top of page
1. HRL - SEZONA 2022./2023.
rsz_zamet.png
1. KOLO, 10.9.2022.

ŽRK ZAMET - RK SESVETE AGROPROTEINKA

23:26 (14:13)

Lucija Rezo (0/4), Lea Zetović (15/34); Tina Wurth, Magali Lujić (2), Kala Kosovac (2), Mihaela Bešen (1), Ana Grlić, Petra Krezo (2), Magdalena Janković Miloš (4), Barbara Trbojević, Lucija Krezo (4), Nika Gavrilović (3), Lara Zovko, Ana-Marija Bikić (1), Sara Jukić (2), Katja Hunjadi (5)

rsz_sesvete.png
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK TROGIR 58
ŽRK ZRINSKI
ŽRK BJELOVAR
RK LOKOMOTIVA
ŽRK UMAG
Veronika Mamić
- RK PODRAVKA VEGETA
- ŽRK OSIJEK
- ŽARK SPLIT
- ŽRK KOKA
- ŽRK SPLIT 2010
- RK DALMATINKA
18:30
25:33
35:31
31:24
30:18
23:27
RK_PODRAVKA.png
2. KOLO, 17.09.2022.

RK PODRAVKA VEGETA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

30:12 (14:7)

Veronika Mamić (2/8), Lucija Rezo, Lea Zetović (12/36); Tina Wurth, Kala Kosovac (1), Mihaela Bešen, Ana Grlić, Petra Krezo (1), Magdalena Janković Miloš, Barbara Trbojević, Lucija Krezo (3), Nika Gavrilović (3), Ana-Marija Bikić (2), Sara Jukić (1), Lana Jurina, Katja Hunjadi (1)

rsz_sesvete.png
RK DALMATINKA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK KOKA
ŽARK SPLIT
ŽRK OSIJEK
ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK ZAMET
- ŽRK UMAG
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK TROGIR 58
32:25
33:27
21:26
29:32
28:28
32:24
3. KOLO, 24.09.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK DALMATINKA

22:30 (11:15)

Veronika Mamić, Lucija Rezo (3/9), Lea Zetović (9/33); Tina Wurth (2), Kala Kosovac (3), Mihaela Bešen (4), Ana Grlić, Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš, Barbara Trbojević, Lucija Krezo (3), Nika Gavrilović (4), Ana-Marija Bikić (2), Sara Jukić (3), Lana Jurina (1), Katja Hunjadi

dalmatinka.png
rsz_sesvete.png
ŽRK TROGIR 58
ŽRK ZRINSKI
ŽRK BJELOVAR
RK LOKOMOTIVA
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
- RK PODRAVKA
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK OSIJEK
- ŽARK SPLIT
- ŽRK KOKA
- ŽRK SPLIT 2010
15:35
24:28
32:26
38:19
26:27
26:34
4. KOLO, 09.10.2022.

ŽRK SPLIT 2010 - RK SESVETE AGROPROTEINKA

 

29:26 (15:10)

Veronika Mamić, Lucija Rezo, Lea Zetović (9/38); Tina Wurth, Kala Kosovac (4), Mihaela Bešen (4), Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš (1), Lucija Krezo (4), Nika Gavrilović (4), Lara Zovko, Ana-Marija Bikić (6), Sara Jukić (3), Lana Jurina, Katja Hunjadi

rsz_zrksplit2010.png
rsz_sesvete.png
RK PODRAVKA VEGETA
ŽARK SPLIT
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK KOKA
ŽRK OSIJEK
ŽRK TROGIR 58
- RK DALMATINKA
- ŽRK UMAG
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK ZAMET
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK ZRINSKI
39:18
29:24
26:23
32:24
18:22
22:25
5. KOLO, 16.10.2021.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK KOKA

32:28 (16:14)

Veronika Mamić (0/1), Lucija Rezo, Lea Zetović (11/38); Tina Wurth, Kala Kosovac (10), Mihaela Bešen (6), Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo (5), Nika Gavrilović (1), Lara Zovko, Ana-Marija Bikić (5), Sara Jukić (1), Lana Jurina (4), Katja Hunjadi

rsz_sesvete.png
rsz_koka.png
RK DALMATINKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
ŽRK ZRINSKI
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK TROGIR 58
- ŽRK OSIJEK
- ŽARK SPLIT
- RK PODRAVKA VEGETA
20:30
26:23
27:15
30:32
26:33
15:36
6. KOLO, 22.10.2022.

ŽARK SPLIT - RK SESVETE AGROPROTEINKA

28:24 (17:14)

Lucija Rezo, Lea Zetović (11/39); Magali Lujić, Kala Kosovac (4), Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo (5), Nika Gavrilović (2), Lara Zovko (1), Ana-Marija Bikić (3), Sara Jukić (2), Lana Jurina (3), Katja Hunjadi (4)

rsz_zrk_split.png
rsz_sesvete.png
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK KOKA
ŽRK OSIJEK
ŽRK TROGIR 58
ŽRK ZRINSKI
 
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK UMAG
- RK DALMATINKA
- ŽRK ZAMET
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK BJELOVAR

 
47:18
33:21
22:28
24:19
14:39
20:24
7. KOLO, 26.11.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK OSIJEK

26:29 (16:12)

Veronika Mamić, Lucija Rezo (0/1), Lea Zetović (17/45); Tina Wurth (2), Kala Kosovac (5), Mihaela Bešen (2), Petra Krezo (1), Magdalena Janković Miloš (1), Lucija Krezo (1), Nika Gavrilović (3), Lara Zovko (2), Sara Jukić (1), Lana Jurina ( 8 ), Katja Hunjadi

rsz_sesvete.png
rsz_osijek.png
RK DALMATINKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
- ŽARK SPLIT
- ŽRK ZRINSKI
- RK PODRAVKA VEGETA
- ŽRK KOKA
- ŽRK TROGIR 58
- ŽRK DUGO SELO '55

 
29:30
28:21
18:29
31:25
30:26
27:33
8. KOLO, 04.12.2022.

ŽRK DUGO SELO '55 - RK SESVETE AGROPROTEINKA

31:27 (18:13)

Veronika Mamić (2/7), Lucija Rezo (5/16), Lea Zetović (1/16); Tina Wutrh, Kala Kosovac ( 8 ), Mihaela Bešen (2), Petra Krezo (1), Magdalena Janković Miloš (1), Lucija Krezo (7), Nika Gavrilović (3), Lara Zovko, Sara Jukić (2), Lana Jurina (3), Katja Hunjadi

rsz_dugoselo.png
rsz_sesvete.png
RK PODRAVKA VEGETA
ŽARK SPLIT
ŽRK BJELOVAR
ŽRK OSIJEK
ŽRK TROGIR 58
ŽRK ZRINSKI
- ŽRK KOKA
- ŽRK SPLIT 2010
- RK LOKOMOTIVA
- RK DALMATINKA
- ŽRK ZAMET
- ŽRK UMAG
44:22
24:29
22:31
19:24
28:27
26:17
rsz_sesvete.png
9. KOLO, 10.12.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK TROGIR 58

34:24 (19:8)

Veronika Mamić, Lucija Rezo (4/19), Lea Zetović (13/22 obrane, 1 gol); Tina Wutrh (2), Kala Kosovac (2), Mihaela Bešen (5), Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš (3), Lucija Krezo (5), Nika Gavrilović (4), Lara Zovko (2), Sara Jukić (1), Lana Jurina ( 8 ), Katja Hunjadi (1)

rsz_trogir.png
RK DALMATINKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK KOKA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
- ŽRK DUGO SELO '55
- RK PODRAVKA VEGETA
- ŽARK SPLIT
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK ZRINSKI
24:24
22:20
35:26
38:28
22:27
23:27
10. KOLO, 16.12.2022.

ŽRK ZRINSKI - RK SESVETE AGROPROTEINKA

33:27 (17:10)

Veronika Mamić (0/5), Lucija Rezo (0/3), Lea Zetović (7/32); Tina Wurth (2), Kala Kosovac (7), Mihaela Bešen (1), Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo (9), Nika Gavrilović (4), Lara Zovko, Sara Jukić, Lana Jurina (4), Katja Hunjadi

rsz_zrinski.png
rsz_sesvete.png
RK LOKOMOTIVA
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK OSIJEK
ŽRK TROGIR 58
- ŽRK UMAG
- ŽARK SPLIT
- ŽRK ZAMET
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK KOKA
- RK DALMATINKA
40:17
46:19
29:25
28:27
20:27
22:23
11. KOLO, 21.01.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK BJELOVAR

28:30 (13:16)

Veronika Mamić, Lucija Rezo, Lea Zetović (8/38); Tina Wurth, Leonnie Drezga Domanski, Mihaela Bešen (6), Petra Krezo (1), Magdalena Janković Miloš (1), Ana Džalto, Lucija Krezo (14), Iva Karaula, Nika Gavrilović (3), Lara Zovko, Sara Jukić (1), Lana Jurina (2), Katja Hunjadi

rsz_sesvete.png
rsz_1rsz_bjelovar.png
RK DALMATINKA
ŽARK SPLIT
ŽRK KOKA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK TROGIR 58
- RK PODRAVKA VEGETA
- RK LOKOMOTIVA
26:30
28:27
22:22
35:18
14:40
23:38
12. KOLO, 27.01.2023.

RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

34:25 (17:12)

Veronika Mamić (2/5), Lucija Rezo, Lea Zetović (5/36); Tina Wutrh, Magali Lujić, Mihaela Bešen (4), Petra Krezo (2), Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo (11), Nika Gavrilović (4), Lara Zovko (1), Ana-Marija Bikić, Sara Jukić (1), Lana Jurina (2)

rsz_lokomotiva.png
rsz_sesvete.png
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK TROGIR 58
ŽRK UMAG
ŽRK ZRINSKI
- ŽRK OSIJEK
- RK DALMATINKA
- ŽARK SPLIT
- ŽRK KOKA
- ŽRK ZAMET
- ŽRK SPLIT 2010
45:17
33:27
41:19
18:24
21:28
32:37
13. KOLO, 04.02.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK UMAG

38:23 (20:12)

Lucija Rezo (3/8), Lea Zetović (9/27); Tina Wutrh (1), Magali Lujić (2), Mihaela Bešen (8), Petra Krezo (2), Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo (11), Nika Gavrilović (4), Lara Zovko (2), Ana-Marija Bikić (2), Sara Jukić, Lana Jurina (3), Katja Hunjadi (3)

rsz_sesvete.png
zrk_umag.png
RK DALMATINKA
ŽARK SPLIT
ŽRK KOKA
ŽRK OSIJEK
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK ZAMET
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK TROGIR 58
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK BJELOVAR
- RK PODRAVKA VEGETA
21:32
39:23
23:21
22:24
30:20
20:41
14. KOLO, 11.02.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZAMET

23:24 (14:14)

Lucija Rezo (7/15), Lea Zetović (0/16); Tina Wurth, Magali Lujić, Mihaela Bešen (8), Petra Krezo (2), Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo (6), Nika Gavrilović, Lara Zovko, Ana-Marija Bikić (1), Sara Jukić, Lana Jurina (6), Katja Hunjadi

rsz_sesvete.png
rsz_zamet.png
RK DALMATINKA
RK PODRAVKA VEGETA
ŽARK SPLIT
ŽRK KOKA
ŽRK OSIJEK
ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK UMAG
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK TROGIR 58
- RK LOKOMOTIVA
30:21
26:26
29:31
33:35
29:13
19:20
15. KOLO, 31.01.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK PODRAVKA VEGETA

17:32 (10:17)

Veronika Mamić (0/6), Lucija Rezo, Lea Zetović (9/35); Tina Wutrh, Magali Lujić, Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš (1), Lucija Krezo ( 8 ), Nika Gavrilović (3), Lara Zovko (1), Ana-Marija Bikić, Sara Jukić (2), Lana Jurina (2), Katja Hunjadi

rsz_sesvete.png
RK_PODRAVKA.png
RK LOKOMOTIVA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK TROGIR 58
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
ŽRK ZRINSKI
- ŽRK KOKA
- ŽARK SPLIT
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK SPLIT 2010
- RK DALMATINKA
- ŽRK OSIJEK
33:23
39:28
23:33
23:28
24:18
28:24
dalmatinka.png
16. KOLO, 25.02.2023.

RK DALMATINKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

31:21 (13:12)

Veronika Mamić (0/6), Lucija Rezo (1/5), Lea Zetović (4/25); Tina Wurth, Magali Lujić (5/9), Mihaela Bešen (2/10), Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš (3/6), Lucija Krezo (9/14), Anamaria Puđa, Nika Gavrilović (0/2), Lara Zovko (1/1), Ana-Marija Bikić (1/3), Sara Jukić (0/1), Lana Jurina

rsz_sesvete.png
RK PODRAVKA VEGETA
ŽARK SPLIT
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK KOKA
ŽRK OSIJEK
ŽRK SPLIT 2010
 
- ŽRK TROGIR
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK UMAG
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK ZAMET

 
55:18
15:33
25:30
38:24
25:29
30:27
17. KOLO, 11.03.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SPLIT 2010 

32:33 (17:18)

Veronika Mamić (0/5), Lucija Rezo, Lea Zetović (8/36); Tina Wurth, Magali Lujić (6/6), Mihaela Bešen (1/2), Petra Krezo (2/3), Magdalena Janković Miloš (4/6), Lucija Krezo (10/19), Nika Gavrilović (6/13), Anamaria Puđa, Lara Zovko (1/2), Ana-Marija Bikić (1/2), Sara Jukić (1/1), Lana Jurina (0/1), Katja Hunjadi

rsz_sesvete.png
rsz_zrksplit2010.png
RK DALMATINKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
ŽRK ZRINSKI
- RK PODRAVKA VEGETA
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽARK SPLIT
- ŽRK KOKA
- ŽRK TROGIR 58
27:39
32:24
34:28
22:34
26:23
36:21
18. KOLO, 18.03.2023.

ŽRK KOKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

19:20 (14:12)

Veronika Mamić, Lucija Rezo, Lea Zetović (12/31); Tina Wurth, Magali Lujić (2/3), Mihaela Bešen (3/6), Petra Krezo (0/2), Magdalena Janković Miloš (0/1), Lucija Krezo (5/12), Nika Gavrilović (1/3), Anamaria Puđa, Lara Zovko (2/3), Ana-Marija Bikić, Sara Jukić, Lana Jurina (7/12), Katja Hunjadi

rsz_koka.png
rsz_sesvete.png
RK PODRAVKA VEGETA
ŽARK SPLIT
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK OSIJEK
ŽRKK SPLIT 2010
ŽRK TROGIR 58
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK ZAMET
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK UMAG
- RK DALMATINKA
- ŽRK BJELOVAR
45:17
18:27
24:30
31:17
31:23

20:37
19. KOLO, 25.03.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽARK SPLIT

28:27 (13:13)

Veronika Mamić, Lucija Rezo (0/2), Lea Zetović (5/30); Tina Wurth, Magali Lujić (0/1), Mihaela Bešen (3/5), Petra Krezo (0/1), Magdalena Janković Miloš (4/6), Lucija Krezo (8/12), Nika Gavrilović (5/7), Anamaria Puđa, Lara Zovko (1/1), Ana-Marija Bikić (2/2), Sara Jukić, Lana Jurina (5/7), Katja Hunjadi

rsz_sesvete.png
rsz_zrk_split.png
RK DALMATINKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
- ŽRK KOKA
- ŽRK TROGIR 58
- ŽRK ZRINSKI
- RK PODRAVKA VEGETA
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK OSIJEK
22:28
37:9
29:22
24:37
20:28
24:24
20. KOLO, 01.04.2023.

ŽRK OSIJEK - RK SESVETE AGROPROTEINKA

23:30 (8:16)

Veronika Mamić (1/4), Lucija Rezo, Lea Zetović (12/31); Tina Wurth (0/1), Magali Lujić (2/3), Mihaela Bešen (4/7), Petra Krezo (1/1), Magdalena Janković Miloš (1/3), Lucija Krezo (6/9), Nika Gavrilović (5/5), Anamaria Puđa, Lara Zovko (1/2), Ana-Marija Bikić (1/2), Sara Jukić, Lana Jurina (9/10), Katja Hunjadi (0/2)

rsz_osijek.png
rsz_sesvete.png
RK PODRAVKA VEGETA
ŽARK SPLIT
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK KOKA
ŽRK TROGIR 58
ŽRK ZRINSKI
- ŽRK BJELOVAR
- RK DALMATINKA
- ŽRK ZAMET
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK UMAG
- RK LOKOMOTIVA
40:15
25:28
27:23
34:34
26:22
18:34
21. KOLO, 15.04.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK DUGO SELO '55

29:26 (11:14)

Veronika Mamić (13/36), Lucija Rezo, Lea Zetović (0/2); Tina Wutrh (0/2), Magali Lujić (3/6), Mihaela Bešen (1/3), Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš (1/3), Lucija Krezo (6/9), Nika Gavrilović (5/7), Anamaria Puđa, Lara Zovko (2/2), Ana-Marija Bikić (1/2), Sara Jukić (0/1), Lana Jurina (9/11), Katja Hunjadi (1/1)

rsz_sesvete.png
rsz_dugoselo.png
RK DALMATINKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK KOKA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK BJELOVAR
- RK PODRAVKA VEGETA
- ŽARK SPLIT
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK TROGIR 58
25:27
33:22
16:41
30:25
22:35
31:25
rsz_trogir.png
22. KOLO, 22.04.2023.

ŽRK TROGIR 58 - RK SESVETE AGROPROTEINKA

25:32 (14:17)

Lucija Rezo (0/3), Lea Zetović (14/36); Tina Wurth (0/2), Magali Lujić (1/4), Mihaela Bešen (3/4), Petra Krezo (0/1), Magdalena Janković Miloš (1/3), Lucija Krezo (7/11), Nika Gavrilović (6/7), Anamaria Puđa (0/1), Lara Zovko (2/3), Ana-Marija Bikić (2/2), Sara Jukić, Lana Jurina (9/10), Katja Hunjadi (1/2)

rsz_sesvete.png
RK PODRAVKA VEGETA
ŽARK SPLIT
ŽRK BJELOVAR
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK OSIJEK
ŽRK ZRINSKI
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK KOKA
- ŽRK UMAG
- RK DALMATINKA
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK ZAMET
24:21
27:26
29:20
34:25
28:31
30:14
rsz_sesvete.png
23. KOLO, 29.04.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZRINSKI

29:37 (13:17)

Veronika Mamić (0/6), Lucija Rezo (0/5), Lea Zetović (8/34); Tina Wurth, Magali Lujić (4/7), Mihaela Bešen (3/4), Petra Krezo, Magdalena Janković Miloš (2/6), Lucija Krezo (1/5), Nika Gavrilović (10/14), Anamaria Puđa, Lara Zovko (1/1), Ana-Marija Bikić (5/6), Sara Jukić, Lana Jurina (3/6)

rsz_zrinski.png
RK DALMATINKA
ŽARK SPLIT
ŽRK KOKA
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
- ŽRK TROGIR 58
- RK PODRAVKA VEGETA
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK DUGO SELO '55
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK BJELOVAR
34:19
17:35
26:28
30:30
21:38
20:27
rsz_1rsz_bjelovar.png
24. KOLO, 06.05.2023.

ŽRK BJELOVAR - RK SESVETE AGROPROTEINKA

32:24 (18:12)

Veronika Mamić (7/24), Lea Zetović (3/18); Tina Wurth (1/4), Magali Lujić (2/3), Mihaela Bešen (0/1), Petra Krezo (1/2), Magdalena Janković Miloš (1/3), Lucija Krezo (2/6), Nika Gavrilović (0/3), Anamaria Puđa (2/2), Lara Zovko (1/3), Ana-Marija Bikić (6/8), Sara Jukić (2/3), Lana Jurina (3/6), Katja Hunjadi (3/6)

rsz_sesvete.png
RK LOKOMOTIVA
RK PODRAVKA VEGETA
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK OSIJEK
ŽRK TROGIR 58
ŽRK ZRINSKI
- ŽRK ZAMET
- ŽRK UMAG
- ŽRK KOKA
- ŽARK SPLIT
- ŽRK SPLIT 2010
- RK DALMATINKA
42:17
45:19
33
:28
29:25
27:31
29:23
rsz_sesvete.png
25. KOLO, 13.05.2023.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LOKOMOTIVA

21:31 (9:14)

Veronika Mamić (2/10), Lucija Rezo (3/5), Lea Zetović (6/27); Tina Wurth (2/2), Magali Lujić (1/4), Mihaela Bešen (0/1), Magdalena Janković Miloš (2/2), Lucija Krezo (3/12), Nika Gavrilović (1/7), Anamaria Puđa, Lara Zovko, Ana-Marija Bikić (3/3), Sara Jukić (1/1), Lana Jurina (7/11), Katja Hunjadi (1/3)

rsz_lokomotiva.png
RK DALMATINKA
ŽARK SPLIT
ŽRK KOKA
ŽRK OSIJEK
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK ZAMET
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK TROGIR 58
- RK PODRAVKA VEGETA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK UMAG
24:26
29:30
35:16
20:37
31:29
32:26
26. KOLO, 20.05.2023.

ŽRK UMAG - RK SESVETE AGROPROTEINKA

 

37:38 (19:16)

Veronika Mamić (0/2), Lucija Rezo (6/18), Lea Zetović (8/31); Tina Wurth, Magali Lujić (2/4), Mihaela Bešen (6/7), Magdalena Janković Miloš (3/5), Lucija Krezo (10/12), Nika Gavrilović (8/10), Lara Zovko (1/1), Sara Jukić (2/2), Lana Jurina (6/8), Katja Hunjadi (0/1)

zrk_umag.png
rsz_sesvete.png
RK LOKOMOTIVA
RK PODRAVKA VEGETA

ŽRK BJELOVAR
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK TROGIR 58
ŽRK ZRINSKI
- RK DALMATINKA
- ŽRK ZAMET
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK OSIJEK
- ŽARK SPLIT
- ŽRK KOKA
34:19
40:20
30:28
34:22
21:31
25:30

1. HRL, TABLICA - SEZONA 2022./2023

seniorke_tablica_final_sezona22_23.png

IGRAČICE KOJE SU NASTUPALE U 1. HRL, SEZONA 2022./2023.

Veronika Mamić

MAGALI_LUJIĆ.JPG

Magali Lujić

LUCIJA KREZO.JPG

Lucija Krezo

ana_marija_bikic1.jpg

Ana-Marija Bikić

LEA_ZETOVIĆ.JPG

Lea Zetović

MIHAELA BEŠEN.JPG

Mihaela Bešen

NIKA_GAVRILOVIĆ.JPG

Nika Gavrilović

SARA JUKIĆ.JPG

Sara Jukić

LUCIJA REZO.JPG

Lucija Rezo

PETRA KREZO.JPG

Petra Krezo

rsz_nema.png

Anamaria Puđa

LANA JURINA.JPG

Lana Jurina

rsz_nema.png

Tina Wurth

MAGDALENA MILOŠ JANKOVIĆ.JPG

Magdalena Janković Miloš

LARA ZOVKO.JPG

Lara Zovko

KATJA HUNJADI.JPG

Katja Hunjadi

bottom of page