1. HRLD "A" - ZAVRŠNICA - SEZONA 2018./2019.

GRUPE

REDNI BROJ
GRUPA "A"
GRUPA "B"
GRUPA "C"
GRUPA "D"
1
ŽRK DARDA
RK PODRAVKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK TROGIR 58
2
RK SESVETE AGROPROTEINKA
ŽRK SINJ
ŽRK SLATINA
RŠD BJELOVAR
3
ŽRK HOTELI MAKARSKA
ŽRK DALMATINKA
ŽRK SPLIT 2010
RK ZELINA
4
ŽRK RADNIK
ŽRK SAMOBOR
RK LIBURNIJA OPATIJA
RK OMIŠALJ
5
ŽRK SENIA
ŽRK OSIJEK
ŽRK KOKA
ŽRK ZRINSKI

GRUPA "A" - REZULTATI

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
SESVETE
SENIA
15:10
H. MAKARSKA
DARDA
5:19
RADNIK
SESVETE
7:11
DARDA
SENIA
12:19
H. MAKARSKA
RADNIK
5:17
DARDA
SESVETE
7:14
SENIA
H. MAKARSKA
14:12
DARDA
RADNIK
13:21
SESVETE
H. MAKARSKA
16:6
RADNIK
SENIA
17:6

GRUPA "A" - TABLICA

P
EKIPA
PO
NE
IZ
G.R.
BOD
1
SESVETE
4
0
0
+26
8
2
RADNIK
3
0
1
+27
6
3
SENIA
2
0
2
-7
4
4
DARDA
1
0
3
-8
2
5
H. MAKARSKA
0
0
4
-38
0

GRUPA "B" - REZULTATI

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
SINJ
OSIJEK
16:10
DALMATINKA
PODRAVKA
15:17
SAMOBOR
SINJ
15:13
PODRAVKA
OSIJEK
16:11
DALMATINKA
SAMOBOR
17:15
PODRAVKA
SINJ
15:18
OSIJEK
DALMATINKA
13:23
PODRAVKA
SAMOBOR
13:15
SINJ
DALMATINKA
19:14
SAMOBOR
OSIJEK
14:11

GRUPA "B" - TABLICA

P
EKIPA
PO
NE
IZ
G.R.
BOD
1
SAMOBOR
3
0
1
+5
6
2
SINJ
3
0
1
+12
6
3
PODRAVKA
2
0
2
+2
4
4
DALMATINKA
2
0
2
+5
4
5
OSIJEK
0
0
4
-24
0

GRUPA "A" - REZULTATI RK SESVETE AGROPROTEINKA

rsz_sesvete.png
 
 
 
 
 
Dora Mujakić, Lara Pudić;
Sara Tatarević (2), Lorena Franjić (2), Ana Pehar (3), Iva Karaula, Matea Karamatić, Antonija Grlić (2), Antonela Abaza (4), Leonnie Drezga Domanski (2), Nika Horvat, Valentina Baković, Paula Čolakić, Ana Javorić, Sara Domazet, Tamara Jukić
1. kolo, 24.4.2019. - 15:15 h
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SENIA
15:10 (8:4)
rsz_senia.png
rsz_radnik.png
Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo;
Sara Tatarević, Lorena Franjić, Ana Pehar, Iva Karaula, Antonija Grlić (3), Antonela Abaza (1), Leonnie Drezga Domanski (4), Valentina Baković, Lorena Križan, Paula Čolakić, Ana Javorić (2), Sara Domazet, Tamara Jukić
2. kolo, 24.4.2019. - 18:15 h
ŽRK RADNIK -RK SESVETE AGROPROTEINKA
 
7:11 (5:4)
rsz_darda.png
Dora Mujakić, Lara Pudić;
Sara Tatarević (3), Lorena Franjić, Ana Pehar (4), Iva Karaula, Matea Karamatić, Antonija Grlić (2), Antonela Abaza, Leonnie Drezga Domanski (1), Nika Horvat, Valentina Baković (2), Paula Čolakić, Ana Javorić (2), Sara Domazet, Tamara Jukić
3. kolo, 25.4.2019. - 10:30 h
ŽRK DARDA - RK SESVETE AGROPROTEINKA 
7:14 (4:6)
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo;
Sara Tatarević, Lorena Franjić (1), Ana Pehar (5), Iva Karaula (2), Antonija Grlić (1), Antonela Abaza, Leonnie Drezga Domanski, Valentina Baković (5), Lorena Križan, Paula Čolakić, Ana Javorić, Sara Domazet, Tamara Jukić
4. kolo, 25.4.2019. - 18:15 h
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK H. MAKARSKA
 
16:6 (7:5)
rsz_makarska.png

GRUPA "C" - REZULTATI

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
SLATINA
KOKA
3:16
SPLIT 2010
LOKOMOTIVA
5:8
L. OPATIJA
SLATINA
9:16
LOKOMOTIVA
KOKA
14:9
SPLIT 2010
L. OPATIJA
13:8
LOKOMOTIVA
SLATINA
18:7
KOKA
SPLIT 2010
13:12
LOKOMOTIVA
L. OPATIJA
16:2
SLATINA
SPLIT 2010
8:16
L. OPATIJA
KOKA
3:9

GRUPA "C" - TABLICA

P
EKIPA
PO
NE
IZ
G.R.
BOD
1
LOKOMOTIVA
4
0
0
+33
8
2
KOKA
3
0
1
+15
6
3
SPLIT 2010
2
0
2
+9
4
4
SLATINA
1
0
3
-25
2
5
L. OPATIJA
0
0
4
-32
0

GRUPA "D" - REZULTATI

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
BJELOVAR
ZRINSKI
12:12
ZELINA
TROGIR
7:13
OMIŠALJ
BJELOVAR
12:10
TROGIR
ZRINSKI
15:5
ZELINA
OMIŠALJ
13:13
TROGIR
BJELOVAR
18:14
ZRINSKI
ZELINA
12:9
TROGIR
OMIŠALJ
13:14
BJELOVAR
ZELINA
15:10
OMIŠALJ
ZRINSKI
14:16

GRUPA "D" - TABLICA

P
EKIPA
PO
NE
IZ
G.R
BOD
1
TROGIR
3
0
1
+19
6
2
ZRINSKI
2
1
1
-5
5
3
OMIŠALJ
2
1
0
+2
5
4
BJELOVAR
1
1
2
-1
3
5
ZELINA
0
1
3
-14
1

RAZIGRAVANJE 

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
RADNIK
PODRAVKA
14:16
ZRINSKI
SPLIT 2010
6:9
KOKA
OMIŠALJ
7:6
SINJ
SENIA
15:10

ČETVRTZAVRŠNICA

26.4.2019. 16:45
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK KOKA
16:8 (9:2)
Dora Mujakić, Lara Pudić;
Sara Tatarević (1), Lorena Franjić, Ana Pehar (3), Iva Karaula (1), Matea Karamatić, Antonija Grlić (3), Antonela Abaza (1), Leonnie Drezga Domanski (2), Nika Horvat, Valentina Baković (3), Paula Čolakić (1), Ana Javorić (1), Sara Domazet, Tamara Jukić
rsz_koka.png
DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
SESVETE
KOKA
16:8
SAMOBOR
SPLIT 2010
16:11
TROGIR
SINJ
15:11
LOKOMOTIVA
PODRAVKA
17:12

POLUZAVRŠNICA

27.4.2019. - 9:00

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LOKOMOTIVA
13:9 (6:5)
Dora Mujakić, Lara Pudić;
Sara Tatarević, Lorena Franjić, Ana Pehar (2), Iva Karaula, Matea Karamatić, Antonija Grlić, Antonela Abaza (4), Leonnie Drezga Domanski (2), Nika Horvat, Valentina Baković (3), Paula Čolakić, Ana Javorić (2), Sara Domazet, Tamara Jukić
rsz_lokomotiva.png
DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
SESVETE
LOKOMOTIVA
13:9
SAMOBOR
TROGIR
19:13

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

27.4.2019. - 13:00
DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
TROGIR
LOKOMOTIVA
16:14

FINALE

27.4.2019. - 14:00

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SAMOBOR
10:16 (5:9)
Dora Mujakić, Lara Pudić;
Sara Tatarević, Lorena Franjić, Ana Pehar (1), Iva Karaula (1), Matea Karamatić, Antonija Grlić (1), Antonela Abaza (1), Leonnie Drezga Domanski (1), Nika Horvat, Valentina Baković (2), Paula Čolakić (3), Ana Javorić, Sara Domazet, Tamara Jukić
rsz_samobor.png
KONAČNI POREDAK
Samobor-1.jpg
1. ŽRK SAMOBOR
Trogir-58.jpg
3. ŽRK TROGIR 58
Podravka.jpg
5. RK PODRAVKA
Sinj.jpg
7. ŽRK SINJ
Radnik.jpg
9. ŽRK RADNIK KRIŽEVCI
Zrinski.jpg
11. ŽRK ZRINSKI ČAKOVEC
Zelina.jpg
13. RK ZELINA
Bjelovar.jpg
15. RŠD BJELOVAR
Opatija-Liburnija.jpg
17. RK LIBURNIJA - OPATIJA
Osijek.jpg
19. ŽRK OSIJEK
Sesvete.jpg
2. RK SESVETE AGROPROTEINKA
Lokomotiva.jpg
4. RK LOKOMOTIVA
Split.jpg
6. ŽRK SPLIT 2010
Koka.jpg
8. ŽRK KOKA VARAŽDIN
Senia.jpg
10. ŽRK SENIA SENJ
Omišalj.jpg
12. RK OMIŠALJ
Dalmatinka.jpg
14. RK DALMATINKA PLOČE
Darda.jpg
16. ŽRK DARDA
Slatina.jpg
18. ŽRK SLATINA
Makarska.jpg
20. ŽRK HOTELI MAKARSKA
NAJBOLJI POJEDINCI

Sedmorka prvenstva:

Vratarka: Ana Ečimović, ŽRK Trogir 58
Lijevo krilo: Lea Smiljanec, RK Podravka
Desno krilo: Lucija Renić, RK Lokomotiva Zagreb


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kružna napadačica: Leonnie Drezga Domanski, RK Sesvete Agroproteinka
Vanjska igračica: Lana Mogulić, ŽRK Samobor
Vanjska igračica: Ivana Fratnik, RK Lokomotiva Zagreb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vanjska igračica: Ana Pehar, RK Sesvete Agroproteinka

Najbolje pojedinke/pojedinci:

Vratarka: Lara Pudić, RK Sesvete Agroproteinka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Igračica: Lana Grubišić – Čabo, ŽRK Sinj
Strijelkinja: Iva Prčić, ŽRK Darda
Obrambena igračica: Nika Markulin, RK Lokomotiva Zagreb
Trenerica: Maja Kzlovec, ŽRK Samobor
Fair play ekipa: ŽRK Senia

LENNI.jpg
PEHAR.jpg
LARA.jpg
fotografije preuzete s http://hrsphoto.photodeck.com/
najbolje.jpg