RASPORED

1. MŽL 2004. SKUPINA A

1. KRUG 

14./15.10.2017.

SESVETE - SAMOBOR

BISTRA - SLOGA

SLOGA - SESVETE

SAMOBOR - BISTRA

KOKA - DUBRAVA

PRELOG - UDARNIK

UDARNIK - KOKA

DUBRAVA - PRELOG

LOKOMOTIVA 1 - LOKOMOTIVA 2

23:12 (9:5)

15:17 (7:10)

5:24 (3:13)

20:22 (10:9)

30:14 (14:6)

14:8 (5:2)

4:30 (2:17)

22:14 (10:4)

19:11 (9:6)

2. KRUG 

18./19.11.2017.

SLOGA - KOKA

SAMOBOR - PRELOG

PRELOG - SLOGA

KOKA - SAMOBOR

LOKOMOTIVA 1 - SESVETE

LOKOMOTIVA 2 - BISTRA

SESVETE - LOKOMOTIVA 2

BISTRA - LOKOMOTIVA 1

UDARNIK - DUBRAVA

6:24 (3:10)

19:9 (11:2)

13:17 (6:8)

29:10 (14:6)

23:22 (12:9)

19:17 (9:12)

25:14 (12:7)

20:25 (11:13)

4:21 (4:9)

3. KRUG 

9./10.12.2017.

PRELOG - LOKOMOTIVA 2

KOKA - LOKOMOTIVA 1

LOKOMOTIVA 2 - KOKA

LOKOMOTIVA 1 - PRELOG

UDARNIK - SLOGA

DUBRAVA - SAMOBOR

SLOGA - DUBRAVA

SAMOBOR - UDARNIK

BISTRA - SESVETE

16:11 (8:4)

22:16 (10:7)

19:28 (8:13)

41:10 (22:4)

--:--

--:--

--:--

--:--

15:22 (6:12)

4. KRUG 

3./4.2.2018.

LOKOMOTIVA 1 - DUBRAVA

LOKOMOTIVA 2 - UDARNIK

UDARNIK - LOKOMOTIVA 1

DUBRAVA - LOKOMOTIVA 2

BISTRA - PRELOG

SESVETE - KOKA

PRELOG - SESVETE

KOKA - BISTRA

SAMOBOR - SLOGA

--:--

--:--

--:--

--:--

23:19 (12:8)

25:20 (14:12)

12:27 (5:11)

22:19 (13:6)

--:--

5. KRUG 

17./18.2.2018.

UDARNIK - BISTRA

DUBRAVA - SESVETE

BISTRA - DUBRAVA

SESVETE - UDARNIK

SLOGA - LOKOMOTIVA 2

SAMOBOR - LOKOMOTIVA 1

LOKOMOTIVA 1 - SLOGA

LOKOMOTIVA 2 - SAMOBOR

KOKA - PRELOG

--:--

10:23 (7:13)

--:--

--:--

--:--

--:--

--:--

--:--

--:--

Ekipa ŽRK Udarnik odustala je od natjecanja u MŽL '04 „Skupina A“.

Temeljem članka 27. Propozicija natjecanja RSZŽ-a ekipa ŽRK Udarnik odigrala je manje od polovine sveukupnog broja utakmica te se njihovi rezultati brišu iz tablice natjecanja.

ZAVRŠNI DIO NATJECANJA - SKUPINA "1"

RK LOKOMOTIVA (1), Zagreb
ŽRK IVANIĆ, Ivanić Grad
RK SESVETE AGROPROTEINKA, Sesvete
ŽRK DUBRAVA, Zagreb
ŽRK KOKA, Varaždin
RK ZELINA, Sv. I. Zelina
ŽRK SLOGA, Sv. Nedjelja
RŠK KARLOVAC, Karlovac
ŽRK SISAK, Sisak
RK LONIA, Kutina

1. KRUG 

17./18.3.2018.

DOMAĆIN: SESVETE

SESVETE - SISAK

DUBRAVA - LONIA

LONIA - SESVETE

SISAK - DUBRAVA

DOMAĆIN: ZELINA

KOKA - SLOGA

ZELINA - KARLOVAC

KARLOVAC - KOKA

SLOGA - ZELINA

DOMAĆIN: IVANIĆ

IVANIĆ - LOKOMOTIVA (1)

 

26:20 (12:11)

15:22 (5:12)

16:30 (9:14)

15:14 (8:8)

 

32:10

14:11

10:25

8:20

19:17

2. KRUG 

7./8.4.2018.

DOMAĆIN: SISAK

SISAK - ZELINA

LONIA - KOKA

KOKA - SISAK

ZELINA - LONIA

DOMAĆIN: IVANIĆ

LOKOMOTIVA (1) - DUBRAVA

IVANIĆ - SESVETE

DUBRAVA - IVANIĆ

SESVETE - LOKOMOTIVA (1)

DOMAĆIN: SLOGA

SLOGA - KARLOVAC

 

22:16

16:21

19:19

18:13

 

18:12

9:27 (5:14)

16:22

17:20 (10:10)

 

--:--

3. KRUG 

28./29.4.2018.

DOMAĆIN: LOKOMOTIVA

KOKA - LOKOMOTIVA (1)

ZELINA - IVANIĆ

LOKOMOTIVA (1) - ZELINA

IVANIĆ - KOKA

DOMAĆIN: KARLOVAC

SLOGA - LONIA

KARLOVAC - SISAK

SISAK - SLOGA

LONIA - KARLOVAC

DOMAĆIN: SESVETE

SESVETE - DUBRAVA

 

15:17

--:--

18:16

16:20

 

13:14

14:13

24:14

21:18

 

26:14 (12:9)

4. KRUG 

12./13.5.2018.

DOMAĆIN: SLOGA

IVANIĆ - SLOGA

LOKOMOTIVA (1) - KARLOVAC

SLOGA - LOKOMOTIVA (1)

KARLOVAC - IVANIĆ

DOMAĆIN: KOKA

SESVETE - ZELINA

DUBRAVA - KOKA

ZELINA - DUBRAVA

KOKA - SESVETE

DOMAĆIN: LONIA

LONIA - SISAK

 

--:--

17:14

12:21

--:--

 

20:18

22:30

--:--

23:22

 

--:--

5. KRUG 

19./20.5.2018.

DOMAĆIN: DUBRAVA

KARLOVAC - DUBRAVA

SLOGA - SESVETE

SESVETE - KARLOVAC

DUBRAVA - SLOGA

DOMAĆIN: LONIA

SISAK - LOKOMOTIVA (1)

LONIA - IVANIĆ

LOKOMOTIVA (1) - LONIA

IVANIĆ - SISAK

DOMAĆIN: ZELINA

ZELINA - KOKA

 

--:--

--:--

--:--

--:--

 

--:--

--:--

--:--

--:--

 

14:13

REKLAMA

REKLAMA