19. MEĐUNARODNI BOŽIĆNI RUKOMETNI TURNIR, SESVETE 2018.
GENERACIJA 2002.
21.12.2018.
1. KOLO
9:00 RK SESVETE - ŽRK SAMOBOR 29:16
9:50 ŽRK BUDUĆNOST - ŽRK TVIN 20:7
10:40 RK PODRAVKA - RK SESVETE 16:20
11:30 RK LOKOMOTIVA - RK KRIM 25:17
2. KOLO
12:20 RK LOKOMOTIVA - ŽRK TVIN 30:19
13:10 RK KRIM - ŽRK BUDUĆNOST 14:21
14:00 HYPO HNO - RK PODRAVKA 22:19
14:50 ŽRK SAMOBOR - HYPO HNO 16:23
 
3. KOLO
15:40 ŽRK BUDUĆNOST - RK LOKOMOTIVA 20:16
16:30 RK SESVETE - HYPO HNO 23:22
17:20 RK KRIM - ŽRK TVIN 19:13
18:10 RK PODRAVKA - ŽRK SAMOBOR 29:21
POREDAK 
 
GRUPA "A"
1. ŽRK BUDUĆNOST 
2. RK LOKOMOTIVA
3. RK KRIM MERCATOR
4. ŽRK TVIN
GRUPA "B"
1. RK SESVETE AGROPROTEINKA
2. HYPO HNO
3. RK PODRAVKA
4. ŽRK SAMOBOR
22.12.2018.
RAZIGRAVANJE ZA 5. - 8. MJESTA
RK KRIM - ŽRK SAMOBOR 22:22 (25:24) sedmerci
RK PODRAVKA - ŽRK TVIN 15:23
POLUFINALE
ŽRK BUDUĆNOST - HYPO HNO 18:17
RK SESVETE - RK LOKOMOTIVA 17:14
7./8. MJESTO
ŽRK SAMOBOR - RK PODRAVKA 25:17
5./6. MJESTO
RK KRIM - ŽRK TVIN 23:19
3. MJESTO
HYPO HNO - RK LOKOMOTIVA 22:23
FINALE
ŽRK BUDUĆNOST - RK SESVETE 24:16
POREDAK:
1. ŽRK BUDUĆNOST (CG)
2. RK SESVETE (HR)
3. RK LOKOMOTIVA (HR)
4. HC HYPO NO (A)
5. RK KRIM MERCATOR (SLO)
6. ŽRK TVIN VIROVITICA (HR)
7. ŽRK SAMOBOR (HR)
8. RK PODRAVKA (HR)
Najbolja_strelkinja_i_igračica2002_Katar
Katarina Džaferović, ŽRK Budućnost - najbolja strelkinja
Najbolja_vratarka2002_Milena_Vujsić_ŽRK_
Milena Vujsić, ŽRK Budućnost - najbolja vratarka
Najbolja_strelkinja_i_igračica2002_Katar
Katarina Džaferović, ŽRK Budućnost - najbolja igračica
GENERACIJA 2004.
21.12.2018.
1. KOLO
8:30 ŽRK RUGVICA - RK LOKOMOTIVA 21:16
9.20 ŽARK SPLIT - RK LEVALEA 24:12
10:10 RK PODRAVKA - ŽRK ZAMET 26:23
11:00 RK SESVETE - RK KRIM 27:25
2. KOLO
11:50 RK PODRAVKA - RK LOKOMOTIVA 29:21
12:40 RK SESVETE - RK LEVALEA 23:18
13:30 ŽRK ZAMET - ŽRK RUGVICA 22:24
14:20 RK KRIM - ŽARK SPLIT 22:27
3. KOLO
15:10 ŽRK RUGVICA - RK PODRAVKA 24:32
16:00 ŽARK SPLIT - RK SESVETE 27:17
16:50 ŽRK ZAMET - RK LOKOMOTIVA 21:24
17:40 RK KRIM - RK LEVALEA 22:22
POREDAK
GRUPA "A"
1. RK PODRAVKA
2. ŽRK RUGVICA
3. RK LOKOMOTIVA
4. ŽRK ZAMET
GRUPA "B"
1. ŽARK SPLIT
2. RK SESVETE AGROPROTEINKA
3. RK KRIM MERCATOR
4. RK LEVALEA
22.12.2018.
RAZIGRAVANJE ZA 5. - 8. MJESTA
RK LOKOMOTIVA - RK LEVALEA 18:12
RK KRIM - ŽRK ZAMET 26:30
POLUFINALE
RK PODRAVKA - RK SESVETE 26:24
ŽARK SPLIT - ŽRK RUGVICA 21:12
7./8. MJESTO
RK LEVALEA - RK KRIM 16:27
5./6. MJESTO
RK LOKOMOTIVA - ŽRK ZAMET 17:18
3. MJESTO
RK SESVETE - ŽRK RUGVICA 19:19 (30:31) sedmerci
FINALE
RK PODRAVKA - ŽARK SPLIT 28:23
POREDAK
1. RK PODRAVKA (HR)
2. ŽARK SPLIT (HR)
3. ŽRK RUGVICA (HR)
4. RK SESVETE (HR)
5. ŽRK ZAMET (HR)
6. RK LOKOMOTIVA (HR)
7. RK KRIM MERCATOR (SLO)
8. RK LEVALEA (CG)
Najbolja_strelkinja2004_Nika_Ocepek_RK_K
Nika Ocepek, RK Krim Mercator - najbolja strelkinja
Najbolja_vratarka2004_Lea_Krznar_ŽRK_Rug
Lea Krznar, ŽRK Rugvica - najbolja vratarka
Najbolja_igračica2004_Nika_Dedi_RK_Podra
Nika Dedi, RK Podravka - najbolja igračica
GENERACIJA 2006.
 
21.12.2018.
1.KOLO
9:00 RK SESVETE - ŽRK SAMOBOR 8:13
9:40 RK LOKOMOTIVA - ŽRK DUGO SELO 16:13
10:20 ŽRK BUDUĆNOST - ŽRK DUGO SELO 10:14
11:00 RK PODRAVKA - RK KRIM 20:16
2. KOLO
11:40 ŽRK SAMOBOR - RK PODRAVKA 15:16
12:20 RK KRIM - RK SESVETE 12:14
13:00 ŽRK BUDUĆNOST - RK LOKOMOTIVA 10:11
13:40 ŽRK DUGO SELO - ŽRK DUBICA 15:18
3. KOLO
14:30 RK LOKOMOTIVA - ŽRK DUBICA 15:7
15:00 RK SESVETE - RK PODRAVKA 15:7
15:40 ŽRK BUDUĆNOST - ŽRK DUBICA 15:19
16:30 RK KRIM - ŽRK SAMOBOR 9:12
POREDAK
GRUPA "A"
1, ŽRK SAMOBOR
2. RK SESVETE AGROPROTEINKA
3. RK PODRAVKA 
4. RK KRIM MERCATOR
GRUPA "B"
1. RK LOKOMOTIVA
2. ŽRK DUBICA
3. ŽRK DUGO SELO
4. ŽRK BUDUĆNOST
22.12.2018.
RAZIGRAVANJE ZA 5. - 8. MJESTO
RK PODRAVKA - ŽRK BUDUĆNOST 14:12
ŽRK DUGO SELO - RK KRIM 15:19
POLUFINALE
RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE 11:9
ŽRK SAMOBOR - ŽRK DUBICA 11:12
7./8. MJESTO
ŽRK BUDUĆNOST - ŽRK DUGO SELO 12:12 (14:12) sedmerci
5./6. MJESTO
RK PODRAVKA - RK KRIM 11:15
3. MJESTO
RK SESVETE - ŽRK SAMOBOR 12:11
FINALE
RK LOKOMOTIVA - ŽRK DUBICA 17:9
POREDAK:
1. RK LOKOMOTIVA (HR)
2. ŽRK DUBICA (BiH)
3. RK SESVETE (HR)
4. ŽRK SAMOBOR (HR)
5. RK KRIM MERCATOR (SLO)
6. RK PODRAVKA (HR)
7. ŽRK BUDUĆNOST (CG)
8. ŽRK DUGO SELO '55 (HR)
Najbolja_strelkinja_Katja_Vuković_ŽRK_Du
Katja Vuković, ŽRK Dugo Selo '55 - najbolja strelkinja
Najbolja_vratarka2006_Lara_Pudić_RK_Sesv
Lara Pudić, RK Sesvete Agroproteinka - najbolja vratarka
Najbolja_ igračica2006_Anđelina_Boliček_
Anđelina Bouček, RK Lokomotiva - najbolja igračica

POKROVITELJI 19. MEĐUNARODNOG BOŽIĆNOG RUKOMETNOG TURNIRA

agroproteinka.png
koncar.png
mars.png
vinajakovac.png
zrs.png
atlanticgrupa.png
sesvetedanas.png
Zagreb.png
Kaufland.png
cbsport.png
apex.png
hrs.png
ccivica.png
brzi.png
pudic2.png
ordinacija.png
azzuro.png
finstalmont.png
Dinara.png
phoenix.png
herc.png
Fragarija.png
OPGms.png
rokoko.png
opgfilipovic.png
silaco.png