1. HKRL - SEZONA 2018./2019.

 1. KRUG, 21.10.2018. 

DOMAĆIN
IVANIĆ
UDARNIK
SAMOBOR
RUDAR
MURVICA
SELEKCIJA KINE
TREŠNJEVKA
UMAG
ZAMET
LIBURNIJA
DUGO SELO
REZULTAT
19:23
23:19
22:22
19:23
23:16
-:-
28:21
20:28
41:29
16:22
28:36
GOST
ZAMET
RUDAR
MURVICA
SAMOBOR
UDARNIK
TREŠNJEVKA
UMAG
SELEKCIJA KINE
DUGO SELO
IVANIĆ
LIBURNIJA

2. KRUG, 11.11.2018. (domaćin: Lokomotiva) 

agroproteinka.png
Končar_Logo-SQ.jpg
Safe.start_logo_vektori.1.1.jpg
rsz_zamet.png

ŽRK ZAMET - RK SESVETE AGROPROTEINKA

23:26 (16:11)

Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (8), Andreja Cerovec, Mia Marčinko, Dorotea Čoraš, Sara Gavrilović, Magdalena Jurić (1), Ana Grlić (1), Mia Brkić, Lucija Cvitanović (5), Lara Burić (3), Nera Gunjević, Lea Lalić, Tara Tanita Kocijan (8)
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LIBURNIJA

28:24 (12:16)

Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (4), Andreja Cerovec, Mia Marčinko (1), Dorotea Čoraš (1), Sara Gavrilović, Magdalena Jurić, Ana Grlić (1), Mia Brkić (2),Lucija Cvitanović (2), Lara Burić (14), Nera Gunjević, Lea Lalić, Tara Tanita Kocijan (3)
rsz_liburnija.png
DOMAĆIN
LIBURNIJA
LOKOMOTIVA
SELEKCIJA KINE
MURVICA
RUDAR
TREŠNJEVKA
UMAG
IVANIĆ
DUGO SELO
REZULTAT
22:29
27:20
-:-
-:-
-:-
11:36
18:31
28:18
24:21
GOST
LOKOMOTIVA
ZAMET
MURVICA
RUDAR
SELEKCIJA KINE
IVANIĆ
DUGO SELO
UMAG
TREŠNJEVKA

3. KRUG, 2.12.2018. (Domaćin: ŽRK Ivanić) 

rsz_ivanić.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK IVANIĆ

33:24 (18:12)

Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (7), Mia Marčinko (1), Dorotea Čoraš, Sara Gavrilović (2), Magdalena Jurić (3), Ana Grlić (5), Mia Brkić (1), Lucija Cvitanović (2), Lara Burić (8), Nera Gunjević, Lea Lalić (1), Tara Tanita Kocijan (3)
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png
rsz_dugoselo.png

ŽRK DUGO SELO - RK SESVETE AGROPROTEINKA

19:24 (5:14)

Katarina Lokas, Veronika Mamić (1);
Ana Pehar (4), Mia Marčinko (1), Dorotea Čoraš (2), Sara Gavrilović (2), Magdalena Jurić (2), Ana Grlić (3), Mia Brkić (3), Lucija Cvitanović (2), Lara Burić (2), Nera Gunjević, Lea Lalić, Tara Tanita Kocijan (2)
DOMAĆIN
LOKOMOTIVA
IVANIĆ
TREŠNJEVKA
UMAG
RUDAR
MURVICA
UDARNIK
SAMOBOR
LIBURNIJA
ZAMET
GOST
DUGO SELO
LOKOMOTIVA
MURVICA
RUDAR
TREŠNJEVKA
UMAG
LIBURNIJA
ZAMET
SAMOBOR
UDARNIK
REZULTAT
37:27
23:25
9:22
18:19
23:21
22:21
23:23
15:18
28:25
25:20

4. KRUG, 3.2.2019. (Domaćin: RK Murvica) 

rsz_sesvete.png

ŽRK RUDAR - RK SESVETE AGROPROTEINKA

12:22 (6:14)

Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (3), Nera Gunjević (1), Mia Marčinko, Dorotea Čoraš (1), Sara Gavrilović, Magdalena Jurić (1), Ana Grlić (1), Mia Brkić (1), Lucija Cvitanović (2), Lara Burić (9), Magali Lujić (2), Tara Tanita Kocijan (1)
rsz_žrk_rudar_labin.png
rsz_murvica.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK MURVICA

28:22 (14:9)

Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (7), Nera Gunjević, Mia Marčinko (2), Dorotea Čoraš, Sara Gavrilović, Magdalena Jurić (1), Ana Grlić, Mia Brkić (5), Lucija Cvitanović (5), Lara Burić (7), Magali LujićTara Tanita Kocijan (1)
rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
MURVICA
LOKOMOTIVA
TREŠNJEVKA
UMAG
SAMOBOR
UDARNIK
SELEKCIJA KINE
IVANIĆ
DUGO SELO
REZULTAT
-:-
-:-
18:24
15:26
26:14
25:5
-:-
-:-
-:-
GOST
LOKOMOTIVA
RUDAR
UDARNIK
SAMOBOR
TREŠNJEVKA
UMAG
IVANIĆ
DUGO SELO
SELEKCIJA KINE

5. KRUG, 13.1.2019. 

rsz_Žrk_umag.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK UMAG

28:20 (12:8)

Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (5), Nera Gunjević (2), Mia Marčinko, Dorotea Čoraš, Nika Gavrilović (2), Sara Gavrilović, Magdalena Jurić (2), Ana Grlić, Mia Brkić (6), Lucija Cvitanović (4), Lara Burić (4), Tara Tanita Kocijan (3)
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png

RK TREŠNJEVKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

22:31 (12:16)

Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (4), Nera Gunjević (1), Mia Marčinko (1), Dorotea Čoraš (1), Nika Gavrilović (1), Sara Gavrilović (1), Magdalena Jurić (4), Ana Grlić (3), Mia Brkić (2), Lucija Cvitanović (2), Lara Burić (9), Tara Tanita Kocijan (2)
rsz_trešnjevka.png
GOST
TREŠNJEVKA
LOKOMOTIVA
SELEKCIJA KINE
UDARNIK
SAMOBOR
ZAMET
LIBURNIJA
MURVICA
RUDAR
DOMAĆIN
LOKOMOTIVA
UMAG
SAMOBOR
SELEKCIJA KINE
UDARNIK
MURVICA
RUDAR
LIBURNIJA
ZAMET
REZULTAT
27:16
17:35
-:-
-:-
25:18
25:25
15:24
25:21
23:18

6. KRUG, 20.1.2019. 

rsz_samobor.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SAMOBOR

29:21 (14:7)

Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (1), Nera Gunjević (1), Mia Marčinko (5), Dorotea Čoraš (1), Sara Gavrilović, Magdalena Jurić (1), Ana Grlić (2), Mia Brkić (5), Lucija Cvitanović (4), Lara Burić (7), Tara Tanita Kocijan (2)
rsz_sesvete.png
rsz_sesvete.png

ŽRK UDARNIK - RK SESVETE AGROPROTEINKA

21:31 (7:15)

Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (4), Nera Gunjević (1), Mia Marčinko (5), Dorotea Čoraš (1), Sara Gavrilović (1), Magdalena Jurić (2), Ana Grlić (1), Mia Brkić (4), Lucija Cvitanović (3), Lara Burić (6), Tara Tanita Kocijan (3)
rsz_udarnik.png
DOMAĆIN
LOKOMOTIVA
SAMOBOR
SELEKCIJA KINE
LIBURNIJA
ZAMET
IVANIĆ
DUGO SELO
MURVICA
RUDAR
GOST
UDARNIK
LOKOMOTIVA
LIBURNIJA
ZAMET
SELEKCIJA KINE
RUDAR
MURVICA
IVANIĆ
DUGO SELO
REZULTAT
24:23
30:37
-:-
21:33
-:-
23:11
24:28
14:19
17:17

7. KRUG, 27.1.2019. 

kina.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - SELEKCIJA KINE

20:26 (10:12)

Elizabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Nera Gunjević (2), Lana Jurina (5), Kala Kosovac (3), Sara Jukić (2), Nika Gavrilović (3), Tia Nekoksa, Katja Marić, Nikolina Grlić, Lara Zovko, Magali Lujić (2), Lea Lalić (2), Elena Knežević

rsz_sesvete.png

RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

22:22 (13:12)

Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (7), Nera Gunjević, Mia Marčinko, Dorotea Čoraš, Sara Gavrilović, Magdalena Jurić, Ana Grlić (2), Mia Brkić (5), Lucija Cvitanović, Lara Burić (6), Tara Tanita Kocijan (2)
rsz_lokomotiva.png
DOMAĆIN
SELEKCIJA KINE
UDARNIK
SAMOBOR
DUGO SELO
IVANIĆ
UMAG
TREŠNJEVKA
ZAMET
LIBURNIJA
GOST
LOKOMOTIVA
IVANIĆ
DUGO SELO
UDARNIK
SAMOBOR
LIBURNIJA
ZAMET
UMAG
TREŠNJEVKA
REZULTAT
30:35
-:-
-:-
-:-
-:-
15:25
15:23
27:15
24:18

TABLICA 1. HKRL - SEZONA 2018./2019.

POZ
EKIPA
UTA
POB
NER
POR
+/-
BOD
1
RK LOKOMOTIVA
9
8
1
0
+63
17
2
RK SESVETE AGROPROTEINKA
9
8
1
0
+56
17
3
ŽRK ZAMET
11
8
0
2
+51
17
4
RK LIBURNIJA
11
6
1
4
+11
13
5
ŽRK IVANIĆ
8
5
0
3
+43
10
6
ŽRK MURVICA
8
4
2
2
+16
10
7
ŽRK UDARNIK
9
4
1
4
+14
9
8
ŽRK SAMOBOR
9
3
1
5
-1
7
9
ŽRK DUGO SELO
8
2
1
5
-23
5
10
ŽRK RUDAR
8
2
1
5
-31
5
11
RK TREŠNJEVKA
10
0
0
10
-95
0
12
ŽRK UMAG
10
0
0
10
-104
0
13
SELEKCIJA KINE
0
0
0
0
0
0

U 1. HKRL - SEZONA 2018./2019. - NASTUPALE SU IGRAČICE

katarina_lokas.jpg
1. Katarina Lokas
ana_pehar.jpg
3. Ana Pehar
andreja_cerovec.jpg
6. Andreja Cerovec
mia_marčinko.jpg
13. Mia Marčinko
dorotea_čoraš.jpg
18. Dorotea Čoraš
mia_brkić.jpg
26. Mia Brkić
nera_gunjević.jpg
35. Nera Gunjević
sara_gavrilović.jpg
21. Sara Gavrilović
lucija_cvitanović.jpg
30. Lucija Cvitanović
lea_lalić.jpg
36. Lea Lalić
magdalena_jurić (1).jpg
ana_grlić.jpg
9. Nera Gunjević
23. Magdalena Jurić
25. Ana Grlić
veronika_mamić.jpg
31. Veronika Mamić
lara_burić.jpg
32. Lara Burić
tara_tanita_kocijan.jpg
66. Tara Tanita Kocijan