1. HRL U-16, "REGIJA 3" - SEZONA 2021./2022.

1. kolo, 10.10.2021.

RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

18:20 (7:11)

Lara Pudić (13/31), Marija Rezo; Ana Pehar (3), Matea Karamatić, Antonija Grlić, Lana Jurina (5), Lorena Križan, Paula Čolakić (1), Klara Petrašević (2), Katja Marić (8 ), Iva Kezić, Ana Džalto (1), Tamara Jukić

 

rsz_lokomotiva.png
rsz_sesvete.png

2. kolo, 07.11.2021. (domaćin: Sesvete)

ŽRK SISAK - RK SESVETE AGROPROTEINKA

15:25 (6:10)

Lara Pudić, Marija Rezo; Sara Tatarević, Iva Karaula (6), Antonija Grlić (5), Klara Petrašević (2), Lorena Križan (1), Paula Čolakić (2), Katja Marić (7), Iva Kezić (2), Ana Džalto, Tamara Jukić, Tija Žgela


 

rsz_sesvete.png
rsz_sisak.png

3. kolo, 25.02. i 13.03.2022. (domaćin: Zelina)

RK ZELINA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

22:19 (10:6)

Marija Rezo, Lara Pudić; Sara Tatarević (1), Ana Pehar (3), Iva Karaula (1), Klara Petrašević (4), Antonija Grlić (3), Leonnie Drezga Domanski, Lorena Križan (1), Paula Čolakić (1), Barbara Dalmatin (2), Iva Kezić (2), Ana Džalto (1)


RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK TRNINA KRIŽ

29:5 (15:2)

​Marija Rezo, Lara Pudić; Sara Tatarević (3), Ana Pehar (4), Iva Karaula (1),: Klara Petrašević (1), Antonija Grlić (7), Leonnie Drezga Domanski (3), Lorena Križan (2), Paula Čolakić (4), Tamara Jukić (4)

 

rsz_sesvete.png
rsz_zelina.png
rsz_sesvete.png
rsz_trnina.png

4. kolo, 12.12.2021. (domaćin: Lokomotiva)

ŽRK VINODOL - RK SESVETE AGROPROTEINKA

14:33 (7:14)

Lara Pudić, Marija Rezo; Sara Tatarević (2), Ana Pehar (2), Iva Karaula (4), Antonija Grlić (6), Klara Petrašević (2), Lana Jurina (4), Lorena Križan (5), Paula Čolakić (3), Katja Marić (4), Tamara Jukić (1)


RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SENIA


-:- (-:-) nije igrano



 

rsz_sesvete.png
vinodol.png
rsz_sesvete.png
rsz_senia.png
rsz_Žrk_umag.png
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
zrk_ivanic.png

5. kolo, 19.12.2021. (domaćin: Umag)

ŽRK UMAG - RK SESVETE AGROPROTEINKA

21:19 (9:10)

Lara Pudić, Marija Rezo; Sara Tatarević, Ana Pehar (3), Iva Karaula, Antonija Grlić (5), Klara Petrašević (4), Ana Ćosić, Lorena Križan, Paula Čolakić (1), Iva Kezić (2), Ana Džalto (4), Tamara Jukić


RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK BUZET


Buzet odustao od natjecanja



6. kolo, 22.03.2022. (domaćin: Dugo Selo)


RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK DUGO SELO '55

25:21 (11:10)

Marija Rezo, Lara Pudić; Sara Tatarević, Ana Pehar (6), Iva Karaula, Antonija Grlić (6), Leonnie Drezga Domanski (1), Lorena Križan (3), Paula Čolakić (1), Josipa Jonjić, Marija Stipić, Iva Kezić, Ana Džalto (3), Tamara Jukić (5)



24.03.2022. (domaćin: Ivanić Grad)

ŽRK IVANIĆ - RK SESVETE AGROPROTEINKA

21:18
 (11:12)

Marija Rezo, Lara Pudić; Ana Pehar (2), Iva Karaula (1),: Klara Petrašević (1),: Antonija Grlić (7), Leonnie Drezga Domanski, Lorena Križan (2), Paula Čolakić (1),: Barbara Dalmatin (1), Josipa Jonjić, Ana Džalto (2), Tamara Jukić (1)


 

rsz_sesvete.png
rsz_buzet.png
rsz_sesvete.png
rsz_dugoselo.png
rsz_sesvete.png
rsz_trešnjevka.png
rsz_samobor.png
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
rsz_zamet.png

7. kolo, 19.03.2022. (domaćin: Sesvete i Trešnjevka)

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK RUGVICA

36:14 (15:7)

Marija Rezo, Lara Pudić; Sara Tatarević (2), Ana Pehar (3), Klara Petrašević, Antonija Grlić (7), Leonnie Drezga Domanski (6), Lorena Križan (2), Paula Čolakić (1), Josipa Jonjić (1), Marija Stipić (4), Iva Kezić (4), Ana Džalto (3), Tamara Jukić (3)


RK TREŠNJEVKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA


15:20 (8:6)

Marija Rezo, Lara Pudić; Sara Tatarević, Ana Pehar (3), Iva Karaula, Antonija Grlić (5), Leonnie Drezga Domanski (1), Lorena Križan (5), Paula Čolakić (2), Barbara Dalmatin, Marija Stipić, Iva Kezić (1), Ana Džalto, Tamara Jukić (3)




9. kolo, 20.02.2022. (domaćin: Samobor)


ŽRK SAMOBOR - RK SESVETE AGROPROTEINKA

17:22 (10:10)

Marija Rezo, Lara Pudić; Sara Tatarević, Ana Pehar (4), Iva Karaula (2), Antonija Grlić (3), Klara Petrašević (1), Leonnie Drezga Domanski (1), Lorena Križan (3), Paula Čolakić (3), Iva Kezić, Ana Džalto (2), Tamara Jukić (3)


RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SLOGA

19:19 (10:11)

Marija Rezo, Lara Pudić; Sara Tatarević (1), Ana Pehar (3), Iva Karaula, Klara Petrašević (3), Antonija Grlić (4), Leonnie Drezga Domanski (1), Lorena Križan (2), Paula Čolakić (2), Iva Kezić (1), Ana Džalto (2), Tamara Jukić



10. kolo, 27.03.2022. (domaćin: Sesvete)


RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LIBURNIJA OPATIJA

24:23 (12:10)

Marija Rezo, Lara Pudić; Ana Pehar (2), Iva Karaula (4), Klara Petrašević (3), Antonija Grlić (4), Leonnie Drezga Domanski, Lorena Križan (7), Paula Čolakić, Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić (1), Iva Kezić, Ana Džalto (3), Tamara Jukić


ŽRK ZAMET - RK SESVETE AGROPROTEINKA


23:17 (17:7)

Marija Rezo, Lara Pudić; Ana Pehar (1), Iva Karaula (1), Klara Petrašević, Antonija Grlić (5), Leonnie Drezga Domanski, Lorena Križan (4), Paula Čolakić (2), Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić (1), Iva Kezić, Ana Džalto (3), Tamara

1. HRL U16 REGIJA 3 - SEZONA 2021./2022. TABLICA


 

rugvica.png
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
rsz_sloga.png
rsz_sesvete.png
rsz_liburnija.png
U16_regija3_tab_fin.png
ZAVRŠNICA 1. HRL U16 SEZONA 2021./2022. BEZ NAŠIH CURA

U Poreču je od 8. – 11.04.2022. održana Završnica 1. HRL U16 za cure. U četiri dana u dvorani Žatika odigrano je ukupno 40 iznimno interesantnih i kvalitetnih utakmica igračica rođenih 2005./2006. godine.


Na Završnicu su bili prisutni i izbornici kadetske i mlađe kadetske reprezentacije g. Nenad Smiljanec i g. Vedran Krkač koji su dobili izvrstan uvid u perspektivnost velikog broja igračica koje kandidiraju za obje reprezentacije.

Konačan poredak ekipa i izbor trenera na Završnici U16 za najbolje pojedinke izgleda ovako:

Poredak klubova:
1. ŽRK Ivanić, Ivanić Grad
2. ŽRK Zamet - Rijeka
3. Rukometni klub Podravka Vegeta, Koprivnica
4. ŽRK Osijek
5. Rukometni klub Lokomotiva Zagreb
6. Rukometni klub ZELINA, Sveti Ivan Zelina
7. Ženski rukometni klub Trogir 58
8. RK "Multinorm" Cerna
9. ŽRK Split 2010
10. Rukometni Klub Dugopolje
11. RK Petason Vranjic
12. Žrk Brod, Slavonski Brod

Sedmorka prvenstva:
Iva Cerovečki, vratarka, ŽRK Ivanić
Lea Smiljanec, lijevo krilo, RK Podravka
Leona Grgić, vanjski, ŽRK Osijek
Petra Lešković, vanjski, ŽRK Ivanić
Sara Svast, vanjski, ŽRK Zamet
Monika Sikaček, desno krilo, ŽRK Ivanić
Veronika Babara, kružni napadač, RK Lokomotiva

Najbolje pojedinke:
Nika Galinec, vratarka, RK Podravka
Monika Sikaček, najbolja strijelkinja (49), ŽRK Ivanić
Emma Jukan, najbolja igračica prvenstva, ŽRK Zamet
Nika Budić, najbolja obrambena igračica prvenstva, ŽRK Zamet

Najbolji trener:
Igor Gajski, ŽRK Ivanić

Fair play ekipa:
ŽRK Ivanić

RK Sesvete Agroproetinka čestita svim klubovima, igračicama i trenerima, koji su sudjelovali na Završnici, posebno nagrađenima. Također, čestitke Hrvatski rukometni savez na još jednoj odličnoj organizaciji turnira.
Nadamo se da će sljedeće godine i naše cure biti dio ove prekrasne smotre mladih rukometnih nada.
 

 1. HKRL "REGIJA 3" - SEZONA 2020./2021.

1. kolo, 13.02.2021.


RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

23:17 (14:8)

Lucija Rezo (2/9), Lea Zetović (2/17);
Ana Ićitović, Antonija Grlić, Katja Hunjadi, Nera Gunjević, Lana Jurina (5), Sara Jukić (2), Valentina Nekić, Nika Gavrilović, Tia Nekoksa, Katja Marić (3), Magali Lujić (4), Lea Lalić (3), Rafaela Krilčić

rsz_lokomotiva.png
rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
ŽRK IVANIĆ
RK LIBURNIJA OPATIJA
ŽRK UMAG
ŽRK ZAMET
ŽRK RUGVICA
GOST
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK MURVICA
ŽRK POREČ
ŽRK SLOGA
RK TREŠNJEVKA
REZULTAT
11:18
25:9
21:20
23:17
17:16

2. kolo, 11.04.2021.

ŽRK RUGVICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

21:32 (10:17)

Lucija Rezo (7/17), Lea Zetović (6/17); Ana Ićitović (2), Nera Gunjević (1), Lana Jurina (5), Sara Jukić (5), Valentina Nekić (1), Nika Gavrilović (2), Tia Nekoksa, Katja Hunjadi (4), Katja Marić (3), Magali Lujić (2), Lea Lalić (1), Rafaela Krilčić (6)


RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK TREŠNJEVKA

23:29 (11:13)

Lucija Rezo (10/32), Lea Zetović (0/7); Ana Ićitović, Nera Gunjević (2), Lana Jurina (1), Sara Jukić (3), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (8), Tia Nekoksa, Katja Hunjadi (4), Katja Marić (4), Magali Lujić, Lea Lalić, Rafaela Krilčić (1)

rsz_sesvete.png
rugvica.png
rsz_sesvete.png
rsz_trešnjevka.png
DOMAĆIN
ŽRK MURVICA
RK LIBURNIJA OPATIJA
ŽRK POREČ
ŽRK UMAG
RK TREŠNJEVKA
ŽRK RUGVICA
RK LOKOMOTIVA
RK SESVETE
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK IVANIĆ
ŽRK ZAMET
ŽRK SLOGA
GOST
ŽRK UMAG
ŽRK POREČ
ŽRK MURVICA
RK LIBURNIJA OPATIJA
RK LKOMOTIVA
RK SESVETE
ŽRK RUGVICA
RK TREŠNJEVKA
ŽRK ZAMET
ŽRK SLOGA
ŽRK IVANIĆ
ŽRK DUGO SELO '55
REZULTAT
10:24
27:19
22:22
14:21
18:27
21:32
30:18
23:29
23:17
23:18
26:16
18:25
porec.png
rsz_sesvete.png

 
3. kolo, 17.01.2021.

ŽRK POREČ - RK SESVETE AGROPROTEINKA

15:24 (8:13)

Lucija Rezo (3/6), Lea Zetović (7/18);
Ana Ićitović, Antonija Grlić, Katja Hunjadi, Lana Jurina (4), Sara Jukić (2), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (2), Tia Nekoksa, Katja Marić (7), Lara Zovko (3), Magali Lujić (6), Lea Lalić, Marta Župančić, Rafaela Krilčić


RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK UMAG

26:22 (16:10)

Lucija Rezo (4/15), Lea Zetović (3/13);
Ana Ićitović, Antonija Grlić, Katja Hunjadi, Lana Jurina (5), Sara Jukić, Valentina Nekić, Nika Gavrilović (4), Tia Nekoksa, Katja Marić (5), Lara Zovko (2), Magali Lujić (3), Lea Lalić (1), Marta Župančić, Rafaela Krilčić (6)

rsz_sesvete.png
rsz_Žrk_umag.png
DOMAĆIN
ŽRK MURVICA
RK LIBURNIJA OPATIJA
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK IVANIĆ
ŽRK POREČ
ŽRK UMAG
RK LOKOMOTIVA
RK SESVETE
ŽRK SLOGA
ŽRK ZAMET
RK TREŠNJEVKA
ŽRK RUGVICA
GOST
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK IVANIĆ
RK LIBURNIJA OPATIJA
ŽRK MURVICA
RK SESVETE
RK LOKOMOTIVA
ŽRK POREČ
ŽRK UMAG
RK TREŠNJEVKA
ŽRK RUGVICA
ŽRK ZAMET
ŽRK SLOGA
REZULTAT
15:28
14:16
29:19
21:13
15:24
8:36
40:16
26:22
25:19
23:23
26:25
15:18
rsz_murvica.png
rsz_sesvete.png

 
4. kolo, 31.01.2021.

ŽRK MURVICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

11:29 (7:14)

Lucija Rezo (3/7), Lea Zetović (5/12);
Ana Ićitović, Katja Hunjadi (2), Nera Gunjević (1), Lana Jurina (5), Sara Jukić (3), Nika Gavrilović (5), Katja Marić (2), Lara Zovko (2), Magali Lujić (3), Lea Lalić, Marta Župančić (3), Rafaela Krilčić (3)


RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LIBURNIJA OPATIJA

20:15 (7:8)

Lucija Rezo (1/8), Lea Zetović (4/12);
Ana Ićitović, Katja Hunjadi, Nera Gunjević (1), Lana Jurina (7), Sara Jukić (5), Nika Gavrilović (4), Katja Marić (2), Lara Zovko, Magali Lujić (1), Lea Lalić, Marta Župančić, Rafaela Krilčić

rsz_sesvete.png
rsz_liburnija.png
DOMAĆIN
ŽRK RUGVICA
RK TREŠNJEVKA
ŽRK IVANIĆ
ŽRK DUGO SELO '55
RK LIBURNIJA OPATIJA
ŽRK MURVICA
RK SESVETE
RK LOKOMOTIVA
ŽRK UMAG
ŽRK POREČ
ŽRK SLOGA
ŽRK ZAMET
GOST
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK IVANIĆ
ŽRK RUGVICA
RK TREŠNJEVKA
RK LOKOMOTIVA
RK SESVETE
RK LIBURNIJA OPATIJA
ŽRK MURVICA
ŽRK ZAMET
ŽRK SLOGA
ŽRK UMAG
ŽRK POREČ
REZULTAT
17:23
22:25
23:23
33:24
15:25
11:29
20:15
25:7
16:27
17:27
17:12
18:14
rsz_sesvete.png
rsz_zamet.png

 
5. kolo, 21.02.2021.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SLOGA

26:12 (14:8)

Lucija Rezo (10/21), Lea Zetović (0/1);
Ana Ićitović (1), Antonija Grlić, Nera Gunjević (6), Lana Jurina (4), Sara Jukić (5), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (2), Tia Nekoksa, Katja Marić (3), Magali Lujić, Lea Lalić (2), Marta Župančić (1), Rafaela Krilčić (2)


ŽRK ZAMET - RK SESVETE AGROPROTEINKA

23:30 (13:13)

Lucija Rezo (8/30), Lea Zetović;
Ana Ićitović, Antonija Grlić, Nera Gunjević (2), Lana Jurina (9), Sara Jukić (4), Valentina Nekić (1), Nika Gavrilović (4), Tia Nekoksa, Katja Marić (2), Magali Lujić (3), Lea Lalić (4), Marta Župančić (1), Rafaela Krilčić

rsz_sloga.png
rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
ŽRK IVANIĆ
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK UMAG
ŽRK POREČ
ŽRK RUGVICA
RK TREŠNJEVKA
RK LIBURNIJA OPATIJA
ŽRK MURVICA
RK LOKOMOTIVA
RK SESVETE
ŽRK ZAMET
ŽRK SLOGA
GOST
ŽRK POREČ
ŽRK UMAG
ŽRK IVANIĆ
ŽRK DUGO SELO '55
RK LIBURNIJA OPATIJA
ŽRK MURVICA
RK TREŠNJEVKA
ŽRK RUGVICA
ŽRK ZAMET
ŽRK SLOGA
RK SESVETE
RK LOKOMOTIVA
REZULTAT
19:17
10:0
0:10
24:34
14:19
31:21
20:26
25:34
20:18
26:12
23:30
20:30
 
rsz_dugoselo.png
rsz_sesvete.png

 
6. kolo, 07.03.2021.

ŽRK DUGO SELO '55 - RK SESVETE AGROPROTEINKA

23:18 (10:9)

Marija Rezo, Nikolina Tikvić;
Ana Ićitović, Nera Gunjević (2), Lana Jurina (1), Sara Jukić (2), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (2), Tia Nekoksa, Katja Hunjadi, Katja Marić (3), Lara Zovko, Magali Lujić (5), Lea Lalić (1), Marta Župančić (2)


RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK IVANIĆ

28:26 (20:16)

Marija Rezo, Nikolina Tikvić;
Ana Ićitović, Nera Gunjević (1), Lana Jurina (9), Sara Jukić (4), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (5), Katja Hunjadi, Katja Marić (1), Magali Lujić (3), Lea Lalić (3), Marta Župančić (2)

rsz_sesvete.png
zrk_ivanic.png
DOMAĆIN
ŽRK IVANIĆ
ŽRK DUGO SELO '55
RK LOKOMOTIVA
RK SESVETE
RK TREŠNJEVKA
ŽRK RUGVICA
ŽRK UMAG
ŽRK POREČ
RK LIBURNIJA OPATIJA
ŽRK MURVICA
ŽRK ZAMET
ŽRK SLOGA
GOST
RK LOKOMOTIVA
RK SESVETE
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK IVANIĆ
ŽRK POREČ
ŽRK UMAG
RK TREŠNJEVKA
ŽRK RUGVICA
ŽRK ZAMET
ŽRK SLOGA
ŽRK MURVICA
RK LIBURNIJA OPATIJA
REZULTAT
20:27
23:18
27:22
28:26
35:28
29:24
22:30
23:30
19:18
12:33
37:11
15:18
kad_tab_20_21.png

U 1. HKRL - SEZONA 2020./2021. - NASTUPALE SU IGRAČICE

ANA IĆITOVIĆ.JPG

Ana Ićitović

LUCIJA REZO.JPG

Lucija Rezo

VALENTINA_NEKIĆ.JPG

Valentina Nekić

KATJA HUNJADI.JPG

Katja Hunjadi

MAGALI_LUJIĆ.JPG

Magali Lujić

RAFAELA KRILČIĆ.JPG

Rafaela Krilčić

NERA GUNJEVIĆ.JPG

Nera Gunjević

SARA JUKIĆ.JPG

Sara Jukić

NIKA_GAVRILOVIĆ.JPG

Nika Gavrilović

KATJA_MARIĆ.JPG

Katja Marić

LEA LALIĆ.JPG

Lea Lalić

davor_rokavec.jpg

Davor Rokavec, trener

LANA JURINA.JPG

Lana Jurina

LEA_ZETOVIĆ.JPG

Lea Zetović

TIA NEKOKSA.JPG

Tia Nekoksa

LARA ZOVKO.JPG

Lara Zovko

MARTA ŽUPANČIĆ.JPG

Marta Župančić

1. HKRL "REGIJA ZAPAD"- SEZONA 2019./2020.

rsz_lokomotiva.png

 1. KRUG, odigrati do 29.9.2019.

 

RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

15:18 (7:11)

Lea Zetović, Veronika Mamić; Ana Pehar (7), Kala Kosovac (1), Dorotea Čoraš, Nika Gavrilović, Ana Grlić (2), Mia Brkić (1), Lucija Cvitanović (5), Lara Burić (2), Magali Lujić, Lea Lalić

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
UMAG
SELEKCIJA BSU KINA
UDARNIK
DUGO SELO
LOKOMOTIVA
LIBURNIJA
GOST
ARENA
TREŠNJEVKA
SAMOBOR
IVANIĆ
SESVETE
MURVICA
REZULTAT
24:22
-:-
21:19
24:30
15:18
-:-
zrk_ivanic.png

2. KRUG, 20.10.2019.

 

ŽRK IVANIĆ - RK SESVETE AGROPROTEINKA

 

14:18

rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK DUGO SELO '55

21:23

rsz_dugoselo.png
DOMAĆIN
IVANIĆ
DUGO SELO
SESVETE
LOKOMOTIVA
LIBURNIJA
MURVICA
ARENA
UMAG
SAMOBOR
UDARNIK
TREŠNJEVKA
SELEKCIJA BSU KINA
GOST
SESVETE
LOKOMOTIVA
DUGO SELO
IVANIĆ
UMAG
ARENA
LIBURNIJA
MURVICA
TREŠNJEVKA
SELEKCIJA BSU KINA
UDARNIK
SAMOBOR
REZULTAT
14:18
19:35
21:23
35:19
22:14
22:18
19:24
8:27
24:15
25:28
15:27
16:20
rsz_sesvete.png

3. KRUG, 10.11.2019. (Domaćin: ŽRK Arena) 

 

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK UMAG

20:9 (9:3)

Lea Zetović, Veronika Mamić;

Ana Pehar (5), Nera Gunjević (1), Kala Kosovac (4), Dorotea Čoraš (1), Nika Gavrilović (2), Ana Grlić (1), Mia Brkić (1), Lucija Cvitanović (3), Lara Burić (2), Magali Lujić

rsz_Žrk_umag.png
rsz_arenapula.png

ŽRK ARENA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

10:25 (6:11)

Lea Zetović, Veronika Mamić;

Ana Pehar (4), Nera Gunjević, Kala Kosovac (2), Dorotea Čoraš, Nika Gavrilović, Ana Grlić (3), Mia Brkić (8), Lucija Cvitanović (5), Lara Burić (1), Magali Lujić (2)

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
IVANIĆ
DUGO SELO
UDARNIK
SAMOBOR
SESVETE
LOKOMOTIVA
ARENA
UMAG
SELEKCIJA BSU KINA
TREŠNJEVKA
MURVICA
LIBURNIJA
GOST
UDARNIK
SAMOBOR
DUGO SELO 
IVANIĆ
UMAG
ARENA
SESVETE
LOKOMOTIVA
MURVICA
LIBURNIJA
TREŠNJEVKA
SELEKCIJA BSU KINA
REZULTAT
18:21
16:22
26:27
20:15
20:9
30:14
10:25
12:20
19:28
-:-
25:16
-:-
rsz_sesvete.png

4. KRUG, 01.12.2019. 

 

RK SESVETE AGROPROTEINKA - SELEKCIJA BSU KINA

32:28 (17:11)

Elizabeta Vilček, Lucija Rezo, Lea Zetović;

Ana Ićitović (1), Lana Brnić, Nera Gunjević (4), Lana Jurina (7), Kala Kosovac (4), Sara Jukić (3), Tia Nekoksa, Katja Marić (2), Lara Zovko (1), Magali Lujić (7), Lea Lalić, Marta Župančić (1), Rafaela Krilčić (2)

kina.png
rsz_trešnjevka.png

RK TREŠNJEVKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

18:34 (9:15)

Lea Zetović, Veronika Mamić;

Nera Gunjević (3), Kala Kosovac (2), Dorotea Ćoraš (1), Nika Gavrilović (2), Katja Marić (2), Ana Grlić (5), Mia Brkić (4), Lucija Cvitanović (3), Lara Burić (7), Tara Tanita Kocijan (5)

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
LIBURNIJA
MURVICA
UDARNIK
SAMOBOR
IVANIĆ
DUGO SELO
UMAG
ARENA
LOKOMOTIVA
SESVETE
SELEKCIJA BSU KINA
TREŠNJEVKA
GOST
SAMOBOR
UDARNIK
LIBURNIJA
MURVICA
ARENA
UMAG
IVANIĆ
DUGO SELO
TREŠNJEVKA
SELEKCIJA BSU KINA
LOKOMOTIVA
SESVETE
REZULTAT
15:19
23:24
21:23
26:20
35:28
21:19
18:25
24:29
30:18
32:28
22:35
18:34
rsz_udarnik.png

5. KRUG, 08.12.2019. 

 

ŽRK UDARNIK - RK SESVETE AGROPROTEINKA

17:23 (9:13)

Lucija Rezo; Veronika Mamić (1);

Ana Pehar (5), Nera Gunjević (1), Mia Brkić (2), Dorotea Ćoraš, Nika Gavrilović, Ana Grlić (1), Lucija Cvitanović (5), Lara Burić (5), Magali Lujić, Katja Marić (1), Kala Kosovac (2)

rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SAMOBOR

19:13 (9:7)

Lucija Rezo; Veronika Mamić;

Ana Pehar (4), Nera Gunjević, Mia Brkić (2), Dorotea Ćoraš, Nika Gavrilović (1), Ana Grlić (4), Lucija Cvitanović (5), Lara Burić (2), Magali Lujić (1), Katja Marić, Kala Kosovac

rsz_samobor.png
DOMAĆIN
UDARNIK
SAMOBOR
LOKOMOTIVA
SESVETE
LIBURNIJA
MURVICA
DUGO SELO
IVANIĆ
ARENA
UMAG
TREŠNJEVKA
SELEKCIJA BSU KINA
GOST
SESVETE
LOKOMOTIVA
UDARNIK
SAMOBOR
IVANIĆ
DUGO SELO
LIBURNIJA
MURVICA
TREŠNJEVKA
SELEKCIJA BSU KINA
UMAG
ARENA
REZULTAT
17:23
12:24
32:17
19:13
28:24
27:21
29:23
16:22
23:22
17:20
24:25
-:-
rsz_sesvete.png

6. KRUG, 12.1.2019. (Domaćin: RK Lokomotiva)  

 

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LIBURNIJA OPATIJA

34:17 (15:7)

Lea Zetović, Veronika Mamić; Ana Pehar (4), Kala Kosovac (2), Sara Jukić, Dorotea Ćoraš, Nika Gavrilović (2), Katja Marić (2), Ana Grlić (5), Mia Brkić (4), Lucija Cvitanović (2), Lara Burić (5), Magali Lujić (5), Lea Lalić, Tara Tanita Kocijan (3)

rsz_liburnija.png
murvica.png

ŽRK MRVICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

21:32 (12:15)

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
UDARNIK
SAMOBOR
ARENA
UMAG
LIBURNIJA
LOKOMOTIVA
SESVETE
MURVICA
IVANIĆ
DUGO SELO
TREŠNJEVKA
SELEKCIJA BSU KINA
GOST
ARENA
UMAG
SAMOBOR
UDARNIK
LOKOMOTIVA
MURVICA
LIBURNIJA
SESVETE
TREŠNJEVKA
SELEKCIJA BSU KINA
DUGO SELO
IVANIĆ
REZULTAT
30:20
19:10
23:22
17:26
19:38
38:21
34:17
21:32
-:-
-:-
-:-
-:-

TABLICA 1. HKRL ZAPAD - SEZONA 2019./2020.

POZ
EKIPA
UTA
POB
NER
POR
GOL.RAZ.
BOD
1
RK SESVETE
10
9
0
1
+87
18
2
RK LOKOMOTIVA
10
9
0
1
+114
18
3
ŽRK UDARNIK
10
6
0
4
+13
12
4
ŽRK SAMOBOR
10
6
0
4
+18
12
5
ŽRK MURVICA
10
6
0
4
+11
12
6
RK LIBURNIJA O.
10
5
0
5
-27
10
7
ŽRK DUGO SELO
10
5
0
5
-19
10
8
ŽRK IVANIĆ
10
3
0
7
-24
6
9
RK TREŠNJEVKA
10
2
0
8
-53
4
10
ŽRK ARENA
10
2
0
8
-61
4
11
ŽRK UMAG
10
2
0
8
-70
4
12
BSU KINA
0
0
0
0
0

U 1. HKRL - SEZONA 2019./2020. - NASTUPALE SU IGRAČICE

lucija_rezo.jpg
Lucija Rezo
veronika_mamić.jpg
Veronika Mamić
lara_burić.jpg
Lara Burić
ana_grlić.jpg
Ana Grlić
marta.jpg
Marta Župančić
lara_zovko.jpg
Lara Zovko
sara_jukić.jpg
Sara Jukić
nera_gunjević.jpg
Nera Gunjević
rafaela_krilčić.jpg
Rafaela Krilčić
elizabeta_vilček.jpg
Elizabeta Vilček
ana_pehar.jpg
Ana Pehar
lucija_cvitanović.jpg
Lucija Cvitanović
dorotea_čoraš.jpg
Dorotea Ćoraš
lea_lalić.jpg
Lea Lalić
katja_marić_1.jpg
Katja Marić
kala_kosovac.jpg
Kala Kosovac
lana_brnić.jpg
Lana Brnić
branko_šebek.jpg
Branko Šebek (trener)
LEA_ZETOVIĆ.JPG
Lea Zetović
tara_tanita_kocijan.jpg
Tara Tanita Kocijan
mia_brkić.jpg
Mia Brkić
nika_gavrilović.jpg
Nika Gavrilović
magali_lujić.jpg
Magali Lijić
tia_nekoksa.jpg
Tia Nekoksa
lana_jurina.jpg
Lana Jurina
ANA IĆITOVIĆ.JPG
Ana Ićitović