top of page

1. HRL U14, ZAVRŠNICA - Šesto mjesto za naše djevojčice

Završni je dan Završnice prvenstva Hrvatske za generaciju U14. Naše djevojčice igrale su utakmicu za peto mjesto te u izjednačenoj utakmici na kraju ipak izgubile od RK Zelina. Za skoro sve naše djevojčice ovo je prva Završnica i veliko iskustvo koje će im sigurno puno pomoći u rukometnom i osobnom razvoju. Završnice su uvijek i mjesto zabave, druženja, međusobnog povezivanja, upoznavanja i stjecanja novih prijateljstava.


RK Sesvete Agroproteinka - RK Zelina 16:19 (10:11)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić (1), Mia Mušić, Nika Kuhar, Matea Koska (6), Riva Lukrecija Maršić (2), Petra Kutleša, Paola Korman (1), Mia Hajsek, Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić, Marija Stipić (1), Iva Bošnjak (5), Iva Kezić, Ana Džalto

Trener: Branko Šebek Službena predstavnica: Sanja Brčić

Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Josipa Jonjić


Čestitamo našim curama na rezultatu, borbenosti i požrtvovnosti. Čestitke i trenerima koji su ih vodili i koji su svim curama dali priliku igrati i osjetiti draž natjecanja kakvo samo sport može pružiti.

I na kraju, hvala svim roditeljima, obiteljima i prijateljima naših djevojčica, koji su ih u velikom broju bodrili u Poreču.Svi rezultati naše ekipe


Skupina B

1. kolo

RK Dugopolje - RK Sesvete Agroproteinka 25:19 (13:11)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić, Mia Mušić, Nika Kuhar, Matea Koska (4), Riva Lukrecija Maršić, Petra Kutleša, Paola Korman, Mia Hajsek, Barbara Dalmatin (4), Josipa Jonjić (5), Marija Stipić (4), Iva Bošnjak, Iva Kezić (2), Ana Džalto Najbolja igrača u našem timu: Marija Stipić


2. kolo

ŽRK Đurđevac - RK Sesvete Agroproteinka 15:27 (5:13)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić, Mia Mušić, Nika Kuhar, Matea Koska (6), Riva Lukrecija Maršić (1), Petra Kutleša (1), Paola Korman, Mia Hajsek, Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić, Marija Stipić (7), Iva Bošnjak (4), Iva Kezić (4), Ana Džalto (4)

Najbolja igrača u našem timu: Iva Kezić


3. kolo

RK Sesvete Agroproteinka - ŽRK Zrinski 21:17 (12:10)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić, Mia Mušić, Nika Kuhar, Matea Koska (4), Riva Lukrecija Maršić, Petra Kutleša, Paola Korman, Mia Hajsek (1), Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić (4), Marija Stipić (1), Iva Bošnjak (5), Iva Kezić (5), Ana Džalto (1)

Najbolja igrača utakmice u našoj ekipi: Iva Bošnjak


Polufinalna skupina 1

4. kolo

ŽRK Sinj - RK Sesvete Agroproteinka 21:16 (13:10)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić, Mia Mušić, Nika Kuhar, Matea Koska (4), Riva Lukrecija Maršić (1), Petra Kutleša, Paola Korman, Mia Hajsek, Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić (3), Marija Stipić (2), Iva Bošnjak, Iva Kezić (3), Ana Džalto (3) Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Ana Džalto


5. kolo

RK Trešnjevka - RK Sesvete Agroproteinka 20:20 (11:11)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić, Mia Mušić, Nika Kuhar, Matea Koska (5), Riva Lukrecija Maršić (1), Petra Kutleša, Paola Korman, Mia Hajsek, Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić (3), Marija Stipić (1), Iva Bošnjak (5), Iva Kezić (3), Ana Džalto (2)

Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Matea Koska


Utakmica za 5.-6. mjesto

RK Sesvete Agroproteinka - RK Zelina 16:19 (10:11)

Mihaela Pijetlović, Sara Komušar; Ivona Šulentić (1), Mia Mušić, Nika Kuhar, Matea Koska (6), Riva Lukrecija Maršić (2), Petra Kutleša, Paola Korman (1), Mia Hajsek, Barbara Dalmatin, Josipa Jonjić, Marija Stipić (1), Iva Bošnjak (5), Iva Kezić, Ana Džalto

Najbolja igračica utakmice u našoj ekipi: Josipa Jonjić


Comments


bottom of page