1. HKRL - ZAVRŠNICA - SEZONA 2018./2019.

GRUPA «A»

RK PODRAVKA

ŽRK SESVETE

ŽRK METKOVIĆ

ŽRK UDARNIK

GRUPA «B»

RK LOKOMOTIVA

ŽRK SINJ

ŽRK KOKA

ŽRK TROGIR 58

GRUPA «C»

ŽRK SPLIT 2010

ŽRK 1234 VIROVITICA

ŽRK ZAMET

ŽRK DARDA

ČETVRTAK 07.03.2019.

15:30  ŽRK ZAMET         - ŽRK 1234 VIROVITICA  18:16 (7:10)

16:30  ŽRK KOKA           - RK LOKOMOTIVA          10:24 (4:16)

17:30  RK PODRAVKA    - ŽRK UDARNIK               22:19 (6:7)

18:30  ŽRK TROGIR 58  - ŽRK SINJ                         20:18 (10:9)

19:30  ŽRK SPLIT 2010  - ŽRK DARDA                   25:11 (14:6)

20:30  RK SESVETE         - ŽRK METKOVIĆ            18:12  (9:8)

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK METKOVIĆ
18:12 (9:8)
Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (7), Nera Gunjević, Mia Marčinko, Dorotea Čoraš, Sara Gavrilović, Magdalena Jurić, Ana Grlić (3), Mia Brkić (2), Lucija Cvitanović (3), Lara Burić (2), Magali Lujić, Tara Tanita Kocijan (1)
rsz_sesvete.png
metković.png
PETAK 08.03.2019.

08:30  ŽRK UDARNIK         - ŽRK METKOVIĆ            19:9 (9:3)

09:30  RK PODRAVKA        - RK SESVETE                  15:23 (8:10)

10:30  RK LOKOMOTIVA    - ŽRK SINJ                       14:19 (10:7)

11:30  ŽRK KOKA                - ŽRK TROGIR                 12:17 (6:6)

12:30  ŽRK DARDA             - ŽRK 1234 VIROVITICA 13:18 (8:6) 

13:30  RK SPLIT 2010        - ŽRK ZAMET                   23:16 (10:7)

15:30  RK SESVETE                  - ŽRK UDARNIK         21:19 (12:9)

16:30  ŽRK METKOVIĆ            - RK PODRAVKA        8:25 (3:12)

17:30  ŽRK ZAMET                   - ŽRK DARDA             23:9 (10:3)

18:30  ŽRK 1234 VIROVITICA  - ŽRK SPLIT 2010     16:24 (7:10)

19:30  RK LOKOMOTIVA          - ŽRK TROGIR 58      32:15 (16:7)

20:30  ŽRK SINJ                         - ŽRK KOKA               22:9 (13:4)

RK PODRAVKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA
15:23 (8:10)
Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (6), Nera Gunjević, Mia Marčinko, Dorotea Čoraš (1), Sara Gavrilović, Magdalena Jurić, Ana Grlić (5), Mia Brkić (1), Lucija Cvitanović (2), Lara Burić (7), Magali Lujić, Tara Tanita Kocijan (1)
rsz_podravka.png
rsz_sesvete.png
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK UDARNIK
21:19 (12:9)
Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (7), Nera Gunjević, Mia Marčinko, Dorotea Čoraš, Sara Gavrilović, Magdalena Jurić, Ana Grlić (1), Mia Brkić (3), Lucija Cvitanović (5), Lara Burić (4), Magali Lujić, Tara Tanita Kocijan (1)
rsz_sesvete.png
rsz_udarnik.png
TABLICA - NAKON PRVE FAZE NATJECANJA

1. RK SESVETE

2. RK PODRAVKA

3. ŽRK UDARNIK

4. ŽRK METKOVIĆ

 

P

3

2

1

0

 

N

0

0

0

0

 

I

0

1

2

3

 

+/-

+16

+12

+5

-33

 

B

6

4

2

1

GRUPA «A»
GRUPA «B»

1. RK LOKOMOTIVA

2. ŽRK SINJ

3. ŽRK TROGIR

4. ŽRK KOKA

 

P

2

2

1

0

 

N

0

0

0

0

 

I

1

1

2

3

 

+/-

+12

+3

-15

-32

 

B

4

4

2

0

GRUPA «C»

1. ŽRK SPLIT 2010

2. ŽRK ZAMET

3. ŽRK VIROVITICA

4. ŽRK DARDA

 

P

3

1

1

0

 

N

0

1

1

0

 

I

0

1

1

3

 

+/-

+29

+7

-3

-33

 

B

6

4

4

0

SUBOTA 09.03.2019.

08:30  ŽRK UDARNIK                 - ŽRK DARDA                     23:21 (14:10)

09:30  ŽRK TROGIR                    - ŽRK METKOVIĆ              15:14 (8:8)

10:30  ŽRK 1234 VIROVITICA    - ŽRK KOKA                       23:22 (p), 17:17 (9:9)

11:30  RK SESVETE                     - ŽRK ZAMET                     22:17 (11:7)

12:30  RK LOKOMOTIVA            - RK PODRAVKA               22:20 (9:9)

13:30  ŽRK SPLIT 2010               - ŽRK SINJ                         22:14 (10:6)

17:30  ŽRK METKOVIĆ               - ŽRK DARDA                    19:17 (9:10)

18:30  ŽRK TROGIR                    - ŽRK UDARNIK                20:19 (12:9)

19:30  ŽRK ZAMET                      - RK PODRAVKA              29:20 (15:10)

20:30  RK SESVETE                     - RK LOKOMOTIVA          24:23 (p), 15:15 (8:5)

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZAMET
22:17 (11:7)
Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (9), Nera Gunjević, Mia Marčinko, Dorotea Čoraš (1), Sara Gavrilović, Magdalena Jurić, Ana Grlić (2), Mia Brkić (2), Lucija Cvitanović (4), Lara Burić (2), Magali Lujić, Tara Tanita Kocijan (2)
rsz_sesvete.png
rsz_zamet.png
RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LOKOMOTIVA
penali 24:23, 15:15 (8:6)
Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar (7), Nera Gunjević, Mia Marčinko, Dorotea Čoraš, Sara Gavrilović, Magdalena Jurić, Ana Grlić (1), Mia Brkić, Lucija Cvitanović (3), Lara Burić (3), Magali Lujić, Tara Tanita Kocijan (1)
rsz_sesvete.png
rsz_lokomotiva.png
NEDJELJA 10.03.2019.

08:30  ŽRK KOKA                        - ŽRK METKOVIĆ                17:16 (p), 13:13 (8:9)               

09:30  ŽRK SPLIT 2010              - RK SESVETE                       17:15 (9:8)

10:30  ŽRK 1234 VIROVITICA    - ŽRK TROGIR                      28:27 (p), 17:17 (9:12) 

11:30  ŽRK SINJ                           - ŽRK ZAMET                       23:17 (13:8)

12:30  ŽRK DARDA                      - ŽRK KOKA                        15:22 (6:10)

13:30  ŽRK UDARNIK                  - ŽRK 123 VIROVITICA       23:18 (11:9)

14:30  RK PODRAVKA                 - ŽRK SINJ                            35:21 (14:10)

15:30  RK LOKOMOTIVA             - ŽRK SPLIT 2010               13:16         

ŽRK SPLIT 2010 - RK SESVETE AGROPROTEINKA
17:15 (9:8)
Katarina Lokas, Veronika Mamić;
Ana Pehar, Nera Gunjević, Mia Marčinko, Dorotea Čoraš, Sara Gavrilović, Magdalena Jurić, Ana Grlić, Mia Brkić, Lucija Cvitanović, Lara Burić, Magali Lujić, Tara Tanita Kocijan
rsz_zrksplit2010.png
rsz_sesvete.png
KONAČNI POREDAK
split 2010.JPG
1. ŽRK SPLIT 2010
lolokomotiva.JPG
3. RK LOKOMOTIVA
zamet.JPG
5. ŽRK ZAMET
udarnik.JPG
7. ŽRK UDARNIK
tvin.JPG
9. ŽRK 1234 VIROVITICA
metkovic.JPG
11. ŽRK METKOVIĆ
5011_sesvete.JPG
2. RK SESVETE AGROPROTEINKA
podravka.JPG
4. RK PODRAVKA
sinj.JPG
6. ŽRK SINJ
trogir.JPG
8. ŽRK TROGIR 58
koka.JPG
10. ŽRK KOKA
darda.JPG
12. ŽRK DARDA
NAJBOLJI POJEDINCI

Sedmorka prvenstva:

Vratarka - Iva Brkljačić - RK Lokomotiva

Lijevo krilo - Margarita Škarić - ŽRK Split 2010

Vanjski - Klara Birtić - ŽRK Split 2010

Vanjski - Sara Krizmanić - ŽRK Zamet

Vanjski - Maja Bilandžić - ŽRK Sinj

Desno krilo - Josipa Josipović - RK Podravka

Kružni - Mia Brkić - RK Sesvete Agroproteinka

Najbolje pojedinke/pojedinci:

Najbolja vratarka - Ana Mrkonjić - ŽRK Split 2010

Najbolja strelkinja - Bruna Zrnić - RK Lokomotiva

Najbolja igračica - Ana Buljan - ŽRK Split 2010

Najbolja obrambena igračica - Ana Pehar - RK Sesvete Agroproteinka

Najbolji trener - Mirko Bašić - ŽRK Split 2010

zavrsnica_1.jpg
fotografije preuzete s https://www.hr-rukomet.hr/