MŽL '04 - SKUPINA "B" - SEZONA 2018./2019.

 1. KRUG, 13.10.2018. (domaćin RK Sesvete) 

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK TREŠNEJVKA

27:10 (11:5)

rsz_trešnjevka.png

Elizabeta Vilček, Nika Berend;

Lucija Kelek (1), Lana Jurina (7), Iva Svjetličić (3), Kala Kosovac (3), Sara Jukić (4), Gabrijela Švarc (2), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (2), Martina Senjak, Katja Marić (1), Lara Zovko,  Magali Lujić (1), Elena Knežević (1), Marta Župančić (2)

ŽRK RUGVICA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

21:15 (9:6)

rsz_sesvete.png
rugvica.png

Elizabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo;

Lucija Kelek, Nera Gunjević (2), Lana Jurina (2), Iva Svjetličić (1), Kala Kosovac (2), Sara Jukić, Gabrijela Švarc, Nika Gavrilović (1), Tia Nekoksa, Katja Marić (1), Lara Zovko (2), Magali Lujić (3), Marta Župančić (1)

DOMAĆIN
SESVETE
SAMOBOR
RUGVICA
TREŠNJEVKA
COLAPIS
KARLOVAC
ZELINA
GOST
TREŠNJEVKA
RUGVICA
SESVETE
SAMOBOR
ZELINA
COLAPIS
KARLOVAC
REZULTAT
27:10
10:17
21:15
17:16
17:25
22:13
17:21

2. KRUG, 4.11.2018. (domaćin RK Zelina) 

RK ZELINA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

13:21 (7:13)

rsz_zelina.png
rsz_sesvete.png

Elizabeta Vilček, Nika, Berend, Lucija Rezo; 

Lana Brnić (1), Lucija Kelek, Nera Gunjević (4), Lana Jurina (4), Iva Svjetličić (1), Kala Kosovac (1), Sara Jukić (3), Gabrijela Švarc, Valentina Nekić (1), Nika Gavrilović (3), Tia Nekoksa, Lara Zovko (1),

Lea Lalić (2)

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SAMOBOR

23:14 (11:8)

rsz_samobor.png
rsz_sesvete.png

Elizabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Lucija Kelek (2), Nera Gunjević, Lana Jurina (8), Iva Svjetličić, Kala Kosovac (2), Elena Knežević (1), Gabrijela Švarc, Valentina Nekić (2), Nika Gavrilović (5), Tia Nekoksa (3), Lara Zovko, Lea Lalić

DOMAĆIN
ZELINA
SESVETE
SAMOBOR
SISAK
ZAPREŠIĆ
KARLOVAC
COLAPIS
GOST
SESVETE
SAMOBOR
ZELINA
KARLOVAC
COLAPIS
ZAPREŠIĆ
SISAK
REZULTAT
13:21
23:14
13:24
17:21
10:23
39:6
20:19

3. KRUG, 25.11.2018. (domaćin ŽRK Samobor) 

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZAPREŠIĆ

29:3 (16:1)

rsz_sesvete.png
ZRKZapresic.jpg

Elizabeta Vilček, Nika, Berend, Lucija Rezo; 

Lana Brnić (2), Nera Gunjević (1), Lana Jurina (4), Iva Svjetličić (2), Kala Kosovac (3), Gabrijela Švarc (9), Valentina Nekić (1), Nika Gavrilović, Tia Nekoksa, Katja Marić (1), Lara Zovko, Lea Lalić (5), Elena Knežević (1), Marta Župančić

ŽRK SISAK - RK SESVETE AGROPROTEINKA

11:19 (3:11)

rsz_sisak.png
rsz_sesvete.png

Elizabeta Vilček, Nika, Berend, Lucija Rezo; 

Lana Brnić, Lucija Kelek, Nera Gunjević (3), Lana Jurina (2), Iva Svjetličić, Kala Kosovac (1), Gabrijela Švarc, Valentina Nekić, Nika Gavrilović (5), Tia Nekoksa, Katja Marić (2), Lara Zovko, Lea Lalić (6), Marta Župančić

DOMAĆIN
SESVETE
SAMOBOR
SISAK
ZAPREŠIĆ
TREŠNJEVKA
ZELINA
RUGVICA
GOST
ZAPREŠIĆ
SISAK
SESVETE
SAMOBOR
ZELINA
RUGVICA
TREŠNJEVKA
REZULTAT
29:3
-:-
11:19
-:-
16:20
19:14
20:22

4. KRUG, 19./20.1.2019. (domaćin: RK Sesvete) 

ŽRK COLAPIS - RK SESVETE AGROPROTEINKA

16:22 (7:9)

rsz_colapis.png
rsz_sesvete.png

Elizabeta Vilček, Nika, Berend, Lucija Rezo; 

Lucija Kelek (3), Lana Jurina (3), Kala Kosovac (4), Sara Jukić (4), Gabrijela Švarc, Nika Gavrilović (2), Tia Nekoksa, Katja Marić (4), Nikolina Grlić, Lara Zovko (1), Magali Lujić (1), Elena Knežević, Marta Župančić

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK ŠR KARLOVAC

26:19 (13:8)

rsz_sesvete.png
rsz_karlovac.png

Elizabeta Vilček, Nika, Berend, Lucija Rezo; 

Lucija Kelek (1), Lana Jurina (9), Kala Kosovac (1), Sara Jukić (2), Gabrijela Švarc (2), Nika Gavrilović (4), Tia Nekoksa, Katja Marić (3), Nikolina Grlić, Lara Zovko (2), Magali Lujić (2), Elena Knežević, Marta Župančić

DOMAĆIN
COLAPIS
KARLOVAC
SAMOBOR
SESVETE
SISAK
ZAPREŠIĆ
RUGVICA
TREŠNJEVKA
GOST
SESVETE
SAMOBOR
COLAPIS
KARLOVAC
TREŠNJEVKA
RUGVICA
SISAK
ZAPREŠIĆ
REZULTAT
16:22
21:10
17:21
26:19
21:22
5:21
14:11
33:7

5. KRUG, 9./10.2.2019.  

DOMAĆIN
RUGVICA
TREŠNJEVKA
KARLOVAC
COLAPIS
ZELINA
SISAK
ZAPREŠIĆ
GOST
KARLOVAC
COLAPIS
TREŠNJEVKA
RUGVICA
SISAK
ZAPREŠIĆ
ZELINA
REZULTAT
32:16
33:22
20:23
16:25
19:11
15:6
13:30

MŽL 2004. - SEZONA 2018./2019.

TABLICA - SKUPINA "B"

POZ
EKIPA
UTA
POB
NER
POR
GOL. RAZ.
BOD
1
RK SESVETE
8
7
0
1
+85
14
2
RK ZELINA
8
6
0
2
+41
12
3
RK TREŠNJEVKA
8
6
0
2
+23
12
4
ŽRK RUGVICA
8
6
0
2
+50
12
5
RK ŠR KARLOVAC
8
5
0
3
+35
10
6
ŽRK COLAPIS
8
3
0
5
-25
6
7
ŽRK SISAK
8
2
0
6
-17
4
8
ŽRK SAMOBOR
8
1
0
7
-44
2
9
ŽRK ZAPREŠIĆ
8
0
0
8
-148
0

Sukladno članku 3. Propozicija natjecanja MDS RSZŽ a temeljem plasmana na tablici, ekipe će nastaviti natjecanje u doigravanju kako slijedi:
 

  • „Liga za prvaka“: RK Sesvete, RK Zelina

  • „Liga za poredak od 5. do 12.mjesta“: RK Trešnjevka, ŽRK Rugvica, RŠK Karlovac, ŽRK Colapis

  • „Liga za poredak od 13. do 18.mjesta“: ŽRK Sisak, ŽRK Samobor, ŽRK Zaprešić

 

Rasporede natjecanja za doigravanje, termine odigravanja i domaćinstva biti će objavljeni do 05.03.2019. god.

MŽL '04 - LIGA ZA PRVAKA - SEZONA 2018./2019.

1. KRUG, 28.3.2019.  

RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

11:24

 

Elzabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo;

Lucija Kelek, Nera Gunjević, Lana Jurina, Kala Kosovac, Sara Jukić, Nika Gavrilović, Katja Marić, Magali Lujić, Lea Lalić, Marta Župančić, Rafaela Krilčić

DOMAĆIN
LOKOMOTIVA
ZELINA
GOST
SESVETE
DUGO SELO
REZULTAT
11:24
22:20

2. KRUG, 13./14.4.2019.  

rsz_dugoselo.png

ŽRK DUGO SELO - RK SESVETE AGROPROTEINKA

22:22 (11:10)

 

Elzabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo;

Lucija Kelek, Nera Gunjević, Lana Jurina, Kala Kosovac, Sara Jukić, Nika Gavrilović, Katja Marić, Magali Lujić, Lea Lalić, Marta Župančić, Rafaela Krilčić

DOMAĆIN
DUGO SELO
LOKOMOTIVA
GOST
SESVETE
ZELINA
REZULTAT
22:22
20:23

3. KRUG, 5.5.2019. (Domaćin: RK Sesvete)  

rsz_sesvete.png

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK ZELINA

15:11 (5:5)

 

Elzabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Nera Gunjević (1), Lana Jurina (1), Kala Kosovac (3), Sara Jukić (2), Valentina Nekić (1), Nika Gavrilović (4), Katja Marić (1), Nikolina Grlić, Magali Lujić (1), Lea Lalić (1), Marta Župančić

rsz_zelina.png
DOMAĆIN
SESVETE
DUGO SELO
GOST
ZELINA
LOKOMOTIVA
REZULTAT
15:11
0:0

S obzirom na rok za odigravanje neodigranih utakmica, sve neodigrane utakmice registriram rezultatom 0:0 sukladno članku 9., stavak 4b Propozicija natjecanja MDS RSZŽ.

MŽL 2004. - SEZONA 2018./2019.

TABLICA - LIGA ZA PRVAKA

POZ
EKIPA
UTA
POB
NER
POR
GOL.RAZ.
BOD
1
SESVETE
3
2
1
0
+17
5
2
ZELINA
3
2
0
1
+1
4
3
DUGO SELO
3
0
2
1
-2
2
4
LOKOMOTIVA
3
0
1
2
-16
1