1. HRL U-14 "REGIJA 3" - SEZONA 2021./2022.

rsz_sesvete.png

1. kolo

17.10.2021. SD Gimnazije Sesvete

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LOKOMOTIVA

23:29 (13:11)

Sara Komušar, Mihaela Pijetlović; Petra Kutleša, Ivona Šulentić (1), Matea Karamatić, Matea Koska (7), Riva Lukrecija Maršić, Paola Korman, Josipa Jonjić (3), Mia Hajsek (1), Barbara Dalmatin (3), Iva Bošnjak, Iva Kezić (4), Lucija Novak (4)

rsz_lokomotiva.png
rsz_sesvete.png
rsz_karlovac.png
rsz_sesvete.png
zrk_murvica.png
rsz_sesvete.png
rsz_omišalj.png
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
rugvica.png
rsz_sesvete.png
rsz_udarnik.png
rsz_sesvete.png
porec.png
rsz_sesvete.png
zrk_gospic.png
rsz_sesvete.png
zrk_ivanic.png

2. kolo

14.11.2021. Ogulin

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK OGULIN

40:28 (19:16)

Sara Komušar, Mihaela Pijetlović; Petra Kutleša (3), Ivona Šulentić, Mia Mušić, Nika Kuhar, Matea Koska (4), Mia Hajsek (3), Ema Pavlek, Barbara Dalmatin (10), Marija Stipić (2), Iva Bošnjak (5), Iva Kezić (9), Ana Džalto (4)

ŽRK KARLOVAC - RK SESVETE AGROPROTEINKA

29:38 (16:21)

Sara Komušar, Mihaela Pijetlović; Petra Kutleša, Ivona Šulentić (3), Mia Mušić, Nika Kuhar, Matea Koska (6), Paola Korman, Mia Hajsek (5), Ema Pavlek, Barbara Dalmatin (7), Marija Stipić (2), Iva Bošnjak (2), Iva Kezić (6), Ana Džalto (7)

3. kolo

05.12.2021. Sesvete

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK RUDAR LABIN

30:20 (14:10)

Mihaela Pijetlović; Ivona Šulentić, Petra Kutleša, Matea Koska (7), Riva Lukrecija Maršić (1), Paola Korman, Josipa Jonjić (3), Mia Hajsek, Barbara Dalmatin (5), Marija Stipić (4), Iva Bošnjak, Iva Kezić (6), Ana Džalto (4)

ŽRK MURVICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

9:38 (5:19)

Mihaela Pijetlović; Ivona Šulentić (1), Petra Kutleša (1), Matea Koska (11), Riva Lukrecija Maršić (1), Paola Korman (1), Josipa Jonjić (2), Mia Hajsek (2), Barbara Dalmatin (6), Marija Stipić, Iva Bošnjak (2), Iva Kezić (6), Ana Džalto (5)

4. kolo

12.12.2021. Rab

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK RAB

31:26 (15:15)

Kaja Mesić, Mihaela Pijetlović; Ivona Šulentić, Mia Mušić, Nika Kuhar, Petra Kutleša, Matea Koska (10), Riva Lukrecija Maršić, Paola Korman, Josipa Jonjić (4), Mia Hajsek, Barbara Dalmatin (7), Marija Stipić (2), Iva Bošnjak (1), Iva Kezić (6), Ana Džalto (1)

ŽRK OMIŠALJ - RK SESVETE AGROPROTEINKA

26:29 (11:13)

Kaja Mesić, Mihaela Pijetlović; Ivona Šulentić, Mia Mušić, Nika Kuhar, Petra Kutleša, Matea Koska (6), Riva Lukrecija Maršić, Paola Korman, Josipa Jonjić (5), Mia Hajsek, Barbara Dalmatin (3), Marija Stipić (2), Iva Bošnjak, Iva Kezić (6), Ana Džalto (7)

5. kolo

09.01.2022. Zagreb

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK LIBURNIJA OPATIJA

29:19 (14:11)

Sara Komušar, Mihaela Pijetlović; Ivona Šulentić, Petra Kutleša, Matea Koska (7), Riva Lukrecija Maršić, Paola Korman, Josipa Jonjić (2), Mia Hajsek, Marija Stipić (9), Iva Bošnjak (2), Iva Kezić (9), Ana Džalto

ŽRK ZAMET - RK SESVETE AGROPROTEINKA

21:20 (11:9)

Sara Komušar, Mihaela Pijetlović; Petra Kutleša, Ivona Šulentić, Matea Koska (5), Riva Lukrecija Maršić, Paola Korman, Josipa Jonjić (1), Mia Hajsek, Marija Stipić (6), Iva Bošnjak (4), Iva Kezić (4)

6. kolo

15.01.2022. Sesvete

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK ZELINA

21:28 (9:13)

Kaja Mesić, Sara Komušar; Ivona Šulentić, Mia Mušić, Nika Kuhar, Petra Kutleša, Matea Koska (3), Riva Lukrecija Maršić (1), Paola Korman, Josipa Jonjić (4), Mia Hajsek, Barbara Dalmatin (5), Marija Stipić (3), Iva Bošnjak, Ana Džalto (5)

ŽRK DRENAK- RK SESVETE AGROPROTEINKA

12:41 (7:22)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Mia Mušić (1), Nika Kuhar (1), Riva Lukrecija Maršić (4), Mia Hajsek (5), Barbara Dalmatin (12), Marija Stipić (1), Iva Bošnjak (6), Iva Kezić (4), Ana Džalto (7)

 

8. kolo

13.02.2022. Zagreb, Kutija Šibica

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK TREŠNJEVKA

22:22 (15:10)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić, Petra Kutleša, Matea Koska (2), Riva Lukrecija Maršić, Paola Korman, Josipa Jonjić (3), Mia Hajsek, Barbara Dalmatin (9), Marija Stipić (3), Iva Bošnjak, Iva Kezić (2), Ana Džalto (3)

ŽRK RUGVICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

23:35 (13:17)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić (1), Petra Kutleša, Matea Koska (10), Riva Lukrecija Maršić, Paola Korman (1), Josipa Jonjić (4), Mia Hajsek (3), Barbara Dalmatin (9), Marija Stipić (2), Iva Bošnjak (1), Iva Kezić (1), Ana Džalto (3)

9. kolo

13.03.2022. Zagreb, Dom sportova

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SAMOBOR

33:23 (19:9)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić, Matea Koska (8 ), Riva Lukrecija Maršić, Petra Kutleša, Mia Hajsek, Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić (9), Marija Stipić (7), Iva Bošnjak, Iva Kezić (8), Ana Džalto (1)

ŽRK UDARNIK- RK SESVETE AGROPROTEINKA

14:30 (6:20)

Mihaela Pijetlović; Ivona Šulentić, Matea Koska (5), Riva Lukrecija Maršić (2), Petra Kutleša, Paola Korman (2), Mia Hajsek (1), Barbara Dalmatin (4), Josipa Jonjić (5), Marija Stipić (2), Iva Bošnjak (1), Iva Kezić (8), Ana Džalto

10. kolo

14.04.2022. Umag, SD Stella Maris

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK UMAG

27:24 (13:12)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Dalia Krsnik (1), Ivona Šulentić (1), Mia Mušić, Matea Koska (2), Riva Lukrecija Maršić, Petra Kutleša (2), Paola Korman, Mia Hajsek (2), Barbara Dalmatin (2), Josipa Jonjić (5), Marija Stipić, Iva Bošnjak, Iva Kezić (7), Ana Džalto (5)

ŽRK POREČ - RK SESVETE AGROPROTEINKA

10:29 (9:18)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Dalia Krsnik, Ivona Šulentić, Mia Mušić, Matea Koska (6), Riva Lukrecija Maršić, Petra Kutleša, Paola Korman, Mia Hajsek (1), Barbara Dalmatin (1), Josipa Jonjić (3), Marija Stipić (8 ), Iva Bošnjak (3), Iva Kezić (4), Ana Džalto (3)

11. kolo

03.04.2022. Otočac

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK VINODOL

24:20 (13:9)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić, Mia Mušić, Nika Kuhar, Matea Koska (7), Riva Lukrecija Maršić, Petra Kutleša, Paola Korman, Mia Hajsek (1), Barbara Dalmatin (2), Josipa Jonjić (2), Marija Stipić (6), Iva Bošnjak, Iva Kezić (1), Ana Džalto (5)

ŽRK GOSPIĆ - RK SESVETE AGROPROTEINKA

23:40 (15:25)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić (2), Mia Mušić (1), Nika Kuhar, Matea Koska (9), Riva Lukrecija Maršić (4), Petra Kutleša (2), Paola Korman (1), Mia Hajsek (3), Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić (2), Marija Stipić (3), Iva Bošnjak (3), Iva Kezić (5), Ana Džalto (5)

12. kolo

24.04.2022. SD Gimnazije Sesvete, Sesvete

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK DUGO SELO '55

36:18 (19:8)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić (1), Mia Mušić, Matea Koska (13), Riva Lukrecija Maršić (1), Paola Korman, Mia Hajsek (1), Barbara Dalmatin (1), Josipa Jonjić (2), Marija Stipić (8), Iva Bošnjak (4), Iva Kezić (4), Ana Džalto (1)

ŽRK IVANIĆ - RK SESVETE AGROPROTEINKA

21:22 (11:11)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić, Mia Mušić, Matea Koska (9), Riva Lukrecija Maršić (2), Paola Korman, Mia Hajsek (1), Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić, Marija Stipić (5), Iva Bošnjak, Iva Kezić (3), Ana Džalto (2)

1. HRL U14, REGIJA 3, SEZONA 2021./2022.

TABLICA

rsz_sesvete.png
zrk_ogulin.png
rsz_sesvete.png
rsz_žrk_rudar_labin.png
rsz_rab.png
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
rsz_zelina.png
rsz_sesvete.png
rsz_trešnjevka.png
rsz_sesvete.png
rsz_samobor.png
rsz_sesvete.png
rsz_Žrk_umag.png
rsz_sesvete.png
vinodol.png
rsz_sesvete.png
rsz_dugoselo.png
rsz_sesvete.png
1.HRL_u12_regija3_fin_tab.png
1. HRL U14, SEZONA 2021./2022.
ZAVRŠNICA, POREČ 5. - 8.5.2022.


SKUPINA A
1. kolo, 5.5.2022.
ŽRK SINJ - RK LIBURNIJA OPATIJA 17:11
RK TREŠNJEVKA - ŽRK 1234 VIROVITICA 13:13

2. kolo, 6.5.2022.
RK LIBURNIJA OPATIJA - ŽRK 1234 VIROVITICA 20:11
ŽRK SINJ - RK TREŠNJEVKA 15:9

3. kolo, 6.5.2022.
RK TREŠNJEVKA - RK LIBURNIJA OPATIJA 13:12
ŽRK 1234 VIROVITICA - ŽRK SINJ 10:21

SKUPINA B
1. kolo, 5.5.2022.
ŽRK ZRINSKI - ŽRK ĐURĐEVAC 18:12

RK DUGOPOLJE - RK SESVETE AGROPROTEINKA 25:19 (13:11) 

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić, Mia Mušić, Nika Kuhar, Matea Koska (4), Riva Lukrecija Maršić, Petra Kutleša, Paola Korman, Mia Hajsek, Barbara Dalmatin (4), Josipa Jonjić (5), Marija Stipić (4), Iva Bošnjak, Iva Kezić (2), Ana Džalto
Najbolja igrača u našem timu: Marija Stipić

2. kolo, 6.5.2022.
ŽRK ZRINSKI - RK DUGOPOLJE 18:24

ŽRK ĐURĐEVAC - RK SESVETE AGROPROTEINKA 15:27 (5:13)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić, Mia Mušić, Nika Kuhar, Matea Koska (6), Riva Lukrecija Maršić (1), Petra Kutleša (1), Paola Korman, Mia Hajsek, Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić, Marija Stipić (7), Iva Bošnjak (4), Iva Kezić (4), Ana Džalto (4)
Najbolja igrača u našem timu: Iva Kezić


3. kolo, 6.5.2022.
RK DUGOPOLJE - ŽRK ĐURĐEVAC 21:17

RK SESVETE AGROPROTEINKA -ŽRK ZRINSKI 21:17 (12:10)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić, Mia Mušić, Nika Kuhar, Matea Koska (4), Riva Lukrecija Maršić, Petra Kutleša, Paola Korman, Mia Hajsek (1), Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić (4), Marija Stipić (1), Iva Bošnjak (5), Iva Kezić (5), Ana Džalto (1)
Najbolja igrača utakmice u našoj ekipi: Iva Bošnjak


SKUPINA C
1. kolo, 5.5.2022.
ŽRK ĐAKOVO - ŽRK SLATINA 16:19
RK LOKOMOTIVA - RK DALMATINKA 21:22 

2. kolo, 6.5.2022.
ŽRK SLATINA - RK DALMATINKA 11:23
ŽRK ĐAKOVO - RK LOKOMOTIVA 12:28

3. kolo, 6.5.2022.
RK LOKOMOTIVA - ŽRK SLATINA 27:20
RK DALMATINKA - ŽRK ĐAKOVO 17:6

SKUPINA D
1. kolo, 5.5.2022.
RK ZELINA - ŽRK SAMOBOR 14:22
RK PODRAVKA - RK PETASON VRANJIC 18:19

2. kolo, 6.5.2022.
ŽRK SAMOBOR - RK PETASON VRANJIC 19:14
RK ZELINA - RK PODRAVKA 20:21

3. kolo, 6.5.2022.
RK PODRAVKA - ŽRK SAMOBOR 22:24
RK PETASON VRANJIC - RK ZELINA 17:21

POLUFINALNA SKUPINA 1
4. kolo, 7.5.2022.
RK DUGOPOLJE- RK TREŠNJEVKA 19:11

ŽRK SINJ - RK SESVETE AGROPROTEINKA 21:16 (13:10)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić, Mia Mušić, Nika Kuhar, Matea Koska (4), Riva Lukrecija Maršić (1), Petra Kutleša, Paola Korman, Mia Hajsek, Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić (3), Marija Stipić (2), Iva Bošnjak, Iva Kezić (3), Ana Džalto (3)
Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Ana Džalto


5. kolo, 7.5.2022.
RK DUGOPOLJE - ŽRK SINJ 17:15

RK TREŠNJEVKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA 20:20 (11:11)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić, Mia Mušić, Nika Kuhar, Matea Koska (5), Riva Lukrecija Maršić (1), Petra Kutleša, Paola Korman, Mia Hajsek, Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić (3), Marija Stipić (1), Iva Bošnjak (5), Iva Kezić (3), Ana Džalto (2)
Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Matea Koska

POLUFINALNA SKUPINA 2
4. kolo, 7.5.2022.
ŽRK SAMOBOR - RK LOKOMOTIVA 23:31
RK DALMATINKA - RK ZELINA 19.13

5. kolo, 7.5.2022.
ŽRK SAMOBOR - RK DALMATINKA 24:20
RK LOKOMOTIVA - RK ZELINA 15:18

SKUPINA ZA POREDA 1
4. kolo, 7.5.2022.
RK LIBURNIJA OPATIJA - ŽRK ĐURĐEVAC 24:18
ŽRK ZRINSKI - ŽRK 1234 VIROVITICA 19:18

5. kolo, 7.5.2022.
ŽRK 1234 VIROVITICA - ŽRK ĐURĐEVAC 12:31
ŽRK ZRINSKI - RK LIBURNIJA OPATIJA 20:12

SKUPINA ZA POREDAK 2
4. kolo, 7.5.2022.
ŽRK SLATINA - RK PETASON VRANIC 21:25
RK PODRAVKA - ŽRK ĐAKOVO 21:15

5. kolo, 7.5.2022.
ŽRK ĐAKOVO - RK PETASON VRANJIC 21:22
RK PODRAVKA - ŽRK SLATINA 29:19

8.5.2022
UTAKMICA ZA 15.-16. MJESTO
ŽRK 1234 VIROVITICA  - ŽRK ĐAKOVO 12:14

UTAKMICA ZA 13.-14. MJESTO
ŽRK ĐURĐEVAC - ŽRK SLATINA 24:15

UTAKMICA ZA 11.-12. MJESTO
RK LIBURNIJA OPATIJA - RK PODRAVKA 18:23

UTAKMICA ZA 9.-10. MJESTO
ŽRK ZRINSKI - RK PETASON VRANJIC 19:23

UTAKMICA ZA 7.-8. MJESTO
RK TREŠNJEVKA - RK LOKOMOTIVA 18:17

UTAKMICA ZA 5.-6. MJESTO
RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK ZELINA 16:19 (10:11)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić (1), Mia Mušić, Nika Kuhar, Matea Koska (6), Riva Lukrecija Maršić (2), Petra Kutleša, Paola Korman (1), Mia Hajsek, Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić, Marija Stipić (1), Iva Bošnjak (5), Iva Kezić, Ana Džalto 
Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Josipa Jonjić


POLUFINALE
ŽRK SAMOBOR - ŽRK SINJ 14.18
RK DUGOPOLJE - RK DALMATINKA 20:17

UTAKMICA ZA 3.-4. MJESTO
RK DALMATINKA - ŽRK SAMOBOR 19:18

FINALE
RK DUGOPOLJE - ŽRK SINJ 17:11

KONAČAN POREDAK
1. RK DUGOPOLJE
2. ŽRK SINJ
3. RK DALMATINKA, PLOČE
4. ŽRK SAMOBOR
5. RK ZELINA
6. RK SESVETE AGROPROTEINKA
7. RK TREŠNJEVKA, ZAGREB
8. RK LOKOMOTIVA, ZAGREB
9. RK PETASON VRANJIC
10. ŽRK ZRINSKI, ČAKOVEC
11. RK PODRAVKA, KOPRIVNICA
12. RK LIBURNIJA OPATIJA
13. ŽRK ĐURĐEVAC
14. ŽRK SLATINA
15. ŽRK ĐAKOVO
16. ŽRK 1234 VIROVITICA

NAJBOLJA SEDMORKA
VRATARKA: Ema Žunko, RK Trešnjevka
LIJEVO KRILO: Maja Koščec, RK Zelina
DESNO KRILO: Rahela Varga, ŽRK Zrinski
KRUŽNA NAPADAČICA: Nika Nejašmić, ŽRK Sinj
VANJSKA IGRAČICA: Gabrijela Rogošić, RK Dugopolje
VANJSKA IGRAČICA: Lana Crnčan, ŽRK Samobor,
VANJSKA IGRAČICA: Lucija Radanović, ŽRK Sinj
NAJBOLJA VRATARKA: Jelena Beljo, ŽRK Sinj
NAJBOLJA STRIJELKINJA: Tena Jurlina, 68 pogodaka, ŽRK Slatina
NAJBOLJA IGRAČICA: Gabrijela Milić, RK Dugopolje
NAJBOLJA OBRAMBENA IGRAČICA: Antea Jerković, RK Dalmatinka
rsz_zamet.png

ŽRK ZAMET - RK SESVETE AGROPROTEINKA

23:25 (12:10)

Elizabeta Vilček, Lea Zetović, Lucija Rezo; Ana Ićitović, Nera Gunjević (3), Lana Jurina (8), Kala Kosovac (3), Sara Jukić (4), Nika Gavrilović (5), Tia Nekoksa, Katja Marić (1), Lara Zovko, Magali Lujić, Lea Lalić (1), Marta Župančić, Rafaela Krilčić

rsz_sesvete.png

1. HMKRL - SEZONA 2019./2020.

 1. KRUG, 6.10.2019.  

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LIBURNIJA OPATIJA

20:20 (10:11)

Elizabeta Vilček, Lea Zetović, Lucija Rezo; Ana Ićitović (1), Nera Gunjević (2), Lana Jurina (1), Kala Kosovac (4), Sara Jukić (3), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (5), Tia Nekoksa, Katja Marić, Lara Zovko, Magali Lujić (3), Lea Lalić, Rafaela Krilčić (1)

rsz_liburnija.png
 
DOMAĆIN
TREŠNJEVKA
RUGVICA
SLOGA
SAMOBOR
POREČ
MURVICA
ZELINA
UDARNIK
ZAMET
LIBURNIJA
LOKOMOTIVA
SESVETE
RUDAR
ROVINJ
BUJE
UMAG
KARLOVAC
DUGO SELO
IVANIĆ
REZULTAT
15:14
15:8
19:23
15:24
23:17
23:16
27:13
16:26
23:25
21:28
28:31
20:20
22:15
17:24
17:17
21:12
14:20
23:16
17:24
GOST
SLOGA
SAMOBOR
RUGVICA
TREŠNJEVKA
ZELINA
UDARNIK
MURVICA
POREČ
SESVETE
LOKOMOTIVA
ZAMET
LIBURNIJA
UMAG
BUJE
RUDAR
ROVINJ
DUGO SELO
IVANIĆ
KARLOVAC

2. KRUG, 3.11.2019. 

porec.png

Domaćin ŽRK Poreč, 22.3.2020.

ŽRK POREČ - RK SESVETE AGROPROTEINKA

-:-

rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png

Domaćin ŽRK Poreč, 22.3.2020.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK MURVICA

-:-

rsz_murvica.png
DOMAĆIN
DUGO SELO
IVANIĆ
SAMOBOR
SLOGA
RUGVICA
TREŠNJEVKA
UDARNIK
ZELINA
POREČ
MURVICA
LOKOMOTIVA
SESVETE
LIBURNIJA
ZAMET
RUDAR
ROVINJ
KARLOVAC
BUJE
UMAG
REZULTAT
22:16
13:18
18:22
19:21
15:12
16:10
15:16
19:21
-:-
-:-
-:-
-:-
30:11
26:16
9:17
11:29
17:22
19:17
15:24
GOST
SAMOBOR
SLOGA
IVANIĆ
DUGO SELO
ZELINA
UDARNIK
RUGVICA
TREŠNJEVKA
SESVETE
LOKOMOTIVA
POREČ
MURVICA
ROVINJ
RUDAR
LIBURNIJA
ZAMET
BUJE
UMAG
KARLOVAC

3. KRUG, 15.12.2019. 

rugvica.png

ŽRK RUGVICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

20:18 (10:10)

rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK TREŠNJEVKA

27:20 (15:10)

rsz_trešnjevka.png
DOMAĆIN
IVANIĆ
DUGO SELO
UDARNIK
ZELINA
RUGVICA
TREŠNJEVKA
SESVETE
LOKOMOTIVA
MURVICA
POREČ
ROVINJ
RUDAR
BUJE
UMAG
SLOGA
SAMOBOR
KARLOVAC
ZAMET
LIBURNIJA
REZULTAT
23:17
19:15
17:28
15:13
20:18
15:28
27:20
23:19
23:16
17:12
13:35
22:18
19:20
7:19
17:16
24:19
8:29
27:14
20:16
GOST
UDARNIK
ZELINA
DUGO SELO
IVANIĆ
SESVETE
LOKOMOTIVA
TREŠNJEVKA
RUGVICA
ROVINJ
RUDAR
POREČ
MURVICA
SAMOBOR
SLOGA
BUJE
UMAG
ZAMET
LIBURNIJA
KARLOVAC

4. KRUG 

rsz_ivanić.png

ŽRK IVANIĆ - RK SESVETE AGROPROTEINKA

-:-

rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK DUGO SELO 55

-:-

rsz_dugoselo.png
DOMAĆIN
IVANIĆ
DUGO SELO
LOKOMOTIVA
SESVETE
RUGVICA
TREŠNJEVKA
ROVINJ
RUDAR
POREČ
MURVICA
BUJE
UMAG
ZAMET
LIBURNIJA
UDARNIK
ZELINA
KARLOVAC
SLOGA
SAMOBOR
REZULTAT
-:-
-:-
-:-
-:-
16:10
29:13
13:25
15:25
21:14
14:21
15:20
17:21
20:13
22:15
9:16
15:21
17:14
21:10
22:19
GOST
SESVETE
LOKOMOTIVA
IVANIĆ
DUGO SELO
RUDAR
ROVINJ
RUGVICA
TREŠNJEVKA
UMAG
BUJE
POREČ
MURVICA
ZELINA
UDARNIK
ZAMET
LIBURNIJA
SLOGA
SAMOBOR
KARLOVAC

5. KRUG, 26.1.2020. 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SAMOBOR

34:14 (16:8)

Elizabeta Vilček, Lucija Rezo; Ana Ićitović (3), Lana Brnić (2), Nera Gunjević (1), Lana Jurina (7), Kala Kosovac (8), Sara Jukić (1), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (2), Tia Nekoksa (1), Lara Zovko (1), Magali Lujić (2), Lea Lalić (3), Marta Župančić (3)

rsz_samobor.png
rsz_sloga.png

ŽRK SLOGA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

16:27 (6:12)

Elizabeta Vilček, Lucija Rezo; Ana Ićitović (4), Lana Brnić (2), Nera Gunjević (3), Lana Jurina (4), Kala Kosovac (5), Sara Jukić (1), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (3), Tia Nekoksa, Lara Zovko (2), Magali Lujić (1), Lea Lalić (2), Marta Župančić

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
IVANIĆ
DUGO SELO
RUDAR
ROVINJ
TREŠNJEVKA
RUGVICA
BUJE
UMAG
POREČ
MURVICA
ZAMET
LIBURNIJA
LOKOMOTIVA
SESVETE
SAMOBOR
SLOGA
KARLOVAC
ZELINA
UDARNIK
REZULTAT
19:13
21:11
15:22
12:28
21:20
18:10
9:19
10:12
16:20
8:18
18:16
22:16
21:9
34:14
16:23
16:27
14:17
20:14
9:16
GOST
RUDAR
ROVINJ
DUGO SELO
IVANIĆ
BUJE
UMAG
RUGVICA
TREŠNJEVKA
LIBURNIJA
ZAMET
POREČ
MURVICA
SLOGA
SAMOBOR
LOKOMOTIVA
SESVETE
ZELINA
UDARNIK
KARLOVAC

6. KRUG, 2.2.2020. 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK RUDAR

20:13 (8:6)

Elizabeta Vilček, Lucija Rezo, Lea Zetović; Ana Ićitović (1), Nera Gunjević (3), Lana Jurina (4), Kala Kosovac (4), Sara Jukić, Nika Gavrilović (2), Katja Marić, Nikolina Grlić (1), Lara Zovko (1), Magali Lujić (1), Rafaela Krilčić (2)

rsz_žrk_rudar_labin.png
rsz_rovinj.png

ŽRK ROVINJ - RK SESVETE AGROPROTEINKA

12:36 (5:22)

Elizabeta Vilček, Lucija Rezo, Lea Zetović; Ana Ićitović (2), Nera Gunjević (2), Lana Jurina (2), Kala Kosovac (8), Sara Jukić (4), Nika Gavrilović, Katja Marić (8), Nikolina Grlić (1), Lara Zovko (4), Magali Lujić (2), Rafaela Krilčić (3)

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
DUGO SELO
IVANIĆ
BUJE
UMAG
TREŠNJEVKA
RUGVICA
LIBURNIJA
ZAMET
LOKOMOTIVA
SESVETE
ROVINJ
RUDAR
UDARNIK
ZELINA
SLOGA
SAMOBOR
KARLOVAC
POREČ
MURVICA
REZULTAT
19:9
14:13
11:33
12:20
12:20
16:16
16:15
21:11
30:7
20:13
12:36
19:26
20:13
22:13
18:9
18:31
19:19
22:17
17:19
GOST
UMAG
BUJE
DUGO SELO
IVANIĆ
ZAMET
LIBURNIJA
TREŠNJEVKA
RUGVICA
ROVINJ
RUDAR
SESVETE
LOKOMOTIVA
SAMOBOR
SLOGA
UDARNIK
ZELINA
POREČ
MURVICA
KARLOVAC

7. KRUG, 16.2.2020. 

rsz_lokomotiva.png

RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

18:20 (12:9)

Lea Zetović, Lucija Rezo; Ana Ićitović, Nera Gunjević (3), Lana Jurina, Kala Kosovac (3), Sara Jukić (1), Nika Gavrilović (1), Tia Nekoksa, Katja Marić (8), Nikolina Grlić, Lara Zovko (1), Magali Lujić (1), Lea Lalić (2), Marta Župančić, Rafaela Krilčić

rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK ŠR KARLOVAC

24:18 (8:12)

Lea Zetović, Lucija Rezo; Ana Ićitović, Nera Gunjević, Lana Jurina (2), Kala Kosovac (5), Sara Jukić (1), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (2), Tia Nekoksa, Katja Marić (5), Lara Zovko (1), Magali Lujić (7), Lea Lalić, Marta Župančić, Rafaela Krilčić (1)

rsz_karlovac.png
DOMAĆIN
DUGO SELO
IVANIĆ
ZAMET
LIBURNIJA
TREŠNJEVKA
RUGVICA
MURVICA
POREČ
ROVINJ
RUDAR
SLOGA
SAMOBOR
BUJE
UMAG
UDARNIK
ZELINA
KARLOVAC
LOKOMOTIVA
SESVETE
REZULTAT
17:13
19:21
15:18
21:17
25:26
20:16
19:23
17:23
9:25
15:11
13:11
17:20
14:20
19:17
18:25
23:10
19:28
18:20
24:18
GOST
LIBURNIJA
ZAMET
DUGO SELO
IVANIĆ
POREČ
MURVICA
TREŠNJEVKA
RUGVICA
SLOGA
SAMOBOR
RUDAR
ROVINJ
ZELINA
UDARNIK
BUJE
UMAG
LOKOMOTIVA
SESVETE
KARLOVAC

8. KRUG, 23.2.2020. 

rsz_Žrk_umag.png

ŽRK UMAG - RK SESVETE AGROPROTEINKA

6:25 (5:9)

Lucija Rezo, Lea Zetović; Ana Ićitović (1), Lana Brnić, Nera Gunjević, Lana Jurina (5), Kala Kosovac (5), Sara Jukić (2), Nika Gavrilović (3), Tia Nekoksa (1), Katja Marić (4), Lara Zovko (1), Magali Lujić (2), Lea Lalić, Marta Župančić (1), Rafaela Krilčić

rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK BUJE

33:18 (17:7)

Lucija Rezo, Lea Zetović; Ana Ićitović (2), Lana Brnić, Nera Gunjević (1), Lana Jurina (3), Kala Kosovac (3), Sara Jukić (1), Nika Gavrilović (6), Tia Nekoksa, Katja Marić (6), Lara Zovko (1), Magali Lujić (4), Lea Lalić (3), Marta Župančić (2), Rafaela Krilčić (1)

rsz_buje.png
DOMAĆIN
DUGO SELO
IVANIĆ
POREČ
MURVICA
ROVINJ
RUDAR
ZELINA
UDARNIK
LIBURNIJA
ZAMET
SAMOBOR
SLOGA
UMAG
BUJE
SESVETE
LOKOMOTIVA
KARLOVAC
RUGVICA
TREŠNJEVKA
REZULTAT
23:14
24:19
19:23
15:22
19:20
17:26
31:18
14:23
10:0
20:10
0:10
14:14
6:25
18:32
33:18
20:11
odg
odg
odg
GOST
MURVICA
POREČ
DUGO SELO
IVANIĆ
UDARNIK
ZELINA
ROVINJ
RUDAR
SAMOBOR
SLOGA
ZAMET
LIBURNIJA
SESVETE
LOKOMOTIVA
BUJE
UMAG
RUGVICA
TREŠNJEVKA
KARLOVAC

9. KRUG, 1.3.2020. (Domaćin: RK Zelina) 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK ZELINA

21:15 (12:8)

Lucija Rezo, Lea Zetović; Ana Ićitović, Nera Gunjević (2), Lana Jurina (10), Kala Kosovac (1), Sara Jukić (1), Nika Gavrilović, Katja Marić (2), Nikolina Grlić, Lara Zovko (3), Magali Lujić (1), Lea Lalić, Marta Župančić, Rafaela Krilčić (1)

rsz_zelina.png
rsz_udarnik.png

ŽRK UDARNIK - RK SESVETE AGROPROTEINKA

11:31 (4:13)

Lucija Rezo, Lea Zetović; Ana Ićitović (4), Nera Gunjević (1), Lana Jurina (4), Kala Kosovac (5), Sara Jukić (2), Nika Gavrilović (1), Katja Marić (6), Nikolina Grlić (2), Lara Zovko (1), Magali Lujić (3), Lea Lalić, Marta Župančić (2), Rafaela Krilčić

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
DUGO SELO
IVANIĆ
TREŠNJEVKA
RUGVICA
LOKOMOTIVA
SESVETE
UDARNIK
ZELINA
POREČ
MURVICA
SAMOBOR
SLOGA
ZAMET
LIBURNIJA
UMAG
BUJE
KARLOVAC
ROVINJ
RUDAR
REZULTAT
21:13
16:19
19:16
11:20
20:9
21:15
11:31
16:19
20:11
20:16
16:21
15:16
21:18
21:7
14:25
15:19
23:7
7:26
16:16
GOST
TREŠNJEVKA
RUGVICA
IVANIĆ
DUGO SELO
UDARNIK
ZELINA
SESVETE
LOKOMOTIVA
SAMOBOR
SLOGA
MURVICA
POREČ
BUJE
UMAG
ZAMET
LIBURNIJA
ROVINJ
RUDAR
KARLOVAC