1. HKRL - ZAVRŠNICA - SEZONA 2019./2020.

GRUPA «A»

1. RK SESVETE AGROPROTEINKA

2. RK PODRAVKA, KOPRIVNICA 

3. ŽRK TROGIR 58

4. ŽRK UDARNIK, VELIKA GORICA

5. ŽRK 1234 VIROVITICA

6. ŽRK HOTELI MAKARSKA

GRUPA «B»

1. ŽRK SPLIT 2010

2. RK LOKOMOTIVA, ZAGREB

3. ŽRK ZRINSKI, ČAKOVEC

4. ŽRK METKOVIĆ

5. ŽRK ĐURĐEVAC

6. ŽRK SAMOBOR

ČETVRTAK 05.03.2020.

14:00  RK SESVETE                    - ŽRK 1234 VIROVITICA  24:13

14:00  RK LOKOMOTIVA           - ŽRK ZRINSKI                  34:11

15:00  ŽRK UDARNIK                - ŽRK H. MAKARSKA       12:12

15:00  RK PODRAVKA               - ŽRK TROGIR 58             27:15

16:00  ŽRK SPLIT 2010             - ŽRK SAMOBOR             20:17

16:00  ŽRK ĐURĐEVAC             - ŽRK METKOVIĆ             24:18

18:00 ŽRK TROGIR 58               - RK SESVETE                  14:33

18:00 RK PODRAVKA                - ŽRK UDARNIK                23:18

19:00 ŽRK H. MAKARSKA         - ŽRK 1234 VIROVITICA  18:15

19:00 RK LOKOMOTIVA            - ŽRK ĐURĐEVAC            34:11

20:00 ŽRK ZRINSKI                    - ŽRK SPLIT 2010            12:27

20:00 ŽRK METKOVIĆ               - ŽRK SAMOBOR              9:19

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK 1234 VIROVITICA
24:13 (10:6)
Lea Zetović, Veronika Mamić; Ana Pehar (6), Nera Gunjević (1), Kala Kosovac (1), Dorotea Ćoraš, Nika Gavrilović, Katja Marić (3), Ana Grlić (2), Mia Brkić (4), Lucija Cvitanović (1), Lara Burić (4), Magali Lujić, Lea Lalić, Tara Tanita Kocijan (2)
rsz_sesvete.png
rsz_tvin.png
ŽRK TROGIR 58 - RK SESVETE AGROPROTEINKA
14:33 (7:18)
Lea Zetović, Veronika Mamić; Ana Pehar (2), Mia Brkić (4), Nera Gunjević (1), Kala Kosovac (2), Dorotea Ćoraš (1), Nika Gavrilović (2), Katja Marić (8), Ana Grlić (2), Lucija Cvitanović, Lara Burić (4), Magali Lujić (4), Lea Lalić, Tara Tanita Kocijan (3)
rsz_trogir.png
rsz_sesvete.png
PETAK 06.03.2020.

09:30  ŽRK SPLIT 2010                    - ŽRK METKOVIĆ         20:8

09:30  ŽRK TROGIR 58                    - ŽRK H. MAKARSKA   18:16

10:30  ŽRK 1234 VIROVITICA         - ŽRK UDARNIK            20:22

10:30  ŽRK ĐURĐEVAC                   - ŽRK ZRINSKI               20:19

11:30  RK SESVETE                          - RK PODRAVKA           23:16

11:30  ŽRK SAMOBOR                    - RK LOKOMOTIVA       9:20

17:00 ŽRK ZRINSKI                          - ŽRK METKOVIĆ          18:11

17:00 ŽRK UDARNIK                       - ŽRK TROGIR 58          15:15

18:00 RK SESVETE                           - ŽRK H. MAKARSKA    24:14

18:00 ŽRK SPLIT 2010                    - RK LOKOMOTIVA       18:15

19:00 ŽRK 1234 VIROVITICA          - RK PODRAVKA           16:4

19:00 ŽRK SAMOBOR                     - ŽRK ĐURĐEVAC          17:14

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK PODRAVKA
23:16 (12:10)
Lea Zetović, Veronika Mamić; Ana Pehar (4), Nera Gunjević, Kala Kosovac (2), Dorotea Ćoraš, Nika Gavrilović (1), Katja Marić, Ana Grlić (3), Mia Brkić (6), Lucija Cvitanović (2), Lara Burić (2), Magali Lujić (2), Lea Lalić (1), Tara Tanita Kocijan
rsz_sesvete.png
rsz_podravka.png
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK HOTELI MAKARSKA
24:14 (13:7)-:- (-:-)
Lea Zetović, Veronika Mamić; Ana Pehar (1), Nera Gunjević (3), Kala Kosovac (1), Dorotea Ćoraš (1), Nika Gavrilović (4), Katja Marić (1), Ana Grlić (4), Mia Brkić (1), Lucija Cvitanović (3), Lara Burić (3), Magali Lujić (1), Lea Lalić (1), Tara Tanita Kocijan
rsz_sesvete.png
rsz_makarska.png
SUBOTA 07.03.2020.

09:30  ŽRK ĐURĐEVAC                    - ŽRK SPLIT 2010              15:22

09:30  ŽRK TROGIR 58                     - ŽRK 1234 VIROVITICA   19:20

10:30  ŽRK ZRINSKI                          - ŽRK SAMOBOR              14:12

10:30  ŽRK METKOVIĆ                     - RK LOKOMOTIVA            9:27

11:30  RK H. MAKARSKA                  - RK PODRAVKA               17:17

11:30  ŽRK UDARNIK                        - RK SESVETE                    17:22

ŽRK UDARNIK - RK SESVETE AGROPROTEINKA
17:22 (8:10)-:- (-:-)
Lea Zetović, Veronika Mamić; Ana Pehar, Mia Brkić, Nera Gunjević (1), Kala Kosovac (2), Dorotea Ćoraš, Nika Gavrilović (1), Katja Marić (3), Ana Grlić (2), Lucija Cvitanović (3), Lara Burić (4), Magali Lujić (6), Lea Lalić, Tara Tanita Kocijan
rsz_udarnik.png
rsz_sesvete.png
TABLICA - NAKON PRVE FAZE NATJECANJA

GRUPA «A»

1. RK SESVETE AGROPROTEINKA

2. RK PODRAVKA, KOPRIVNICA 

3. ŽRK TROGIR 58

4. ŽRK UDARNIK, VELIKA GORICA

5. ŽRK 1234 VIROVITICA

6. ŽRK HOTELI MAKARSKA

GRUPA «B»

1. ŽRK SPLIT 2010

2. RK LOKOMOTIVA, ZAGREB

3. ŽRK ZRINSKI, ČAKOVEC

4. ŽRK METKOVIĆ

5. ŽRK ĐURĐEVAC

6. ŽRK SAMOBOR

DRUGA FAZA NATJECANJA - RAZIGRAVANJE
SUBOTA 07.03.2020.
polufinale

17:30  (1. A) RK SESVETE                    - (2. B) RK LOKOMOTIVA        15:14

18:45  (1. B) ŽRK SPLIT 2010             - (2. A) RK PODRAVKA             21:23

 

razigravanje za 5. mjesto

17:30  (3. A) ŽRK UDARNIK                - (4. B) ŽRK SAMOBOR           19:20

18:45  (3. B) ŽRK ZRINSKI                   - (4. A) ŽRK H. MAKARSKA     17:14

polufinale
RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LOKOMOTIVA
15:14 (6:8)-:- (-:-)
Lea Zetović, Veronika Mamić; Ana Pehar (7), Mia Brkić, Nera Gunjević, Kala Kosovac, Dorotea Ćoraš, Nika Gavrilović, Katja Marić, Ana Grlić (2), Lucija Cvitanović, Lara Burić (3), Magali Lujić (2), Lea Lalić, Tara Tanita Kocijan (1)
rsz_sesvete.png
rsz_lokomotiva.png
NEDJELJA 08.03.2020.
utakmica za 11. mjesto

ŽRK 1234 VIROVITICA - ŽRK METKOVIĆ 26:13

utakmica za 9. mjesto

ŽRK TROGIR '58 - ŽRK ĐURĐEVAC 17:14

utakmica za 7. mjesto

ŽRK UDARNIK - ŽRK HOTELI MAKARSKA 18:16

utakmica za 5. mjesto

ŽRK SAMOBOR - ŽRK ZRINSKI 19:18

utakmica za 3. mjesto

RK LOKOMOTIVA - ŽRK SPLIT 2010 18:12

finale

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK PODRAVKA 15:12

finale
RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK PODRAVKA
15:12 (8:5)-:- (-:-)
Lea Zetović, Veronika Mamić; Ana Pehar, Nera Gunjević, Kala Kosovac, Dorotea Ćoraš, Nika Gavrilović, Katja Marić, Ana Grlić (3), Mia Brkić (5), Lucija Cvitanović (1), Lara Burić (5), Magali Lujić, Lea Lalić, Tara Tanita Kocijan (2)
rsz_sesvete.png
rsz_podravka.png
KONAČNI POREDAK
1. RK Sesvete Agroproteinka Zagreba
2. RK Podravka Koprivnica
3. RK Lokomotiva Zagreb Zagreb
4. ŽRK Split 2010 Split
5. ŽRK Samobor Samobor
6. ŽRK Zrinski Čakovec
7. ŽRK Udarnik Velika Gorica
8. ŽRK Hoteli Makarska Makarska
9. ŽRK Trogir 58 Trogir
10. ŽRK Đurđevac Đurđevac
11. ŽRK 1234 Virovitica Virovitica
12. ŽRK Metković Metković

SEDMORKA PRVENSTVA:

Lea Zetović - RK Sesvete Agroproteinka, vratarka

Ana Grlić - RK Sesvete Agroproteinka, lijevo krilo

Ana Pehar - RK Sesvete Agroproteinka, vanjski

Ema Stručić - RK Podravka, vanjski

Tena Megerle - RK Podravka, vanjski

Bruna Zrnić - RK Lokomotiva Zagreb, desno krilo

Mia Brkić - RK Sesvete Agroproteinka, kružna napadačica

 

NAJBOLJE POJEDINKE:

Iva Brkljačić - RK Lokomotiva Zagreb, Vratarka

Nina Juričić - ŽRK Hoteli Makarska, Strijelkinja (38. golova)

Mia Brkić - RK Sesvete Agroproteinka, Igračica

Ana Buljan - ŽRK Split 2010, Obrambena igračica

NAJBOLJI TRENER

Branko Šebek - RK Sesvete Agroproteinka

IMG-20200309-WA0004.jpg
IMG-20200308-WA0051.jpg
IMG-20200308-WA0071.jpg
IMG-20200308-WA0050.jpg
IMG-20200308-WA0048.jpg
IMG-20200308-WA0012.jpg