top of page

ZORIČINE DJEVOJČICE NE ZNAJU ZA PORAZ

1. HRL U13, 5. kolo

ŠSD Mladost, Karlovac, 17. 3. 2024.ŽRK Zagorica - RK Sesvete Agroproteinka 3:30 (1:11)


Karla Huzanić, Kaja Mesić; Lana Kuhar (1), Mirta Ciprić (4), Marija Kozina (1), Lucija Džalto, Nikol Koščević (3), Gabrijela Čutura, Dora Pavelić (2), Chiara Janković (4), Lana Lončar (7), Dora Jurić (1), Ema Koska, Marta Marić, Barbara Mišura (7)


Najkorisnija igračica utakmice u našoj ekipi: Lana Lončar
RK Sesvete Agroproteinka - Š.R. Karlovac 34:17 (15:7)


Karla Huzanić, Kaja Mesić; Lana Kuhar (1), Mirta Ciprić, Marija Kozina (2), Lucija Džalto (1), Nikol Koščević (1), Gabrijela Čutura (4), Dora Pavelić (5), Chiara Janković (3), Lana Lončar (4), Dora Jurić (2), Ema Koska (4), Marta Marić, Barbara Mišura (7)


Igračica utakmice u našoj ekipi: Marija KozinaTrenerica: Zorica Samardžija

Comments


bottom of page