1. HMKRL - ZAVRŠNICA - SEZONA 2017./2018.

GRUPE

GRUPA "A"
GRUPA "B"
GRUPA "C"
GRUPA "D"
LOKOMOTIVA
ZAMET
SESVETE AGROPROTEINKA
VRANJIC
HOTELI MAKARSKA
UDARNIK
LIBURNIJA
PODRAVKA
DARDA
TROGIR
SINJ
MURVICA
ĐAKOVO
RADNIK
MULTINORM
TVIN

GRUPA "A" - REZULTATI

Domaćin
Gost
Kraj
LOKOMOTIVA
HOTELI MAKARSKA
27:20
DARDA
ĐAKOVO
19:15
ĐAKOVO
HOTELI MAKARSKA
13:27
LOKOMOTIVA
DARDA
31:17
ĐAKOVO
LOKOMOTIVA
17:21
DARDA
HOTELI MAKARSKA
12:14

GRUPA "A" - TABLICA

P
EKIPA
PO
NE
IZ
+/-
BOD
1
LOKOMOTIVA
3
0
0
+25
6
2
HOTELI MARARSKA
2
0
1
+9
4
3
DARDA
1
0
2
-12
2
4
ĐAKOVO
0
0
3
-22
0

GRUPA "B" - REZULTATI

Domaćin
Gost
Kraj
ZAMET
RADNIK
25:9
TROGIR
UDARNIK
17:18
RADNIK
UDARNIK
10:14
ZAMET
TROGIR
20:10
TROGIR
RADNIK
17:17
UDARNIK
ZAMET
15:22

GRUPA "B" - TABLICA

P
EKIPA
PO
NE
IZ
+/-
BOD
1
ZAMET
3
0
0
+33
6
2
UDARNIK
2
0
1
-2
4
3
TROGIR
0
1
2
-11
1
4
RADNIK
1
2
-20
1

GRUPA "C" - REZULTATI

rsz_liburnija.png
1. kolo, 4.4.2018.
ŽRK LIBURNIJA - RK SESVETE AGROPROTEINKA
 
13:26 (3:12)
rsz_sesvete.png
Katarina Lokas, Ana Pehar (10), Andreja Cerovec, Matea Grbavac, Mia Marčinko (6), Dorotea Čoraš,
Sara Gavrilović, Ana Grlić (1), Mia Brkić (3),
Lucija Cvitanović (3), Veronika Mamić, Lara Burić (2),
Tara Tanita Kocijan (1)
hrs.png
rsz_sesvete.png
2. kolo, 5.4.2018.
ŽRK MULTINORM - RK SESVETE AGROPROTEINKA 
12:34 (5:18)
Katarina Lokas, Ana Pehar (10), Andreja Cerovec, Matea Grbavac (1), Mia Marčinko (1), Dorotea Čoraš (2), Sara Gavrilović (2), Ana Grlić (4), Mia Brkić (3), Lucija Cvitanović (8), Veronika Mamić, Lara Burić (3),
Tara Tanita Kocijan
rsz_sesvete.png
3. kolo, 5.4.2018.
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SINJ
24:18 (11:5)
rsz_sinj.png
Katarina Lokas, Ana Pehar (2), Andreja Cerovec, Matea Grbavac, Mia Marčinko (4), Dorotea Čoraš, Sara Gavrilović, Ana Grlić (6), Mia Brkić (6), Lucija Cvitanović (1), Veronika Mamić, Lara Burić (1), Tara Tanita Kocijan (4)

GRUPA "C" - REZULTATI

Domaćin
Gost
Kraj
LIBURNIJA
SESVETE AGROPROTEINKA
13:26
SINJ
MULTINORM
18:11
SINJ
LIBURNIJA
22:15
MULTINORM
SESVETE AGROPROTEINKA
12:34
LIBURNIJA
MULTINORM
26:17
SESVETE AGROPROTEINKA
SINJ
24:18

GRUPA "C" - TABLICA

P
EKIPA
PO
NE
IZ
+/-
BOD
1
SESVETE AGROPROTEINKA
3
0
0
+41
6
2
SINJ
2
0
1
+8
4
3
LIBURNIJA
1
0
2
-11
2
4
MULTINORM
0
0
3
-38
0

GRUPA "D" - REZULTATI

Domaćin
Gost
Kraj
TVIN
MURVICA
13:15
PODRAVKA
VRANJIC
13:15
TVIN
PODRAVKA
15:16
MURVICA
VRANJIC
8:16
PODRAVKA
MURVICA
9:16
VRANJIC
TVIN
22:18

GRUPA "D" - TABLICA

P
EKIPA
PO
NE
IZ
+/-
BOD
1
VRANJIC
3
0
0
+14
6
2
MURVICA
2
0
1
+1
4
3
PODRAVKA
1
0
2
-8
2
4
TVIN
0
0
3
-7
0

ČETVRTZAVRŠNICA

rsz_sesvete.png
6.4.2018.
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK MURVICA
24:13 (9:5)
rsz_murvica.png
Katarina Lokas, Ana Pehar (3), Andreja Cerovec, Matea Grbavac, Mia Marčinko (2),
Dorotea Čoraš, Sara Gavrilović, Ana Grlić (5), Mia Brkić (2),
Lucija Cvitanović (3), Veronika Mamić, Lara Burić (5), Tara Tanita Kocijan (4)
Domaćin
Gost
Kraj
LOKOMOTIVA
UDARNIK
17:14
SESVETE AGROPROTEINKA
MURVICA
24:13
ZAMET
HOTELI MAKARSKA
25:13
SINJ
VRANJIC
10:15

POLUZAVRŠNICA

rsz_lokomotiva.png
6.4.2018.
RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA
25:24 SEDMERCI, 17:17 (6:9)
rsz_sesvete.png
Katarina Lokas, Ana Pehar (2), Andreja Cerovec, Matea, Grbavac, Mia Marčinko (1), Dorotea Čoraš, Sara Gavrilović, Ana Grlić (1), Mia Brkić (4), Lucija Cvitanović (5), Veronika Mamić, Lara Burić (3), Tara Tanita Kocijan (1)
Domaćin
Gost
Kraj
ZAMET
VRANJIC
13:15
LOKOMOTIVA
SESVETE AGROPROTEINKA
25:24 SEDMERCI (17:17)

UTAKMICA ZA 3. MJESTO

rsz_sesvete.png
7.4.2018.
RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZAMET
15:23 (10:9)
rsz_zamet.png
Katarina Lokas, Ana Pehar (3), Andreja Cerovec (1), Matea Grbavac,
Mia Marčinko (3), Dorotea Čoraš, Sara Gavrilović, Ana Grlić (1),
Mia Brkić (2), Lucija Cvitanović (5), Veronika Mamić, 
Lara Burić, Tara Tanita Kocijan

FINALE

Domaćin
Gost
Kraj
LOKOMOTIVA
VRANJIC
14:16