilček, Lucija Rezo, Lea Zetović;
Ana Ićitović (3), Nera Gunjević (6), Lana Jurina (3), Kala Kosovac (3), Sara Jukić (3), Nika Gavrilović (5), Tia Nekoksa, Katja Marić (5), Nikolina Grlić, Lara Zovko (2), Magali Lujić (2), Marta Župančić, Rafaela Krilčić




7. KOLO, 23./24.11.2019.
RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK PETRINIA
43:23 (22:11)


Elizabeta Vilček, Lucija Rezo;
Ana Ićitović (5), Lana Brnić (4), Nera Gunjević (4), Lana Jurina (7), Kala Kosovac (3), Sara Jukić (2), Nika Gavrilović (6), Tia Nekoksa, Katja Marić (3), Nikolina Grlić (2), Lara Zovko (1), Marta Župančić (4), Rafaela Krilčić (2)




8. KOLO, 30.11./1.12.2019.
ŽRK TRNINA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)
26:31 (13:14)


Lucija Rezo, Veronika Mamić;
Ana Ićitović, Lana Brnić, Nera Gunjević (2), Lucija Cvitanović (8), Kala Kosovac, Sara Jukić (4), Nika Gavrilović (3), Katja Marić (6), Nikolina Grlić, Ana Grlić (5), Lara Zovko, Marta Župančić, Dorotea Ćoraš (1), Rafaela Krilčić (2)




9. KOLO, 7./8.12.2019.
RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK SAMOBOR (2)
33:13 (13:4) 


Elizabeta Vilček, Lucija Rezo;
Ana Ićitović (2), Lana Brnić (1), Nera Gunjević (2), Lana Jurina (4), Kala Kosovac (4), Sara Jukić (3), Nika Gavrilović (3), Tia Nekoksa, Katja Marić (2), Nikolina Grlić (3), Lara Zovko (2), Magali Lujić (1), Marta Župančić (4), Rafaela Krilčić (2) 




10. KOLO, 14./15.12.2019.
ŽRK UDARNIK - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)
26:20 (11:13)




11. KOLO, 22./23.12.2019.
RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK SLOGA SN
34:24 (15:12)


Lucija Rezo, Lea Zetović, Veronika Mamić;
Lana Jurina (3), Kala Kosovac (3), Sara Jukić (3), Dorotea Ćoraš (3), Nika Gavrilović (3), Katja Marić (2), Ana Grlić (2), Lucija Cvitanović (7), Lara Zovko, Magali Lujić (2), Nera Gunjević (4), Tara Tanita Kocijan (2), Rafaela Krilčić




12. KOLO, 8./9.2.2020.
RK LOKOMOTIVA (3) - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)
32:34 (19:19)




13. KOLO, 15./16.2.2020.
RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - DUGO SELO '55 (2)
35:28 (17:14)


Lucija Rezo, Veronika Mamić;
Nera Gunjević (1), Lana Jurina (3), Kala Kosovac (3), Dorotea Ćoraš, Nika Gavrilović (4), Katja Marić (1), Ana Grlić (3), Mia Brkić (5), Lucija Cvitanović (4), Lara Burić (4), Lea Lalić (2), Tara Tanita Kocijan (5)


NATJECANJE U 3. HRL "SREDIŠTE" SEZONA 2019./2020. ZBOG COVID-19 EPIDEMIJE, PREKINUTO JE NAKON 13. KOLA

TABLICA 3. HRL "SREDIŠTE- SEZONA 2019.2020.

3.liga_2019_2020.png
 

U 3. HRL - SEZONA 2019./2020. - NASTUPALE SU IGRAČICE

lucija_rezo.jpg
Lucija Rezo
veronika_mamić.jpg
Veronika Mamić
lara_burić.jpg
Lara Burić
ana_grlić.jpg
Ana Grlić
marta.jpg
Marta Župančić
lara_zovko.jpg
Lara Zovko
sara_jukić.jpg
Sara Jukić
nera_gunjević.jpg
Nera Gunjević
rafaela_krilčić.jpg
Rafaela Krilčić
sesvete1.jpg
Nikola Škorić (trener)
elizabeta_vilček.jpg
Elizabeta Vilček
ana_pehar.jpg
Ana Pehar
lucija_cvitanović.jpg
Lucija Cvitanović
dorotea_čoraš.jpg
Dorotea Ćoraš
lea_lalić.jpg
Lea Lalić
katja_marić_1.jpg
Katja Marić
kala_kosovac.jpg
Kala Kosovac
lana_brnić.jpg
Lana Brnić
Nikolina Grlić
nikolina_grlić.jpg
LEA_ZETOVIĆ.JPG
Lea Zetović
tara_tanita_kocijan.jpg
Tara Tanita Kocijan
mia_brkić.jpg
Mia Brkić
nika_gavrilović.jpg
Nika Gavrilović
magali_lujić.jpg
Magali Lijić
tia_nekoksa.jpg
Tia Nekoksa
lana_jurina.jpg
Lana Jurina
ANA%20I%C4%86ITOVI%C4%86_edited.png
Ana Ićitović
Branko Šebek (trener)
branko_šebek.jpg

SEZONA 2018./2019.

1. kolo, 29./30.9.2018.
RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - RK LIBRA TEHNIČAR

31:18 (16:9)


Petra Lovrenčević, Veronika Mamić;

Ana Pehar (3), Andreja Cerovec (1), Mia Marčinko (3), Dorotea Čoraš (2), Mihaela Bešen (3), 
Magdalena Jurić (3), Ana Grlić (1), Mia Brkić (2), Lucija Cvitanović (2), Lara Burić (10), Tara Tanita Kocijan (1)
2. kolo, 6./7.10.2018.
ŽRK SISAK - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)
27:27 (15:18)
Veronika Mamić;
Ana Pehar (8), Andreja Cerovec (1), Mia Marčinko (2), Dorotea Čoraš (1), Sara Gavrilović (1), 
Magdalena Jurić (1), Ana Grlić (1), Mia Brkić, Lucija Cvitanović (4), Lara Burić (6), Tara Tanita Kocijan (2)
3. kolo, 13./14.10.2018.
RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK TRNINA
45:26 (21:11)
Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (7), Andreja Cerovec, Dorotea Čoraš (3), Sara Gavrilović (3),
Magdalena Jurić (1), Ana Grlić (6), Mia Brkić (3), Lucija Cvitanović (7), Lara Burić (10), Magali Lujić, Tara Tanita Kocijan (5)
4. kolo, 20./21.10.2018.
ŽRK GORICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)
19:31 (11:15)
Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (7), Andreja Cerovec, Mia Marčinko (1), Dorotea Čoraš, Sara Gavrilović (3), 
Magdalena Jurić, Ana Grlić (1), Mia Brkić (5), Lucija Cvitanović (3), Lara Burić (7), Tara Tanita Kocijan (4)
5. kolo, 27.10.2018. 
RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK IVANIĆ (2)
30:18 (10:10)
Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (7), Andreja Cerovec, Nera Gunjević, Mia Marčinko (2), Dorotea Čoraš, Sara Gavrilović, 
Magdalena Jurić (3), Ana Grlić (3), Mia Brkić (3), Lucija Cvitanović (5), Lara Burić (5), Tara Tanita Kocijan (2)
6. kolo, 10.11.2018. 
RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK SAMOBOR (2)
34:29 (15:15)
Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (9), Andreja Cerovec (1), Nera Gunjević, Mia Marčinko (1), Dorotea Čoraš,
Sara Gavrilović (1), Magdalena Jurić (2), Ana Grlić (6), Mia Brkić (5), Lucija Cvitanović (2), Lara Burić (6), Lea Lalić, Tara Tanita Kocijan (1)
7. kolo, 18.11.2018. 
ŽRK DUBRAVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)
21:42

Katarina Lokas, Veronika Mamić;

Ana Pehar (10), Mia Marčinko (4), Dorotea Čoraš (2), Sara Gavrilović (1), Magdalena Jurić (5), Ana Grlić (2), Mia Brkić (6), Lucija Cvitanović (2), Lara Burić (6), Tara Tanita Kocijan (4)

8. kolo

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - RK LOKOMOTIVA (3)

34:24 (16:13)

Katarina Lokas, Veronika Mamić;

Ana Pehar (6), Nera Gunjević (2), Mia Marčinko, Dorotea Čoraš, Sara Gavrilović (1), Magdalena Jurić (2), Ana Grlić (3), Mia Brkić (5), Lucija Cvitanović (5), Lara Burić (6), Lea Lalić, Tara Tanita Kocijan (4)

9. kolo, 13.12.2018.

ŽRK PETRINIA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

18:44 (7:25)

Katarina Lokas, Veronika Mamić;

Ana Pehar (5), Mia Marčinko (3), Dorotea Čoraš (3), Sara Gavrilović (4), Magdalena Jurić (1), Ana Grlić (6), Mia Brkić (10), Lucija Cvitanović (2), Lara Burić (7), Tara Tanita Kocijan (3)

10. kolo, 9.12.2018.

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK RUGVICA

31:28 (16:11)

Katarina Lokas, Veronika Mamić;

Ana Pehar (7), Nera Gunjević, Dorotea Čoraš (1), Sara Gavrilović, Magdalena Jurić (3), Ana Grlić (3), Mia Brkić (2), Lucija Cvitanović (1), Lara Burić (12), Tara Tanita Kocijan (2)

11. kolo, 15.12.2018.

RK TREŠNJEVKA (2) - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

33:40 (15:21)

Katarina Lokas, Veronika Mamić;

Ana Pehar (14), Mia Marčinko (1), Dorotea Čoraš, Sara Gavrilović (4), Magdalena Jurić (3), Ana Grlić, Mia Brkić (8), Lucija Cvitanović (6), Lara Burić (2), Tara Tanita Kocijan (2)