1. HRL - SEZONA 2018./2019.

1. KOLO, 15./16.09.2018.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZAMET

31:24 (14:11)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;
Katarina Glibanski (1), Mia Tupek, Petra Dičak (7), Bernarda Čalušić (10),
Gabriela Rezić, Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović, Dora Lukić (8), Ana Anđelić (1), Mia Bošnjak, Ines Lisjak (1), Nikolina Žderić (1), Lucija Peraica (2)
DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
DALMATINKA
ZRINSKI
20:17
MURVICA
SPLIT 2010
23:22
SESVETE AGROPROTEINKA
ZAMET
31:24
OSIJEK
PODRAVKA
20:34
BJELOVAR
LOKOMOTIVA
23:38
KOKA
TREŠNJEVKA
29:21
 

2. KOLO, 19.09.2018.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK OSIJEK

25:21 (17:13)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;
Katarina Glibanski (2), Mia Tupek (2), Mihaela Bešen, Petra Dičak (3),
Bernarda Čalušić (8), Gabriela Rezić, Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović,
Dora Lukić (6), Ana Anđelić (3), Mia Bošnjak, Ines Lisjak, Lucija Peraica (1)
DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
ZAMET
SPLIT 2010
22:26
SESVETE AGROPROTEINKA
OSIJEK
25:21
ZRINSKI
UMAG
30:23
TREŠNJEVKA
DALMATINKA
25:32
LOKOMOTIVA
KOKA
37:22
PODRAVKA
BJELOVAR
37:20
 

3. KOLO, 06./07.10.2018.

ŽRK BJELOVAR - RK SESVETE AGROPROTEINKA

28:23 (15:10)

Lucija Bešen, Iris Pratljačić;
Katarina Glibanski, Mihaela Bešen, Petra Dičak (3), Bernarda Čalušić (10), Gabriela Rezić, Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović, Dora Lukić (6), Ana Anđelić, Ines Lisjak (2), Nikolina Žderić (2), Lucija Peraica
DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
OSIJEK
ZAMET
odg.
BJELOVAR
SESVETE AGROPROTEINKA
28:23
KOKA
PODRAVKA
28:42
DALMATINKA
LOKOMOTIVA
14:32
UMAG
TREŠNJEVKA
31:34
MURVICA
ZRINSKI
28:34
 

4. KOLO, 13./14.10.2018.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK KOKA

30:24 (13:12)

Lucija Bešen, Iris Pratljačić;
Katarina Glibanski (1), Mihaela Bešen, Petra Dičak (8), Bernarda Čalušić (8), Gabriela Rezić, Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović, Dora Lukić (5), Ana Anđelić (1), Ines Lisjak (2), Nikolina Žderić (2), Lucija Peraica (3)
DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
OSIJEK
BJELOVAR
15:25
ZRINSKI
SPLIT 2010
30:25
TREŠNJEVKA
MURVICA
29:26
LOKOMOTIVA
UMAG
40:22
PODRAVKA
DALMATINKA
37:14
SESVETE AGROPROTENIKA
KOKA
30:24
 

5. KOLO, 20./21.10.2018.

ŽRK DALMATINKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA 

25:22 (12:10)

Lucija Bešen, Iris Pratljačić;
Katarina Glibanski, Mihaela Bešen (3), Petra Dičak (3), Bernarda Čalušić (3),
Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović, Dora Lukić (7), Ana Anđelić,
Ines Lisjak (2), Lucija Peraica (4)
DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
BJELOVAR
ZAMET
27:18
KOKA
OSIJEK
29:25
DALMATINKA
SESVETE AGROPROTENIKA
25:22
UMAG
PODRAVKA
18:42
MURVICA
LOKOMOTIVA
16:27
SPLIT 2010
TREŠNJEVKA
odg.
 

6. KOLO, 27./28.10.2017.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK UMAG 

 

33:23 (16:9)

Lucija Bešen, Iris Pratljačić;
Mia Tupek, Mihaela Bešen, Petra Dičak (7), Bernarda Čalušić (5),
Gabrijela Rezić (1), Lara Burić (3), Doris Vlajsović (2), Dora Lukić (4),
Ana Anđelić (3), Mia Bošnjak, Ines Lisjak (4), Mia Brkić,
Nikolina Žderić, Lucija Peraica (4)
DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
ZAMET
ZRINSKI
26:23
BJELOVAR
KOKA
31:31
LOKOMOTIVA
SPLIT 2010
31:18
PODRAVKA
MURVICA
44:16
SESVETE AGROPROTEINKA
UMAG
33:23
OSIJEK
DALMATINKA
21:30
 

7. KOLO, 03.11.2018.

ŽRK MURVICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA 

 

19:24 (9:14)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;
Mia Tupek (3), Mihaela Bešen (1), Petra Dičak (1), Bernarda Čalušić (4),
Gabrijela Rezić, Ana Marija Bikić (1), Doris Vlajsović (1), Dora Lukić (5),
Ana Anđelić (4), Ines Lisjak (2), Lucija Peraica (2)
DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
KOKA
ZAMET
32:21
DALMATINKA
BJELOVAR
21:22
UMAG
OSIJEK
30:27
MURVICA
SESVETE AGROPROTEINKA
19:24
SPLIT 2010
PODRAVKA
17:29
ZRINSKI
TREŠNJEVKA
31:12
 

8. KOLO, 07.11.2018.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SPLIT 2010

28:21 (16:12)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;
Mia Tupek (1), Mihaela Bešen, Petra Dičak (8), Bernarda Čalušić (2),
Gabriela Rezić, Ana Marija Bikić (1), Doris Vlajsović (3),
Dora Lukić (4), Ana Anđelić (2), Ines Lisjak (3), Lucija Cvitanović,
Nikolina Žderić (1), Lucija Peraica (3)
DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
ZAMET
TREŠNJEVKA
23:28
LOKOMOTIVA
ZRINSKI
32:20
KOKA
DALMATINKA
31:17
SESVETE AGROPROTENIKA
SPLIT 2010
28:21
OSIJEK
MURVICA
18:25
BJELOVAR
UMAG
36:25
 

9. KOLO, 10.11.2018.

RK SESVETE AGROPROTEINKA

slobodni

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
DALMATINKA
ZAMET
24:18
UMAG
KOKA
26:33
MURVICA
BJELOVAR
25:29
SPLIT 2010
OSIJEK
18:21
TREŠNJEVKA
LOKOMOTIVA
17:35
ZRINSKI
PODRAVKA
19:34
 

10. KOLO, 17.11.2018.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZRINSKI

33:29 (14:17)

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Mia Tupek, Mihaela Bešen, Petra Dičak (9), Bernarda Čalušić (3), Gabriela Rezić (1), Doris Vlajsović (6), Dora Lukić (6), Ana Anđelić (5), Ines Lisjak (3), Magdalena Jurić, Nikolina Žderić

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
ZAMET
LOKOMOTIVA
15:27
PODRAVKA
TREŠNJEVKA
38:16
SESVETE AGROPROTEINKA
ZRINSKI
33:29
DALMATINKA
UMAG
28:25
BJELOVAR
SPLIT 2010
22:18
KOKA
MURVICA
35:22
 

11. KOLO, 12.01.2019.

RK TREŠNJEVKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

23:29 (12:17)

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
UMAG
ZAMET
34:20
MURVICA
DALMATINKA
29:30
SPLIT 2010
KOKA
32:33
LOKOMOTIVA
PODRAVKA
odg
ZRINSKI
OSIJEK
26:23
TREŠNJEVKA
SESVETE AGROPROTEINKA
23:29

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Katarina Glibanski, Mia Tupek, Mihaela Bešen, Petra Dičak (5), Bernarda Čalušić (8), Lara Burić, Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović (3), Dora Lukić (8), Ana Anđelić, Mia Bošnjak, Ines Lisjak (2), Lucija Peraica (3)

 

12. KOLO, 19.01.2019.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LOKOMOTIVA

20:37 (9:19)

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
ZAMET
PODRAVKA
15:35
SESVETE AGROPROTEINKA
LOKOMOTIVA
20:37
OSIJEK
TREŠNJEVKA
24:28
BJELOVAR
ZRINSKI
22:22
UMAG
MURVICA
33:27
DALMATINKA
SPLIT 2010
22:38

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Prtljačić;

Mia Tupek (2), Mihaela Bešen, Petra Dičak (4), Bernarda Čalušić (4), Lara Burić (1), Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović (1), Dora Lukić (3), Ana Anđelić (1), Mia Bošnjak, Ines Lisjak (1), Ana Pehar (3), Lucija Peraica

 

13. KOLO, 09.01.2019.

RK PODRAVKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

35:25

Lucija Bešen, Petra Lovrenčević, Iris Pratljačić;

Katarina Glibanski, Mia Tupek, Mihaela Bešen, Petra Dičak (6), Bernarda Čalušić (3), Lara Burić, Ana Marija Bikić, Doris Vlajsović, Dora Lukić (6), Ana Anđelić (2), Mia Bošnjak, Ines Lisjak (2), Lucija Peraica (6)

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
PODRAVKA
SESVETE AGROPROTEINKA
35:25
LOKOMOTIVA
OSIJEK
37:19
TREŠNJEVKA
BJELOVAR
26:32
ZRINSKI
KOKA
28:25
MURVICA
ZAMET
25:23
SPLIT 2010
UMAG
33:29
 

14. KOLO, 02./03.02.2019.

ŽRK ZAMET - RK SESVETE AGROPROTEINKA

--:--

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
SPLIT 2010
MURVICA
ZAMET
SESVETE AGROPROTEINKA
ZRINSKI
DALMATINKA
TREŠNJEVKA
KOKA
LOKOMOTIVA
BJELOVAR
PODRAVKA
OSIJEK
 

15. KOLO, 09./10.02.2019.

ŽRK OSIJEK - RK SESVETE AGROPROTEINKA

--:--

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
OSIJEK
SESVETE AGROPROTEINKA
BJELOVAR
PODRAVKA
KOKA
LOKOMOTIVA
DALMATINKA
TREŠNJEVKA
UMAG
ZRINSKI
SPLIT 2010
ZAMET
 

16. KOLO, 16./17.02.2019.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK BJELOVAR

--:--

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
ZAMET
OSIJEK
ZRINSKI
MURVICA
TREŠNJEVKA
UMAG
LOKOMOTIVA
DALMATINKA
PODRAVKA
KOKA
SESVETE AGROPROTEINKA
BJELOVAR
 

17. KOLO, 23./24.02.2019.

ŽRK KOKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

--:--

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
BJELOVAR
OSIJEK
KOKA
SESVETE AGROPROTEINKA
DALMATINKA
PODRAVKA
UMAG
LOKOMOTIVA
MURVICA
TREŠNJEVKA
SPLIT 2010
ZRINSKI
 

18. KOLO, 02./03.03.2019.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK DALMATINKA

--:--

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
ZAMET
BJELOVAR
TREŠNJEVKA
SPLIT 2010
LOKOMOTIVA
MURVICA
PODRAVKA
UMAG
SESVETE AGROPROTEINKA
DALMATINKA
OSIJEK
KOKA
 

19. KOLO, 09./10.03.2019.

ŽRK UMAG - RK SESVETE AGROPROTEINKA

--:--

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
KOKA
BJELOVAR
DALMATINKA
OSIJEK
UMAG
SESVETE AGROPROTEINKA
MURVICA
PODRAVKA
SPLIT 2010
LOKOMOTIVA
ZRINSKI
ZAMET
 

20. KOLO, 13.03.2019.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK MURVICA

--:--

DOMAĆIN20
GOST20
REZULTAT20
TREŠNJEVKA
ZRINSKI
PODRAVKA
SPLIT 2010
SESVETE AGROPROTEINKA
MURVICA
OSIJEK
UMAG
BJELOVAR
DALMATINKA
ZAMET
KOKA
 

21. KOLO, 30./31.03.2019.

ŽRK SPLIT 2010 - RK SESVETE AGROPROTEINKA

--:--

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
DALMATINKA
KOKA
UMAG
BJELOVAR
MURVICA
OSIJEK
SPLIT 2010
SESVETE AGROPROTEINKA
ZRINSKI
LOKOMOTIVA
null
TREŠNJEVKA
ZAMET
null
 

22. KOLO, 06./07.04.2019.

RK SESVETE AGROPROTEINKA 

slobodni

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
LOKOMOTIVA
TREŠNJEVKA
PODRAVKA
ZRINSKI
OSIJEK
SPLIT 2010
BJELOVAR
MURVICA
KOKA
UMAG
ZAMET
DALMATINKA
 

23. KOLO, 13./14.04.2019.

ŽRK ZRINSKI - RK SESVETE AGROPROTEINKA

--:--

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
UMAG
DALMATINKA
MURVICA
KOKA
SPLIT 2010
BJELOVAR
ZRINSKI
SESVETE AGROPROTEINKA
TREŠNJEVKA
PODRAVKA
LOKOMOTIVA
ZAMET
 

24. KOLO, 27./28.04.2019.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK TREŠNJEVKA

--:--

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
PODRAVKA
LOKOMOTIVA
SESVETE AGROPROTEINKA
TREŠNJEVKA
OSIJEK
ZRINSKI
KOKA
SPLIT 2010
DALMATINKA
MURVICA
ZAMET
UMAG
 

25. KOLO, 04./05.05.2019.

RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

--:--

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
MURVICA
UMAG
SPLIT 2010
DALMATINKA
ZRINSKI
BJELOVAR
TREŠNJEVKA
OSIJEK
LOKOMOTIVA
SESVETE AGROPROTEINKA
PODRAVKA
ZAMET
 

26. KOLO, 11./12.05.2019.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK PODRAVKA VEGETA

--:--

DOMAĆIN
GOST
REZULTAT
SESVETE AGROPROTEINKA
PODRAVKA
OSIJEK
LOKOMOTIVA
BJELOVAR
TREŠNJEVKA
KOKA
ZRINSKI
UMAG
SPLIT 2010
ZAMET
MURVICA