top of page

DJEVOJČICAMA 4. MJESTO NA ZAVRŠNICI

U Poreču se od 26.5. do 29.5.2022. održala Završnica 1. HRL za djevojčice U12.

Naše djevojčice, vođene trenericama Sanjom Brčić i Zoricom Samardžija, osvojile su jako dobro 4. mjesto. Do polufinale utakmice nisu znale za poraz na samoj Završnici, kao niti tijekom cijele sezone u Regiji 3. No, nažalost, u polufinalnoj utakmici je nedostajalo i malo sportske sreće, kako bi se naše djevojčice vratile sa sjajnijim medaljama oko vrata.

Nakon vidnog razočaranja naših djevojčica (gubitak već dobivene utakmice u polufinalu od Gospića), uslijedila je utakmica za 3. mjesto. Trenerice i cure skupile su glave i pokušale dati sve od sebe, kako bi prvenstvo završile pobjedom. No, u utakmici s Lokomotivom jednostavno više nije išlo, nije bilo ni snage ni koncentracije za učiniti nešto više doli čestitati gradskim rivalkama na pobjedi.


Kvalitetu naše ekipe potvrdio je i izbor najboljih pojedinki.

IVONA ŠULENTIĆ NAJBOLJA JE KRUŽNA NAPADAČICA, A MATEA KOSKA NAJBOLJA STRIJELKINJA ZAVRŠNICE.


Čestitamo našim curama i trenericama Sanji i Zorici na ostvarenom rezultatu. Čestitamo Ivoni i Mateji na pojedinačnim nagradama.

Zahvaljujemo se svim roditeljima koji su cijelu sezonu bili velika podrška curama, a posebno na Završnici u Poreču.
U nastavku donosimo rezultate svih naših utakmica.


UTAKMICA ZA 3. MJESTO

RK Lokomotiva - RK Sesvete Agroproteinka 28:17 (12:8) Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik (1), Ivona Šulentić (2), Kala Angela Maršić, Matea Koska (3), Petra Kutleša, Mirta Ciprić (2), Ema Pavlek (1), Ana Nikolić, Josipa Jonjić (5), Marija Kozina, Gabrijela Čutura (3), Chiara Janković, Lana Lončar, Dora Jurić

Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Ivona Šulentić.


POLUFINALE

RK Sesvete Agroproteinka - ŽRK Gospić 26:27 nakon sedmeraca (regularni dio 21:21, prvo poluvrijeme 12:14)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik (2), Ivona Šulentić (3), Kala Angela Maršić, Matea Koska (10), Petra Kutleša (3), Mirta Ciprić (1), Ema Pavlek, Ana Nikolić, Josipa Jonjić (7), Marija Kozina, Gabrijela Čutura, Chiara Janković, Lana Lončar, Dora Jurić

Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Josipa Jonjić


Polufinalna skupina 2, 5. kolo RK Sesvete Agroproteinka - RK Lokomotiva 25:23 (11:11)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik, Ivona Šulentić (5), Kala Angela Maršić, Matea Koska (12), Petra Kutleša (3), Mirta Ciprić, Ema Pavlek (1), Ana Nikolić, Josipa Jonjić (4), Marija Kozina, Gabrijela Čutura, Chiara Janković, Lana Lončar, Dora Jurić Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Petra Kutleša


Polufinalna skupina 2, 4. kolo RK Sesvete Agroproteinka - Š.R. Karlovac 26:15 (14:3)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik (1), Ivona Šulentić (5), Kala Angela Maršić, Matea Koska (7), Petra Kutleša, Mirta Ciprić Ema Pavlek (5), Ana Nikolić, Josipa Jonjić (4), Marija Kozina, Gabrijela Čutura, Chiara Janković (1), Lana Lončar (1), Dora Jurić (2) Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Ema Pavlek


Skupina D, 3. kolo RK Podravka - RK Sesvete Agroproteinka 21:34 (7:16)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik (1), Ivona Šulentić (2), Kala Angela Maršić, Matea Koska (13), Petra Kutleša (2), Mirta Ciprić (1), Ema Pavlek (1), Ana Nikolić, Josipa Jonjić (6), Marija Kozina (2), Gabrijela Čutura (2), Chiara Janković (2), Lana Lončar, Dora Jurić (2) Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Matea Koska


Skupina D, 2. kolo RK Sesvete Agroproteinka - ŽRK Sinj 32:25 (11:10)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik (3), Ivona Šulentić (3), Kala Angela Maršić, Matea Koska (9), Petra Kutleša (3), Mirta Ciprić (3), Ema Pavlek, Ana Nikolić, Josipa Jonjić (10), Marija Kozina, Gabrijela Čutura (1), Chiara Janković, Lana Lončar, Dora Jurić Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Mirta Ciprić.


Skupina D, 1. kolo RK Sesvete Agroproteinka - ŽRK Rudar 23:19 (10:6)

Karla Huzanić, Kaja Mesić; Dalia Krsnik (2), Ivona Šulentić (2), Kala Angela Maršić, Matea Koska (11), Petra Kutleša (2), Mirta Ciprić, Ema Pavlek, Ana Nikolić, Josipa Jonjić (6), Marija Kozina, Gabrijela Čutura, Chiara Janković, Lana Lončar, Dora Jurić Najbolja igrača utakmice u našoj ekipi: Josipa JonjićRecent Posts

See All

Comentários


bottom of page