top of page

UVJERLJIVE MLAĐE KADETKINJE

1. HRL U14, Regija 3-2, 3. kolo SD Zeleni Brijeg, Sisak, 4.12.2022.


ŽRK Zaprešić - RK Sesvete Agroproteinka 13:21 (6:12)


Sara Komušar; Dalia Krsnik, Ivona Šulentić (3), Mia Mušić, Nika Kuhar, Matea Koska (5), Riva Lukrecija Maršić,, Petra Kutleša, Paola Korman (1), Mia Hajsek, Magdalena Cvitanović, Barbara Dalmatin (2), Josipa Jonjić (1), Marija Stipić (3), Iva Bošnjak (6)


Najkorisnija igračica u našoj ekipi: Iva BošnjakRK Sesvete Agroproteinka - ŽRK Sisak 30:11 (14:4)


Sara Komušar; Dalia Krsnik (3), Ivona Šulentić (2), Mia Mušić, Nika Kuhar (1), Matea Koska (2), Riva Lukrecija Maršić (1),, Petra Kutleša (1), Paola Korman (2), Mia Hajsek (7), Magdalena Cvitanović (3), Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić (1), Marija Stipić (7), Iva Bošnjak


Najkorisnija igračica u našoj ekipi: Sara Komušar
Trenerica: Sanja Brčić

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page