MŽL '04 - SEZONA 2019./2020.

 1. KRUG, 19./20.10.2019. (Domaćin: RK Sesvete) 

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LOKOMOTIVA

24:19 (16:9)

Elizabeta Vilček, Lucija Rezo; Ana Ićitović (3), Lana Jurina (5), Sara Jukić, Valentina Nekić, Tia Nekoksa (3), Katja Marić, Nikolina Grlić (1), Lara Zovko (1), Magali Lujić (4), Lea Lalić (5), Rafaela Krilčić (2)

rsz_sesvete.png
rsz_lokomotiva.png
DOMAĆIN
TRNINA
SLOGA
UDARNIK
ZELINA
COLAPIS
SESVETE
REZULTAT
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
24:19
GOST
IVANIĆ
SAMOBOR
MOSLAVINA
IVANEC
TREŠNJEVKA
LOKOMOTIVA

2. KRUG, 9./10.11.2019. (Domaćin: ŽRK Ivanić) 

rsz_ivanić.png

ŽRK IVANIĆ - RK SESVETE AGROPROTEINKA

14:24 (7:10)

rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK TRNINA

28:10 (15:5)

rsz_trnina.png
DOMAĆIN
TRNINA
IVANIĆ
SESVETE
LOKOMOTIVA
SAMOBOR
SLOGA
TREŠNJEVKA
COLAPIS
MOSLAVINA
UDARNIK
ZELINA
IVANEC
REZULTAT
-:-
14:24
28:10
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
GOST
LOKOMOTIVA
SESVETE
TRNINA
IVANIĆ
COLAPIS
TREŠNJEVKA
SAMOBOR
SLOGA
IVANEC
ZELINA
MOSLAVINA
UDARNIK

3. KRUG, 7./8.12.2019. (Domaćin: RK Lokomotiva) 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - SŽRK IVANEC

odgođeno

48376609_928758687316169_867162721931703
rsz_zelina.png

RK ZELINA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

odgođeno

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
SESVETE
LOKOMOTIVA
IVANEC
ZELINA
TREŠNJEVKA
COLAPIS
MOSLAVINA
UDARNIK
IVANIĆ
TRNINA
SLOGA
SAMOBOR
REZULTAT
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
GOST
IVANEC
ZELINA
LOKOMOTIVA
SESVETE
UDARNIK
MOSLAVINA
TREŠNJEVKA
COLAPIS
SLOGA
SAMOBOR
TRNINA
IVANIĆ

4. KRUG, 8./9.2.2020. (Domaćin: RK Sesvete) 

rsz_samobor.png

ŽRK SAMOBOR - RK SESVETE AGROPROTEINKA

15:27 (10:12)

rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SLOGA

odgođeno

rsz_sloga.png
DOMAĆIN
SLOGA
SAMOBOR
LOKOMOTIVA
SESVETE
MOSLAVINA
UDARNIK
TRNINA
IVANIĆ
ZELINA
IVANEC
COLAPIS
TREŠNJEVKA
REZULTAT
odg.
15:27
33:6
odg.
25:15
11:16
21:19
18:19
34:12
16:24
18:21
16:18
GOST
LOKOMOTIVA
SESVETE
SAMOBOR
SLOGA
TRNINA
IVANIĆ
UDARNIK
MOSLAVINA
COLAPIS
TREŠNJEVKA
IVANEC
ZELINA
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK COLAPIS

-:-

rsz_colapis.png

5. KRUG, 14./15.3.2020. (Domaćin: RK Lokomotiva) 

rsz_trešnjevka.png

RK TREŠNJEVKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

-:-

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
LOKOMOTIVA
SESVETE
TREŠNJEVKA
COLAPIS
TRNINA
IVANIĆ
IVANEC
ZELINA
SAMOBOR
SLOGA
MOSLAVINA
UDARNIK
REZULTAT
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
GOST
TREŠNJEVKA
COLAPIS
SESVETE
LOKOMOTIVA
IVANEC
ZELINA
IVANIĆ
TRNINA
MOSLAVINA
UDARNIK
SLOGA
SAMOBOR
rsz_udarnik.png

ŽRK UDARNIK - RK SESVETE AGROPROTEINKA

-:-

rsz_sesvete.png

6. KRUG, 25./26.4.2020. (Domaćin: ŽRK Moslavina) 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK MOSLAVINA

-:-

rsz_nema.png
DOMAĆIN
UDARNIK
MOSLAVINA
SESVETE
LOKOMOTIVA
IVANEC
ZELINA
SLOGA
SAMOBOR
COLAPIS
TREŠNJEVKA
IVANIĆ
TRNINA
REZULTAT
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
GOST
SESVETE
LOKOMOTIVA
MOSLAVINA
UDARNIK
SLOGA
SAMOBOR
ZELINA
IVANEC
IVANIĆ
TRNINA
TREŠNJEVKA
COLAPIS