top of page

DVJEMA POBJEDAMA U ZADNJEM KOLU, MLAĐE KADETKINJE POTVRDILE PLASMAN NA ZAVRŠNICU

1. HRL U14 Regija 3-2, 6. kolo Dom Sportova Zagreb, 19.3.2023.


RK Sesvete Agroproteinka - ŽRK Rab 27:22 (13:12)


Karla Huzanić, Sara Komušar; Ivona Šulentić, Mia Mušić, Nika Kuhar, Kala Angela Maršić, Matea Koska (6), Riva Lukrecija Maršić (5), Petra Kutleša, Paola Korman, Mia Hajsek, Ema Pavlek, Barbara Dalmatin (6), Josipa Jonjić (1), Marija Stipić (5), Iva Bošnjak (4)


Najkorisnija igračica u našoj ekipi: Matea KoskaŽRK Gospić - RK Sesvete Agroproteinka 24:29 (14:17)


Karla Huzanić, Sara Komušar; Ivona Šulentić (3), Mia Mušić, Nika Kuhar, Kala Angela Maršić, Matea Koska (7), Riva Lukrecija Maršić (1), Petra Kutleša (3), Paola Korman, Mia Hajsek, Ema Pavlek, Barbara Dalmatin (2), Josipa Jonjić (1), Marija Stipić (5), Iva Bošnjak (7)


Najkorisnija igračica u našoj ekipi: Iva Bošnjak
Ovim dvjema pobjedama mlađe kadetkinje natjecanje u Regiji 3-2 zaključile su osvajanjem drugog mjesta. Ukupno su ostvarile 9 pobjeda te po jednu neriješenu i izgubljenu utakmicu.


Čestitamo tenerici Sanji Brčić i njenim curama na plasmanu na Završnicu.

Comments


bottom of page