1. HRLD "A" - ZAVRŠNICA - SEZONA 2016./2017.

GRUPE

Grupa "A"
Grupa "B"
Grupa "C"
Grupa "D"
LIBURNIJA
IVANIĆ
BUJE
BJELOVAR
SPLIT 2010
TROGIR
ŽARK SPLIT
SESVETE AGROPROTEINKA
RUGVICA
SENIA
KOKA
RADNIK
LOKOMOTIVA
PODRAVKA
DUGO SELO
HOTELI MAKARSKA

GRUPA "A" - REZULTATI

Domaćin
Gost
Rezultat
LOKOMOTIVA
SPLIT 2010
13:17
LIBURNIJA
RUGVICA
11:18
RUGVICA
LOKOMOTIVA
17:12
LIBURNIJA
SPLIT 2010
17:20
RUGVICA
SPLIT 2010
15:17
LOKOMOTIVA
LIBURNIJA
13:11

GRUPA "A" - TABLICA

RB
EKIPA
PO
NE
IZ
+/-
BOD
1
SPLIT 2010
3
0
0
+9
6
2
RUGVICA
2
0
1
+10
4
3
LOKOMOTIVA
1
0
2
-7
2
4
LIBURNIJA
0
0
3
-12
0

GRUPA "B" - REZULTATI

Domaćin
Gost
Rezultat
IVANIĆ
SENIA
17:21
PODRAVKA
TROGIR
11:17
SENIA
PODRAVKA
16:12
TROGIR
IVANIĆ
24:16
SENIA
TROGIR
18:13
PODRAVKA
IVANIĆ
16:8

GRUPA "B" - TABLICA

RB
EKIPA
PO
NE
IZ
+/-
BOD
1
SENIA
3
0
0
+13
6
2
TROGIR
2
0
1
+9
4
3
PODRAVKA
1
0
2
-2
2
4
IVANIĆ
0
3
-20
0

GRUPA "C" - REZULTATI

Domaćin
Gost
Rezultat
KOKA
ŽARK SPLIT
15:16
DUGO SELO
BUJE
11:11
BUJE
KOKA
10:15
ŽARK SPLIT
DUGO SELO
17:13
ŽARK SPLIT
BUJE
15:3
DUGO SELO
KOKA
15:11

GRUPA "C" - TABLICA

RB
EKIPA
PO
NE
IZ
+/-
BOD
1
ŽARK SPLIT
3
0
0
+17
6
2
DUGO SELO
1
1
1
0
3
3
KOKA
1
0
2
0
2
4
BUJE
0
1
2
-17
1

GRUPA "D" - REZULTATI

Domaćin
Gost
Rezultat
RADNIK
SESVETE AGROPROTEINKA
13:12
HOTELI MAKARSKA
BJELOVAR
16:17
BJELOVAR
RADNIK
13:13
SESVETE AGROPROTEINKA
HOTELI MAKARSKA
14:9
HOTELI MAKARSKA
RADNIK
12:21
SESVETE AGROPROTEINKA
BJELOVAR
18:13

GRUPA "D" - TABLICA

RB
EKIPA
PO
NE
IZ
+/-
BOD
1
RADNIK
2
1
0
+10
5
2
SESVETE AGROPROTEINKA
2
0
1
+9
4
3
BJELOVAR
1
1
1
-4
3
4
HOTELI MAKARSKA
0
0
3
-15
0

GRUPA "D" - REZULTATI

1. kolo, 19.4.2017.
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK BJELOVAR
18:13 (5:6)

Tena Triska, Nika Berend, Hanna Vidović;

Valentina Nekić, Lucija Kelek, Nika Habazin, Lana Jurina,

Kala Kosovac, Sara Jukić (2), Nika Gavrilović (2), Tia Nekoksa (1),

Iris Daničić, Lea Lalić, Nikolina Grlić (2), Iva Svjetličić (2), Magali Lujić

80bjelovar.png
2. kolo, 20.4.2017.
RK SESVETE AGROPROTEINKA - HRK HOTELI MAKARSKA 
14:9 (8:6)

Tena Triska, Nika Berend, Hanna Vidović;

Valentina Nekić, Lucija Kelek (4), Nika Habazin, Lana Jurina,

Kala Kosovac, Sara Jukić (1), Nika Gavrilović (2), Tia Nekoksa (2), Iris Daničić (1),

Lea Lalić (4), Nikolina Grlić, Iva Svjetličić, Magali Lujić

rsz_makarska.png
rsz_radnik.png
3. kolo, 20.4.2017.
ŽRK RADNIK - RK SESVETE AGROPROTEINKA 
13:12 (6:8)

Tena Triska, Nika Berend, Hanna Vidović;

Valentina Nekić, Lucija Kelek, Nika Habazin, Lana Jurina,

Kala Kosovac (1), Sara Jukić (5), Nika Gavrilović (2), Tia Nekoksa, Iris Daničić,

Lea Lalić (1), Nikolina Grlić, Iva Svjetličić (3), Magali Lujić

ČETVRTZAVRŠNICA

rsz_zrk_split.png
rsz_sesvete.png
21.4.2017.
ŽARK SPLIT - RK SESVETE AGROPROTEINKA
13:15 (8:7)

Tena Triska, Nika Berend, Hanna Vidović;

Valentina Nekić, Lucija Kelek (2), Nika Habazin, Lana Jurina,

Kala Kosovac (1), Sara Jukić (5), Nika Gavrilović (4), Tia Nekoksa, Iris Daničić,

Lea Lalić (1), Nikolina Grlić, Iva Svjetličić, Magali Lujić (2)

Domaćin
Gost
Rezultat
DUGO SELO
RADNIK
14:18
SENIA
RUGVICA
18:10
ŽARK SPLIT
SESVETE AGROPROTEINKA
13:15
SPLIT 2010
TROGIR
18:15

POLUZAVRŠNICA

rsz_zrksplit2010.png
21.4.2017.
ŽRK SPLIT 2010 - RK SESVETE AGROPROTEINKA 
18:10 (10:6)

Tena Triska, Nika Berend, Hanna Vidović;

Valentina Nekić, Lucija Kelek, Nika Habazin, Lana Jurina,

Kala Kosovac (2), Sara Jukić (1), Nika Gavrilović (1), Tia Nekoksa, Iris Daničić,

Lea Lalić (3), Nikolina Grlić, Iva Svjetličić (2), Magali Lujić (1)

Domaćin
Gost
Rezultat
SENIA
RADNIK
21:14
SPLIT 2010
SESVETE AGROPROTEINKA
18:10

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

22.4.2017.
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK RADNIK
9:16 (3:8)

Tena Triska, Nika Berend, Hanna Vidović;

Valentina Nekić, Lucija Kelek, Nika Habazin, Lana Jurina,

Kala Kosovac, Sara Jukić (2), Nika Gavrilović (2), Tia Nekoksa (1), Iris Daničić,

Lea Lalić, Nikolina Grlić (2), Iva Svjetličić (2), Magali Lujić

rsz_radnik.png
Domaćin
Gost
Rezultat
SESVETE AGROPROTEINKA
RADNIK
9:16

FINALE

Domaćin
Gost
Rezultatf
SPLIT 2010
SENIA
12:18

KONAČAN POREDAK

RB
Ekipa
Grad
1
RK SENIA
SENJ
2
ŽRK SPLIT 2010
SPLIT
3
ŽRK RADNIK
KRIŽEVCI
4
RK SESVETE AGROPROTEINKA
ZAGREB
5
ŽRK RUGVICA
RUGVICA
6
ŽARK SPLIT
SPLIT
7
ŽRK TROGIR 58
TROGIR
8
ŽRK DUGO SELO 55
DUGO SELO
9
RK PODRAVKA
KOPRIVNICA
10
ŽRK KOKA
VARAŽDIN
11
ŽRK BJELOVAR
BJELOVAR
12
RK LOKOMOTIVA
ZAGREB
13
RK LIBURNIJA
OPATIJA
14
ŽRK IVANIĆ
IVANIĆ GRAD
15
ŽRK BUJE
BUJE
16
ŽRK HOTELI MAKARSKA
MAKARSKA