top of page

ČESTITKE KADETKINJAMA NA PLASMANU NA ZAVRŠNICU

Danas (12.3.2023.) su naše kadetkinje u Matuljima odigrale posljednje dvije utakmica Regije 3 1. HRL, i ostvarile nove dvije pobjede. Ostvarivši ukupno 11 pobjeda te uz 2 poraza, osvojile su 3. mjesto u Regiji 3, što je bilo dovoljno za plasman na Završnicu u Poreču. Čestitamo curama i svim trenerima koji su ih vodili kroz dosadašnji dio sezone (Branku Šebeku, Nikoli Škoriću i Miranu Ognjenoviću).

................................................


1. HRL U-16, Regija 3, 7. kolo ŠSD dr. Andrije Mohorovičića, Matulji, 12.3.2023.


ŽRK Zamet - RK Sesvete Agroproteinka 20:25 (8:12)


Marija Rezo, Mihaela Pijetlović; Jelena Franjić, Ana Pehar (2), Iva Karaula (2), Klara Petrašević (1), Antonela Abaza (1), Leonnie Drezga Domanski (1), Lorena Križan (3), Matea Koska (1), Barbara Dalmatin (3), Josipa Jonjić (3), Iva Bošnjak (2), Iva Kezić (3), Tamara Jukić (3)


Najkorisnija igračica u našoj ekipi: Barbara Dalmatin


RK Sesvete Agroproteinka - RK Liburnija Opatija 27:19 (10:7)


Marija Rezo, Mihaela Pijetlović; Jelena Franjić, Ana Pehar (1), Iva Karaula, Klara Petrašević (4), Antonela Abaza, Leonnie Drezga Domanski (4), Lorena (1), Matea Koska (1), Barbara Dalmatin (3), Josipa Jonjić (9), Iva Bošnjak (2), Iva Kezić (2), Tamara Jukić,


Najkorisnija igračica utakmice u našoj ekipi: Josipa Jonjić


Trener: Miran OgnjenovićKommentare


bottom of page