1. HRL U-12 "REGIJA 3" - SEZONA 2021./2022.

1. kolo
24.10.2021. SD Brezovica, Sisak

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SISAK
44:9 (20:5)


Ivona Šulentić (6), Matea Koska (10), Kala Angela Maršić (1), Ana Nikolić, Lorena Bandić, Mirta Ciprić (4), Josipa Jonjić (8 ), Ema Pavlek (2), Petra Kutleša (13)


ŽRK SAMOBOR - RK SESVETE AGROPOTEINKA
23:32 (13:19)


Ivona Šulentić (8 ), Matea Koska (9), Ana Nikolić, Kala Angela Maršić, Lorena Bandić, Josipa Jonjić (8 ), Ema Pavlek (7), Mirta Ciprić, Petra Kutleša,


2. kolo
21.11.2021. Dom Sportova, Zagreb


RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK GOSPIĆ
38:37 (18:16)


Kaja Mesić, Karla Huzanić; Dalia Krsnik (1), Ivona Šulentić (3), Mirta Ciprić, Lana Kuhar, Kala Angela Maršić (1), Matea Koska (13), Josipa Jonjić (12), Lorena Bandić, Ema Pavlek (1), Ana Nikolić, Barbara Mišura, Dora Pavelić, Petra Jolić, Petra Kutleša (7)


ŽRK VINODOL - RK SESVETE AGROPOTEINKA
15:35 (8:18)


Kaja Mesić, Karla Huzanić; Dalia Krsnik (2), Ivona Šulentić (1), Mirta Ciprić, Lana Kuhar, Kala Angela Maršić (2), Matea Koska (9), Josipa Jonjić (10), Lorena Bandić (3), Ema Pavlek, Ana Nikolić, Barbara Mišura, Dora Pavelić (1), Petra Jolić (2), Petra Kutleša (5)


3. kolo

28.04.2022. Buzet

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK RUDAR
28:24 (13:13)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik (2), Ivona Šulentić (2), Kala Angela Maršić, Matea Koska (5), Petra Kutleša (5), Mirta Ciprić, Ema Pavlek (2), Ana Nikolić, Josipa Jonjić (12), Marija Kozina, Gabrijela Čutura (1), Chiara Janković, Lana Lončar, Dora Jurić

ŽRK BUZET - RK SESVETE AGROPOTEINKA
28:31 (10:18)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik, Ivona Šulentić (3), Kala Angela Maršić (2), Matea Koska (11), Petra Kutleša (5), Mirta Ciprić (2), Ema Pavlek (1), Ana Nikolić, Josipa Jonjić (6), Marija Kozina, Gabrijela Čutura, Chiara Janković, Lana Lončar, Dora Jurić (1)



4. kolo
19.02.2022. Ivanić Grad

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZAPREŠIĆ
29:12 (12:8)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik (3), Kala Angela Maršić (1), Matea Koska (9), Petra Kutleša (2), Mirta Ciprić (1), Ema Pavlek (3), Ana Nikolić, Josipa Jonjić (8), Lorena Bandić,, Chiara Janković, Lana Lončar (1), Dora Jurić (1)


ŽRK IVANIĆ - RK SESVETE AGROPOTEINKA
23:36 (15:16)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik (1)Kala Angela Maršić, Matea Koska (13), Petra Kutleša (3), Mirta Ciprić (2), Ema Pavlek (3), Ana Nikolić, Josipa Jonjić (13), Chiara Janković, Lana Lončar, Dora Jurić (1)



5. kolo

01.04.2022. Ogulin

RK SESVETE AGROPROTEINKA - Š.R. KARLOVAC
35:26 (16:13)

Karla Huzanić, Dalia Krsnik (1), Ivona Šulentić (2), Kala Angela Maršić (1), Matea Koska (14), Petra Kutleša (3), Mirta Ciprić (2), Ana Nikolić, Josipa Jonjić (7), Marija Kozina, Gabrijela Čutura (2), Dora Pavelić, Chiara Janković (2), Lana Lončar (1)


ŽRK OGULIN - RK SESVETE AGROPOTEINKA
27:35 (14:17)

Karla Huzanić, Dalia Krsnik (2), Ivona Šulentić (1), Kala Angela Maršić (1), Matea Koska (14), Petra Kutleša (7), Mirta Ciprić (1), Ana Nikolić, Josipa Jonjić (8 ), Marija Kozina, Gabrijela Čutura, Dora Pavelić, Chiara Janković, Lana Lončar



7. kolo

06.03.2022. Sveta Nedelja

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SLOGA
33:16 (16:9)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik, Ivona Šulentić (2), Matea Koska (4), Petra Kutleša (5), Mirta Ciprić (3), Ema Pavlek (5), Ana Nikolić (2), Josipa Jonjić (2), Lorena Bandić, Gabrijela Čutura (5), Chiara Janković (1), Lana Lončar (2), Dora Jurić (2)


ŽRK UDARNIK - RK SESVETE AGROPOTEINKA

30:31 (15:16)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik (2), Ivona Šulentić (2), Matea Koska (12), Petra Kutleša (2), Mirta Ciprić (2), Ema Pavlek (1), Ana Nikolić, Josipa Jonjić (10), Lorena Bandić, Gabrijela Čutura, Chiara Janković, Lana Lončar, Dora Jurić



8. kolo

20.03.2022. Dom sportova, Zagreb

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK RAB
34:13 (19:8)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik, Ivona Šulentić (3), Kala Angela Maršić (1), Matea Koska (8 ), Petra Kutleša (2), Mirta Ciprić (3), Ema Pavlek (2), Magdalena Cvitanović, Ana Nikolić, Josipa Jonjić (7), Dora Pavelić (3), Chiara Janković (1), Lana Lončar (1), Dora Jurić (3)

ŽRK SENIA - RK SESVETE AGROPOTEINKA

10:38 (2:20)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik, Ivona Šulentić, Kala Angela Maršić (1), Matea Koska (10), Petra Kutleša (3), Mirta Ciprić (2), Ema Pavlek (3), Ana Nikolić, Josipa Jonjić (10), Dora Pavelić (3), Chiara Janković (2), Lana Lončar (1), Dora Jurić (3)




9. kolo
10.04.2022. Sesvete

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZAMET
34:22 (19:10)

Karla Huzanić; Dalia Krsnik (1), Ivona Šulentić (5), Kala Angela Maršić (2), Matea Koska (13), Petra Kutleša (2), Mirta Ciprić (1), Ema Pavlek (6), Magdalena Cvitanović, Josipa Jonjić (2), Marija Kozina, Gabrijela Čutura, Chiara Janković (2), Lana Lončar

RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

26:34 (17:18)

Karla Huzanić; Dalia Krsnik (4), Ivona Šulentić (2), Kala Angela Maršić, Matea Koska (11), Petra Kutleša, Mirta Ciprić, Ema Pavlek (3), Magdalena Cvitanović, Josipa Jonjić (14), Marija Kozina, Gabrijela Čutura, Chiara Janković, Lana Lončar

1. HRL U12 REGIJA 3
TABLICA SEZONE 2021./2022.




 

rsz_sesvete.png
RK_BUZET.png
rsz_samobor.png
rsz_sesvete.png
vinodol.png
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
zrk_ivanic.png
rsz_sesvete.png
zrk_ogulin.png
rsz_sesvete.png
rsz_udarnik.png
rsz_sisak.png
rsz_sesvete.png
zrk_gospic.png
rsz_sesvete.png
rsz_žrk_rudar_labin.png
rsz_sesvete.png
ZRKZapresic.jpg
rsz_sesvete.png
rsz_karlovac.png
rsz_sesvete.png
rsz_sloga.png
rsz_sesvete.png
rsz_rab.png
rsz_sesvete.png
rsz_senia.png
rsz_sesvete.png
rsz_zamet.png
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
rsz_lokomotiva.png
U12_tab_21_22.png

1. HRL U12, SEZONA 2021./2022.
ZAVRŠNICA, POREČ 26. - 29.5.2022.

SKUPINA A
1. kolo, 26.5.2022.
ŽRK TROGIR 58- ŽRK GOSPIĆ 19:24
ŽRK ĐURĐEVAC- ŽRK ZRINSKI 28:25

2. kolo, 27.5.2022.
ŽRK ĐURĐEVAC - ŽRK TROGIR 58 17:22
ŽRK ZRINSKI - ŽRK GOSPIĆ 20:28

3. kolo, 27.5.2022.
ŽRK GOSPIĆ - ŽRK ĐURĐEVAC 22:25
ŽRK TROGIR 58 - ŽRK ZRINSKI 20:14

SKUPINA B
1. kolo, 26.5.2022.
ŽRK KOKDA ŽRK IVANIĆ 17:19
ŽRK CETINA - RK PETASON-VRANJIC 
21:11

2. kolo, 27.5.2022.
ŽRK CETINA - ŽRK KOKA 23:18
RK PETASON-VRANJIC - ŽRK IVANIĆ 
10:20

3. kolo, 27.5.2022.
ŽRK IVANIĆ - ŽRK CETINA 24:22
ŽRK KOKA - RK PETASON-VRANJIC 
20:13

SKUPINA C
1. kolo, 26.5.2022.
ŽRK NOVSKA - ŽRK DUGOPOLJE 27:22
RK LOKOMOTIVA - ŠR KARLOVACA 21:18 

2. kolo, 27.5.2022.
RK LOKOMOTIVA - ŽRK NOVSKA 20:18
ŠR KARLOVAC - ŽRK DUGOPOLJE 23:12

3. kolo, 27.5.2022.
ŽRK DUGOPOLJE - RK LOKOMOTIVA 20:30
ŽRK NOVSKA - ŠR KARLOVAC 12:14

SKUPINA D
1. kolo, 26.5.2022.
ŽRK SINJ - RK PODRAVKA 
16:26

 

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK RUDAR 23:19 (10:6)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik (2), Ivona Šulentić (2), Kala Angela Maršić, Matea Koska (11), Petra Kutleša (2), Mirta Ciprić, Ema Pavlek, Ana Nikolić, Josipa Jonjić (6), Marija Kozina, Gabrijela Čutura, Chiara Janković, Lana Lončar, Dora Jurić

Najbolja igrača u našem timu: Josipa Jonjić


2. kolo, 27.5.2022.
ŽRK RUDAR - RK PODRAVKA 20:18

 

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SINJ 32:25 (11:10)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik (3), Ivona Šulentić (3), Kala Angela Maršić, Matea Koska (9), Petra Kutleša (3), Mirta Ciprić (3), Ema Pavlek, Ana Nikolić, Josipa Jonjić (10), Marija Kozina, Gabrijela Čutura (1), Chiara Janković, Lana Lončar, Dora Jurić

Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Mirta Ciprić.


3. kolo, 27.5.2022.
ŽRK SINJ - ŽRK RUDAR 7:14

RK PODRAVKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA 21:34 (7:16)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik (1), Ivona Šulentić (2), Kala Angela Maršić, Matea Koska (13), Petra Kutleša (2), Mirta Ciprić (1), Ema Pavlek (1), Ana Nikolić, Josipa Jonjić (6), Marija Kozina (2), Gabrijela Čutura (2), Chiara Janković (2), Lana Lončar, Dora Jurić (2)

Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Matea Koska



POLUFINALNA SKUPINA 1
4. kolo, 28.5.2022.
ŽRK GOSPIĆ - ŽRK CETINA 19:20
ŽRK IVANIĆ - ŽRK TROGIR 58 
15:9

5. kolo, 28.5.2022.

ŽRK IVANIĆ - ŽRK GOSPIĆ 20:16
ŽRK TROGIR 58 - ŽRK CETINA 
18:16

POLUFINALNA SKUPINA 2
4. kolo, 28.5.2022.
RK LOKOMOTIVA - ŽRK RUDAR 19:14


RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŠR KARLOVAC 26:15 (14:3)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik (1), Ivona Šulentić (5), Kala Angela Maršić, Matea Koska (7), Petra Kutleša, Mirta Ciprić Ema Pavlek (5), Ana Nikolić, Josipa Jonjić (4), Marija Kozina, Gabrijela Čutura, Chiara Janković (1), Lana Lončar (1), Dora Jurić (2)

Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Ema Pavlek


5. kolo, 28.5.2022.
ŠR KARLOVAC - ŽRK LABIN 15:14


RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LOKOMOTIVA 25:23 (11:11)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik, Ivona Šulentić (5), Kala Angela Maršić, Matea Koska (12), Petra Kutleša (3), Mirta Ciprić, Ema Pavlek (1), Ana Nikolić, Josipa Jonjić (4), Marija Kozina, Gabrijela Čutura, Chiara Janković, Lana Lončar, Dora Jurić

Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Petra Kutleša



SKUPINA ZA POREDA 1
4. kolo, 28.5.2022.
ŽRK KOKA - ŽRK ZRINSKI 21:16
ŽRK ĐURĐEVAC - RK PETASON-VRANJIC 18:17

5. kolo, 28.5.2022.
ŽRK ZRINSKI - RK PETASON-VRANJIC 21:17
ŽRK KOKA - ŽRK ĐURĐEVAC 24:25

SKUPINA ZA POREDAK 2
4. kolo, 28.5.2022.
ŽRK NOVSKA - ŽRK SINJ 20:19
RK PODRAVKA - ŽRK DUGOPOLJE 24:15

5. kolo, 28.5.2022.
ŽRK DUGOPOLJE - ŽRK SINJ 16:13
RK PODRAVKA - ŽRK NOVSKA 20:16

29.5.2022
UTAKMICA ZA 15.-16. MJESTO
ŽRK PETASON-VRANJIC - ŽRK SINJ 16:17

UTAKMICA ZA 13.-14. MJESTO
ŽRK ZRINSKI - ŽRK DUGOPOLJE 26:17

UTAKMICA ZA 11.-12. MJESTO
ŽRK KOKA - ŽRK NOVSKA 21:20

UTAKMICA ZA 9.-10. MJESTO
ŽRK ĐURĐEVAC - RK PODRAVKA 22:29

UTAKMICA ZA 7.-8. MJESTO
ŽRK TROGIR 58 - ŽRK RUDAR 10:16

UTAKMICA ZA 5.-6. MJESTO
ŽRK CETINA - ŠR KARLOVAC 17
:19

POLUFINALE

ŽRK IVANIĆ - RK LOKOMOTIVA 27:26


RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK GOSPIĆ 26:27 nakon sedmeraca

(regularni dio 21:21, prvo poluvrijeme 12:14)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik (2), Ivona Šulentić (3), Kala Angela Maršić, Matea Koska (10), Petra Kutleša (3), Mirta Ciprić (1), Ema Pavlek, Ana Nikolić, Josipa Jonjić (7), Marija Kozina, Gabrijela Čutura, Chiara Janković, Lana Lončar, Dora Jurić

Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Josipa Jonjić



UTAKMICA ZA 3.-4. MJESTO
RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA 28:17 (12:8)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik (1), Ivona Šulentić (2), Kala Angela Maršić, Matea Koska (3), Petra Kutleša, Mirta Ciprić (2), Ema Pavlek (1), Ana Nikolić, Josipa Jonjić (5), Marija Kozina, Gabrijela Čutura (3), Chiara Janković, Lana Lončar, Dora Jurić

Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Ivona Šulentić.



FINALE
ŽRK IVANIĆ - ŽRK GOSPIĆ 26:21

KONAČAN POREDAK
1. ŽRK IVANIĆ
2. ŽRK GOSPIĆ
3. RK LOKOMOTIVA, ZAGREB
4. RK SESVETE AGROPROTEINKA
5. ŠR KARLOVAC
6. ŽRK CETINA
7. ŽRK RUDAR, LABIN
8. ŽRK TROGIR 58
9. RK PODRAVKA
10. ŽRK ĐURĐEVAC
11. ŽRK KOKA, VARAŽDIN
12. ŽRK NOVSKA
13. ŽRK ZRINSKI
14. ŽRK DUGOPOLJE
15. ŽRK SINJ
16. RK PETASON-VRANJIC

NAJBOLJA SEDMORKA
VRATARKA: Ena Šumljak, RK Lokomotiva, Zagreb
LIJEVO KRILO: Marika Budanko, RK Rudar
DESNO KRILO: Anja Rukavina; RK Gospić
KRUŽNA NAPADAČICA: Ivona Šulentić, RK Sesvete Agroproteinka
VANJSKA IGRAČICA: Matea Gučanin, RK Gospić
VANJSKA IGRAČICA: Lucija Kirin, ŽRK Ivanić
VANJSKA IGRAČICA: Jelena Poljak, RK Cetina
NAJBOLJA VRATARKA: Ana Krznarić, ŠR Karlovac
NAJBOLJA STRIJELKINJA: Matea Koska, 65 pogodaka, RK Sesvete Agroproteinka
NAJBOLJA IGRAČICA: Marija Lovrić, ŽRK Ivanić
NAJBOLJA OBRAMBENA IGRAČICA: Lana Jurić, RK Lokomitiva, Zagreb


 

rsz_lokomotiva.png

RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

19:12

rsz_sesvete.png

1. HRLD "REGIJA ZAPAD" - SEZONA 2019./2020.

 sezona nije završena zbog epidemije COVID-19 

DOMAĆIN
UDARNIK
DUGO SELO
RUDAR
LOKOMOTIVA
LIBURNIJA
SAMOBOR
ZELINA
KARLOVAC
RAB
DRENAK
REZULTAT
18:9
17:10
19:23
19:12
-:-
20:12
27:14
22:23
20:25
12:22
GOST
ZAPREŠIĆ
IVANIĆ
BUJE
SESVETE
SENIA
SLOGA
TRNINA
OGULIN
OMIŠALJ
TREŠNJEVKA
 

1. KRUG, 13.10.2019. (Domaćin: RK Zelina) 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK ZELINA

18:21

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo; Lorena Franjić (1), Ana Pehar (3), Iva Karaula, Antonija Grlić (1), Antonela Abaza (1), Leonnie Drezga Domanski (2), Nika Horvat, Valentina Baković (6), Lorena Križan, Paula Čolakić (4), Sara Domazet, Ana Džalto, Tamara Jukić
rsz_zelina.png
rsz_trnina.png

ŽRK TRNINA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

17:27

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo; Lorena Franjić (3), Ana Pehar (2), Iva Karaula (3), Antonija Grlić, Antonela Abaza (5), Leonnie Drezga Domanski (4), Nika Horvat, Valentina Baković (3), Lorena Križan (2), Paula Čolakić (4), Sara Domazet (1), Ana Džalto, Tamara Jukić

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
UDARNIK
ZAPREŠIĆ
TREŠNJEVKA
DRENAK
IVANIĆ
DUGO SELO
RAB
OMIŠALJ
 
RUDAR
BUJE
OGULIN
KARLOVAC
LOKOMOTIVA
SESVETE
TRNINA
ZELINA
LIBURNIJA
SENIA
SLOGA
SAMOBOR
REZULTAT
10:13
9:12
17:6
16:26
14:22
15:20
25:17
26:9
19:9
30:8
14:26
16:27
21:11
18:21
17:27
16:27
13:10
23:25
24:21
22:20
GOST
TREŠNJEVKA
DRENAK
ZAPREŠIĆ
UDARNIK
RAB
OMIŠALJ
DUGO SELO
IVANIĆ
OGULIN
KARLOVAC
BUJE
RUDAR
TRNINA
ZELINA
SESVETE
LOKOMOTIVA
SLOGA
SAMOBOR
SENIA
LIBURNIJA

2. KRUG, 17.11.2019. 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SAMOBOR

-:-

rsz_samobor.png
rsz_sloga.png

ŽRK SLOGA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

-:-

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
UDARNIK
ZAPREŠIĆ
RAB
OMIŠALJ
DUGO SELO
IVANIĆ
KARLOVAC
OGULIN
RUDAR
BUJE
ZELINA
TRNINA
SESVETE
LOKOMOTIVA
SLOGA
SAMOBOR
LIBURNIJA
SENIA
DRENAK
TREŠNJEVKA
REZULTAT
10:21
17:23
21:12
18:13
30:17
14:16
14:20
18:20
18:21
28:20
20:18
19:24
-:-
-:-
-:-
-:-
20:10
28:13
11:28
14:19
GOST
OMIŠALJ
RAB
UDARNIK
ZAPREŠIĆ
OGULIN
KARLOVAC
DUGO SELO
IVANIĆ
TRNINA
ZELINA
RUDAR
BUJE
SAMOBOR
SLOGA
SESVETE
LOKOMOTIVA
TREŠNJEVKA
DRENAK
LIBURNIJA
SENIA

3. KRUG, 1.12.2019. 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK DRENAK

-:-

rsz_nema.png
rsz_trešnjevka.png

RK TREŠNJEVKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

-:-

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
ZAPREŠIĆ
UDARNIK
KARLOVAC
OGULIN
DUGO SELO
IVANIĆ
TRNINA
ZELINA
BUJE
RUDAR
SAMOBOR
SLOGA
LOKOMOTIVA
SESVETE
TREŠNJEVKA
DRENAK
LIBURNIJA
SENIA
OMIŠALJ
RAB
REZULTAT
14:21
15:12
17:8
9:27
13:21
12:31
30:19
29:22
23:19
18:14
23:10
13:23
-:-
-:-
-:-
-:-
9:18
23:21
29:12
25:32
GOST
KARLOVAC
OGULIN
UDARNIK
ZAPREŠIĆ
TRNINA
ZELINA
IVANIĆ
DUGO SELO
SAMOBOR
SLOGA
RUDAR
BUJE
TREŠNJEVKA
DRENAK
SESVETE
LOKOMOTIVA
OMIŠALJ
RAB
SENIA
LIBURNIJA

4. KRUG, 12.1.2020. (Domaćin: ŽRK Ogulin) 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK ŠR KARLOVAC

31:18 (14:8)

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo; Sara Tatarević (1), Ana Pehar (1), Iva Karaula, Antonija Grlić (3), Antonela Abaza (8), Leonnie Drezga Domanski (2), Nika Horvat (1), Lorena Križan (4), Paula Čolakić (3), Sara Domazet (1), Iva Kezić (1), Ana Džalto (2), Tamara Jukić (4)

rsz_karlovac.png
rsz_nema.png

ŽRK OGULIN - RK SESVETE AGROPROTEINKA

9:28 (5:15)

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo; Sara Tatarević (2), Ana Pehar (4), Iva Karaula (1), Antonija Grlić (3), Antonela Abaza (9), Leonnie Drezga Domanski (4), Nika Horvat (1), Lorena Križan (2), Paula Čolakić, Sara Domazet, Iva Kezić, Ana Džalto (1), Tamara Jukić (1)

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
ZAPREŠIĆ
UDARNIK
ZELINA
TRNINA
DUGO SELO
IVANIĆ
SAMOBOR
SLOGA
RUDAR
BUJE
LIBURNIJA
SENIA
LOKOMOTIVA
SESVETE
OGULIN
KARLOVAC
RAB
OMIŠALJ
TREŠNJEVKA
DRENAK
REZULTAT
9:28
16:18
33:15
31:16
15:16
12:27
22:14
20:12
15:17
13:14
20:13
21:19
27:3
31:18
8:28
12:36
27:9
18:14
17:24
15:37
GOST
TRNINA
ZELINA
ZAPREŠIĆ
UDARNIK
SLOGA
SAMOBOR
DUGO SELO
IVANIĆ
SENIA
LIBURNIJA
RUDAR
BUJE
OGULIN
KARLOVAC
SESVETE
LOKOMOTIVA
DRENAK
TREŠNJEVKA
RAB
OMIŠALJ

5. KRUG, 19.1.2020. (Domaćin: ŽRK Rudar Labin) 

rsz_žrk_rudar_labin.png

ŽRK LABIN - RK SESVETE AGROPROTEINKA

13:21

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo; Sara Tatarević (1), Ana Pehar (4), Iva Karaula (1), Antonija Grlić (4), Antonela Abaza (4), Leonnie Drezga Domanski (1), Valentina Baković, Lorena Križan, Paula Čolakić (2), Sara Domazet (1), Iva Kezić, Ana Džalto, Tamara Jukić (3)

rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK BUJE

24:13

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo (1); Sara Tatarević, Ana Pehar (6), Iva Karaula (1), Antonija Grlić, Antonela Abaza (2), Leonnie Drezga Domanski (5), Lorena Križan (5), Paula Čolakić (2), Sara Domazet, Iva Kezić (2), Ana Džalto, Tamara Jukić

rsz_buje.png
DOMAĆIN
ZAPREŠIĆ
UDARNIK
SLOGA
SAMOBOR
IVANIĆ
DUGO SELO
LIBURNIJA
SENIA
RUDAR
BUJE
LOKOMOTIVA
SESVETE
ZELINA
TRNINA
OMIŠALJ
RAB
KARLOVAC
OGULIN
TREŠNJEVKA
DRENAK
REZULTAT
16:23
15:22
16:12
29:13
10:17
23:21
18:13
21:11
13:21
17:31
20:15
24:13
43:22
18:20
20:29
24:24
25:20
5:25
17:23
22:15
GOST
SLOGA
SAMOBOR
UDARNIK
ZAPREŠIĆ
LIBURNIJA
SENIA
DUGO SELO
IVANIĆ
SESVETE
LOKOMOTIVA
RUDAR
BUJE
RAB
OMIŠALJ
ZELINA
TRNINA
DRENAK
TREŠNJEVKA
KARLOVAC
OGULIN

6. KRUG, 9.2.2020. (Domaćin: ŽRK Ivanić) 

rsz_dugoselo.png

ŽRK DUGO SELO '55 - RK SESVETE AGROPROTEINKA

12:21 (7:10)

Dora Mujakić, Lara Pudić, Ana Ječmenjak; Sara Tatarević, Lorena Franjić, Ana Pehar (6), Iva Karaula, Antonija Grlić (2), Antonela Abaza, Leonnie Drezga Domanski (2), Valentina Baković (5), Lorena Križan (5), Paula Čolakić, Ana Džalto (1), Tamara Jukić

rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK IVANIĆ

42:12 (24:4)

Dora Mujakić, Lara Pudić, Ana Ječmenjak; Sara Tatarević (4), Lorena Franjić (4), Ana Pehar, Iva Karaula (2), Antonija Grlić (9), Antonela Abaza (3), Leonnie Drezga Domanski (8), Valentina Baković (5), Lorena Križan (4), Paula Čolakić, Ana Džalto, Tamara Jukić (3)

rsz_ivanić.png
DOMAĆIN
UDARNIK
ZAPREŠIĆ
LIBURNIJA
SENIA
IVANIĆ
DUGO SELO
SESVETE
LOKOMOTIVA
RUDAR
BUJE
DRENAK
TREŠNJEVKA
ZELINA
TRNINA
SLOGA
SAMOBOR
KARLOVAC
OGULIN
RAB
OMIŠALJ
REZULTAT
19:23
8:22
23:16
32:15
15:23
12:21
42:12
23:9
13:5
37:14
11:23
18:21
21:11
-:-
-:-
21:18
18:25
8:31
33:24
21:11
GOST
SENIA
LIBURNIJA
UDARNIK
ZAPREŠIĆ
LOKOMOTIVA
SESVETE
IVANIĆ
DUGO SELO
TREŠNJEVKA
DRENAK
RUDAR
BUJE
SAMOBOR
SLOGA
ZELINA
TRNINA
OMIŠALJ
RAB
KARLOVAC
OGULIN

7. KRUG, 8.3.2020. 

rsz_udarnik.png

ŽRK UDARNIK - RK SESVETE AGROPROTEINKA

7:25

rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZAPREŠIĆ

24:11

ZRKZapresic.jpg
DOMAĆIN
UDARNIK
ZAPREŠIĆ
LOKOMOTIVA
SESVETE
IVANIĆ
DUGO SELO
BUJE
RUDAR
SAMOBOR
SLOGA
OMIŠALJ
RAB
ZELINA
TRNINA
TREŠNJEVKA
DRENAK
LIBURNIJA
SENIA
KARLOVAC
OGULIN
REZULTAT
7:25
12:38
34:11
24:11
12:21
14:23
22:8
24:28
31:22
18:17
20:18
25:14
35:13
21:12
15:28
20:37
18:13
17:20
13:18
9:21
GOST
SESVETE
LOKOMOTIVA
UDARNIK
ZAPREŠIĆ
RUDAR
BUJE
IVANIĆ
DUGO SELO
RAB
OMIŠALJ
SAMOBOR
SLOGA
DRENAK
TREŠNJEVKA
ZELINA
TRNINA
OGULIN
KARLOVAC
LIBURNIJA
SENIA

8. KRUG, 15.3.2020. (Domaćin: ŽRK Omišalj) 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK OMIŠALJ

-:-

rsz_omišalj.png
rsz_rab.png

RK RAB - RK SESVETE AGROPROTEINKA

-:-

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
UDARNIK
ZAPREŠIĆ
RUDAR
BUJE
IVANIĆ
DUGO SELO
TREŠNJEVKA
DRENAK
SAMOBOR
SLOGA
OGULIN
KARLOVAC
SESVETE
LOKOMOTIVA
RAB
OMIŠALJ
SENIA
LIBURNIJA
ZELINA
TRNINA
REZULTAT
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
GOST
BUJE
RUDAR
UDARNIK
ZAPREŠIĆ
DRENAK
TREŠNJEVKA
IVANIĆ
DUGO SELO
KARLOVAC
OGULIN
SAMOBOR
SLOGA
OMIŠALJ
RAB
SESVETE
LOKOMOTIVA
TRNINA
ZELINA
SENIA
LIBURNIJA

9. KRUG, 22.3.2020. (Domaćin: RK Sesvete) 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SENIA

-:-

rsz_senia.png
rsz_liburnija.png

RK LIBURNIJA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

-:-

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
UDARNIK
ZAPREŠIĆ
IVANIĆ
DUGO SELO
ZELINA
TRNINA
KARLOVAC
OGULIN
RUDAR
BUJE
OMIŠALJ
RAB
LOKOMOTIVA
SESVETE
LIBURNIJA
SENIA
SAMOBOR
SLOGA
TREŠNJEVKA
DRENAK
REZULTAT
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
GOST
IVANIĆ
DUGO SELO
ZAPREŠIĆ
UDARNIK
KARLOVAC
OGULIN
TRNINA
ZELINA
OMIŠALJ
RAB
BUJE
RUDAR
LIBURNIJA
SENIA
SESVETE
LOKOMOTIVA
TREŠNJEVKA
DRENAK
SLOGA
SAMOBOR