top of page

POBJEDA KADETKINJA PROTIV KARLOVCA I PORAZ OD ZELINE U 1. HRL

Updated: Nov 29, 2022

1. HRL U16 Regija 3, 3. kolo SD Zelina, Sveti Ivan Zelina


Š.R. Karlovac - RK Sesvete Agroproteinka 19:38 (10:18)


Marija Rezo, Lara Pudić, Mihaela Pijetlović; Sara Tatarević (5), Iva Karaula (8) , Klara Petrašević (2), Matea Koska (8) , Leonnie Drezga Domanski, Lorena Križan (3), Barbara Dalmatin (2), Josipa Jonjić (3), Marija Stipić (2), Iva Bošnjak (2), Iva Kezić (3), Ana Džalto, Tamara Jukić


Najbolja igračica u našoj ekipi: Iva Karaula
RK Sesvete Agroproteinka - RK Zelina 22:25 (9:13)


Marija Rezo, Lara Pudić, Mihaela Pijetlović; Sara Tatarević (4), Iva Karaula (3), Klara Petrašević, Matea Koska (2), Leonnie Drezga Domanski, Lorena Križan (1), Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić (1), Marija Stipić, Iva Bošnjak (1), Iva Kezić (1), Ana Džalto (6), Tamara Jukić (3)


Najbolja igračica u našoj ekipi: Tamara JukićComentarios


bottom of page