top of page

DVIJE POBJEDE KADETKINJA U ZADNJEM KOLU REGIJE 3 - SLIJEDI ZAVRŠNICA

1. HRL U17

SC Zamet, Rijeka, 24. 3. 2024.RK Sesvete Agroproteinka - ŽRK Zamet 18:16 (8:10)


Marija Rezo, Petra Briški, Sara Komušar; Ana Pehar (2), Klara Petrašević, Leonnie Drezga Domanski (2), Riva Lukrecija Maršić (1), Paola Korman, Josipa Jonjić, Marija Stipić, Antonela Abaza (7), Lorena Križan (4), Iva Kezić (1), Ana Džalto (1), Tamara Jukić, Tara Hunjadi


Najkorisnija igračica utakmice u našoj ekipi: Antonela Abaza


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ŽRK Omišalj - RK Sesvete Agroproteinka 17:29 (7:14)


Marija Rezo, Petra Briški, Sara Komušar; Ana Pehar (3), Klara Petrašević (2), Leonnie Drezga Domanski (5), Riva Lukrecija Maršić (1), Paola Korman (1), Josipa Jonjić (2), Marija Stipić (3), Antonela Abaza (6), Lorena Križan (1), Iva Kezić (1), Ana Džalto (2), Tamara Jukić (1), Tara Hunjadi (1)


Najkorisnija igračica utakmice u našoj ekipi: Leonnie Drezga Domanski


Trener: Miran OgnjenovićComments


bottom of page