1. HRL (Ž), 17. kolo, Varaždin

ŽRK KOKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA 19:17 (11:7)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Katarina Glibanski, Mia Tupek (2), Mihaela Bešen, Petra Dičak (3), Bernarda Čalušić (1), Lara Burić, Mia Brkić, Doris Vlajsović (1), Dora Lukić (7), Ana Anđelić (2), Mia Bošnjak, Ines Lisjak (1), Ana Pehar

U utakmici s dva različita izdanja, s previše tehničkih pogrešaka na obje strane, nismo uspjeli nastaviti pobjednički niz u Varaždinu.

Nakon izjednačenog početka (4:4), Koka se uspijeva odvojiti i na poluvrijeme otići s 4 gola prednosti (11:7).

No, iz svlačionice se nakon pauze vratila "nova" ekipa Sesveta. Činimo odličnu seriju te u 42. minuti preuzimamo vodstvo 12:13.

Do kraja utakmice igra se izjednačena utakmica, gol za gol. U 52. minuti vodimo 16:17, no do kraja više ne uspijevamo postići niti jedan gol te domaćin pobjeđuje rezultatom 19:17.

Iako su cure dale sve od sebe i ostavile srce na terenu, danas moramo čestitati ekipi ŽRK Koka Varaždin na pobjedi, a mi se okrećemo sljedećim izazovima.