1. HRL - SEZONA 2021./2022.
rsz_sesvete.png
1. KOLO, 18.9.2021.

RK SESVETE AGROPROTEINKA -RK ZELINA

31:22 (17:11)

Veronika Mamić (6/12), Lea Beličev (9/25); Magali Lujić (2), Mia Tupek (11), Mihaela Bešen (6), Ana Grlić (2), Magdalena Janković Miloš, Lucija Cvitanović, Lucija Krezo, Mia Brkić (4), Nika Gavrilović (2), Lara Zovko, Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina (4), Tomica Curić

rsz_zelina.png
RK PODRAVKA
RK TREŠNJEVKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK OSIJEK
ŽRK BJELOVAR
ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK KOKA
- RK DALMATINKA
- ŽRK UMAG
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK TROGIR '58
34:17
23:30
28:13
22:23
19:20
28:21
rsz_koka.png
2. KOLO, 25.09.2021.

ŽRK KOKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

28:27 (14:13)

Lea Zetović (2/7), Lea Beličev (7/30); Magali Lujić, Mia Tupek (10), Mihaela Bešen (6), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš (4), Lucija Cvitanović (2), Lucija Krezo, Mia Brkić (3), Nika Gavrilović, Nera Gunjević (1), Lara Zovko, Lana Jurina (1), Tomica Curić

rsz_sesvete.png
ŽRK ZRINSKI
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK UMAG
RK DALMATINKA
RK ZELINA
RK PODRAVKA
- ŽRK TROGIR '58
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK OSIJEK
- RK LOKOMOTIVA
- RK TREŠNJEVKA
26:21
27:22
23:20
35:26
13:45
41:13
3. KOLO, 29.09.2021.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK PODRAVKA

19:36 (9:16)

Veronika Mamić (1/1), Lea Beličev (11/47); Magali Lujić (1), Mia Tupek (3), Mihaela Bešen (4), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš (1), Lucija Cvitanović (2), Lucija Krezo (1), Mia Brkić (3), Nika Gavrilović (1), Nera Gunjević (1), Lara Zovko, Dorotea Ćoraš, Lana Jurina (1), Tomica Curić (1)

rsz_podravka.png
rsz_sesvete.png
RK TREŠNJEVKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK OSIJEK
ŽRK BJELOVAR
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK TROGIR '58
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK KOKA
- RK ZELINA
- RK DALMATINKA
- ŽRK UMAG
- ŽRK DUGO SELO '55
19:20
37:15
30:17
28:22
28:22
27:30
4. KOLO, 02.10.2021.

RK TREŠNJEVKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

 

24:29 (11:11)

Lea Beličev (6/29), Lea Zetović (0/1); Magali Lujić (6), Mia Tupek (5), Mihaela Bešen (2), Ana Grlić (1), Magdalena Janković Miloš, Lucija Cvitanović, Lucija Krezo, Mia Brkić (3), Nika Gavrilović (2), Nera Gunjević (3), Lara Zovko, Dorotea Ćoraš, Lana Jurina (7), Tomica Curić

rsz_trešnjevka.png
rsz_sesvete.png
ŽRK ZRINSKI
ŽRK UMAG
RK DALMATINKA
RK ZELINA
ŽRK KOKA
RK PODRAVKA
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK TROGIR 58
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK OSIJEK
- RK LOKOMOTIVA
28:23
35:24
28:26
15:22.
20:23
17:25
5. KOLO, 13.10.2021.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZRINSKI

13:20 (5:12)

Veronika Mamić (5/8), Lea Beličev (11/28); Magali Lujić (3), Mia Tupek (1), Mihaela Bešen (3), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš (1), Lucija Cvitanović (1), Lucija Krezo (1), Mia Brkić, Nika Gavrilović, Nera Gunjević (2), Lara Zovko, Sara Jukić, Lana Jurina (1), Tomica Curić

rsz_sesvete.png
rsz_zrinski.png
RK LOKOMOTIVA
ŽRK OSIJEK
ŽRK BJELOVAR
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK TROGIR 58
ŽRK DUGO SELO '55
- RK TREŠNJEVKA
- RK PODRAVKA
- ŽRK KOKA
- RK ZELINA
- RK DALMATINKA
- ŽRK UMAG
34:13
24:43
26:24
42:25
22:37
29:25
6. KOLO, 16.10.2021.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LOKOMOTIVA

20:35 (10:18)

Lea Zetović (6/23), Lea Beličev (5/23); Magali Lujić (2), Mia Tupek (5), Mihaela Bešen (1), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš, Lucija Krezo (1), Mia Brkić (2), Nika Gavrilović (4), Nera Gunjević (3), Lara Zovko, Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina (2), Tomica Curić

rsz_sesvete.png
rsz_lokomotiva.png
ŽRK ZRINSKI
RK DALMATINKA
RK ZELINA
ŽRK KOKA
RK PODRAVKA
RK TREŠNJEVKA
- ŽRK UMAG
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK TROGIR 58
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK OSIJEK
32:29
34:22
21:26
27:32
34:19
30:32
7. KOLO, 23.10.2021.

ŽRK OSIJEK - RK SESVETE AGROPROTEINKA

31:30 (16:18)

Veronika Mamić, Lea Zetović (2/10), Lea Beličev (10/33); Magali Lujić (2), Mia Tupek (7), Mihaela Bešen (2), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš, Katja Marić, Lucija Krezo (6), Mia Brkić (1), Nika Gavrilović, Nera Gunjević (2), Katja Hunjadi, Dorotea Ćoraš, Lana Jurina (10)

rsz_osijek.png
rsz_sesvete.png
RK LOKOMOTIVA
ŽRK BJELOVAR
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK TROGIR 58
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK UMAG
- ŽRK ZRINSKI
- RK TREŠNJEVKA
- RK PODRAVKA
- ŽRK KOKA
- RK ZELINA
- RK DALMATINKA
31:21
31:24
23:33
21:33
39:23
26:29
8. KOLO, 30.10.2021.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK BJELOVAR

20:26 (9:9)

Veronika Mamić, Lea Zetović (8/21), Lea Beličev (4/17); Katja Marić, Magali Lujić (2), Mia Tupek (8 ), Mihaela Bešen, Ana Grlić, Katja Hunjadi, Magdalena Janković Miloš (1), Lucija Krezo (2), Mia Brkić, Nika Gavrilović, Nera Gunjević, Dorotea Ćoraš, Lana Jurina (7)

rsz_sesvete.png
80bjelovar.png
ŽRK ZRINSKI
RK ZELINA
ŽRK KOKA
RK PODRAVKA
RK TREŠNJEVKA
RK LOKOMOTIVA
- RK DALMATINKA
- ŽRK UMAG
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK TROGIR 58
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK OSIJEK
20:21
22:30
33:31
46:17
28:29
39:18
rsz_zrksplit2010.png
9. KOLO, 06.11.2021.

ŽRK SPLIT 2010 - RK SESVETE AGROPROTEINKA

23:31 (10:13)

Veronika Mamić, Lea Zetović (7/26), Lea Beličev (1/5); Magali Lujić (4), Mia Tupek (8 ), Mihaela Bešen (1), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš, Lucija Cvitanović (8 ), Lucija Krezo, Mia Brkić (2), Nika Gavrilović (1), Nera Gunjević, Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina (7)

rsz_sesvete.png
ŽRK OSIJEK
ŽRK BJELOVAR
ŽRK TROGIR 58
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK UMAG
RK DALMATINKA
- ŽRK ZRINSKI
- RK LOKOMOTIVA
- RK TREŠNJEVKA
- RK PODRAVKA
- ŽRK KOKA
- RK ZELINA
25:33
21:29
23:35
22:35
32:32
34:23
10. KOLO, 13.11.2021.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK TROGIR

35:23 (15:11)

Veronika Mamić, Lea Zetović, Lea Beličev; Katja Marić, Magali Lujić (4), Mia Tupek (10), Mihela Bešen (5), Magdalena Janković Miloš (2), Lucija Cvitanović (3), Lucija Krezo, Mia Brkić (2), Nika Gavrilović (1), Nera Gunjević (1), Sara Jukić (6), Lana Jurina (1)

rsz_sesvete.png
rsz_trogir.png
ŽRK ZRINSKI
ŽRK KOKA
RK PODRAVKA
RK TREŠNJEVKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK OSIJEK
- RK ZELINA
- RK DALMATINKA
- ŽRK UMAG
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK BJELOVAR
27:21
27:23
33:22
29:27
34:19
21:25
11. KOLO, 26.01.2022.

ŽRK DUGO SELO '55 - RK SESVETE AGROPROTEINKA

26:18 (10:10)

Veronika Mamić, Lea Zetović (11/32), Lea Beličev (1/6); Magali Lujić (5), Mia Tupek (4), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš, Lucija Cvitanović, Lucija Krezo, Mia Brkić (2), Nika Gavrilović (3), Nera Gunjević, Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina (4), Katja Hunjadi

rsz_dugoselo.png
rsz_sesvete.png
ŽRK BJELOVAR
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK TROGIR 58
ŽRK UMAG
RK DALMATINKA
RK ZELINA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK OSIJEK
- RK LOKOMOTIVA
- RK TREŠNJEVKA
- RK PODRAVKA
- ŽRK KOKA
26:23
33:29
16:36
37:28
22:27
19:25
12. KOLO, 22.01.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK UMAG

31:26 (14:11)

Veronika Mamić, Lea Zetović (5/10), Lea Beličev (13/33); Magali Lujić (2), Mia Tupek (7), Ana Grlić (2), Lucija Cvitanović (4), Lucija Krezo (7), Mia Brkić (2), Nika Gavrilović (3), Nera Gunjević, Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina (4), Katja Hunjadi

rsz_sesvete.png
rsz_Žrk_umag.png
ŽRK ZRINSKI
RK PODRAVKA
RK TREŠNJEVKA
RK LOKOMOTIVA
ŽRK OSIJEK
ŽRK BJELOVAR
- ŽRK KOKA
- RK ZELINA
- RK DALMATINKA
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK TROGIR 58
- ŽRK SPLIT 2010
28:24
43:16
25:30
33:18
33:28
30:27
13. KOLO, 05.02.2022.

RK DALMATINKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

29:25 (12:11)

Lea Zetović (2/8), Lea Beličev (2/25); Mia Tupek (5), Mihaela Bešen (2), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš, Lucija Cvitanović, Lucija Krezo (2), Mia Brkić (2), Nika Gavrilović (4), Nera Gunjević (4), Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina (6), Katja Hunjadi

dalmatinka.png
rsz_sesvete.png
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK TROGIR 58
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK UMAG
RK ZELINA
ŽRK KOKA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK OSIJEK
- RK LOKOMOTIVA
- RK TREŠNJEVKA
- RK PODRAVKA
30:24
23:26
30:27
20:38
22:23
28:32
14. KOLO, 12.02.2022.

RK ZELINA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

21:31 (11:14)

Lea Zetović (3/9), Lea Beličev (4/19); Magali Lujić (3), Mia Tupek (5), Mihaela Bešen (7), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš, Lucija Cvitanović (1), Lucija Krezo (1), Mia Brkić (2), Nika Gavrilović (2), Nera Gunjević, Katja Hunjadi, Dorotea Ćoraš, Sara Jukić (1), Lana Jurina (9)

rsz_zelina.png
rsz_sesvete.png
ŽRK ZRINSKI
ŽRK KOKA
RK DALMATINKA
ŽRK UMAG
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK TROGIR 58
- RK PODRAVKA
- RK TREŠNJEVKA
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK SPLIT 2010
19:29
27:21
13:30
32:26
33:23
21:34
15. KOLO, 19.02.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK KOKA

33:27 (16:15)

Lea Zetović (6/23), Lea Beličev (1/11); Magali Lujić (2), Mia Tupek (11), Mihaela Bešen (4), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš (1), Lucija Cvitanović (5), Lucija Krezo, Mia Brkić (3), Nika Gavrilović (1), Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina (6), Katja Hunjadi

rsz_sesvete.png
rsz_koka.png
ŽRK TROGIR 58
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK BJELOVAR
ŽRK OSIJEK
RK LOKOMOTIVA
RK TREŠNJEVKA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK UMAG
- RK DALMATINKA
- RK ZELINA
- RK PODRAVKA
28:25
34:25
33:25
29:25
39:19
21:38
16. KOLO, 25.02.2021.

RK PODRAVKA VEGETA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

30:22 (14:7)

Lea Zetović (15/45), Lea Beličev; Magali Lujić (4), Mia Tupek (4), Mihaela Bešen (3), Ana Grlić (1), Magdalena Janković Miloš (1), Lucija Cvitanović (3), Lucija Krezo (3), Mia Brkić, Nika Gavrilović (3), Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina, Katja Hunjadi

rsz_podravka.png
rsz_sesvete.png
ŽRK ZRINSKI
ŽRK KOKA
RK ZELINA
RK DALMATINKA
ŽRK UMAG
ŽRK DUGO SELO '55
- RK TREŠNJEVKA
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK TROGIR 58
26:26
20:33
24:24
22:27
26:30
25:21
17. KOLO, 12.03.2021.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK TREŠNJEVKA 

35:27 (13:14)

Lea Zetović (0/10), Lea Beličev (11/28); Magali Lujić, Mia Tupek (16), Mihaela Bešen (3), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš, Lucija Cvitanović (1), Lucija Krezo (2), Mia Brkić (6), Nika Gavrilović (2), Nera Gunjević, Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina (5), Katja Hunjadi

rsz_sesvete.png
rsz_trešnjevka.png
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK TROGIR 58
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK BJELOVAR
ŽRK OSIJEK
RK LOKOMOTIVA
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK UMAG
- RK DALMATINKA
- RK ZELINA
- ŽRK KOKA
- RK PODRAVKA
26:24
24:25
26:20
42:26
30:23
19:20
18. KOLO, 19.03.2022.

ŽRK ZRINSKI - RK SESVETE AGROPROTEINKA

29:32 (15:20)

Lea Zetović (0/12), Lea Beličev (5/22); Magali Lujić (3), Mia Tupek (6), Mihaela Bešen (3), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš (3), Lucija Cvitanović, Lucija Krezo (1), Mia Brkić (8 ), Nika Gavrilović (1), Nera Gunjević, Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina (7), Katja Hunjadi

rsz_zrinski.png
rsz_sesvete.png
RK TREŠNJEVKA
RK PODRAVKA
ŽRK KOKA
RK ZELINA
RK DALMATINKA
ŽRK UMAG
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK TROGIR 58
- ŽRK DUGO SELO '55
19:36
48:17
23:27
26:27
27:22
31:34
19. KOLO, 24.03.2022.

RK LOKOMOTIVA- RK SESVETE AGROPROTEINKA

36:27 (17:12)

Lea Zetović (4/7), Lea Beličev (10/41 obrane i 1 gol); Magali Lujić (2), Mia Tupek (6), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš (1), Lucija Krezo (2), Mia Brkić (2), Nika Gavrilović (8 ), Nera Gunjević (1), Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina (3), Katja Hunjadi (1)

rsz_lokomotiva.png
rsz_sesvete.png
ŽRK UMAG
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK TROGIR 58
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK BJELOVAR
ŽRK OSIJEK
- ŽRK ZRINSKI
- RK DALMATINKA
- RK ZELINA
- ŽRK KOKA
- RK PODRAVKA
- RK TREŠNJEVKA
26:22
30:32
29:26
26:26
18:33
32:30
20. KOLO, 02.04.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK OSIJEK

32:28 (14:13)

Lea Zetović (3/6), Lea Beličev (12/36); Magali Lujić (3), Mia Tupek (8), Mihaela Bešen (6), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš (1), Lucija Cvitanović, Lucija Krezo (1), Mia Brkić (2), Nika Gavrilović, Nera Gunjević, Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina (11), Katja Hunjadi

rsz_sesvete.png
rsz_osijek.png
ŽRK ZRINSKI
RK TREŠNJEVKA
RK PODRAVKA
ŽRK KOKA
RK ZELINA
RK DALMATINKA
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK TROGIR 58
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK UMAG
12:43
21:33
33:20
30:28
20:26
29:28
21. KOLO, 09.04.2022.

ŽRK BJELOVAR - RK SESVETE AGROPROTEINKA

31:30 (16:14)

Lea Zetović (0/2), Lea Beličev (15/44); Magali Lujić (6), Mia Tupek (4), Mihaela Bešen (2), Ana Grlić (2), Magdalena Janković Miloš (1), Lucija Cvitanović (2), Lucija Krezo (5), Mia Brkić (3), Nika Gavrilović (2), Nera Gunjević, Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina (3), Katja Hunjadi

80bjelovar.png
rsz_sesvete.png
RK DALMATINKA
ŽRK UMAG
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK TROGIR 58
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK OSIJEK
- ŽRK ZRINSKI
- RK ZELINA
- ŽRK KOKA
- RK PODRAVKA
- RK TREŠNJEVKA
- RK LOKOMOTIVA
27:23
26:26
30:23
23:32
30:29
26:36
22. KOLO, 13.04.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SPLIT 2010

33:30 (15:16)

Lea Zetović (0/18), Lea Beličev (5/17); Magali Lujić (3), Mia Tupek (8 ), Miahela Bešen (4), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš (4), Lucija Cvitanović, Lucija Krezo (7), Mia Brkić (3), Nika Gavrilović (1), NEra Gunjević, Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina (3), Katja Hunjadi

rsz_sesvete.png
rsz_zrksplit2010.png
ŽRK ZRINSKI
RK LOKOMOTIVA
RK TREŠNJEVKA
RK PODRAVKA
ŽRK KOKA
RK ZELINA
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK TROGIR 58
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK UMAG
- RK DALMATINKA
27:22
33:21
22:23
38:26
30:26
22:25
rsz_trogir.png
23. KOLO, 30.04.2022.

ŽRK TROGIR 58 - RK SESVETE AGROPROTEINKA

25:28 (13:12)

Lea Beličev (11/36), Veronika Mamić; Magali Lujić (2), Mia Tupek (10), Mihaela Bešen (2), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš (2), Lucija Cvitanović (1), Lucija Krezo (5), Mia Brkić (2), Nika Gavrilović (1), Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina (3), Katja Hunjadi

rsz_sesvete.png
RK ZELINA
RK DALMATINKA
ŽRK UMAG
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK SPLIT 2010
ŽRK BJELOVAR
- ŽRK ZRINSKI
- ŽRK KOKA
- RK PODRAVKA
- RK TREŠNJEVKA
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK OSIJEK
30:23
22:21
24:41
33:27
20:29
38:22
24. KOLO, 07.05.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK DUGO SELO '55

24:29 (12:14)

Lucija Rezo (0/2), Lea Beličev (11/38); Magali Lujić, Mia Tupek (3), Mihaela Bešen (2), Ana Grlić (3), Magdalena Janković Miloš (2), Lucija Cvitanović (1), Lucija Krezo (3), Mia Brkić (4), Nika Gavrilović (1), Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina (5), Katja Hunjadi

rsz_sesvete.png
rsz_dugoselo.png
ŽRK ZRINSKI
ŽRK OSIJEK
RK LOKOMOTIVA
RK TREŠNJEVKA
RK PODRAVKA
ŽRK KOKA
- ŽRK BJELOVAR
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK TROGIR 58
- ŽRK UMAG
- RK DALMATINKA
- RK ZELINA
22:29
37:31
42:26
0:10
36:23
37:22
rsz_Žrk_umag.png
25. KOLO, 20.05.2022.

ŽRK UMAG - RK SESVETE AGROPROTEINKA

27:33 (15:-15)

Lea Zetović (0/2), Lea Beličev (12/37); Magali Lujić (8), Mia Tupek, Mihaela Bešen (5), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš, Lucija Cvitanović (1), Lucija Krezo (3), Mia Brkić (5), Nika Gavrilović (4), Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina (7), Katja Hunjadi

rsz_sesvete.png
ŽRK KOKA
RK ZELINA
RK DALMATINKA
ŽRK DUGO SELO '55
ŽRK TROGIR 58
ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK ZRINSKI
- RK PODRAVKA
- RK TREŠNJEVKA
- RK LOKOMOTIVA
- ŽRK OSIJEK
- ŽRK BJELOVAR
38:24
26:35
10:0
19:32
30:28
33:32
26. KOLO, 28.05.2022.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK DALMATINKA

 

32:28 (14:17)

Lea Zetović (8/20), Lea Beličev (7/23); Magali Lujić, Mia Tupek (10), Mihaela Bešen (7), Ana Grlić, Magdalena Janković Miloš (6), Lucija Cvitanović (1), Lucija Krezo (4), Mia Brkić (3), Nika Gavrilović, Dorotea Ćoraš, Sara Jukić, Lana Jurina (1)

rsz_sesvete.png
dalmatinka.png
ŽRK ZRINSKI
ŽRK BJELOVAR
ŽRK OSIJEK
RK LOKOMOTIVA
RK TREŠNJEVKA
RK PODRAVKA
- ŽRK SPLIT 2010
- ŽRK TROGIR 58
- ŽRK DUGO SELO '55
- ŽRK UMAG
- RK ZELINA
- ŽRK KOKA
33:35
34:26
29:33
36:19
0:10
42:24
1. HRL SEZONA 2021./2022 KONAČNI POREDAK
1.hrl_tab_21_22_FINAL.png