1. HRLD - SEZONA 2018./2019.

POJEDINAČNE UTAKMICE, 7.11.2018. (Domaćin: RK Lokomotiva) 

agroproteinka.png
Končar_Logo-SQ.jpg
Safe.start_logo_vektori.1.1.jpg

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK LOKOMOTIVA

 

13:16 (6:6)

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo;

Sara Tatarević, Lorena Franjić, Ana Pehar (1), Iva Karaula, Matea Karamatić, Antonija Grlić (2), Antonela Abaza (2), Leonnie Drezga Domanski (3), Valentina Baković (3), Lorena Križan (1), Ana Javorć (1), Petra Ciberlin, Sara Domazet

DOMAĆIN
RUDAR
COLAPIS
SLOGA
SESVETE
RAB
KARLOVAC
LIBURNIJA
IVANIĆ
GOST
DRENAK
ZELINA
SAMOBOR
LOKOMOTIVA
OMIŠALJ
OGULIN
SENIA
DUGO SELO
REZULTAT
21:7
6:40
6:20
13:16
12:18
18:16
17:10
12:23

1. KRUG, 14.10.2018. (Domaćin: RK Sesvete) 

rsz_sesvete.png
rsz_rab.png

ŽRK RAB - RK SESVETE AGROPROTEINKA

11:18 (10:9)

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo;

Sara Tatarević (1), Lorena Franjić, Ana Pehar (2), Iva Karaula (1), Antonija Grlić, Antonela Abaza (3), Leonnie Drezga Domanski (1), Nika Horvat (1), Valentina Baković (5), Lorena Križan, Paula Čolakić (4), Sara Domazet, Iva Kezić

rsz_omišalj.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK OMIŠALJ

16:13 (5:10)

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo;

Sara Tatarević (1), Lorena Franjić, Ana Pehar (6), Iva Karaula, Antonija Grlić (2), Antonela Abaza (1), Leonnie Drezga Domanski, Nika Horvat, Valentina Baković (1), Lorena Križan (2), Paula Čolakić (3), Sara Domazet, Iva Kezić

DOMAĆIN
IVANIĆ
LOKOMOTIVA
SESVETE
OMIŠALJ
RAB
SLOGA
SAMOBOR
OGULIN
KARLOVAC
COLAPIS
ZELINA
SENIA
LIBURNIJA
DRENAK
RUDAR
DUGO SELO
GOST
RUDAR
RAB
OMIŠALJ
LOKOMOTIVA
SESVETE
KARLOVAC
OGULIN
SLOGA
SAMOBOR
LIBURNIJA
SENIA
COLAPIS
ZELINA
IVANIĆ
DUGO SELO
DRENAK
REZULTAT
9:5
22:9
16:13
9:19
11:18
21:21
26:8
20:14
12:23
8:24
24:11
18:15
14:23
6:13
10:19
22:7

2. KRUG, 4.11.2018. (domaćin: RK Lokomotiva) 

rsz_sesvete.png
rsz_nema.png

ŽRK DRENAK - RK SESVETE AGROPROTEINKA

6:31 (1:15)

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo;

Sara Tatarević (4), Lorena Franjić (4), Ana Pehar (2), Iva Karaula, Matea Karamatić (1), Antonija Grlić (5), Antonela Abaza (3), Leonnie Drezga Domanski (1), Nika Horvat, Valentina Baković (6), Lorena Križan (1), Sara Domazet (4)

rsz_nema.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK RUDAR

26:4 (17:3)

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo;

Sara Tatarević (2), Lorena Franjić (1), Ana Pehar (2), Iva Karaula (1), Matea Karamatić, Antonija Grlić (7), Antonela Abaza (3), Leonnie Drezga Domanski (5), Nika Horvat, Valentina Baković (5), Lorena Križan, Sara Domazet

DOMAĆIN
DRENAK
RUDAR
SESVETE
LOKOMOTIVA
SLOGA
SAMOBOR
OMIŠALJ
RAB
IVANIĆ
DUGO SELO
SENIA
LIBURNIJA
COLAPIS
ZELINA
KARLOVAC
OGULIN
GOST
SESVETE
LOKOMOTIVA
RUDAR
DRENAK
OMIŠALJ
RAB
SAMOBOR
SLOGA
SENIA
LIBURNIJA
DUGO SELO
IVANIĆ
OGULIN
KARLOVAC
COLAPIS
ZELINA
REZULTAT
6:31
4:21
26:4
28:5
11:20
18:15
10:14
26:22
13:14
20:21
21:15
24:5
25:26
26:12
22:9
7:27

3. KRUG, 25.11.2018. (Domaćin: RK Sesvete) 

rsz_sloga.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SLOGA

18:9 (9:5)

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo;

Sara Tatarević (3), Lorena Franjić (3), Ana Pehar (2), Iva Karaula (1), Matea Karamatić, Antonija Grlić (2), Antonela Abaza (2), Leonnie Drezga Domanski, Nika Horvat, Valentina Baković, Lorena Križan (1), Ana Javorić (4), Sara Domazet

rsz_sesvete.png
rsz_samobor.png

ŽRK SAMOBOR - RK SESVETE AGROPROTEINKA

13:14 (7:6)

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo;

Sara Tatarević (2), Lorena Franjić, Ana Pehar (2), Iva Karaula, Matea Karamatić, Antonija Grlić, Antonela Abaza (3), Leonnie Drezga Domanski (1), Nika Horvat, Valentina Baković, Lorena Križan (3), Ana Javorić (3), Sara Domazet

DOMAĆIN
KARLOVAC
OGULIN
DUGO SELO
IVANIĆ
LIBURNIJA
SENIA
RUDAR
DRENAK
RAB
OMIŠALJ
ZELINA
COLAPIS
LOKOMOTIVA
SESVETE
SAMOBOR
SLOGA
GOST
DUGO SELO
IVANIĆ
OGULIN
KARLOVAC
RUDAR
DRENAK
SENIA
LIBURNIJA
ZELINA
COLAPIS
OMIŠALJ
RAB
SAMOBOR
SLOGA
SESVETE
LOKOMOTIVA
REZULTAT
16:11
15:12
16:16
9:16
21:9
20:8
11:16
11:29
15:24
24:11
28:22
19:33
17:16
18:9
13:14
9:19

4. KRUG, 27.1.2019. (Domaćin RK Zelina) 

rsz_sesvete.png
rsz_colapis.png

11:00 sati

ŽRK COLAPIS - RK SESVETE AGROPROTEINKA

11:37 (4:16)

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo;

Sara Tatarević (2), Lorena Franjić (5), Ana Pehar (5), Iva Karaula (3), Antonija Grlić (4), Antonela Abaza (4), Leonnie Drezga Domanski (4), Valentina Baković, Lorena Križan (3), Paula Čolakić (2), Ana Javorić (4), Sara Domazet, Tamara Jukić (1)

rsz_zelina.png

14:00 sati

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK ZELINA

17:21 (8:9)

rsz_sesvete.png

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo;

Sara Tatarević, Lorena Franjić, Ana Pehar, Iva Karaula (1), Antonija Grlić (2), Antonela Abaza, Leonnie Drezga Domanski (5), Valentina Baković, Lorena Križan, Paula Čolakić,  Ana Javorić (8), Sara Domazet, Tamara Jukić (1)

DOMAĆIN
DRENAK
RUDAR
SLOGA
SAMOBOR
IVANIĆ
DUGO SELO
OMIŠALJ
RAB
COLAPIS
ZELINA
LOKOMOTIVA
SESVETE
LIBURNIJA
SENIA
OGULIN
KARLOVAC
GOST
SAMOBOR
SLOGA
DRENAK
RUDAR
OMIŠALJ
RAB
DUGO SELO
IVANIĆ
SESVETE
LOKOMOTIVA
COLAPIS
ZELINA
OGULIN
KARLOVAC
SENIA
LIBURNIJA
REZULTAT
9:23
10:9
28:11
22:8
6:18
22:23
20:13
21:13
11:37
21:26
34:10
17:21
13:5
27:24
23:17
15:22

5. KRUG, 10.2.2019. (Domaćin: RK Sesvete) 

rsz_ivanić.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK IVANIĆ

26:3 (13:1)

rsz_sesvete.png

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo;

Sara Tatarević, Lorena Franjić (2), Ana Pehar (4), Iva Karaula (4), Matea Karamatić (2), Antonija Grlić (3), Leonnie Drezga Domanski (1), Nika Horvat, Ana Javorić (3), Petra Ciberlin (1), Sara Domazet (1), Ana Džalto, Tamara Jukić (5)

rsz_sesvete.png

ŽRK DUGO SELO - RK SESVETE AGROPROTEINKA

 

10:23 (6:14)

rsz_dugoselo.png

Dora Mujakić, Lara Pudić, Marija Rezo;

Sara Tatarević (3), Lorena Franjić (3), Ana Pehar (5), Iva Karaula, Matea Karamatić, Antonija Grlić, Leonnie Drezga Domanski (2), Nika Horvat (2), Ana Javorić (5), Petra Ciberlin, Sara Domazet, Ana Džalto (1), Tamara Jukić (2)

DOMAĆIN
KARLOVAC
OGULIN
RUDAR
DRENAK
LOKOMOTIVA
SESVETE
DUGO SELO
IVANIĆ
RAB
OMIŠALJ
SENIA
LIBURNIJA
SLOGA
SAMOBOR
COLAPIS
ZELINA
GOST
RUDAR
DRENAK
OGULIN
KARLOVAC
DUGO SELO
IVANIĆ
SESVETE
LOKOMOTIVA
SENIA
LIBURNIJA
OMIŠALJ
RAB
ZELINA
COLAPIS
SLOGA
SAMOBOR
REZULTAT
18:11
28:11
20:18
10:21
24:11
26:3
10:23
8:24
19:20
15:15
20:20
27:22
13:22
23:9
11:21
20:22

6. KRUG, 17.3.2019. (Domaćin: RK Sesvete) 

rsz_sesvete.png

RK LIBURNIJA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

10:33 (6:13)

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević (1), Lorena Franjić, Ana Pehar (6), Iva Karaula (1), Matea Karamatić (1), Antonija Grlić (5), Leonnie Drezga Domanski (7), Nika Horvat (3), Valentina Baković, Lorena Križan (2), Paula Čolakić (1), Ana Javorić (5), Sara Domazet (1), Tamara Jukić

rsz_liburnija.png
rsz_senia.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SENIA

20:10 (10:4)

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević (1), Lorena Franjić (1), Ana Pehar (3), Iva Karaula (1), Antonija Grlić (4), Antonela Abaza (1), Leonnie Drezga Domanski (3), Nika Horvat, Valentina Baković (3), Lorena Križan, Paula Čolakić (1), Ana Javorić (2), Sara Domazet, Iva Kezić

rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
IVANIĆ
DUGO SELO
SLOGA
SAMOBOR
DRENAK
RUDAR
COLAPIS
ZELINA
LIBURNIJA
SENIA
SESVETE
LOKOMOTIVA
KARLOVAC
OGULIN
RAB
OMIŠALJ
GOST
SAMOBOR
SLOGA
IVANIĆ
DUGO SELO
ZELINA
COLAPIS
DRENAK
RUDAR
SESVETE
LOKOMOTIVA
SENIA
LIBURNIJA
OMIŠALJ
RAB
KARLOVAC
OGULIN
REZULTAT
4:23
14:16
13:6
25:4
8:34
19:8
13:13
31:19
10:33
10:28
20:10
32:13
11:22
15:17
28:19
19:15

7. KRUG, 24.3.2019. (Domaćin: ŽRK Ogulin) 

rsz_karlovac.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK ŠR KARLOVAC

34:11 (18:4)

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević (4), Lorena Franjić (5), Ana Pehar (3), Iva Karaula (2), Matea Karamatić, Antonija Grlić (2), Antonela Abaza (4), Leonnie Drezga Domanski (3), Nika Horvat, Valentina Baković (3), Lorena Križan, Paula Čolakić (2), Ana Javorić (5), Sara Domazet (1)

rsz_sesvete.png

ŽRK OGULIN - RK SESVETE AGROPROTEINKA

8:23 (4:15)

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević, Lorena Franjić (7), Ana Pehar (7), Iva Karaula (3), Antonija Grlić, Antonela Abaza (5), Leonnie Drezga Domanski (3), Nika Horvat (1), Valentina Baković, Lorena Križan (2), Paula Čolakić (1), Ana Javorić (2), Iva Kezić, Tamara Jukić (1)

rsz_nema.png
rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
RAB
OMIŠALJ
DRENAK
RUDAR
LOKOMOTIVA
SESVETE
KARLOVAC
OGULIN
COLAPIS
ZELINA
IVANIĆ
DUGO SELO
SLOGA
SAMOBOR
SENIA
LIBURNIJA
GOST
RUDAR
DRENAK
RAB
OMIŠALJ
OGULIN
KARLOVAC
LOKOMOTIVA
SESVETE
DUGO SELO
IVANIĆ
COLAPIS
ZELINA
SENIA
LIBURNIJA
SAMOBOR
SLOGA
REZULTAT
--:--
--:--
--:--
--:--
--:--
34:11
--:--
8:23
--:--
--:--
--:--
--:--
--:--
19:12
16:21
--:--

TABLICA 1. HRLD - SEZONA 2018./2019.

POZ
EKIPA
POB
NER
POR
+/-
BOD
UTA
1
RK LOKOMOTIVA
13
0
0
+172
26
13
2
RK SESVETE AGROPROTEINKA
11
0
2
+155
22
13
3
RK ZELINA
11
0
2
+149
22
13
4
ŽRK SAMOBOR
11
0
2
+134
22
13
5
RK LIBURNIJA
9
1
3
+42
19
13
6
RK OMIŠALJ
7
2
4
+35
16
13
7
ŽRK SENIA
7
1
5
-23
15
13
8
RK ŠR KARLOVAC
6
1
6
-10
13
13
9
ŽRK RAB
6
0
7
-6
12
13
10
ŽRK OGULIN
5
1
7
-15
11
13
11
ŽRK SLOGA
4
1
8
-26
9
13
12
ŽRK RUDAR
4
0
9
-74
8
13
13
ŽRK DUGO SELO
3
1
9
-34
7
13
14
ŽRK IVANIĆ
2
0
11
-111
4
13
15
ŽRK COLAPIS
0
1
12
-189
1
13
16
ŽRK DRENAK
0
1
12
-199
1
13

U 1. HRLD U SEZONI 2018./2019. NASTUPALE SE:

dora_mujakić.jpg
1. Dora Mujakić
iva_karaula.jpg
5. Iva Karaula
leonnie_drezga.jpg
9. Leonnie Drezga
lorena_križan.jpg
13. Lorena Križan
dora_banoci.jpg
19. Dora Banoci
sara_domazet.jpg
24. Sara Domazet
lorena_osojnik.jpg
28. Lorena Osojnik
sara_tatarević.jpg
2. Sara Tatarević
matea_karamatić.jpg
6. Matea Karamatić
nika_horvat.jpg
10. Nika Horvat
clea_đidara.jpg
14. Clea Filipaj Đidara
jelena_franjić.jpg
20. Jelena Franjić
lara_valentić.jpg
25. Lara Valentić
ana_džalto.jpg
29. Ana Džalto
lorena_franjić.jpg
3. Lorena Franjić
ana_pehar.jpg
4. Ana Pehar
antonija_grlić.jpg
antonela_abaza.jpg
9. Nera Gunjević
7. Antonija Grlić
8. Antonela Abaza
valentina_baković.jpg
11. Valentina Baković
lara_pudić.jpg
12. Lara Pudić
paula_čolakić.jpg
15. Paula Čolakić
ana_ječmenjak.jpg
16. Ana Ječmenjak
petra_ciberlin.jpg
21. Petra Ciberlin
marija_rezo1.jpg
22. Marija Rezo
lea_kos.jpg
26. Lea Kos
iva_kezić.jpg
27. Iva Kezić
tamara_jukić.jpg
30. Tamara Jukić
zorica_samardžija.jpg
Zorica Samardžija (trenerica)