1. HRL - SEZONA 2022./2023.
rsz_zamet.png
1. KOLO, 10.9.2022.

ŽRK ZAMET - RK SESVETE AGROPROTEINKA

23:26 (14:13)

Lucija Rezo (0/4), Lea Zetović (15/34); Tina Wurth, Magali Lujić (2), Kala Kosovac (2), Mihaela Bešen (1), Ana Grlić, Petra Krezo (2), Magdalena Janković Miloš (4), Barbara Trbojević, Lucija Krezo (4), Nika Gavrilović (3), Lara Zovko, Ana-Marija Bikić (1), Sara Jukić (2), Katja Hunjadi (5)

rsz_sesvete.png
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK TROGIR 58
ŽRK ZRINSKI
ŽRK BJELOVAR
RK LOKOMOTIVA
ŽRK UMAG
- RK PODRAVKA VEGETA
- ŽRK OSIJEK
- ŽARK SPLIT
- ŽRK KOKA
- ŽRK SPLIT 2010
- RK DALMATINKA
18:30
25:33
35:31
31:24
30:18
23:27
RK_PODRAVKA.png
2. KOLO, 17.09.2022.

RK PODRAVKA VEGETA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

30:12 (14:7)

Veronika Mamić (2/8), Lucija Rezo, Lea Zetović (12/36); Tina Wurth, Kala Kosovac (1), Mihaela Bešen, Ana Grlić, Petra Krezo (1), Magdalena Janković Miloš, Barbara Trbojević, Lucija Krezo (3), Nika Gavrilović (3), Ana-Marija Bikić (2), Sara Jukić (1), Lana Jurina, Katja Hunjadi (1)

rsz_sesvete.png
RK DALMATINKA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK KOKA
ŽARK SPLIT
ŽRK OSIJEK
ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK ZAMET
- ŽRK UMAG
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK TROGIR 58
32:25
33:27
21:26
29:32
28:28
32:24
3. KOLO, 24.09.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK DALMATINKA

22:30 (11:15)

Veronika Mamić, Lucija Rezo (3/9), Lea Zetović (9/33); Tina Wurth (2), Kala Kosovac (3), Mihaela Bešen (4), Ana Grlić, Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš, Barbara Trbojević, Lucija Krezo (3), Nika Gavrilović (4), Ana-Marija Bikić (2), Sara Jukić (3), Lana Jurina (1), Katja Hunjadi

dalmatinka.png
rsz_sesvete.png
ŽRK TROGIR 58
ŽRK ZRINSKI
ŽRK BJELOVAR
RK LOKOMOTIVA
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
- RK PODRAVKA
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK OSIJEK
- ŽARK SPLIT
- ŽRK KOKA
- ŽRK SPLIT 2010
15:35
24:28
32:26
38:19
26:27
26:34
4. KOLO, 08.10.2022.

ŽRK SPLIT 2010 - RK SESVETE AGROPROTEINKA

 

--:-- (--:--)

rsz_zrksplit2010.png
rsz_sesvete.png
RK PODRAVKA VEGETA
ŽARK SPLIT
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK KOKA
ŽRK OSIJEK
ŽRK TROGIR 58
- RK DALMATINKA
- ŽRK UMAG
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK ZAMET
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK ZRINSKI
-:-
-:-
-:-
-:-.
-:-
-:-
5. KOLO, 15.10.2021.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK KOKA

--:-- (--:--)

rsz_sesvete.png
rsz_koka.png
RK DALMATINKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
ŽRK ZRINSKI
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK TROGIR 58
- ŽRK OSIJEK
- ŽARK SPLIT
- RK PODRAVKA VEGETA
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
6. KOLO, 22.10.2022.

ŽARK SPLIT - RK SESVETE AGROPROTEINKA

--:-- (-:-)

rsz_zrk_split.png
rsz_sesvete.png
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK KOKA
ŽRK OSIJEK
ŽRK TROGIR 58
ŽRK ZRINSKI
 
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK UMAG
- RK DALMATINKA
- ŽRK ZAMET
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK BJELOVAR

 
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
7. KOLO, 26.11.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK OSIJEK

--:-- (-:-)

rsz_sesvete.png
rsz_osijek.png
RK DALMATINKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
- ŽARK SPLIT
- ŽRK ZRINSKI
- RK PODRAVKA VEGETA
- ŽRK KOKA
- ŽRK TROGIR 58
- ŽRK DUGO SELO '55

 
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
8. KOLO, 03.12.2022.

ŽRK DUGO SELO '55 - RK SESVETE AGROPROTEINKA

--:-- (-:-)

rsz_dugoselo.png
rsz_sesvete.png
RK PODRAVKA VEGETA
ŽARK SPLIT
ŽRK BJELOVAR
ŽRK OSIJEK
ŽRK TROGIR 58
ŽRK ZRINSKI
- ŽRK KOKA
- ŽRK SPLIT 2010
- RK LOKOMOTIVA
- RK DALMATINKA
- ŽRK ZAMET
- ŽRK UMAG
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
rsz_sesvete.png
9. KOLO, 10.12.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK TROGIR 58

--:-- (--:--)

rsz_trogir.png
RK DALMATINKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK KOKA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
- ŽRK DUGO SELO '55
- RK PODRAVKA VEGETA
- ŽARK SPLIT
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK ZRINSKI
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
10. KOLO, 17.12.2022.

ŽRK ZRINSKI - RK SESVETE AGROPROTEINKA

--:-- (--:--)

rsz_zrinski.png
rsz_sesvete.png
RK LOKOMOTIVA
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK OSIJEK
ŽRK TROGIR 58
- ŽRK UMAG
- ŽARK SPLIT
- ŽRK ZAMET
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK KOKA
- RK DALMATINKA
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
11. KOLO, 2.01.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK BJELOVAR

--:-- (--:--)

rsz_sesvete.png
rsz_1rsz_bjelovar.png
RK DALMATINKA
ŽARK SPLIT
ŽRK KOKA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK TROGIR 58
- RK PODRAVKA VEGETA
- RK LOKOMOTIVA
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
12. KOLO, 28.01.2023.

RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

--:-- (--:--)

rsz_lokomotiva.png
rsz_sesvete.png
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK TROGIR 58
ŽRK UMAG
ŽRK ZRINSKI
- ŽRK OSIJEK
- RK DALMATINKA
- ŽARK SPLIT
- ŽRK KOKA
- ŽRK ZAMET
- ŽRK SPLIT 2010
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
13. KOLO, 04.02.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK UMAG

--:-- (--:--)

rsz_sesvete.png
zrk_umag.png
RK DALMATINKA
ŽARK SPLIT
ŽRK KOKA
ŽRK OSIJEK
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK ZAMET
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK TROGIR 58
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK BJELOVAR
- RK PODRAVKA VEGETA
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
14. KOLO, 11.02.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZAMET

--:-- (--:--)

rsz_sesvete.png
rsz_zamet.png
RK DALMATINKA
RK PODRAVKA VEGETA
ŽARK SPLIT
ŽRK KOKA
ŽRK OSIJEK
ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK UMAG
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK TROGIR 58
- RK LOKOMOTIVA
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
15. KOLO, 18.02.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK PODRAVKA VEGETA

--:-- (--:--)

rsz_sesvete.png
RK_PODRAVKA.png
RK LOKOMOTIVA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK TROGIR 58
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
ŽRK ZRINSKI
- ŽRK KOKA
- ŽARK SPLIT
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK SPLIT 2010
- RK DALMATINKA
- ŽRK OSIJEK
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
dalmatinka.png
16. KOLO, 25.02.2023.

RK DALMATINKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

--:-- (--:--)

L

rsz_sesvete.png
RK PODRAVKA VEGETA
ŽARK SPLIT
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK KOKA
ŽRK OSIJEK
ŽRK SPLIT 2010
 
- ŽRK TROGIR
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK UMAG
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK ZAMET

 
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-

 
17. KOLO, 11.03.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SPLIT 2010 

--:-- (--:--)

rsz_sesvete.png
rsz_zrksplit2010.png
RK DALMATINKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
ŽRK ZRINSKI
- RK PODRAVKA VEGETA
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽARK SPLIT
- ŽRK KOKA
- ŽRK TROGIR 58
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
18. KOLO, 18.03.2023.

ŽRK KOKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

--:-- (--:--)

rsz_koka.png
rsz_sesvete.png
RK PODRAVKA VEGETA
ŽARK SPLIT
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK OSIJEK
ŽRKK SPLIT 2010
ŽRK TROGIR 58
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK ZAMET
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK UMAG
- RK DALMATINKA
- ŽRK BJELOVAR
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-
:-
19. KOLO, 25.03.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽARK SPLIT

--:-- (--:--)

rsz_sesvete.png
rsz_zrk_split.png
RK DALMATINKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
- ŽRK KOKA
- ŽRK TROGIR 58
- ŽRK ZRINSKI
- RK PODRAVKA VEGETA
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK OSIJEK
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
20. KOLO, 01.04.2023.

ŽRK OSIJEK - RK SESVETE AGROPROTEINKA

--:-- (--:--)

rsz_osijek.png
rsz_sesvete.png
RK PODRAVKA VEGETA
ŽARK SPLIT
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK KOKA
ŽRK TROGIR 58
ŽRK ZRINSKI
- ŽRK BJELOVAR
- RK DALMATINKA
- ŽRK ZAMET
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK UMAG
- RK LOKOMOTIVA
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
21. KOLO, 15.04.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK DUGO SELO '55

--:-- (--:--)

rsz_sesvete.png
rsz_dugoselo.png
RK DALMATINKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK KOKA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK BJELOVAR
- RK PODRAVKA VEGETA
- ŽARK SPLIT
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK TROGIR 58
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
rsz_trogir.png
22. KOLO, 22.04.2023.

ŽRK TROGIR 58 - RK SESVETE AGROPROTEINKA

--:-- (--:--)

rsz_sesvete.png
RK PODRAVKA VEGETA
ŽARK SPLIT
ŽRK BJELOVAR
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK OSIJEK
ŽRK ZRINSKI
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK KOKA
- ŽRK UMAG
- RK DALMATINKA
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK ZAMET
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
rsz_sesvete.png
23. KOLO, 29.04.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZRINSKI

--:-- (--:--)

rsz_zrinski.png
RK DALMATINKA
ŽARK SPLIT
ŽRK KOKA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
- ŽRK TROGIR 58
- RK PODRAVKA VEGETA
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK DUGO SELO '55
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK BJELOVAR
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
rsz_1rsz_bjelovar.png
24. KOLO, 06.05.2023.

ŽRK BJELOVAR - RK SESVETE AGROPROTEINKA

--:-- (--:--)

rsz_sesvete.png
RK LOKOMOTIVA
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK OSIJEK
ŽRK TROGIR 58
ŽRK ZRINSKI
- ŽRK ZAMET
- ŽRK UMAG
- ŽRK KOKA
- ŽARK SPLIT
- ŽRK SPLIT 2010
- RK DALMATINKA
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
rsz_sesvete.png
25. KOLO, 13.05.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LOKOMOTIVA

--:-- (--:--)

rsz_lokomotiva.png
RK DALMATINKA
ŽARK SPLIT
ŽRK KOKA
ŽRK OSIJEK
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK ZAMET
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK TROGIR 58
- RK PODRAVKA VEGETA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK UMAG
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
26. KOLO, 20.05.2023.

ŽRK UMAG - RK SESVETE AGROPROTEINKA

 

--:-- (--:--)

zrk_umag.png
rsz_sesvete.png
RK LOKOMOTIVA
RK PODRAVKA VEGETA

ŽRK BJELOVAR
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK TROGIR 58
ŽRK ZRINSKI
- RK DALMATINKA
- ŽRK ZAMET
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK OSIJEK
- ŽARK SPLIT
- ŽRK KOKA
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-