1. HRLD "B" - ZAVRŠNICA - SEZONA 2017./2018.

GRUPE

RB
GRUPA "A"
GRUPA "B"
GRUPA "C"
GRUPA "D"
1
LOKOMOTIVA
RŠD BJELOVAR
TROGIR 58
DARDA
2
UMAG
BUJE
TRNINA
RUDAR
3
RADNIK
SINJ
PODRAVKA
SESVETE AGROPROTENIKA
4
OSIJEK
IVANKOVO
OLIMPIJA
SPLIT 2010
5
OMIŠALJ
SAMOBOR
RAB
ŠR KARLOVAC

GRUPA "A" - REZULTATI

Domaćin
Gost
Rezultat
OSIJEK
OMIŠALJ
3:15
UMAG
RADNIK
6:9
LOKOMOTIVA
OSIJEK
19:5
OMIŠALJ
RADNIK
8:8
LOKOMOTIVA
UMAG
13:0
RADNIK
OSIJEK
15:7
LOKOMOTIVA
OMIŠALJ
11:3
OSIJEK
UMAG
6:6
RADNIK
LOKOMOTIVA
1:6
UMAG
OMIŠALJ
2:8

GRUPA "A" - TABLICA

P
EKIPA
PO
NE
IZ
+/-
BOD
1
LOKOMOTIVA
4
0
0
+40
8
2
OMIŠALJ
2
1
1
+10
5
3
RADNIK
2
1
1
+6
5
4
UMAG
0
1
3
-22
1
5
OSIJEK
0
1
3
-34
1

GRUPA "B" - REZULTATI

Domaćin
Gost
Rezultat
IVANKOVO
SAMOBOR
3:9
BUJE
SINJ
4:13
RŠD BJELOVAR
IVANKOVO
13:4
SAMOBOR
SINJ
9:6
RŠD BJELOVAR
BUJE
9:2
SINJ
IVANKOVO
10:3
RŠD BJELOVAR
SAMOBOR
9:11
IVANKOVO
BUJE
4:11
SINJ
RŠD BJELOVAR
9:7
BUJE
SAMOBOR
1:12

GRUPA "B" - TABLICA

P
EKIPA
PO
NE
IZ
*/-
BOD
1
SAMOBOR
4
0
0
+22
8
2
SINJ
3
0
1
+15
6
3
RŠD BJELOVAR
2
0
2
+12
4
4
BUJE
1
0
3
-20
2
5
IVANKOVO
0
0
4
-29
0

GRUPA "C" - REZULTATI

Domaćin
Gost
Rezultat
OLIMPIJA
RAB
4:16
TRNINA
PODRAVKA
6:11
TROGIR '58
OLIMPIJA
10:5
RAB
PODRAVKA
6:12
TROGIR '58
TRNINA
6:5
PODRAVKA
OLIMPIJA
9:4
TROGIR '58
RAB
12:5
OLIMPIJA
TRNINA
3:13
PODRAVKA
TROGIR '58
7:2
TRNINA
RAB
5:6

GRUPA "C" - TABLICA

P
EKIPA
PO
NE
IZ
+/-
BOD
1
PODRAVKA
4
0
0
+21
8
2
TROGIR '58
3
0
1
+8
6
3
RAB
2
0
2
0
4
4
TRNINA
1
0
3
-7
2
5
OLIMPIJA
0
0
4
-32
0

GRUPA "D" - REZULTATI

Domaćin
Gost
Rezultat
SPLIT 2010
ŠR KARLOVAC
12:5
RUDAR
SESVETE AGROPROTENIKA
1:10
DARDA
SPLIT 2010
13:3
ŠR KARLOVAC
SESVETE AGROPROTENIKA
1:9
DARDA
RUDAR
16:6
SESVETE AGROPROTEINKA
SPLIT 2010
8:7
DARDA
ŠR KARLOVAC
13:6
SPLIT 2010
RUDAR
11:3
SESVETE AGROPROTENIKA
DARDA
9:3
RUDAR
ŠR KARLOVAC
6:12

GRUPA "D" - TABLICA

P
EKIPA
PO
NE
IZ
+/-
BOD
1
SESVETE AGROPROTENIKA
4
0
0
+24
8
2
DARDA
3
0
1
+21
6
3
SPLIT 2010
2
0
2
+4
4
4
ŠR KARLOVAC
1
0
3
-16
2
5
RUDAR
0
0
4
-33
0

GRUPA "D" - REZULTATI

1. kolo, 17.5.2018.
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK DARDA
9:3 (4:2)
Dora Mujakić, Sara Tatarević (1), Lorena Franjić,
Ana Pehar (4), Iva Karaula, Matea Karamatić (1), Antonija Grlić, Antonela Abaza (2), Leonnie Drezga Domanski, Nika Horvat, Lara Pudić, Lorena Križan, Marija Rezo, Sara Domazet (1), Valentina Baković, Tamara Jukić
3. kolo, 18.5.2018.
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SPLIT 2010 8:7 (5:5)
Dora Mujakić, Sara Tatarević (1), Lorena Franjić,
Ana Pehar (4), Iva Karaula, Matea Karamatić, Antonija Grlić (2), Antonela Abaza (1), Leonnie Drezga Domanski, Nika Horvat, Lara Pudić, Lorena Križan,
Marija Rezo, Sara Domazet (1), Valentina Baković, Tamara Jukić
4. kolo, 18.5.2018.
ŠR KARLOVAC - RK SESVETE AGROPROTEINKA 
1:9 (0:4)
Dora Mujakić, Sara Tatarević, Lorena Franjić (2),
Ana Pehar, Iva Karaula, Matea Karamatić,
Antonija Grlić (1), Antonela Abaza (3), Leonnie Drezga Domanski, Nika Horvat (1), Lara Pudić, Lorena Križan, Marija Rezo, Sara Domazet, Valentina Baković, Tamara Jukić (2)
5. kolo, 18.5.2018.
ŽRK RUDAR - RK SESVETE AGROPROTEINKA 
1:10 (1:5)
Dora Mujakić, Sara Tatarević (1), Lorena Franjić, Ana Pehar, Iva Karaula, Matea Karamatić, Antonija Grlić, Antonela Abaza (1), Leonnie Drezga Domanski (3),
Nika Horvat, Lara Pudić, Lorena Križan, Clea Filipaj Đidara (1), Petra Ciberlin, Sara Domazet,
Valentina Baković (2), Tamara Jukić (2)

RAZIGRAVANJE 

Domaćin
Gost
Rezultat
SINJ
RADNIK
10:8
DARDA
RAB
16:8
OMIŠALJ
BJELOVAR
7:5
TROGIR '58
SPLIT 2010
6:5

ČETVRTZAVRŠNICA

19.5.2018.
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SINJ
8:4 (4:2)
Dora Mujakić, Sara Tatarević, Lorena Franjić, Ana Pehar (1), Iva Karaula,
Matea Karamatić, Antonija Grlić (2), Antonela Abaza (2), Leonnie Drezga Domanski (1),
Nika Horvat, Lara Pudić, Lorena Križan, Marija Rezo, Sara Domazet,
Valentina Baković (2), Tamara Jukić
Domaćin
Gost
Rezultat
SESVETE AGROPROTENIKA
SINJ
8:4
SAMOBOR
DARDA
5:7
PODRAVKA
OMIŠALJ
9:6
LOKOMOTIVA
TROGIR '58
12:5

POLUZAVRŠNICA

20.5.2018.
ŽRK DARDA - RK SESVETE AGROPROTEINKA 
8:7 penali; 5:5 (0:3)
Dora Mujakić, Sara Tatarević, Lorena Franjić, Ana Pehar (1), Iva Karaula (1),
Matea Karamatić, Antonija Grlić, Antonela Abaza (1), Leonnie Drezga Domanski,
Lara Pudić, Lorena Križan (1), Clea Filipaj Đidara, Petra Ciberlin, Sara Domazet,
Valentina Baković (1), Tamara Jukić
Domaćin
Gost
Rezultat
DARDA
SESVETE AGROPROTENIKA
5:5 (8:7 PEN)
LOKOMOTIVA
PODRAVKA
10:4

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

20.5.2018.
RK PODRAVKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA
11:8 (5:4)
Dora Mujakić, Sara Tatarević, Lorena Franjić, Ana Pehar (3), Iva Karaula,
Matea Karamatić, Antonija Grlić, Antonela Abaza, Leonnie Drezga Domanski (2),
Nika Horvat, Lara Pudić, Lorena Križan (3), Marija Rezo,
Sara Domazet, Valentina Baković, Tamara Jukić

FINALE

rsz_lokomotiva.png
rsz_darda.png
20.5.2018.
RK LOKOMOTIVA - ŽRK DARDA
10:6 (4:1)

KONAČAN POREDAK

P
EKIPA
GRAD
1
RK LOKOMOTIVA
ZAGREB
2
ŽRK DARDA
DARDA
3
RK PODRAVKA
KOPRIVNICA
4
RK SESVETE AGROPROTENIKA
ZAGREB
5
ŽRK TROGIR '58
TROGIR
6
ŽRK SAMOBOR
SAMOBOR
7
RK OMIŠALJ
OMIŠALJ
8
ŽRK SINJ
SINJ
9
RŠD BJELOVAR
BJELOVAR
10
RK RAB
RAB
11
ŽRK RADNIK
KRIŽEVCI
12
ŽRK SPLIT 2010
SPLIT
13
ŽRK TRNINA
KRIŽ
14
ŠR KARLOVAC
KARLOVAC
15
ŽRK UMAG
UMAG
16
ŽRK OSIJEK
OSIJEK
17
ŽRK BUJE
BUJE
18
ŽRK IVANKOVO
IVANKOVO
19
ŽRK OLIMPIJA
OSIJEK
20
ŽRK RUDAR
LABIN