1. HRLD - SEZONA 2017./2018.

1. KRUG 

Domaćin
Gost
Rezultat
IVANIĆ
OGULIN
24:16
DUGO SELO
KARLOVAC
26:9
OGULIN
DUGO SELO
16:22
KARLOVAC
IVANIĆ
15:16
OMIŠALJ
ZAMET
18:22
SENIA
LIBURNIJA
21:16
ZAMET
SENIA
13:21
LIBURNIJA
OMIŠALJ
17:3
TREŠNJEVKA
POREČ
12:22
DRENAK
BUJE
12:30
POREČ
DRENAK
26:6
BUJE
TREŠNJEVKA
22:15
ZELINA
RUDAR
17:9
DUBRAVA
ARENA
22:2
RUDAR
DUBRAVA
10:20
ARENA
ZELINA
3:16
SLOGA
BUZET
8:25
SAMOBOR
ROVINJ
17:12
BUZET
SAMOBOR
17:8
ROVINJ
SLOGA
12:14

2. KRUG, Sesvete, Dvorana Gimnazije Sesvete, 22.10.2017. 

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK SAMOBOR

27:11 (11:8)

rsz_sesvete.png
rsz_samobor.png

Tena Triska, Nika Berend, Lucija Rezo; Dora Kujadin (1), Lana Brnić (1),

Nera Gunjević (4), Iva Svjetličić (1), Kala Kosovac, Sara Jukić (7),

Vlaentina Nekić, Nika Gavrilović (2), Katja Marić (3), Nikolina Grlić,

Magali Lujić (4), Lea Lalić (2), Elena Knežević (2)

ŽRK SLOGA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

3:22 (2:12)

rsz_sloga.png
rsz_sesvete.png

Tena Triska, Nika Berend, Lucija Rezo; Dora Kujadin (1), Lana Brnić (1),

Nera Gunjević (2), Iva Svjetličić, Kala Kosovac (2), Sara Jukić (3),

Valentina Nekić, Nika Gavrilović (3), Katja Marić (1), Nikolina Grlić (1),

Magali Lujić (4), Lea Lalić (4), Elena Knežević

Domaćin
Gost
Rezultat
LOKOMOTIVA
SLOGA
28:7
SESVETE AGROPROTEINKA
SAMOBOR
27:11
SLOGA
SESVETE AGROPROTEINKA
3:22
SAMOBOR
LOKOMOTIVA
7:22
ROVINJ
ZELINA
15:20
BUZET
DUBRAVA
20:11
ZELINA
BUZET
16:10
DUBRAVA
ROVINJ
22:9
ARENA
TREŠNJEVKA
5:19
RUDAR
DRENAK
21:10
TREŠNJEVKA
RUDAR
22:12
DRENAK
ARENA
11:5
BUJE
OMIŠALJ
13:12
POREČ
SENIA
8:18
OMIŠALJ
POREČ
16:18
SENIA
BUJE
18:14
LIBURNIJA
IVANIĆ
13:11
ZAMET
DUGO SELO
19:21
IVANIĆ
ZAMET
21:17
DUGO SELO
LIBURNIJA
20:13

3. KRUG, Sesvete, Dvorana Gimnazije Sesvete, 5.11.2017. 

ŽRK ZELINA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

8:13 (6:5)

rsz_zelina.png
rsz_sesvete.png

Elizabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo; Lana Brnić, Nera Gunjević (2),

Lana Jurina, Iva Svjetličić, Kala Kosovac (1), Sara Jukić (5), Valentina Nekić,

Nika Gavrilović (2), Tia Nekoksa (1), Katja Marić, Nikolina Grlić,

Lea Lalić (2), Elena Knežević

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK DUBRAVA

20:14 (7:9)

rsz_sesvete.png
rsz_dubrava.png

Elizabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo; Lana Brnić, Nera Gunjević (4),

Lana Jurina, Iva Svjetličić (1), Kala Kosovac (4), Sara Jukić, Valentina Nekić,

Nika Gavrilović (6), Tia Nekoksa, Katja Marić (1), Nikolina Grlić,

Lea Lalić (4), Elena Knežević

Domaćin
Gost
Rezultat
SESVETE AGROPROTEINKA
DUBRAVA
20:14
LOKOMOTIVA
ZELINA
24:13
ZELINA
SESVETE AGROPROTEINKA
8:13
DUBRAVA
LOKOMOTIVA
14:21
ROVINJ
DRENAK
31:22
BUZET
TREŠNJEVKA
26:21
TREŠNJEVKA
ROVINJ
25:16
DRENAK
BUZET
9:18
ARENA
SENIA
6:28
RUDAR
OMIŠALJ
11:16
OMIŠALJ
ARENA
12:3
SENIA
RUDAR
41:18
BUJE
DUGO SELO
13:15
POREČ
IVANIĆ
16:20
IVANIĆ
BUJE
20:25
DUGO SELO
POREČ
19:8
KARLOVAC
SAMOBOR
16:20
OGULIN
SLOGA
9:16
SLOGA
KARLOVAC
10:19
SAMOBOR
OGULIN
11:21

4. KRUG, Zagreb, Dom sportova, 21.2.2018. 

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK TREŠNJEVKA

20:12 (11:6)

rsz_sesvete.png
rsz_trešnjevka.png

Elizabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo; Lucija Kelek (1), Nera Gunjević (4),

Lana Jurina (2), Iva Svjetličić, Kala Kosovac, Sara Jukić (1), Nika Gavrilović (3),

Tia Nekoksa (1), Katja Marić (1), Nikolina Grlić, Magali Lujić (3),

Lea Lalić (4), Elena Knežević

ŽRK DRENAK - RK SESVETE AGROPROTEINKA

10:26 (4:11)

rsz_nema.png
rsz_sesvete.png

Elizabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo; Lucija Kelek (3), Nera Gunjević (2),

Lana Jurina (3), Iva Svjetličić, Kala Kosovac, Sara Jukić (1), Nika Gavrilović (3),

Tia Nekoksa, Katja Marić (6), Nikolina Grlić, Magali Lujić (5),

Lea Lalić (3), Elena Knežević

Domaćin
Gost
Rezultat
SESVETE AGROPROTEINKA
TREŠNJEVKA
20:12
LOKOMOTIVA
DRENAK
37:11
TREŠNJEVKA
LOKOMOTIVA
14:19
DRENAK
SESVETE AGROPROTEINKA
10:26
BUZET
SENIA
18:20
ROVINJ
OMIŠALJ
9:15
SENIA
ROVINJ
31:17
OMIŠALJ
BUZET
17:15
RUDAR
DUGO SELO
13:29
ARENA
IVANIĆ
11:32
DUGO SELO
ARENA
42:4
IVANIĆ
RUDAR
27:14
BUJE
OGULIN
25:13
POREČ
KARLOVAC
23:13
KARLOVAC
BUJE
11:23
OGULIN
POREČ
25:21
ZAMET
DUBRAVA
14:15
LIBURNIJA
ZELINA
18:13
DUBRAVA
LIBURNIJA
15:15
ZELINA
ZAMET
10:10

5. KRUG, Sesvete, Dvorana Gimnazije Sesvete, 17.12.2017. 

ŽRK SENIA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

18:16 (10:8)

rsz_senia.png
rsz_sesvete.png

Nika Berend, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Nera Gunjević, Lana Jurina, Iva Svjetličić (4), Kala Kosovac (3),

Sara Jukić, Valentina Nekić, Nika Gavrilović, Tia Nekoksa,

Katja Marić (1), Nikolina Grlić, Magali Lujić (4), Lea Lalić (4), Elena Knežević

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK OMIŠALJ

15:9 (5:5)

rsz_sesvete.png
rsz_omišalj.png

Nika Berend, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Nera Gunjević, Lana Jurina (1), Iva Svjetličić (3), Kala Kosovac,

Sara Jukić (1), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (5), Tia Nekoksa,

Katja Marić (1), Nikolina Grlić, Magali Lujić (2), Lea Lalić (2), Elena Knežević

Domaćin
Gost
Rezultat
SESVETE AGROPROTEINKA
OMIŠALJ
15:9
LOKOMOTIVA
SENIA
13:17
OMIŠALJ
LOKOMOTIVA
10:10
SENIA
SESVETE AGROPROTEINKA
18:16
ROVINJ
IVANIĆ
16:22
BUZET
DUGO SELO
14:22
IVANIĆ
BUZET
23:14
DUGO SELO
ROVINJ
28:13
ARENA
OGULIN
11:24
RUDAR
KARLOVAC
8:11
OGULIN
RUDAR
16:15
KARLOVAC
ARENA
20:8
POREČ
SLOGA
9:9
BUJE
SAMOBOR
16:16
SLOGA
BUJE
12:20
SAMOBOR
POREČ
10:15
LIBURNIJA
TREŠNJEVKA
21:7
ZAMET
DRENAK
24:10
TREŠNJEVKA
ZAMET
16:20
DRENAK
LIBURNIJA

6. KRUG,  Ivanić Grad, 28.1.2018. 

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK IVANIĆ

22:18 (11:8)

rsz_sesvete.png
rsz_ivanić.png

Elizabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Lucija Kelek (1), Nera Gunjević (1), Lana Jurina (2), Iva Svjetličić,

Kala Kosovac (3), Sara Jukić (2), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (4),

Tia Nekoksa, Katja Marić (2), Magali Lujić (4), Lea Lalić (3)

ŽRK DUGO SELO - RK SESVETE AGROPROTEINKA

14:18 (12:15)

rsz_dugoselo.png
rsz_sesvete.png

Elizabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Lucija Kelek, Nera Gunjević, Lana Jurina, Iva Svjetličić,

Kala Kosovac (6), Sara Jukić (6), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (3),

Tia Nekoksa, Katja Marić (2), Magali Lujić, Lea Lalić (1)

Domaćin
Gost
Rezultat
LOKOMOTIVA
DUGO SELO
19:21
SESVETE AGROPROTEINKA
IVANIĆ
22:18
IVANIĆ
LOKOMOTIVA
18:23
DUGO SELO
SESVETE AGROPROTEINKA
14:18
ROVINJ
OGULIN
12:19
BUZET
KARLOVAC
20:20
KARLOVAC
ROVINJ
17:11
OGULIN
BUZET
20:14
RUDAR
LIBURNIJA
4:18
ARENA
ZAMET
2:21
ZAMET
RUDAR
18:16
LIBURNIJA
ARENA
28:6
DUBRAVA
SLOGA
15:14
ZELINA
SAMOBOR
20:15
SAMOBOR
DUBRAVA
13:21
SLOGA
ZELINA
10:19
OMIŠALJ
TREŠNJEVKA
17:11
SENIA
DRENAK
32:13
TREŠNJEVKA
SENIA
11:28
DRENAK
OMIŠALJ
11:26

7. KRUG,  Ogulin, 11.2.2018. 

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK ŠR KARLOVAC

28:14 (13:7)

rsz_sesvete.png
rsz_karlovac.png

Elizabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo; 

Lucija Kelek, Nera Gunjević (2), Iva Svjetličić (3), Kala Kosovac (3),

Sara Jukić (2), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (4), Tia Nekoksa (1),

Katja Marić (3), Nikolina Grlić, Magali Lujić (4), Lea Lalić (6), Elena Knežević

ŽRK OGULIN - RK SESVETE AGROPROTEINKA

20:36 (7:15)

rsz_nema.png
rsz_sesvete.png

Elizabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Lucija Kelek (1), Nera Gunjević (4), Kala Kosovac (2),

Sara Jukić (1), Valentina Nekić (1), Nika Gavrilović (10), Tia Nekoksa (2),

Katja Marić (2), Nikolina Grlić (3), Magali Lujić (5), Lea Lalić (3), Elena Knežević (2)

Domaćin
Gost
Rezultat
SESVETE AGROPROTEINKA
KARLOVAC
28:14
LOKOMOTIVA
OGULIN
24:16
OGULIN
SESVETE AGROPROTEINKA
20:36
KARLOVAC
LOKOMOTIVA
13:17
BUZET
ZAMET
10:15
ROVINJ
LIBURNIJA
10:24
LIBURNIJA
BUZET
18:12
ZAMET
ROVINJ
25:11
ARENA
POREČ
6:23
RUDAR
BUJE
11:18
BUJE
ARENA
19:2
POREČ
RUDAR
25:16
SENIA
ZELINA
20:11
OMIŠALJ
DUBRAVA
16:12
DUBRAVA
SENIA
14:27
ZELINA
OMIŠALJ
9:14
TREŠNJEVKA
SAMOBOR
16:19
DRENAK
SLOGA
22:21
SLOGA
TREŠNJEVKA
10:26
SAMOBOR
DRENAK
27:14

8. KRUG,  Zagreb, Dom sportova 13.3.2018. 

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ZAMET

19:15 (12:7)

rsz_sesvete.png
rsz_zamet.png

Tena Triska, Nika Berend, Lucija Rezo; 

Lana Brnić, Lucija Kelek (2), Lana Jurina (5), Iva Svjetličić (1), Kala Kosovac,

Sara Jukić (3), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (3), Tia Nekoksa (1),

Katja Marić (1), Magali Lujić (3), Lea Lalić, Elena Knežević

ŽRK LIBURNIJA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

17:19 (12:12)

rsz_liburnija.png
rsz_sesvete.png

Tena Triska, Nika Berend, Lucija Rezo; 

Lana Brnić, Lucija Kelek, Lana Jurina (4), Iva Svjetličić (4), Kala Kosovac (3),

Sara Jukić (3), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (1), Tia Nekoksa,

Katja Marić (2), Magali Lujić (2), Lea Lalić, Elena Knežević

Domaćin
Gost
Rezultat
LOKOMOTIVA
LIBURNIJA
14:13
SESVETE AGROPROTEINKA
ZAMET
19:15
LIBURNIJA
SESVETE AGROPROTEINKA
17:19
ZAMET
LOKOMOTIVA
19:20
BUZET
BUJE
21:10
ROVINJ
POREČ
13:15
BUJE
ROVINJ
21:13
POREČ
BUZET
16:12
KARLOVAC
ZELINA
11:13
OGULIN
DUBRAVA
13:22
ZELINA
OGULIN
18:13
DUBRAVA
KARLOVAC
20:15
IVANIĆ
DRENAK
25:17
DUGO SELO
TREŠNJEVKA
27:14
DRENAK
DUGO SELO
13:38
TREŠNJEVKA
IVANIĆ
17:21
SENIA
SLOGA
31:13
OMIŠALJ
SAMOBOR
22:10
SLOGA
OMIŠALJ
11:20
SAMOBOR
SENIA
11:31

9. KRUG,  Buje, 25.3.2018. 

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK POREČ

24:21 (10:8)

rsz_sesvete.png
porec.png

Elizabeta Vilček, Lucija Rezo; 

Lucija Kelek (1), Nera Gunjević, Lana Jurina (9), Iva Svjetličić (2),

Kala Kosovac, Sara Jukić (5), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (4),

Tia Nekoksa, Katja Marić, Nikolina Grlić, Magali Lujić (3), Lea Lalić

ŽRK BUJE - RK SESVETE AGROPROTEINKA

20:26 (9:13)

rsz_buje.png
rsz_sesvete.png

Tena Triska, Nika Berend;

Dora Kujadin, Lucija Kelek (3), Nera Gunjević (1), Lana Jurina (2),

Iva Svjetličić (1), Kala Kosovac (3), Sara Jukić (5), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (3),

Tia Nekoksa, Katja Marić (3), Nikolina Grlić, Magali Lujić (4), Lea Lalić (1)

Domaćin
Gost
Rezultat
SESVETE AGROPROTEINKA
POREČ
24:21
LOKOMOTIVA
BUJE
24:16
POREČ
LOKOMOTIVA
21:15
BUJE
SESVETE AGROPROTEINKA
20:26
ROVINJ
RUDAR
10:15
BUZET
ARENA
13:5
RUDAR
BUZET
8:20
ARENA
ROVINJ
8:15
LIBURNIJA
SLOGA
19:8
ZAMET
SAMOBOR
18:9
SLOGA
ZAMET
14:19
SAMOBOR
LIBURNIJA
10:23
OGULIN
DRENAK
26:12
KARLOVAC
TREŠNJEVKA
15:15
TREŠNJEVKA
OGULIN
14:23
DRENAK
KARLOVAC
15:35
DUGO SELO
ZELINA
20:14
IVANIĆ
DUBRAVA
21:16
ZELINA
IVANIĆ
13:19
DUBRAVA
DUGO SELO
16:23

10. KRUG,  Pula, 15.4.2018. 

RK SESVETE AGROPROTEINKA - ŽRK ARENA

26:3 (15:1)

rsz_sesvete.png
rsz_arenapula.png

Tena Triska, Elizabeta Vilček, Lucija Rezo;

Dora Kujadin (1), Lana Brnić (1), Lucija Kelek (1), Nera Gunjević, Lana Jurina (5),

Iva Svjetličić, Kala Kosovac (5), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (3),

Katja Marić (3), Magali Lujić (2), Lea Lalić (1), Elena Knežević (4)

ŽRK RUDAR - RK SESVETE AGROPROTEINKA

17:24 (9:7)

rsz_žrk_rudar_labin.png
rsz_sesvete.png

Tena Triska, Nika Berend, Lucija Rezo; 

Dora Kujadin, Lana Brnić, Lucija Kelek (2), Nera Gunjević (1), Lana Jurina (5),

Iva Svjetličić, Kala Kosovac (2), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (2),

Katja Marić (4), Magali Lujić (3), Lea Lalić (1), Elena Knežević (4)

Domaćin
Gost
Rezultat
SESVETE AGROPROTEINKA
ARENA
26:3
LOKOMOTIVA
RUDAR
21:17
RUDAR
SESVETE AGROPROTEINKA
17:24
ARENA
LOKOMOTIVA
11:30
BUJE
ZAMET
17:20
POREČ
LIBURNIJA
15:17
ZAMET
POREČ
32:14
LIBURNIJA
BUJE
27:18
OGULIN
OMIŠALJ
12:16
KARLOVAC
SENIA
14:27
OMIŠALJ
KARLOVAC
12:11
SENIA
OGULIN
29:25
DUGO SELO
SLOGA
24:10
IVANIĆ
SAMOBOR
25:11
SAMOBOR
DUGO SELO
11:32
SLOGA
IVANIĆ
12:23
DRENAK
ZELINA
9:31
TREŠNJEVKA
DUBRAVA
18:20
ZELINA
TREŠNJEVKA
19:13
DUBRAVA
DRENAK
42:4

11. KRUG, Buzet, 22.4.2018. 

RK SESVETE AGROPROTEINKA - RK BUZET

25:16 (14:8)

rsz_sesvete.png
rsz_buzet.png

Tena Triska, Nika Berend, Elizabeta Vilček, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Lucija Kelek (3), Nera Gunjević (1), Lana Jurina (1),

Iva Svjetličić (4), Kala Kosovac (3), Sara Jukić (8), Nika Gavrilović,

Katja Marić (1), Magali Lujić (2), Lea Lalić (2), Elena Knežević

ŽRK ROVINJ - RK SESVETE AGROPROTEINKA

10:28 (5:17)

rsz_rovinj.png
rsz_sesvete.png

Tena Triska, Nika Berend, Elizabeta Vilček, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Nera Gunjević, Lana Jurina (8), Iva Svjetličić (1), Kala Kosovac (3),

Sara Jukić (3), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (4), Katja Marić (2),

Magali Lujić (4), Lea Lalić (1), Elena Knežević (2)

Domaćin
Gost
Rezultat
SESVETE AGROPROTEINKA
BUZET
25:16
LOKOMOTIVA
ROVINJ
27:7
ROVINJ
SESVETE AGROPROTEINKA
10:28
BUZET
LOKOMOTIVA
16:22
ARENA
SAMOBOR
7:16
RUDAR
SLOGA
17:14
SLOGA
ARENA
16:7
SAMOBOR
RUDAR
12:18
BUJE
DUBRAVA
18:20
POREČ
ZELINA
21:19
ZELINA
BUJE
17:19
DUBRAVA
POREČ
22:21
DUGO SELO
OMIŠALJ
19:11
IVANIĆ
SENIA
20:24
SENIA
DUGO SELO
25:31
OMIŠALJ
IVANIĆ
19:16
ZAMET
OGULIN
20:11
LIBURNIJA
KARLOVAC
14:14
OGULIN
LIBURNIJA
17:25
KARLOVAC
ZAMET
16:15

MEĐUSOBNE UTAKMICE, Zagreb, Dom sportova, 2.12.2017. 

RK LOKOMOTIVA - RK SESVETE AGROPROTEINKA

13:18 (8:9)

rsz_lokomotiva.png
rsz_sesvete.png

Elzabeta Vilček, Nika Berend, Lucija Rezo;

Lana Brnić, Nera Gunjević (1), Lana Jurina, Iva Svjetličić, Kala Kosovac,

Sara Jukić (7), Valentina Nekić, Nika Gavrilović (3), Tia Nekoksa,

Katja Marić (1), Magali Lujić (2), Lea Lalić (4), Elena Knežević

Domaćin
Gost
Rezultat
SESVETE AGROPROTEINKA
LOKOMOTIVA
18:13
ROVINJ
BUZET
9:18
ARENA
RUDAR
10:23
BUJE
POREČ
11:10
LIBURNIJA
ZAMET
10:19
KARLOVAC
OGULIN
19:18
DUGO SELO
IVANIĆ
20:19
SENIA
OMIŠALJ
22:10
DRENAK
TREŠNJEVKA
19:29
DUBRAVA
ZELINA
11:16
SAMOBOR
SLOGA
12:13

TABLICA 1. HRLD - SEZONA 2017./2018.

P
KLUB
U
P
N
I
GOL RAZLIKA
BODOVA
1
DUGO SELO
21
20
0
1
221
40
2
SESVETE
21
20
0
1
181
40
3
SENIA
21
20
0
1
198
40
4
LOKOMOTIVA
21
16
1
4
140
33
5
LIBURNIJA
21
14
2
5
125
30
6
IVANIĆ
21
14
0
7
80
28
7
ZAMET
21
13
1
7
94
27
8
OMIŠALJ
21
13
1
7
66
27
9
DUBRAVA
21
12
1
8
56
25
10
BUJE
21
12
1
8
53
25
11
POREČ
21
11
1
9
33
23
12
ZELINA
21
11
1
9
35
22
13
BUZET
21
9
1
11
36
19
14
KARLOVAC
21
8
3
10
-21
16
15
OGULIN
21
8
0
13
-33
16
16
TREŠNJEVKA
21
5
1
15
-47
11
17
RUDAR
21
5
0
16
-116
10
18
SAMOBOR
21
4
1
16
-150
9
19
SLOGA
21
4
1
16
-153
9
20
ROVINJ
21
2
0
19
-160
4
21
DRENAK
21
2
0
18
-315
4
22
ARENA
21
0
0
21
-330
0