MŽL '06 - SKUPINA "A" - SEZONA 2018./2019.

 1. KRUG, 20./21.10.2018. 

RK SESVETE AGROPROTEINKA (1) - RK ZAGOREC

29:5 (13:4)

rk-zagorec-krapina.jpg

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević (3), Lorena Franjić (3), Ana Pehar (4), Iva Karaula (1), Antonija Grlić (5), Leonnie Drezga Domanski (3), Valentina Baković (7), Lorena Križan (2), Sara Domazet (1)

RK ZAGOREC - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

4:15 (3:9)

rsz_sesvete.png
rk-zagorec-krapina.jpg

Marija Rezo, Ana Ječmenjak;

Matea Karamatić (1), Nika Horvat (6), Clea Filipaj Đidara (1), Dora Bonaci, Jelena Franjić (1), Petra Ciberlin, Lara Valentić, Lea Kos (1), Iva Kezić (1), Lorena Osojnik, Ana Džalto (4)

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - RK SESVETE AGROPROTEINKA (1)

5:25 (2:12)

Marija Rezo, Ana Ječmenjak;

Matea Karamatić (1), Nika Horvat (2), Clea Filipaj Đidara, Dora Bonaci, Jelena Franjić, Petra Ciberlin, Lara Valentić (1), Lea Kos (1), Iva Kezić, Lorena Osojnik, Ana Džalto

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević, Lorena Franjić, Ana Pehar (9), Iva Karaula, Antonija Grlić (2), Leonnie Drezga Domanski (2), Valentina Baković (9), Lorena Križan (3), Sara Domazet

DOMAĆIN
KOKA
LUDBREG
ZELINA (1)
ZELINA (2)
RUGVICA
SISAK
TREŠNJEVKA
SLOGA
DUGO SELO
IVANIĆ
TRNINA
MOSLAVAC
REZULTAT
19:24
17:8
37:9
5:29
3:29
16:8
16:9
13:15
24:7
4:17
20:13
6:27
GOST
ZELINA (1)
ZELINA (2)
LUDBREG
KOKA
SLOGA
TREŠNJEVKA
RUGVICA
SISAK
MOSLAVAC
TRNINA
DUGO SELO
IVANIĆ

2. KRUG, 11.11.2018. (Domaćin: Ludbreg) 

RK SESVETE AGROPROTEINKA (1) -ŽRK KOKA

13:12 (8:7)

rsz_koka.png

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević, Lorena Franjić, Ana Pehar (3), Iva Karaula,

Matea Karamatić, Antonija Grlić, Antonela Abaza (2), Leonnie Drezga Domanski (1), Valentina Baković (7), Lorena Križan, Sara Domazet

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK LUDBREG

9:6 (7:4)

ludbreg.jpg
rsz_sesvete.png

Ana Ječmenjak, Marija Rezo;

Lea Kos, Nika Horvat (2), Clea Filipaj Đidara (2), Dora Banoci,

Jelena Franjić, Petra Ciberlin, Lara Valentić, Iva Kezić (4),

Lorena Osojnik, Ana Džalto (1)

ŽRK LUDBREG - RK SESVETE AGROPROTEINKA (1)

9:22 (5:11)

ludbreg.jpg
rsz_sesvete.png

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević (1), Lorena Franjić (2), Ana Pehar (1), Iva Karaula (1),

Matea Karamatić, Antonija Grlić (5), Antonela Abaza (1), Leonnie Drezga Domanski (4), Valentina Baković (3), Lorena Križan (3), Sara Domazet (1)

ŽRK KOKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

13:8 (5:6)

rsz_sesvete.png
rsz_koka.png

Ana Ječmenjak, Marija Rezo;

Lea Kos, Nika Horvat (3), Clea Filipaj Đidara, Dora Banoci,

Jelena Franjić (1), Petra Ciberlin (1), Lara Valentić, Iva Kezić (1),

Lorena Osojnik, Ana Džalto (2)

DOMAĆIN
TREŠNJEVKA
SLOGA
IVANIĆ
DUGO SELO
ZELINA (2)
ZELINA (1)
RUGVICA
SISAK
ZAGOREC
MOSLAVAC
TRNINA
REZULTAT
8:10
25:11
11:25
13:17
7:28
40:4
14:14
11:34
6:33
10:24
44:6
GOST
IVANIĆ
DUGO SELO
SLOGA
TREŠNJEVKA
SISAK
RUGVICA
ZELINA (2)
ZELINA (1)
TRNINA
ZAGOREC
MOSLAVAC

3. KRUG, 2.12.2018. (Domaćin: RK Sesvete) 

ŽRK RUGVICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (1)

3:46 (3:19)

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević (6), Lorena Franjić (5), Iva Karaula (2), Antonija Grlić (10), Antonela Abaza (8), Leonnie Drezga Domanski, Valentina Baković (3), Lorena Križan (5), Ana Javorić (6), Sara Domazet (1)

rugvica.png
rsz_sesvete.png

ŽRK SISAK - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

10:13 (5:6)

Ana Ječmenjak, Marija Rezo;

Matea Karamatić, Nika Horvat (3), Dora Banoci (1), Jelena Franjić (1), Petra Ciberlin (3), Lara Valentić, Lea Kos, Iva Kezić (3), Lorena Osojnik, Ana Džalto (2)

rsz_sesvete.png
rsz_sisak.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (1) - ŽRK SISAK

 

32:5 (13:3)

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević (4), Lorena Franjić (7), Iva Karaula (2), Antonija Grlić (3), Antonela Abaza (1), Leonnie Drezga Domanski (2), Valentina Baković (6), Lorena Križan (2), Ana Javorić (5), Sara Domazet

rsz_sesvete.png
rsz_sisak.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK RUGVICA

12:3 (5:2)

Ana Ječmenjak, Marija Rezo;

Matea Karamatić, Nika Horvat (1), Dora Banoci, Jelena Franjić (1), Petra Ciberlin, Lara Valentić, Lea Kos, Iva Kezić (4), Lorena Osojnik (1), Ana Džalto (5)

rugvica.png
rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
DUGO SELO
IVANIĆ
ZELINA (2)
ZELINA (1)
MOSLAVAC
TRNINA
TREŠNJEVKA
SLOGA
KOKA
LUDBREG
ZAGOREC
REZULTAT
6:20
20:1
10:21
31:15
10:27
25:11
17:11
20:22
24:3
12:24
8:14
GOST
ZELINA (1)
ZELINA (2)
DUGO SELO
IVANIĆ
SLOGA
TREŠNJEVKA
MOSLAVAC
TRNINA
ZAGOREC
KOKA
LUDBREG

4. KRUG, 15./16.12.2018. 

RK SESVETE AGROPROTEINKA (1) - ŽRK IVANIĆ

27:2 (11:1)

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević (5), Lorena Franjić (2), Ana Pehar (4), Antonija Grlić (4), Antonela Abaza (2), Leonnie Drezga Domanski, Valentina Baković (2), Paula Čolakić (1), Ana Javorić (4), Sara Domazet (3)

rsz_sesvete.png
rsz_žrkivanić.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK DUGO SELO

15:8 (7:2)

Ana Ječmenjak, Marija Rezo;

Iva Karaula (5), Matea Karamatić, Nika Horvat (4), Lorena Križan (3), Dora Banoci, Jelena Franjić, Petra Ciberlin (1), Lea Kos, Iva Kezić (1), Lorena Osojnik, Tamara Jukić (1)

rsz_dugoselo.png
rsz_sesvete.png

ŽRK DUGO SELO - RK SESVETE AGROPROTEINKA (1)

8:21 (5:10)

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević (1), Lorena Franjić (1), Ana Pehar (2), Antonija Grlić (6), Antonela Abaza, Leonnie Drezga Domanski (3), Valentina Baković (4), Paula Čolakić (1), Ana Javorić (3), Sara Domazet

rsz_dugoselo.png
rsz_sesvete.png

ŽRK IVANIĆ - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

9:23 (6:12)

Ana Ječmenjak, Marija Rezo;

Iva Karaula (2), Matea Karamatić, Nika Horvat (3), Lorena Križan (4), Dora Banoci, Jelena Franjić (3), Petra Ciberlin (3), Lea Kos, Iva Kezić (1), Lorena Osojnik (1), Tamara Jukić (6)

rsz_sesvete.png
rsz_žrkivanić.png
DOMAĆIN
ZELINA (1)
ZELINA (2)
TRNINA
MOSLAVAC
LUDBREG
KOKA
SISAK
RUGVICA
ZAGOREC
SLOGA
TREŠNJEVKA
REZULTAT
39:4
7:26
16:28
13:19
12:20
32:5
9:19
12:20
14:7
22:7
14:23
GOST
MOSLAVAC
TRNINA
ZELINA (1)
ZELINA (2)
SISAK
RUGVICA
KOKA
LUDBREG
TREŠNJEVKA
ZAGOREC
SLOGA

5. KRUG, 2.2.2019. (Domaćin: ŠRK Moslavac) 

ŽRK TRNINA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (1)

10:20 (4:9)

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević (1), Lorena Franjić, Ana Pehar (3), Iva Karaula, Antonija Grlić (1), Antonela Abaza (3), Leonnie Drezga Domanski (4), Valentina Baković (1), Lorena Križan, Paula Čolakić (1), Ana Javorić (2), Sara Domazet (4)

rsz_trnina.png
rsz_sesvete.png

ŠRK MOSLAVAC - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

7:18 (2:10)

Ana Ječmenjak, Marija Rezo;

Matea Karamatić, Nika Horvat (2), Dora Banoci (1), Jelena Franjić (1), Petra Ciberlin (3), Lara Valentić, Lea Kos, Iva Kezić (2), Lorena Osojnik, Ana Džalto (1), Tamara Jukić (8)

rsz_sesvete.png
rsz_Šrkmoslavac.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (1) - ŠRK MOSLAVAC

33:4 (16:2)

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević (7), Lorena Franjić (3), Ana Pehar, Iva Karaula (6), Antonija Grlić (5), Antonela Abaza (4), Leonnie Drezga Domanski (2), Valentina Baković (1), Lorena Križan, Paula Čolakić, Ana Javorić (3), Sara Domazet (2)

rsz_sesvete.png
rsz_Šrkmoslavac.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK TRNINA

11:13 (4:9)

Ana Ječmenjak, Marija Rezo;

Matea Karamatić, Nika Horvat (5), Dora Banoci, Jelena Franjić, Petra Ciberlin (1), Lara Valentić, Lea Kos, Iva Kezić, Lorena Osojnik (1), Ana Džalto, Tamara Jukić (4)

rsz_trnina.png
rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
IVANIĆ
DUGO SELO
LUDBREG
KOKA
TREŠNJEVKA
SLOGA
ZELINA (1)
ZELINA (2)
RUGVICA
SISAK
ZAGOREC
REZULTAT
16:8
13:20
11:10
22:9
16:8
8:16
28:11
19:10
14:16
32:18
19:19
GOST
LUDBREG
KOKA
DUGO SELO
IVANIĆ
ZELINA (2)
ZELINA (1)
TREŠNJEVKA
SLOGA
ZAGOREC
RUGVICA
SISAK

6. KRUG, 16./17.2.2019. (Domaćin: ŽRK Sloga, Sveta Nedelja) 

RK SESVETE AGROPROTEINKA (1) - ŽRK SLOGA

28:9 (12:5)

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević (2), Lorena Franjić (2), Ana Pehar (3), Iva Karaula (3), Matea Karamatić (1), Antonija Grlić, Antonela Abaza (5), Leonnie Drezga Domanski (1), Valentina Baković (4), Lorena Križan (1), Ana Javorić (5), Sara Domazet ()

rsz_sesvete.png
rsz_sloga.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - RK TREŠNJEVKA

23:11 (12:6)

Nikolina Tikvić, Ana Ječmenjak, Marija Rezo;

Nika Horvat (5), Petra Ciberlin (4), Lea Kos (4), Iva Kezić, Lorena Osojnik (1), Ana Džalto (2), Tamara Jukić (7)

rsz_trešnjevka.png
rsz_sesvete.png

RK TREŠNJEVKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (1)

3:33 (1:17)

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević (4), Lorena Franjić (2), Ana Pehar (1), Iva Karaula, Matea Karamatić, Antonija Grlić (6), Antonela Abaza (4), Leonnie Drezga Domanski (3), Valentina Baković (4), Lorena Križan (3), Ana Javorić (5), Sara Domazet (1)

rsz_trešnjevka.png
rsz_sesvete.png

ŽRK SLOGA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

13:11 (8:3)

Nikolina Tikvić, Ana Ječmenjak, Marija Rezo;

Nika Horvat, Petra Ciberlin, Lea Kos, Iva Kezić, Lorena Osojnik (1), Ana Džalto (2), Tamara Jukić (8)

rsz_sesvete.png
rsz_sloga.png
DOMAĆIN
TRNINA
MOSLAVAC
KOKA
LUDBREG
SISAK
RUGVICA
DUGO SELO
IVANIĆ
ZAGOREC
ZELINA (2)
ZELINA (1)
REZULTAT
16:16
10:23
31:13
10:23
18:24
11:18
34:11
21:17
5:29
12:22
35:5
GOST
KOKA
LUDBREG
MOSLAVAC
TRNINA
DUGO SELO
IVANIĆ
RUGVICA
SISAK
ZELINA (1)
ZAGOREC
ZELINA (2)

7. KRUG, 9./10.3.2019. (Domaćin: RK Sesvete) 

RK ZELINA (1) - RK SESVETE AGROPROTEINKA (1)

13:18 (8:7)

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević (1), Lorena Franjić (1), Ana Pehar (1), Iva Karaula, Antonija Grlić (1), Antonela Abaza (3), Leonnie Drezga Domanski (1), Valentina Baković (4), Lorena Križan (2), Paula Čolakić (1), Ana Javorić (3), Sara Domazet

rsz_zelina.png
rsz_sesvete.png

RK ZELINA (2) - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

14:25 (6:11)

Nikolina Tikvić, Ana Ječmenjak, Marija Rezo;

Matea Karamatić (3), Nika Horvat (7), Dora Banoci, Petra Ciberlin (3), Lea Kos (2), Iva Kezić (4), Ana Džalto (4), Tamara Jukić (2)

rsz_sesvete.png
rsz_zelina.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (1) - RK ZELINA (2)

29:6 (16:4)

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević (2), Lorena Franjić (4), Ana Pehar (3), Iva Karaula (2), Antonija Grlić (3), Antonela Abaza (2), Leonnie Drezga Domanski (2), Valentina Baković (1), Lorena Križan (3), Paula Čolakić (3), Ana Javorić (4), Sara Domazet

rsz_sesvete.png
rsz_zelina.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - RK ZELINA (1)

15:26 (8:13)

Nikolina Tikvić, Ana Ječmenjak, Marija Rezo;

Matea Karamatić (3), Nika Horvat (2), Dora Banoci, Petra Ciberlin (4), Lea Kos (1), Iva Kezić (3), Ana Džalto (2), Tamara Jukić

rsz_zelina.png
rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
MOSLAVAC
TRNINA
SISAK
RUGVICA
TREŠNJEVKA
SLOGA
LUDBREG
KOKA
DUGO SELO
ZAGOREC
IVANIĆ
REZULTAT
10:20
17:16
27:8
11:23
11:18
10:10
14:18
20:8
20:17
14:23
9:20
GOST
RUGVICA
SISAK
MOSLAVAC
TRNINA
KOKA
LUDBREG
TREŠNJEVKA
SLOGA
ZAGOREC
IVANIĆ
DUGO SELO

LIGA ZA PRVAKA 

LIGA ZA POREDAK (9. - 16. MJESTO) 

RK LOKOMOTIVA (1) - RK SESVETE AGROPROTEINKA (1)

22:17

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević, Lorena Franjić, Ana Pehar, Iva Karaula, Antonija Grlić, Antonela Abaza, Leonnie Drezga Domanski, Valentina Baković, Lorena Križan, Paula Čolakić, Ana Javorić , Sara Domazet

rsz_lokomotiva.png
rsz_sesvete.png

1. KRUG, 13./14.4.2019 (Domaćin: ŽRK Trnina) 

ŽRK LAURUS - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

11:23 (5:9)

Marija Rezo, Nikolina Tikvić;

Nika Horvat (2), Lorena Križan (2), Dora Banoci (1), Petra Ciberlin (2), Lea Kos (1), Iva Kezić (1), Lorena Osojnik (1), Ana Džalto (2), Tamara Jukić (11)

rsz_laurus.png
rsz_sesvete.png

1. KRUG, 13.4.2019 (Domaćin: ŽRK Ivanić) 

RK SESVETE AGROPROTEINKA (1) - SAMOBOR (1)

21:19

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević, Lorena Franjić, Ana Pehar, Iva Karaula, Antonija Grlić, Antonela Abaza, Leonnie Drezga Domanski, Valentina Baković, Lorena Križan, Paula Čolakić, Ana Javorić , Sara Domazet

rsz_sesvete.png
rsz_samobor.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK IVANIĆ

20:14 (10:5)

Marija Rezo, Nikolina Tikvić;

Nika Horvat (2), Lorena Križan (3), Dora Banoci, Petra Ciberlin (3), Lea Kos, Iva Kezić (2), Lorena Osojnik, Ana Džalto (2), Tamara Jukić (8)

rsz_sesvete.png
rsz_ivanić.png
GOST
SESVETE (1)
TRNINA
LOKOMOTIVA (1)
SAMOBOR (1)
ZELINA (1)
KOKA
PODRAVKA
RADNIK
GOST
SESVETE (1)
TRNINA
LOKOMOTIVA (1)
SAMOBOR (1)
ZELINA (1)
KOKA
PODRAVKA
RADNIK
DOMAĆIN
LOKOMOTIVA (1)
SAMOBOR (1)
TRNINA
SESVETE (1)
PODRAVKA
RADNIK
KOKA
ZELINA (1)
REZULTAT
22:17
10:11
10:27
21:19
29:32
22:12
23:13
28:28
DOMAĆIN
IVANIĆ
LAURUS
SESVETE (2)
SLOGA
KARLOVAC
SISAK
NOVSKA
GAREŠNICA
GOST
SLOGA
SESVETE (2)
IVANIĆ
LAURUS
GAREŠNICA
NOVSKA
KARLOVAC
SISAK
REZULTAT
7:7
11:23
20:14
10:16
21:18
21:19
19:19
17:23

2. KRUG, 4./5.5.2019 (Domaćin: RK Zelina) 

RK SESVETE AGROPROTEINKA (1) - ZELINA (1)

23:24 (9:13)

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević, Lorena Franjić, Ana Pehar, Iva Karaula, Antonija Grlić, Antonela Abaza, Leonnie Drezga Domanski, Valentina Baković, Lorena Križan, Paula Čolakić, Ana Javorić , Sara Domazet

rsz_sesvete.png
rsz_zelina.png

2. KRUG, 27./28.4.2019 (Domaćin: RK Sesvete) 

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK NOVSKA

13:14 (7:7)

Nikolina Tikvić, Ana Ječmenjak, Marija Rezo;

Matea Karamatić, Nika Horvat, Dora Banoci, Petra Ciberlin, Lea Kos, Iva Kezić, Lorena Osojnik, Ana Džalto, Tamara Jukić

rsz_sesvete.png
rsz_novska.png

ŽRK KOKA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (1)

15:31 (4:15)

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević, Lorena Franjić, Ana Pehar, Iva Karaula, Antonija Grlić, Antonela Abaza, Leonnie Drezga Domanski, Valentina Baković, Lorena Križan, Paula Čolakić, Ana Javorić , Sara Domazet

rsz_koka.png
rsz_sesvete.png

ŽRK GAREŠNICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

22:27 (10:13)

Nikolina Tikvić, Ana Ječmenjak, Marija Rezo;

Matea Karamatić, Nika Horvat, Dora Banoci, Petra Ciberlin, Lea Kos, Iva Kezić, Lorena Osojnik, Ana Džalto, Tamara Jukić

garesnica.jpg
rsz_sesvete.png
DOMAĆIN
TRNINA
SESVETE (1)
ZELINA (1)
KOKA
SAMOBOR (1)
LOKOMOTIVA (1)
RADNIK
PODRAVKA
GOST
KOKA
ZELINA (1)
TRNINA
SESVETE (1)
RADNIK
PODRAVKA
LOKOMOTIVA (1)
SAMOBOR (1)
REZULTAT
21:15
23:24
23:25
15:31
18:19
19:19
24:20
22:19
DOMAĆIN
SESVETE (2)
SLOGA
GAREŠNICA
NOVSKA
LAURUS
IVANIĆ
KARLOVAC
SISAK
GOST
NOVSKA
GAREŠNICA
SESVETE (2)
SLOGA
SISAK
KARLOVAC
LAURUS
IVANIĆ
REZULTAT
13:14
19:15
22:27
12:16
14:15
18:19
14:25
15:14

3. KRUG, 11./12.5.2019 (Domaćin: RK Podravka) 

ŽRK RADNIK - RK SESVETE AGROPROTEINKA (1)

13:23 (9:11)

Lara Pudić, Marija Rezo;

Sara Tatarević, Lorena Franjić (3), Ana Pehar (4), Iva Karaula, Matea Karamatić (3), Antonija Grlić (2), Antonela Abaza (3), Leonnie Drezga Domanski, Valentina Baković (2), Ana Javorić (5), Sara Domazet (1)

rsz_radnik.png
rsz_sesvete.png

3. KRUG, 11./12.5.2019 (Domaćin: ŽRK Sloga) 

RKŠR KARLOVAC - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

--:--

Nikolina Tikvić, Ana Ječmenjak, Marija Rezo;

Matea Karamatić, Nika Horvat, Dora Banoci, Petra Ciberlin, Lea Kos, Iva Kezić, Lorena Osojnik, Ana Džalto, Tamara Jukić

rsz_karlovac.png
rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (1) - RK PODRAVKA

18:15 (10:7)

Lara Pudić, Marija Rezo;

Sara Tatarević (1), Lorena Franjić, Ana Pehar (4), Iva Karaula, Matea Karamatić (1), Antonija Grlić, Antonela Abaza (6), Leonnie Drezga Domanski, Valentina Baković (5), Ana Javorić (1), Sara Domazet

rsz_sesvete.png
rsz_podravka.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA (2) - ŽRK SISAK

--:--

Nikolina Tikvić, Ana Ječmenjak, Marija Rezo;

Matea Karamatić, Nika Horvat, Dora Banoci, Petra Ciberlin, Lea Kos, Iva Kezić, Lorena Osojnik, Ana Džalto, Tamara Jukić

rsz_sesvete.png
rsz_sisak.png
GOST
SESVETE (1)
TRNINA
PODRAVKA
RADNIK
LOKOMOTIVA (1)
SAMOBOR (1)
ZELINA (1)
KOKA
DOMAĆIN
RADNIK
PODRAVKA
SESVETE (1)
TRNINA
ZELINA (1)
KOKA
SAMOBOR (1)
LOKOMOTIVA (1)
REZULTAT
13:23
24:17
18:15
19:25
22:16
15:21
28:21
29:16
DOMAĆIN
KARLOVAC
SISAK
SESVETE (2)
SLOGA
GAREŠNICA
NOVSKA
IVANIĆ
LAURUS
GOST
SESVETE (2)
SLOGA
SISAK
KARLOVAC
LAURUS
IVANIĆ
GAREŠNICA
NOVSKA
REZULTAT
18:19
13:14
27:14
11:12
19:21
24:14
15:16
10:18

MEĐUSOBNE UTAKMICE 

odigrati do 10.6.2019 (Domaćin: RK Sesvete) 

MEĐUSOBNE UTAKMICE 

odigrati do 26.5.2019 (Domaćin: ŽRK Sloga)

RK SESVETE AGROPROTEINKA (1) - ŽRK TRNINA

24:18 (14:9)

Dora Mujakić, Lara Pudić;

Sara Tatarević (4), Lorena Franjić (3), Iva Karaula (2), Antonija Grlić (1), Antonela Abaza (4), Leonnie Drezga Domanski (2), Valentina Baković (3), Lorena Križan, Paula Čolakić (3), Sara Domazet, Iva Kezić (1), Ana Džalto, Tamara Jukić (1)

rsz_sesvete.png
rsz_trnina.png

ŽRK SLOGA - RK SESVETE AGROPROTEINKA (2)

15:10 (6:3)

Dora Mujakić, Ana Ječmenjak;

Sara Tatatović (2), Iva Karaula (2), Matea Karamatić (1), Lorena Križan (1), Sara Domazet, Iva Kezić (2), Lorena Osojnik (1), Ana Džalto (2)

rsz_sesvete.png
rsz_sloga.png
GOST
SAMOBOR (1)
RADNIK
KOKA
TRNINA
DOMAĆIN
LOKOMOTIVA (1)
PODRAVKA
ZELINA (1)
SESVETE (1)
REZULTAT
29:16
17:16
27:20
24:18
DOMAĆIN
LAURUS
KARLOVAC
NOVSKA
SLOGA
GOST
IVANIĆ
SISAK
GAREŠNICA
SESVETE (2)
REZULTAT
13:7
22:14
23:20
15:10