1. MŽL 2004. - PRVA FAZA NATJECANJA 

1. KRUG, SKUPINA A, SESVETE, 15.10.2017.

ŽRK SLOGA - RK SESVETE AGROPROTEINKA 5:24 (3:13)

Vilček, Berend; Brnić, Kelek, Gunjević, Kosovac, Jukić, Nekić, Gavrilović, Nekoksa, Marić, Grlić, Lujić, Lalić, Knežević

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SAMOBOR 23:12 (9:5)

Vilček, Berend; Brnić, Kelek, Gunjević, Kosovac, Jukić, Nekić, Gavrilović, Nekoksa, Marić, Grlić, Lujić, Lalić, Knežević

DOMAĆIN
GOST
KRAJ
LOKOMOTIVA (1)
LOKOMOTIVA (2)
19:11
DUBRAVA
PRELOG
22:14
UDARNIK
KOKA
4:30
PRELOG
UDARNIK
14:8
KOKA
DUBRAVA
30:14
SAMOBOR
BISTRA
20:22
SLOGA
SESVETE
5:24
BISTRA
SLOGA
15:17
SESVETE
SAMOBOR
23:12

2. KRUG, SKUPINA A, ZAGREB, DOM SPORTOVA, 18.11.2017.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LOKOMOTIVA 2 25:14 (12:7)

Vilček, Berend, Rezo; Brnić, Kelek, Gunjević, Kosovac, Jukić, Nekić, Gavrilović, Nekoksa, Marić, Grlić, Lujić, Lalić, Knežević

RK LOKOMOTIVA 1 - RK SESVETE AGROPROTEINKA 23:22 (12:9)

Vilček, Berend, Rezo; Brnić, Kelek, Gunjević, Kosovac, Jukić, Nekić, Gavrilović, Nekoksa, Marić, Grlić, Lujić, Lalić, Knežević

DOMAĆIN
GOST
KRAJ
UDARNIK
DUBRAVA
4:21
BISTRA
LOKOMOTIVA (1)
20:25
SESVETE
LOKOMOTIVA (2)
25:14
LOKOMOTIVA (2)
BISTRA
19:17
LOKOMOTIVA (1)
SESVETE
23:22
KOKA
SAMOBOR
29:10
PRELOG
SLOGA
13:17
SAMOBOR
PRELOG
19:9
SLOGA
KOKA
6:24

3. KRUG, SKUPINA A, ZAPREŠIĆ, 9.12.2017.

ŽRK BISTRA - RK SESVETE AGROPROTEINKA 15:22 (6:12)

Vilček, Berend, Rezo; Brnić, Kelek, Gunjević, Kosovac, Jukić, Nekić, Gavrilović, Nekoksa, Marić, Grlić, Lujić, Lalić, Knežević

DOMAĆIN
GOST
KRAJ
BISTRA
SESVETE
15:22
SAMOBOR
UDARNIK
-:-
SLOGA
DUBRAVA
-:-
DUBRAVA
SAMOBOR
-:-
UDARNIK
SLOGA
-:-
LOKOMOTIVA (1)
PRELOG
41:10
LOKOMOTIVA (2)
KOKA
19:28
KOKA
LOKOMOTIVA (1)
22:16
PRELOG
LOKOMOTIVA (2)
16:11

4. KRUG, SKUPINA A, ZAPREŠIĆ, 3.2.2018.

ŽRK PRELOG - RK SESVETE AGROPROTEINKA 12:27 (5:11)

Triska, Berend, Rezo; Brnić, Kelek (7), Svjetličić, Kosovac (1), Jukić (4), Nekić (2), Gavrilović (6), Nekoksa (2), Marić, Grlić (2), Lujić (3), Lalić, Knežević

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK KOKA 25:20 (14:12)

Triska, Berend, Rezo; Brnić, Kelek (1), Svjetličić, Kosovac (4), Jukić (3), Nekić, Gavrilović (6), Nekoksa (1), Marić, Grlić, Lujić (7), Lalić (2), Knežević (1)

DOMAĆIN
GOST
KRAJ

5. KRUG, SKUPINA A, DUBRAVA, 17.2.2018.

ŽRK DUBRAVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA 10:23 (7:13)

Berend, Rezo, Vidović; Kujadin, Brnić (1), Kelek (3), Svjetličić (2), Kosovac, Jukić (3), Nekić, Gavrilović (2), Nekoksa, Marić (1), Grlić, Lujić (8), Lalić

DOMAĆIN
GOST
KRAJ
KOKA
PRELOG
-:-
LOKOMOTIVA (2)
SAMOBOR
-:-
LOKOMOTIVA (1)
SLOGA
-:-
SAMOBOR
LOKOMOTIVA (1)
-:-
SLOGA
LOKOMOTIVA (2)
-:-
SESVETE
UDARNIK
-:-
BISTRA
DUBRAVA
-:-
DUBRAVA
SESVETE
10:23
UDARNIK
BISTRA
-:-

1. MŽL 2004. - DRUGA FAZA NATJECANJA 

1. KRUG, SKUPINA 1, SESVETE, 18.3.2018.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SISAK 26:20 (12:11)

Triska, Berend, Rezo; Brnić, Kelek, Gunjević, Jurina (7), Svjetličić (5), Kosovac,

Jukić (4), Nekić, Gavrilović (4), Nekoksa, Marić (5), Lujić, Lalić (1)

RK LONIA (KUTINA) - RK SESVETE AGROPROTEINKA 16:30 (9:14)

Triska, Berend, Rezo; Brnić (1), Kelek (6), Gunjević (3), Jurina (4), Svjetličić (2), Kosovac, Jukić, Nekić (2), Gavrilović, Nekoksa (2), Marić (1), Lujić (3), Lalić (6)

DOMAĆIN
GOST
KRAJ
IVANIĆ
LOKOMOTIVA(1)
19:17
SLOGA
ZELINA
8:20
KARLOVAC
KOKA
10:25
ZELINA
KARLOVAC
14:11
KOKA
SLOGA
32:10
SISAK
DUBRAV
15:14
LONIA
SESVETE
16:30
DUBRAVA
LONIA
15:22
SESVETE
SISAK
26:20

2. KRUG, SKUPINA 1, IVANIĆ GRAD, 7.4.2018.

ŽRK IVANIĆ - RK SESVETE AGROPROTEINKA 9:27 (5:14)

Triska, Vilček, Rezo; Brnić, Kelek, Gunjević, Jurina (4), Svjetličić (2),

Kosovac (6), Nekić (2), Gavrilović (4), Marić (2), Lujić (2), Lalić (3), Knežević (2)

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LOKOMOTIVA 17:20 (10:10)

Triska, Vilček, Rezo; Brnić, Kelek (1), Gunjević, Jurina (4), Svjetličić,

Kosovac (1), Nekić, Gavrilović (1), Marić (3), Lujić, Lalić (3), Knežević (4)

DOMAĆIN
GOST
KRAJ
SLOGA
KARLOVAC
-:-
SESVETE
LOKOMOTIVA (1)
17:20
DUBRAVA
IVANIĆ
16:22
IVANIĆ
SESVETE
9:27
LOKOMOTIVA (1)
DUBRAVA
18:12
ZELINA
LONIA
18:13
KOKA
SISAK
19:19
LONIA
KOKA
16:21
SISAK
ZELINA
22:16

3. KRUG, SKUPINA 1, SESVETE, 26.4.2018.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK DUBRAVA 26:14 (12:9)

Triska, Vilček, Berend, Rezo; Brnić, Kelek (3), Gunjević (3), Jurina (4), Svjetličić (5),

Kosovac, Jukić (1), Nekić, Gavrilović (5), Marić, Lujić (3), Lalić (2), Knežević

DOMAĆIN
GOST
KRAJ
SESVETE
DUBRAVA
26:14
LONIA
KARLOVAC
21:18
SISAK
SLOGA
-:-
KARLOVAC
SISAK
-:-
SLOGA
LONIA
13:14
IVANIĆ
KOKA
16:20
LOKOMOTIVA (1)
ZELINA
18:16
ZELINA
IVANIĆ
-:-
KOKA
LOKOMOTIVA (1)
15:17

4. KRUG, SKUPINA 1, ARENA VARAŽDIN, 13.5.2018.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK ZELINA 20:18 (11:7) 

Vilček, Berend, Rezo; Kelek (2), Gunjević (1), Jurina (3), Svjetličić, Kosovac (1),

Nekić, Gavrilović (6), Marić (1), Lujić (2), Lalić (1), Knežević (3)

ŽRK KOKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA 23:22 (14:13)

Vilček, Berend, Rezo; Kelek (1), Gunjević (6), Jurina (2), Svjetličić, Kosovac (3),

Nekić, Gavrilović (7), Marić (2), Lujić (1), Lalić, Knežević

DOMAĆIN
GOST
KRAJ
LONIA
SISAK
-:-
KOKA
SESVETE
-:-
ZELINA
DUBRAVA
-:-
DUBRAVA
KOKA
-:-
SESVETE
ZELINA
-:-
KARLOVAC
IVANIĆ
-:-
SLOGA
LOKOMOTIVA (1)
-:-
LOKOMOTIVA (1)
KARLOVAC
-:-
IVANIĆ
SLOGA
-:-

5. KRUG, SKUPINA 1, SESVETE, 19.5.2018.

ŽRK SLOGA - RK SESVETE AGROPROTEINKA -:- 

Skupna "1", Zagreb - Dubrava, 19. ili 20.5.2018.

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŠR KARLOVAC -:- 

Skupna "1", Zagreb - Dubrava, 19. ili 20.5.2018.

EKIPA 1
EKIPA 2
REZULTAT
ZELINA
KOKA
14:13
IVANIĆ
SISAK
-:-
LOKOMOTIVA (1)
LONIA
-:-
LONIA
IVANIĆ
-:-
SISAK
LOKOMOTIVA (1)
-:-
DUBRAVA
SLOGA
-:-
SESVETE
KARLOVAC
-:-
SLOGA
SESVETE
-:-
KARLOVAC
DUBRAVA
-:-
KLUB
P
N
I
GOL RAZLIKA
BODOVA
ŽRK SLOGA
0
0
2
-34
0
RŠK KARLOVAC
0
0
2
-18
0
ŽRK DUBRAVA
1
0
3
-20
2
RK LONIA
1
0
3
-14
2
ŽRK IVANIĆ
2
0
1
-10
4
RK LOKOMOTIVA
2
0
1
+7
4
ŽRK SISAK
2
1
1
+1
5
RK SESVETE AGROPROTEINKA
3
0
1
+35
6
ŽRK KOKA
3
1
1
+41
7
ŽRK ZELINA
4
0
1
+12
8