MŽL '06 "SKUPINA A" - SEZONA 2019./2020.

 1. KRUG, 19./20.10.2019. (Domaćin: RK Sesvete) 

rsz_zelina.png

RK ZELINA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

16:14 (12:9)

Dora Mujakić, Lara Pudić; Sara Tatarević, Lorena Franjić (1), Ana Pehar (4), Iva Karaula, Antonija Grlić, Antonela Abaza (2), Leonnie Drezga Domanski (2), Nika Horvat, Valentina Baković (1), Paula Čolakić (2), Sara Domazet (1), Iva Kezić (1), Tamara Jukić

rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK RUGVICA

43:10 (24:2)

Ana Ječmenjak, Nikolina Tikvić, Marija Rezo; Sara Tatarević (2), Lorena Franjić (8), Iva Karaula (5), Matea Karamatić, Antonela Abaza (4), Leonnie Drezga Domanski, Nika Horvat, Lorena Križan (8), Sara Domazet (5), Iva Kezić (3), Lorena Osojnik (1), Ana Džalto (3), Tamara Jukić (4)

rugvica.png
DOMAĆIN
RUGVICA
ZELINA
TREŠNJEVKA
SESVETE
SAMOBOR
SLOGA
UDARNIK
GORICA
IVANIĆ
TRNINA
DUGO SELO
REZULTAT
13:14
16:14
8:20
43:10
9:29
-:-
5:18
-:-
-:-
20:21
14:12
GOST
TREŠNJEVKA
SESVETE
ZELINA
RUGVICA
UDARNIK
GORICA
SLOGA
SAMOBOR
TRNINA
DUGO SELO
IVANIĆ

2. KRUG, 2./3.11.2019. (Domaćin: RK Trešnjevka) 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SAMOBOR

21:20 (11:9)

rsz_samobor.png
rsz_sloga.png

ŽRK SLOGA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

6:17 (1:10)

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
LOKOMOTIVA (1)
LOKOMOTIVA (2)
IVANIĆ
DUGO SELO
TREŠNJEVKA
SESVETE
SAMOBOR
SLOGA
TRNINA
RUGVICA
ZELINA
REZULTAT
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
21:20
-:-
6:17
-:-
-:-
-:-
GOST
IVANIĆ
DUGO SELO
LOKOMOTIVA (2)
LOKOMOTIVA (1)
SLOGA
SAMOBOR
TREŠNJEVKA
SESVETE
RUGVICA
ZELINA
TRNINA

3. KRUG, 9./10.11.2019. (Domaćin: ŽRK Gorica)  

rsz_gorica.png

ŽRK GORICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

4:24 (3:11)

Dora Mujakić, Marija Rezo; Sara Tatarević (2), Lorena Franjić (2), Ana Pehar (4), Matea Karamatić, Antonija Grlić, Antonela Abaza (1), Leonnie Drezga Domanski, Valentina Baković (4), Lorena Križan (1), Paula Čolakić, Sara Domazet (1), Iva Kezić (3), Ana Džalto (1), Tamara Jukić (5)

rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK UDARNIK

28:6 (15:1)

Dora Mujakić, Ana Ječmenjak, Nikolina Tikvić; Sara Tatarević (5), Ana Pehar (4), Antonija Grlić (1), Antonela Abaza (5), Leonnie Drezga Domanski (1), Valentina Baković, Lorena Križan (2), Paula Čolakić (2), Lara Valentić (1), Iva Kezić (3), Lorena Osojnik (1), Ana Džalto, Tamara Jukić (3)

rsz_udarnik.png
DOMAĆIN
ZELINA
RUGVICA
LOKOMOTIVA (2)
LOKOMOTIVA (1)
GORICA
UDARNIK
SESVETE
TREŠNJEVKA
SAMOBOR
TRNINA
SLOGA
REZULTAT
-:-
-:-
-:-
-:-
4:24
-:-
28:6
-:-
-:-
-:-
-:-
GOST
LOKOMOTIVA (2)
LOKOMOTIVA (1)
RUGVICA
ZELINA
SESVETE
TREŠNJEVKA
UDARNIK
GORICA
TRNINA
SLOGA
SAMOBOR

4. KRUG, 7./8.12.2019. 

DOMAĆIN
LOKOMOTIVA (1)
LOKOMOTIVA (2)
SLOGA
SAMOBOR
DUGO SELO
IVANIĆ
ZELINA
RUGVICA
UDARNIK
GORICA
TRNINA
REZULTAT
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
GOST
SLOGA
SAMOBOR
LOKOMOTIVA (2)
LOKOMOTIVA (1)
RUGVICA
ZELINA
DUGO SELO
IVANIĆ
TRNINA
UDARNIK
GORICA
rsz_trešnjevka.png

RK TREŠNJEVKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

8:25 (4:12)

Dora Mujakić, Ana Ječmenjak, Nikolina Tikvić; Sara Tatarević (2), Ana Pehar (5), Iva Karaula, Matea Karamatić, Antonija Grlić (4), Antonela Abaza (4), Leonnie Drezga Domanski (3), Nika Horvat, Valentina Baković (3), Lorena Križan (4), Ana Džalto

rsz_sesvete.png

5. KRUG, 1./2.2.2020. (Domaćin: RK Sesvete)  

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK TRNINA

26:23 (13:14)

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo; Sara Tatarević, Ana Pehar (3), Iva Karaula, Matea Karamatić, Antonija Grlić, Antonela Abaza (7), Leonnie Drezga Domanski (5), Nika Horvat, Valentina Baković (3), Lorena Križan (8), Ana Džalto

rsz_trnina.png
DOMAĆIN
SAMOBOR
SLOGA
IVANIĆ
DUGO SELO
GORICA
UDARNIK
LOKOMOTIVA (1)
LOKOMOTIVA (2)
TREŠNJEVKA
SESVETE
TRNINA
REZULTAT
-:-
-:-
-:-
-:-
12:33
7:30
33:6
26:15
8:25
26:23
21:19
GOST
IVANIĆ
DUGO SELO
SLOGA
SAMOBOR
LOKOMOTIVA (2)
LOKOMOTIVA (1)
GORICA
UDARNIK
SESVETE
TRNINA
TREŠNJEVKA
rsz_lokomotiva.png

RK LOKOMOTIVA (1) - RK SESVETE AGROPROTEINKA

25:18 (12:8)

rsz_sesvete.png

6. KRUG, 15./16.2.2020. (Domaćin: RK Lokomotiva)  

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LOKOMOTIVA (2)

32:9 (16:6)

rsz_lokomotiva.png
DOMAĆIN
LOKOMOTIVA (1)
LOKOMOTIVA (2)
TREŠNJEVKA
SESVETE
IVANIĆ
DUGO SELO
UDARNIK
GORICA
ZELINA
RUGVICA
SLOGA
SAMOBOR
REZULTAT
25:18
-:-
16:25
32:9
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
GOST
SESVETE
TREŠNJEVKA
LOKOMOTIVA (1)
LOKOMOTIVA (2)
UDARNIK
GORICA
DUGO SELO
IVANIĆ
SLOGA
SAMOBOR
RUGVICA
ZELINA
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK DUGO SELO

18:13 (8:5)

Dora Mujakić, Lara Pudić; Sara Tatarević, Lorena Franjić, Ana Pehar (3), Iva Karaula, Matea Karamatić, Antonija Grlić (3), Antonela Abaza (6), Leonnie Drezga Domanski (2), Valentina Baković, Lorena Križan (2), Paula Čolakić (2), Sara Domazet, Tamara Jukić

rsz_dugoselo.png

7. KRUG, 29.2./1.3.2020. (Domaćin: RK Trešnjevka)  

rsz_ivanić.png

ŽRK IVANIĆ - RK SESVETE AGROPROTEINKA

5:40 (2:18)

Dora Mujakić, Lara Pudić; Sara Tatarević (5), Lorena Franjić (7), Ana Pehar (1), Matea Karamatić (3), Antonija Grlić (3), Antonela Abaza (3), Leonnie Drezga Domanski (1), Valentina Baković (2), Lorena Križan (5), Paula Čolakić (2), Sara Domazet (1), Iva Kezić (4), Tamara Jukić (3)

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
GORICA
UDARNIK
ZELINA
RUGVICA
SESVETE
TREŠNJEVKA
DUGO SELO
IVANIĆ
LOKOMOTIVA (1)
TRNINA
LOKOMOTIVA (2)
REZULTAT
odg.
odg.
odg.
odg.
18:13
21:13
25:22
5:40
25:18
33:23
9:40
GOST
ZELINA
RUGVICA
UDARNIK
GORICA
DUGO SELO
IVANIĆ
TREŠNJEVKA
SESVETE
TRNINA
LOKOMOTIVA (2)
LOKOMOTIVA (1)