3. HRL SREDIŠTE - SEZONA 2019./2020.

 1. KOLO, 5./6.10.2019. 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - RK LOKOMOTIVA (3)

33:24 (16:9)

Lucija Rezo, Lea Zetović; Ana Ićitović (1), Nera Gunjević (2), Lana Jurina (8), Kala Kosovac (2), Sara Jukić (4), Nika Gavrilović (5), Tia Nekoksa, Katja Marić (5), Nikolina Grlić, Lara Zovko (1), Magali Lujić (5), Lea Lalić, Marta Župančić, Rafaela Krilčić

rsz_lokomotiva.png
DOMAĆIN
GORICA
PETRINIA
TRNINA
UDARNIK
SESVETE (2)
SAMOBOR (2)
REZULTAT
22:22
16:20
21:31
44:25
33:24
GOST
SLOGA SN
ZG DUBRAVA
SISAK
DUGO SELO (2)
LOKOMOTIVA (3)
slobodan

2. KOLO, 12./13.10.2019. 

agroproteinka.png
Končar_Logo-SQ.jpg
Safe.start_logo_vektori.1.1.jpg
2A924030.gif
rsz_dugoselo.png

ŽRK DUGO SELO 55 (2) - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)
a
22:28 (13:14)

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
SLOGA SN
DUGO SELO (2)
SISAK
ZG DUBRAVA
GORICA
UDARNIK
REZULTAT
28:26
22:28
27:22
22:22
39:22
GOST
LOKOMOTIVA (3)
SESVETE (2)
SAMOBOR (2)
TRNINA
PETRINIA
slobodan

3. KOLO, 19./20.10.2019. 

DOMAĆIN
PETRINIA
TRNINA
SAMOBOR (2)
UDARNIK
LOKOMOTIVA (3)
SESVETE (2)
REZULTAT
13:22
27:20
33:26
23:21
-:-
-:-
GOST
SLOGA SN
GORICA
ZG DUBRAVA
SISAK
DUGO SELO (2)
slobodne

4. KOLO, 26./27.10.2019. 

rsz_sisak.png

ŽRK SISAK - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

26:22 (12:7)

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
SLOGA SN
LOKOMOTIVA (3)
SISAK
ZG DUBRAVA
GORICA
PETRINIA
REZULTAT
25:19
26:22
26:35
26:36
20:27
GOST
DUGO SELO (2)
slobodna
SESVETE (2)
UDARNIK
SAMOBOR (2)
TRNINA

5. KOLO, 9./10.11.2019. 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK ZG DUBRAVA

43:34 (21:17)

Elizabeta Vilček, Lucija Rezo, Lea Zetović; Ana Ićitović (2), Nera Gunjević (5), Lana Jurina (8), Kala Kosovac (6), Sara Jukić (3), Nika Gavrilović (7), Katja Marić (6), Nikolina Grlić, Lara Zovko (1), Magali Lujić (3), Rafaela Krilčić (2)

rsz_nema.png
DOMAĆIN
TRNINA
SAMOBOR(2)
UDARNIK
SESVETE (2)
LOKOMOTIVA (3)
DUGO SELO (2)
REZULTAT
18:27
32:14
30:25
43:34
31:29
GOST
SLOGA SN
PETRINIA
GORICA
ZG DUBRAVA
SISAK
slobodno

6. KOLO, 16./17.11.2019. 

rsz_gorica.png

ŽRK GORICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

27:32 (10:20)

Elizabeta Vilček, Lucija Rezo, Lea Zetović; Ana Ićitović (3), Nera Gunjević (6), Lana Jurina (3), Kala Kosovac (3), Sara Jukić (3), Nika Gavrilović (5), Tia Nekoksa, Katja Marić (5), Nikolina Grlić, Lara Zovko (2), Magali Lujić (2), Marta Župančić, Rafaela Krilčić

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
SLOGA SN
SISAK
ZG DUBRAVA
GORICA
PETRINIA
TRNINA
REZULTAT
28:20
38:36
27:32
18:33
22:21
GOST
slobodna
DUGO SELO (2)
LOKOMOTIVA (3)
SESVETE (2)
UDARNIK
SAMOBOR (2)

7. KOLO, 23./24.11.2019. 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK PETRINIA

43:23 (22:11)

Elizabeta Vilček, Lucija Rezo; Ana Ićitović (5), Lana Brnić (4), Nera Gunjević (4), Lana Jurina (7), Kala Kosovac (3), Sara Jukić (2), Nika Gavrilović (6), Tia Nekoksa, Katja Marić (3), Nikolina Grlić (2), Lara Zovko (1), Marta Župančić (4), Rafaela Krilčić (2)

rsz_petrinia.png
DOMAĆIN
SAMOBOR (2)
UDARNIK
SESVETE (2)
LOKOMOTIVA (3)
DUGO SELO (2)
SISAK
REZULTAT
19:16
40:18
43:23
38:35
26:32
GOST
SLOGA SN
TRNINA
PETRINIA
GORICA
ZG DUBRAVA
slobodan

8. KOLO, 30.11./1.12.2019. 

8. KOLO, 30.11./1.12.2019. 

rsz_trnina.png

ŽRK TRNINA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

26:31 (13:14)

Lucija Rezo, Veronika Mamić; Ana Ićitović, Lana Brnić, Nera Gunjević (2), Lucija Cvitanović (8), Kala Kosovac, Sara Jukić (4), Nika Gavrilović (3), Katja Marić (6), Nikolina Grlić, Ana Grlić (5), Lara Zovko, Marta Župančić, Dorotea Ćoraš (1), Rafaela Krilčić (2)

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
SLOGA SN
ZG DUBRAVA
GORICA
PETRINIA
TRNINA
SAMOBOR (2)
REZULTAT
19:18
31:31
21:36
26:31
28:30
GOST
SISAK
slobodna
DUGO SELO (2)
LOKOMOTIVA (3)
SESVETE (2)
UDARNIK

9. KOLO, 7./8.12.2019. 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK SAMOBOR (2)

33:13 (13:4)
 
Elizabeta Vilček, Lucija Rezo; Ana Ićitović (2), Lana Brnić (1), Nera Gunjević (2), Lana Jurina (4), Kala Kosovac (4), Sara Jukić (3), Nika Gavrilović (3), Tia Nekoksa, Katja Marić (2), Nikolina Grlić (3), Lara Zovko (2), Magali Lujić (1), Marta Župančić (4), Rafaela Krilčić (2) 

rsz_samobor.png
DOMAĆIN
UDARNIK
SESVETE (2)
LOKOMOTIVA (3)
DUGO SELO (2)
GORICA
SISAK
REZULTAT
26:24
33:13
34:27
-:-
-:-
-:-
GOST
SLOGA SN
SAMOBOR (2)
TRNINA
PETRINIA
slobodna
ZG DUBRAVA

10. KOLO, 14./15.12.2019. 

rsz_udarnik.png

ŽRK UDARNIK - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

26:20 (11:13)

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
SLOGA SN
GORICA
PETRINIA
TRNINA
SAMOBOR (2)
UDARNIK
REZULTAT
27:26
28:34
28:22
27:38
26:20
GOST
ZG DUBRAVA
SISAK
slobodna
DUGO SELO (2)
LOKOMOTIVA (3)
SESVETE (2)

11. KOLO, 22./23.12.2019. 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK SLOGA SN

34:24 (15:12)

Lucija Rezo, Lea Zetović, Veronika Mamić; Lana Jurina (3), Kala Kosovac (3), Sara Jukić (3), Dorotea Ćoraš (3), Nika Gavrilović (3), Katja Marić (2), Ana Grlić (2), Lucija Cvitanović (7), Lara Zovko, Magali Lujić (2), Nera Gunjević (4), Tara Tanita Kocijan (2), Rafaela Krilčić

rsz_sloga.png
DOMAĆIN
SESVETE(2)
LOKOMOTIVA (3)
DUGO SELO (2)
TRNINA
SISAK
ZG DUBRAVA
REZULTAT
34:24
37:26
20:25
40:13
-:-
GOST
SLOGA SN
UDARNIK
SAMOBOR (2)
slobodna
PETRINIA
GORICA

12. KOLO, 8./9.2.2020. 

rsz_lokomotiva.png

RK LOKOMOTIVA (3) - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

32:34 (19:19)

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
SAMOBOR (2)
SLOGA SN
ZG DUBRAVA
SISAK
DUGO SELO (2)
LOKOMOTIVA (3)
REZULTAT
 
-:-
-:-
-:-
30:35
32:34
GOST
slobodan
GORICA
PETRINIA
TRNINA
UDARNIK
SESVETE (2)

13. KOLO, 15./16.2.2020. 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - DUGO SELO '55 (2)

35:28 (17:14)

Lucija Rezo, Veronika Mamić; Nera Gunjević (1), Lana Jurina (3), Kala Kosovac (3), Dorotea Ćoraš, Nika Gavrilović (4), Katja Marić (1), Ana Grlić (3), Mia Brkić (5), Lucija Cvitanović (4), Lara Burić (4), Lea Lalić (2), Tara Tanita Kocijan (5)

rsz_dugoselo.png
DOMAĆIN
UDARNIK
LOKOMOTIVA (3)
SESVETE (2)
SAMOBOR (2)
TRNINA
PETRINIA
REZULTAT
 
-:-
35:28
-:-
-:-
-:-
GOST
slobodan
SLOGA SN
DUGO SELO (2)
SISAK
ZG DUBRAVA
GORICA

14. KOLO, 22./23.2.2020. 

DOMAĆIN
SESVETE (2)
SLOGA SN
GORICA
ZG DUBRAVA
SISAK
DUGO SELO (2)
REZULTAT
 
27:14
37:24
35:24
23:27
26:28
GOST
slobodne
PETRINIA
TRNINA
SAMOBOR (2)
UDARNIK
LOKOMOTIVA (3)

15. KOLO, 29.2.2020. 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - SISAK

37:18 (18:9)

Lea Zetović, Veronika Mamić; Ana Pehar (7), Nera Gunjević (2), Kala Kosovac (2), Sara Jukić (2), Dorotea Ćoraš, Nika Gavrilović (1), Katja Marić (2), Ana Grlić (2), Lucija Cvitanović (5), Lara Burić (7), Magali Lujić, Lea Lalić (1), Tara Tanita Kocijan (6)

rsz_sisak.png
DOMAĆIN
LOKOMOTIVA (3)
DUGO SELO (2)
SESVETE (2)
UDARNIK
SAMOBOR (2)
TRNINA
REZULTAT
 
-:-
37:18
30:23
29:22
-:-
GOST
slobodna
SLOGA SN
SISAK
ZG DUBRAVA
GORICA
PETRINIA

16. KOLO, 14./15.3.2020. 

rsz_nema.png

RK ZG DUBRAVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

-:-

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
ŽRK DUGO SELO (2)
SLOGA
PETRINIA
GORICA
ZG DUBRAVA
SISAK
REZULTAT
 
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
GOST
slobodno
TRNINA
SAMOBOR (2)
UDARNIK
SESVETE (2)
LOKOMOTIVA (3)

17. KOLO, 21./22.3.2020. 

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK GORICA

-:-

rsz_gorica.png
DOMAĆIN
SLOGA
DUGO SELO (2)
LOKOMOTIVA (3)
SESVETE (2)
UDARNIK
SAMOBOR (2)
REZULTAT
 
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
GOST
slobodna
SISAK
ZG DUBRAVA
GORICA
PETRINIA
TRNINA

18. KOLO, 28./29.3.2020. 

rsz_petrinia.png

ŽRK PETRINIA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

-:-

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
SISAK
SLOGA
TRNINA
PETRINIA
GORICA
ZG DUBRAVA
REZULTAT
 
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
GOST
slobodan
SAMOBOR (2)
UDARNIK
SESVETE (2)
LOKOMOTIVA (3)
DUGO SELO (2)

TABLICA 3. HRL SREDIŠTE- SEZONA 2019./2020. 

POZ
EKIPA
POB
NER
POR
+/-
BOD
1
UDARNIK
11
0
1
+80
22
2
SESVETE (2)
10
0
2
+84
20
3
SISAK
9
0
4
+76
18
4
SLOGA
8
1
4
+15
17
5
LOKOMOTIVA (3)
8
0
5
+49
16
6
ZG DUBRAVA
5
1
7
+15
11
7
TRNINA
5
1
7
-49
11
8
GORICA
4
2
7
-6
10
9
SAMOBOR (2)
5
0
7
-20
10
10
DUGO SELO (2)
2
1
10
-51
5
11
PETRINIA
0
0
13
-193
0

U 3. HRL - SEZONA 2019./2020. - NASTUPALE SU IGRAČICE

lucija_rezo.jpg
Lucija Rezo
Veronika Mamić
veronika_mamić.jpg
lara_burić.jpg
Lara Burić
ana_grlić.jpg
Ana Grlić
marta.jpg
Marta Župančić
lara_zovko.jpg
Lara Zovko
Sara Jukić
sara_jukić.jpg
nera_gunjević.jpg
Nera Gunjević
rafaela_krilčić.jpg
Rafaela Krilčić
sesvete1.jpg
Nikola Škorić (trener)
elizabeta_vilček.jpg
Elizabeta Vilček
ana_pehar.jpg
Ana Pehar
lucija_cvitanović.jpg
Lucija Cvitanović
dorotea_čoraš.jpg
Dorotea Ćoraš
lea_lalić.jpg
Lea Lalić
katja_marić_1.jpg
Katja Marić
Kala Kosovac
kala_kosovac.jpg
Lana Brnić
lana_brnić.jpg
Nikolina Grlić
nikolina_grlić.jpg
LEA_ZETOVIĆ.JPG
Lea Zetović
tara_tanita_kocijan.jpg
Tara Tanita Kocijan
mia_brkić.jpg
Mia Brkić
nika_gavrilović.jpg
Nika Gavrilović
magali_lujić.jpg
Magali Lijić
tia_nekoksa.jpg
Tia Nekoksa
lana_jurina.jpg
Lana Jurina
ANA%20I%C4%86ITOVI%C4%86_edited.png
Ana Ićitović
Branko Šebek (trener)
branko_šebek.jpg