1. HMKRL - ZAVRŠNICA - SEZONA 2018./2019.

GRUPE

GRUPA "A"
GRUPA "B"
GRUPA "C"
GRUPA "D"
ŽRK ZAMET
ŽRK SISAK
ŽRK ZRINSKI
RK SESVETE AGROPROTEINKA
ŽRK METKOVIĆ
ŽRK SINJ
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK KOKA
RK PODRAVKA
ŽRK RUGVICA
ŽRK SENIA
ŽARK SPLIT
ŽRK POREČ
ŽRK HOTELI MAKARSKA
ŽRK 1234 VIROVITICA
RK ZELINA
ŽRK BROD
ŽRK LOKOMOTIVA
ŽRK DUGO SELO 55
RK LIBURIJA OPATIJA

GRUPA "A" - REZULTATI

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
ZAMET
POREČ
18:18
METKOVIĆ
PODRAVKA
15:25
BROD
ZAMET
16:21
PODRAVKA
POREČ
30:16
METKOVIĆ
BROD
20:10
PODRAVKA
ZAMET
31:15
POREČ
METKOVIĆ
17:16
PODRAVKA
BROD
34:23
ZAMET
METKOVIĆ
19:17
BROD
POREČ
16:21

GRUPA "A" - TABLICA

P
EKIPA
UT
PO
NE
IZ
G.R.
BOD
1
PODRAVKA
4
4
0
0
+51
8
2
POREČ
4
2
1
1
-8
5
3
ZAMET
4
2
1
1
-9
5
4
METKOVIĆ
4
1
0
3
-3
2
5
BROD
4
0
0
4
-31
0

GRUPA "B" - REZULTATI

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
SISAK
H. MAKARSKA
15:15
SINJ
RUGVICA
21:23
LOKOMOTIVA
SISAK
16:15
RUGVICA
H. MAKARSKA
24:17
SINJ
LOKOMOTIVA
17:22
RUGVICA
SISAK
21:14
H. MAKARSKA
SINJ
13:26
RUGVICA
LOKOMOTIVA
16:16
SISAK
SINJ
24:20
LOKOMOTIVA
H. MAKARSKA
16:21

GRUPA "B" - TABLICA

P
EKIPA
UT
PO
NE
IZ
G.R.
BOD
1
RUGVICA
4
3
1
0
+16
7
2
LOKOMOTIVA
4
2
1
1
+2
5
3
SISAK
4
1
1
2
-4
3
4
H. MAKARSKA
4
1
1
1
-15
3
5
SINJ
4
1
0
3
+1
2

GRUPA "C" - REZULTATI

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
ZRINSKI
VIROVITICA
23:14
SPLIT 2010
SENIA
19:19
DUGO SELO
ZRINSKI
24:20
SENIA
VIROVITICA
17:16
SPLIT 2010
DUGO SELO
23:18
SENIA
ZRINSKI
21:23
VIROVITICA
SPLIT 2010
21:23
SENIA
DUGO SELO
18:16
ZRINSKI
SPLIT 2010
21:23
DUGO SELO
VIROVITICA
15:11

GRUPA "C" - TABLICA

P
EKIPA
UT
PO
NE
IZ
G.R.
BOD
1
SPLIT 2010
4
3
1
0
+9
7
2
SENIA
4
2
1
1
+1
5
3
DUGO SELO
4
2
0
2
+1
4
4
ZRINSKI
4
2
0
2
+5
4
5
VIROVITICA
4
0
0
4
-16
0

GRUPA "D" - REZULTATI

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
SESVETE
ZELINA
18:14
KOKA
ŽARK SPLIT
20:27
LIBURIJA OPATIJA
SESVETE
16:25
ŽARK SPLIT
ZELINA
29:11
KOKA
LIBURNIJA OPATIJA
22:24
ŽARK SPLIT
SESVETE
22:17
ZELINA
KOKA
18:21
ŽARK SPLIT
LIBURNIJA OPATIJA
31:17
SESVETE
KOKA
23:21
LIBURNIJA OPATIJA
ZELINA
19:18

GRUPA "D" - TABLICA

P
EKIPA
UT
PO
NE
IZ
G.R.
BOD
1
ŽARK SPLIT
4
4
0
0
+44
8
2
SESVETE
4
3
0
1
+10
6
3
LIBURNIJA OPATIJA
4
2
0
2
-20
4
4
KOKA
4
1
0
3
-8
2
5
ZELINA
4
0
0
4
-26
0

GRUPA "D" - REZULTATI RK SESVETE AGROPROTEINKA

rsz_sesvete.png
1. kolo, 13.5.2019. - 14:30 H
RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK ZELINA
18:14 (7:8)

Nika Berend, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Lucija Kelek (1), Nera Gunjević (1), Lana Jurina (2), Kala Kosovac (5), Sara Jukić (1), Nika Gavrilović (1), Tia Nekoksa, Katja Marić (3), Lara Zovko (1), Magali Lujić(1), Lea Lalić (2), Marta Župančić, Rafaela Krilčić

rsz_zelina.png
rsz_liburnija.png
2. kolo, 13.5.2019. - 18:30 H
RK LIBURNIJA OPATIJA -RK SESVETE AGROPROTEINKA
 
16:25 (8:11)

Nika Berend, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Lucija Kelek, Nera Gunjević, Lana Jurina (3), Kala Kosovac (5), Sara Jukić, Valentina Nekić, Nika Gavrilović (6), Tia Nekoksa, Katja Marić (2), Lara Zovko (1), Magali Lujić (2), Lea Lalić (4), Rafaela Krilčić (2)

rsz_zrk_split.png
3. kolo, 14.5.2019. - 11:30 H
ŽARK SPLIT - RK SESVETE AGROPROTEINKA 
22:17 (12:9)

Nika Berend, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Lucija Kelek, Nera Gunjević, Lana Jurina (3), Kala Kosovac (3), Sara Jukić, Nika Gavrilović (7), Tia Nekoksa, Katja Marić, Lara Zovko, Magali Lujić (4), Lea Lalić, Marta Župančić, Rafaela Krilčić

rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
4. kolo, 14.5.2019. - 18:30 H
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK KOKA
 
23:21 (15:9)

Nika Berend, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Lucija Kelek, Nera Gunjević (3), Lana Jurina (2), Kala Kosovac (1), Sara Jukić, Nika Gavrilović (5), Tia Nekoksa, Katja Marić (5), Lara Zovko, Magali Lujić (4), Lea Lalić (3), Marta Župančić, Rafaela Krilčić

rsz_koka.png
rsz_sesvete.png

RAZIGRAVANJE 

15.5.2019. u 9:00 H

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK DUGO SELO '55 21:18 (10:7)

Elizabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Lucija Kelek, Nera Gunjević, Lana Jurina , Kala Kosovac, Sara Jukić, Valentina Nekić, Nika Gavrilović, Tia Nekoksa, Katja Marić , Lara Zovko, Magali Lujić, Lea Lalić, Marta Župančić, Rafaela Krilčić

rsz_dugoselo.png
DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
LOKOMOTIVA
ZAMET
18:26
SESVETE
DUGO SELO
21:18
POREČ
SISAK
20:22
SENIA
LIBURNIJA OPATIJA
20:12

ČETVRTZAVRŠNICA

15.5.2019. u 15:30 H

rugvica.png

ŽRK RUGVICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA 21:20 nakon penala 17:17 (5:7)

Elzabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Lucija Kelek, Nera Gunjević, Lana Jurina , Kala Kosovac, Sara Jukić, Valentina Nekić, Nika Gavrilović, Tia Nekoksa, Katja Marić , Lara Zovko, Magali Lujić, Lea Lalić, Marta Župančić, Rafaela Krilčić

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
PODRAVKA
SENIA
26:22
RUGVICA
SESVETE
21:20 penali 17:17 (5:7)
SPLIT 2010
SISAK
19:12
ŽARK SPLIT
ZAMET
18:13

RAZIGRAVANJE ZA 5. DO 8.MJESTA

rsz_sesvete.png

15.5.2019. u 20:30 H

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZAMET 16:15 (9:8)

Elzabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Lucija Kelek, Nera Gunjević, Lana Jurina , Kala Kosovac, Sara Jukić, Valentina Nekić, Nika Gavrilović, Tia Nekoksa, Katja Marić , Lara Zovko, Magali Lujić, Lea Lalić, Marta Župančić, Rafaela Krilčić

rsz_zamet.png
rsz_sesvete.png

16.5.2019. u 11:30 H

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SENIA 22:21 (10:14)

Nika Berend, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Lucija Kelek, Nera Gunjević (3), Lana Jurina (5), Kala Kosovac, Sara Jukić (1), Nika Gavrilović (4), Tia Nekoksa, Katja Marić (2), Lara Zovko (1), Magali Lujić (1), Lea Lalić (1), Marta Župančić, Rafaela Krilčić (4)

rsz_senia.png

POLUZAVRŠNICA

16.5.2019.

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
PODRAVKA
SPLIT 2010
20:15
RUGVICA
ŽARK SPLIT
18:16

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

16.5.2019. - 13:00 H
rsz_zrksplit2010.png
ŽRK SPLIT 2010 - ŽARK SPLIT
19:13 (9:5)
rsz_zrk_split.png

FINALE

16.5.2019. - 14:00 H

RK PODRAVKA - ŽRK RUGVICA
26:19 (13:9)
rsz_podravka.png
rugvica.png
KONAČNI POREDAK
1. RK PODRAVKA, KOPRIVNICA
2. ŽRK RUGIVCA
3. ŽRK SPLIT 2010
4. ŽARK SPLIT
5. RK SESVETE AGROPROTEINKA
6. ŽRK SENIA, SENJ
7. ŽRK ZAMET, RIJEKA
8. ŽRK SISAK
9. RK LOKOMOTIVA, ZAGREB
10. ŽRK POREČ
11. RK LIBURNIJA OPATIJA
12. ŽRK DUGO SELO
13. ŽRK ZRINSKI, ČAKOVEC
14. ŽRK 1234 VIROVITICA
15. ŽRK HOTELI MAKARSKA
16. ŽRK SINJ
17. ŽRK KOKA, VARAŽDIN
18. ŽRK METKOVIĆ
19. ŽRK BROD, SLAVOSNKI BROD
20. RK ZELINA, SVETI IVAN ZELINA
SEDMORKA PRVENSTVA:
Lijevo krilo: Katja Vuković, ŽRK Dugo Selo 55
Desno krilo: Lana Strugar, RK Podravka
Vanjski: Sara Marendić, RK Split 2010
Vanjski: Elena Radovanić, ŽARK Split
Vanjski: Nika Dedi, RK Podravka
Pivot: Ana Vrdolja, ŽRK Brod
Vratarka: Lea Krznar, ŽRK Rugvica
NAJBOLJE POJEDINKE:
Igračica: Tena Megerle, RK Podravka
Strijelkinja: Maja Zorica, ŽRK Sinj
Obrambena igračica: Ema Stručić, RK Podravka
Vratarka: Nika Galinec, RKPodravka

Trener: Đurđica Zečević, RKPodravka

Fair play ekipa: ŽRK Sisak