1. HRLD "A" - ZAVRŠNICA - SEZONA 2017./2018.

GRUPE

GRUPA "A"
GRUPA "B"
GRUPA "C"
GRUPA "D"
METKOVIĆ
DUGO SELO
LOKOMOTIVA
IVANIĆ
PODRAVKA
LIBURNIJA
OMIŠALJ
KOKA
SENIA
RADNIK
PETASON VRANJIC
SESVETE AGROPROTEINKA
SISAK
SPLIT 2010
RUGVICA
TROGIR
ZAMET
ZRINSKI
ŽARK SPLIT
TVIN

GRUPA "A" - REZULTATI

Domaćin
Gost
Rezultat
SISAK
PODRAVKA
9:18
SENIA
ZAMET
8:15
METKOVIĆ
SENIA
6:15
PODRAVKA
ZAMET
17:13
SISAK
METKOVIĆ
11:15
PODRAVKA
SENIA
18:20
ZAMET
SISAK
16:14
PODRAVKA
METKOVIĆ
17:10
SENIA
SISAK
13:8
METKOVIĆ
ZAMET
12:12

GRUPA "A" - TABLICA

P
EKIPA
PO
NE
IZ
+/-
BOD
1
SENIA
3
0
1
+9
6
2
PODRAVKA
3
0
1
+18
6
3
ZAMET
2
1
1
+5
5
4
METKOVIĆ
1
1
2
-12
3
5
SISAK
0
0
4
-20
0

GRUPA "B" - REZULTATI

Domaćin
Gost
Rezultat
RADNIK
DUGO SELO
11:19
ZRINSKI
LIBURNIJA
12:13
SPLIT 2010
ZRINSKI
19:12
DUGO SELO
LIBURNIJA
14:11
RADNIK
SPLIT 2010
9:21
DUGO SELO
ZRINSKI
20:17
LIBURNIJA
RADNIK
19:10
DUGO SELO
SPLIT 2010
15:15
ZRINSKI
RADNIK
20:11
SPLIT 2010
LIBURNIJA
20:18

GRUPA "B" - TABLICA

P
EKIPA
PO
NE
IZ
+/-
BOD
1
SPLIT 2010
3
1
0
+21
6
2
DUGO SELO
3
1
0
+14
6
3
LIBURNIJA
2
0
2
+5
4
4
ZRINSKI
1
0
3
-2
2
5
RADNIK
0
0
4
-38
0

GRUPA "C" - REZULTATI

Domaćin
Gost
Rezultat
PETASON VRANJIC
ŽARK SPLIT
9:19
RUGVICA
LOKOMOTIVA
10:9
OMIŠALJ
RUGVICA
14:15
ŽARK SPLIT
LOKOMOTIVA
11:9
PETASON VRANJIC
OMIŠALJ
12:14
ŽARK SPLIT
RUGVICA
9:15
LOKOMOTIVA
PETASON VRANJIC
11:10
ŽARK SPLIT
OMIŠALJ
21:8
RUGVICA
PETASON VRANJIC
17:9
OMIŠALJ
LOKOMOTIVA
10:16

GRUPA "C" - TABLICA

P
EKIPA
PO
NE
IZ
+/-
BOD
1.
RUGVICA
4
0
0
+16
8
2.
ŽARK SPLIT
3
0
1
+19
6
3.
LOKOMOTIVA
2
0
2
+4
4
4.
OMIŠALJ
1
0
3
-18
2
5.
PETASON VRANJIC
0
0
4
-21
0

GRUPA "D" - REZULTATI

Domaćin
Gost
Rezultat
IVANIĆ
SESVETE AGROPROTEINKA
12:19
KOKA
TVIN
12:7
TROGIR
KOKA
16:16
SESVETE AGROPROTEINKA
TVIN
12:10
IVANIĆ
TROGIR
12:15
SESVETE AGROPROTEINKA
KOKA
16:13
TVIN
IVANIĆ
14:7
SESVETE AGROPROTEINKA
TROGIR
17:11
KOKA
IVANIĆ
21:8
TROGIR
TVIN
11:17

GRUPA "D" - TABLICA

P
EKIPA
PO
NE
IZ
+/-
BOD
1.
SESVETE AGROPROTEINKA
4
0
0
+18
8
2.
KOKA
2
1
1
+15
5
3.
TVIN
2
0
2
+6
4
4.
TROGIR
1
1
2
-9
3
5.
IVANIĆ
0
0
4
-30
0

GRUPA "D" - REZULTATI

rsz_ivanić.png
 
 
 
 
 
Elizabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo;
Lana Brnić, Lucija Kelek, Nera Gunjević (1),
Lana Jurina (1), Iva Svjetličić (5), Kala Kosovac (4),
Sara Jukić (3), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (1),
Katja Marić (2), Magali Lujić (2), Lea Lalić, Elena Knežević
1. kolo, 7.5.2018.
ŽRK IVANIĆ - RK SESVETE AGROPROTEINKA
12:19 (5:11)
rsz_sesvete.png
Tena Triska, Nika Berend, Lucija Rezo;
Dora Kujadin, Lana Brnić, Lucija Kelek, Nera Gunjević, Lana Jurina, Iva Svjetličić (5), Kala Kosovac (1),
Sara Jukić (1), Nika Gavrilović (1), Katja Marić (3),
Magali Lujić (1), Lea Lalić, Elena Knežević
rsz_tvin.png
2. kolo, 7.5.2018.
RK SESVETE AGROPROTEINKA - TVIN
 
12:10 (4:7)
rsz_sesvete.png
Tena Triska, Elzabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo; Lucija Kelek, Nera Gunjević, Lana Jurina (2),
Iva Svjetličić (3), Kala Kosovac (4), Sara Jukić,
Valentina Nekić, Nika Gavrilović (2), Katja Marić (3), Magali Lujić (2), Lea Lalić, Elena Knežević
3. kolo, 8.5.2018.
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK KOKA 
16:13 (8:9)
rsz_koka.png
rsz_sesvete.png
Tena Triska, Elzabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo; Dora Kujadin, Lana Brnić, Lucija Kelek, Nera Gunjević (1), Lana Jurina (1), Iva Svjetličić, Kala Kosovac (3),
Sara Jukić (3), Nika Gavrilović (2), Katja Marić (3),
Magali Lujić (2), Lea Lalić, Elena Knežević (1)
rsz_trogir.png
4. kolo, 8.5.2018.
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK TROGIR
 
17:11 (7:5)

RAZIGRAVANJE 

Domaćin
Gost
Rezultat
DUGO SELO
ZAMET
11:13
KOKA
LOKOMOTIVA
18:9
PODRAVKA
LIBURNIJA
20:7
ŽARK SPLIT
TVIN
14:4

ČETVRTZAVRŠNICA

rsz_zamet.png
9.5.2018.
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZAMET
21:10 (11:5)
Tena Triska, Elzabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo;
Lana Brnić (1), Lucija Kelek, Nera Gunjević (1), Lana Jurina, Iva Svjetličić (3),
Kala Kosovac (5), Sara Jukić, Valentina Nekić, Nika Gavrilović (3), Katja Marić (2),
Magali Lujić (1), Lea Lalić
Domaćin
Gost
Rezultat
SESVETE AGROPROTEINKA
ZAMET
21:10
SPLIT 2010
KOKA
23:10
RUGVICA
PODRAVKA
9:18
SENIA
ŽRK SPLIT
10:14

POLUZAVRŠNICA

rsz_zrksplit2010.png
10.5.2018.
ŽRK SPLIT 2010 - RK SESVETE AGROPROTEINKA 
19:11 (9:5)
Tena Triska, Nika Berend, Lucija Rezo;
Dora Kujadin, Lana Brnić, Lucija Kelek, Nera Gunjević (1), Lana Jurina (2),
Iva Svjetličić (1), Kala Kosovac (3), Sara Jukić (2), Nika Gavrilović, Katja Marić,
Magali Lujić (2), Lea Lalić, Elena Knežević
Domaćin
Gost
Rezultat
SPLIT 2010
SESVETE AGROPROTEINKA
19:11
ŽARK SPLIT
PODRAVKA
11:18

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

rsz_zrk_split.png
10.5.2018.
ŽARK SPLIT - RK SESVETE AGROPROTEINKA
15:10 (7:5)
Tena Triska, Nika Berend, Lucija Rezo;
Lucija Kelek, Nera Gunjević (1), Lana Jurina (2), Iva Svjetličić (1), Kala Kosovac (1), Sara Jukić (2), Nika Gavrilović, Katja Marić (2), Magali Lujić (1), Lea Lalić, Elena Knežević

FINALE

rsz_zrksplit2010.png
10.5.2018.
RK PODRAVKA - ŽRK SPLIT 2010
16:15 (8:12)
rsz_podravka.png

KONAČAN POREDAK

P
Ekipa
Grad
1
RK PODRAVKA
KOPRIVNICA
2
ŽRK SPLIT 2010
SPLIT
3
ŽARK SPLIT
SPLIT
4
RK SESVETE AGROPROTEINKA
ZAGREB
5
ŽRK RUGVICA
RUGVICA
6
ŽRK ZAMET
RIJEKA
7
ŽRK KOKA
VARAŽDIN
8
ŽRK SENIA
SENJ
9
ŽRK DUGO SELO 55
DUGO SELO
10
RK LIBURNIJA
OPATIJA
11
RK LOKOMOTIVA
ZAGREB
12
ŽRK TVIN
VIROVITICA
13
ŽRK METKOVIĆ
METKOVIĆ
14
ŽRK TROGIR 58
TROGIR
15
ŽRK ZRINSKI
ČAKOVEC
16
RK OMIŠALJ
OMIŠALJ
17
ŽRK RADNIK
KRIŽEVCI
18
RK PETASON
VRANJIC
19
ŽRK SISAK
SISAK
20
ŽRK IVANIĆ
IVANIĆ GRAD