ZLATO NA TURNIRU U NIKŠIĆU

Na 6. Internacionalnom rukometnom turniru, Nikšić 2019. naše rukometašice (kombinirani sastav kadetkinja i mlađih kadetkinja) obranile su prošlogodišnju titulu u Crnoj Gori.


Ovo su svi rezultati i učinci igračica:


1. kolo RK Sesvete Agroproteinka - RK Lokomotiva Zagreb 14:16 (7:8)

Katarina Lokas, Veronika Mamić; Ana Pehar (4), Lana Jurina (1), Mia Marčinko (1), Sara Jukić, Dorotea Čoraš (1), Nika Gavrilović, Sara Gavrilović, Ana Grlić (1), Lucija Cvitanović (1), Lara Burić (5), Lea Lalić, Kala Kosovac, Rafaela Krilčić


2. kolo Rukometna reprezentacija grada Beograda - RK Sesvete Agroproteinka 13:14 (6:9)

Katarina Lokas, Veronika Mamić; Ana Pehar (5), Lana Jurina, Mia Marčinko, Sara Jukić, Dorotea Čoraš (4), Nika Gavrilović, Sara Gavrilović, Ana Grlić (2), Lucija Cvitanović (1), Lara Burić (1), Lea Lalić, Kala Kosovac(1), Rafaela Krilčić


3. kolo ŽRK Budućnost Podgorica - RK Sesvete Agroproteinka 13:19 (8:10)

Katarina Lokas, Veronika Mamić; Ana Pehar (10), Lana Jurina (1), Mia Marčinko, Sara Jukić, Dorotea Čoraš, Nika Gavrilović (1), Sara Gavrilović, Ana Grlić (1), Lucija Cvitanović (2), Lara Burić (4), Lea Lalić, Kala Kosovac, Rafaela Krilčić


polufinale

Rukometna reprezentacija centralne Srbije - RK Sesvete Agroproteinka 11:13 (5:7)

Katarina Lokas, Veronika Mamić; Ana Pehar (5), Lana Jurina, Mia Marčinko, Sara Jukić, Dorotea Čoraš (1), Nika Gavrilović (1), Sara Gavrilović, Ana Grlić, Lucija Cvitanović (2), Lara Burić (4), Lea Lalić, Kala Kosovac, Rafaela Krilčić


finale

RK Sesvete Agroproteinka - RK Lokomotiva Zagreb 22:15 (11:8)

Katarina Lokas, Veronika Mamić; Ana Pehar (9), Lana Jurina, Mia Marčinko, Sara Jukić (4), Dorotea Čoraš (1), Nika Gavrilović, Sara Gavrilović, Ana Grlić (1), Lucija Cvitanović, Lara Burić (3), Lea Lalić (1), Kala Kosovac (2), Rafaela Krilčić (1)

Konačni poredak svih sudionika turnira:

1. RK SESVETE AGROPROTEINKA, HRVATSKA

2. RK LOKOMOTIVA ZAGREB, HRVATSKA

3. REPREZENTACIJA CENTRALNE SRBIJE, REPUBLIKA SRBIJA

4. RUKOMETNI KLUB „LEVALEA“ 2010, NIKŠIĆ, CRNA GORA

5. „RUKOMETNA REPREZENTACIJA GRADA BEOGRADA“ REPUBLIKA SRBIJA

6. ŽRK „BUDUĆNOST“, PODGORICA, CRNA GORA

7. RK „VARDAR“, SKOPJE, REPUBLIKA SJEVERNA MAKEDONIJA

8. RK „ DUBICA“ KOZARSKA DUBICA, BOSNA I HERCEGOVINA

9. RK „KRIM“ LJUBLJANA, SLOVENIJA


Najbolja stijelkinja i igračica turnira je naša Ana Pehar.


Čestitamo curama i treneru Šebeku!



Recent Posts

See All