1. HKRL - ZAVRŠNICA - SEZONA 2020./2021.

GRUPA «A»

1. RK LOKOMOTIVA

2. ŽRK SPLIT 2010

3. RK SESVETE AGROPROTEINKA

4. ŽRK OSIJEK

5. ŽRK ZRINSKI, ČAKOVEC

6. ŽRK SINJ

GRUPA «B»

1. RK PODRAVKA, KOPRIVNICA

2. ŽRK DUGO SELO '55

3. ŽRK BROD

4. ŽRK IVANIĆ

5. ŽRK HOTELI MAKARSKA

6. RK DALMATINKA, PLOČE

SRIJEDA 05.03.2021.

RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE   9:16

ŽRK DUGO SELO - ŽRK IVANIĆ   15:9

ŽRK BROD - RK PODRAVKA  19:32

ŽRK ZRINSKI - ŽRK OSIJEK   14:15

ŽRK SPLIT 2010  - ŽRK SINJ   27:19

RK DALMATINKA  - ŽRK H. MAKARSKA  17:13

RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA
9:16 (5:5)

Lucija Rezo, Lea Zetović; Ana Ićitović, Nera Gunjević (7), Lana Jurina (1), Sara Jukić (1), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (1), Tia Nekoksa, Katja Hunjadi (1), Katja Marić (4), Magali Lujić, Lea Lalić, Marta Župančić, Rafaela Krilčić (1)
rsz_lokomotiva.png
rsz_sesvete.png
ČETVRTAK 06.03.2021.

ŽRK DUGO SELO - RK PODRAVKA   11:13

ŽRK SINJ - ŽRK OSIJEK   15:20

RK SESVETE - ŽRK ZRINSKI   19:15

ŽRK BROD - ŽRK H. MAKARSKA     18:15

RK LOKOMOTIVA - RK SPLIT 2010     17:13

ŽRK IVANIĆ - RK DALMATINKA    14:12

ŽRK H. MAKARSKA - RK PODRAVKA    13:27

ŽRK ZRINSKI - ŽRK SINJ   21:12

RK LOKOMOTIVA - ŽRK OSIJEK    20:14

ŽRK DUGO SELO - RK DALMATINKA      20:16

RK SESVETE - ŽRK SPLIT 2010     11:15

ŽRK IVANIĆ - ŽRK BROD      15:14

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZRINSKI
19:15 (9:8)

Lucija Rezo, Lea Zetović; Ana Ićitović, Nera Gunjević (2), Sara Jukić (4), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (4), Tia Nekoksa, Katja Hunjadi, Katja Marić (2), Magali Lujić (1), Lea Lalić (4), Marta Župančić, Rafaela Krilčić (2)
rsz_sesvete.png
rsz_zrinski.png
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SPLIT 2010
11:15 (4:7)-:
- (-:-)
Lucija Rezo, Lea Zetović; Ana Ićitović, Nera Gunjević, Sara Jukić (1), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (2), Tia Nekoksa, Katja Hunjadi (1), Katja Marić (3), Magali Lujić (1), Lea Lalić (2), Marta Župančić, Rafaela Krilčić (1)
rsz_sesvete.png
rsz_zrksplit2010.png
PETAK 07.03.20201.

RK DALMATINKA - ŽRK BROD   12:15

ŽRK SINJ - RK LOKOMOTIVA 19:20

ŽRK H. MAKARSKA - ŽRK DUGO SELO 21:24

ŽRK OSIJEK - RK SESVETE     17:20

ŽRK SPLIT 2010 - ŽRK ZRINSKI     14:12

RK PODRAVKA - ŽRK IVANIĆ    26:13

ŽRK BROD - ŽRK DUGO SELO    9:23

ŽRK SINJ - RK SESVETE  9:20

ŽRK H. MAKARSKA - ŽRK IVANIĆ    16:18

RK PODRAVKA - RK DALMATINKA      24:14

ŽRK OSIJEK - ŽRK SPLIT 2010     17:20

ŽRK ZRINSKI - RK LOKOMOTIVA     21:23

ŽRK OSIJEK - RK SESVETE AGROPROTEINKA
17:20 (10:10)-
:- (-:-)
Lucija Rezo, Lea Zetović; Ana Ićitović, Nera Gunjević (5), Lana Jurina (5), Sara Jukić (1), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (5), Tia Nekoksa, Katja Hunjadi, Katja Marić, Magali Lujić (1), Lea Lalić (3), Marta Župančić, Rafaela Krilčić
rsz_osijek.png
rsz_sesvete.png
ŽRK SINJ - RK SESVETE AGROPROTEINKA
9:20 (3:10)-

:- (-:-)Lucija Rezo, Lea Zetović; Ana Ićitović (3), Nera Gunjević, Lana Jurina (2), Sara Jukić (3), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (3), Tia Nekoksa (1), Katja Hunjadi, Katja Marić (4), Magali Lujić (1), Lea Lalić, Marta Župančić (1), Rafaela Krilčić (2)
SINJ.jpg
rsz_sesvete.png
TABLICA - NAKON PRVE FAZE NATJECANJA

GRUPA «A»

1. RK SESVETE AGROPROTEINKA

2. ŽRK SPLIT 2010

3. RK LOKOMOTIVA

4. ŽRK OSIJEK

5. ŽRK ZRINSKI, ČAKOVEC

6. ŽRK SINJ

GRUPA «B»

1. RK PODRAVKA, KOPRIVNICA

2. ŽRK DUGO SELO '55

3. ŽRK IVANIĆ

4. ŽRK BROD

5. RK DALMATINKA, PLOČE

6. ŽRK HOTELI MAKARSKA

DRUGA FAZA NATJECANJA - RAZIGRAVANJE
SUBOTA 07.03.2021.
polufinale

(1. A) RK SESVETE - (2. B) ŽRK DUGO SELO  17:16

(1. B) RK PODRAVKA - (2. A) ŽRK SPLIT 2010  18:15

 

razigravanje za 5. mjesto

(3. A) RK LOKOMOTIVA - (4. B) ŽRK BROD  12:11

(3. B) ŽRK IVANIĆ - (4. A) ŽRK OSIJEK   19:14

polufinale
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK DUGO SELO '55
17:16 (11:6)-:- (-:
-)
Lucija Rezo, Lea Zetović; Ana Ićitović, Nera Gunjević (2), Lana Jurina (3), Sara Jukić (5), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (3), Tia Nekoksa, Katja Hunjadi, Katja Marić (3), Magali Lujić, Lea Lalić (1), Marta Župančić, Rafaela Krilčić
rsz_sesvete.png
rsz_dugoselo.png
SUBOTA 07.03.2021.
utakmica za 11. mjesto

ŽRK SINJ - ŽRK H. MAKARSKA 16:18

utakmica za 9. mjesto

ŽRK ZRINSKI - RK DALMATINKA 17:19

utakmica za 7. mjesto

ŽRK BROD - ŽRK OSIJEK 9:16

utakmica za 5. mjesto

RK LOKOMOTIVA - ŽRK IVANIĆ 20:5

utakmica za 3. mjesto

ŽRK DUGO SELO - ŽRK SPLIT 2010 22:12

finale

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK PODRAVKA 12:15

finale
RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK PODRAVKA
12:15 (5:9)-:- (
-:-)
Lucija Rezo, Lea Zetović; Ana Ićitović, Nera Gunjević (1), Lana Jurina, Sara Jukić (2), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (3), Tia Nekoksa, Katja Hunjadi, Katja Marić (1), Lara Zovko, Magali Lujić (3), Lea Lalić (1), Marta Župančić, Rafaela Krilčić (1)
rsz_sesvete.png
rsz_podravka.png
KONAČNI POREDAK
1. RK Podravka, Koprivnica
2. RK Sesvete Agroproteinka
3. ŽRK Dugo Selo '55
4. ŽRK Split 2010
5. RK Lokomotiva, Zagreb
6. ŽRK Ivanić
7. ŽRK Osijek
8. ŽRK Brod
9. RK Dalmatinka, Ploče
10. ŽRK Zrinski, Čakovec
11. ŽRK Hoteli Makarska
12. ŽRK Sinj

SEDMORKA PRVENSTVA:

Ema Novosel - ŽRK Dugo Selo '55, golmanica

Katja Vuković - ŽRK Dugo Selo '55, lijevo krilo

Nika Gavrilović- RK Sesvete Agroproteinka, vanjski

Sara Marendić - ŽRK Split 2010, vanjski

Anđela Žagar - RK Lokomotiva, vanjski

Lana Strugar - RK Podravka, desno krilo

Sara Jukić - RK Sesvete Agroproteinka, kružna napadačica

 

NAJBOLJE POJEDINKE:

Lea Zetović - RK Sesvete Agroproteinka, Vratarka

Iva Bule - RK Dalmatinka, Strijelkinja (45. golova)

Tena Megerle - RK Podravka, Igračica

Ema Balaško - RK Podravka, Obrambena igračica

NAJBOLJA TRENERICA

Đurđica Zečević - RK Podravka